Sayfa 3388 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2388 2888 3288 3338 3378 3386 3387 3388 3389 3390 3398 3438 3488 3888 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,676 ile 84,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Giresun

Bana göre maçı Ünal Karaman verdi. Adamlar 20 dk tek kale top oynadı ve bizim hoca sadece izledi. Gidip yürüyen parmağı çıkartmayıp doğanı almadı. Sağlamlaştırmadı orta sahayı. Parmak kaç maçtır çok kötü çek artık yedeğe şu adamı. Gerçekten çok zorluyor Ünal hoca. İllaha 88 90 da mı kullanacak 3. Değişiklik hakkını ?
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf(yazıcı) ve Abdulkadir birlikte hücum gücünün %40'ıydı. . Öteki yüzde %40 da Ekuban ve Rodellega. Bu dört futbolcu olmadan devam etmek çok zor. Bilhassa Sorloth'un bu durumu , Sturridge'nin halen hazır olmaması takımı çok zorluyor. Nwakeame de yoğun maç temposundan mıdır nedir maç içerisinde çok inişli çıkışlı gözükmeye başladı , gerçi bunun asıl nedeni takımın sürekli onunla oynamak istemesi , çünkü hücumda güven veren başka futbolcu yok.

Orta sahanın temel problemi yüzlerce kez yazdık direkt paslarla elek gibi geçiliyor. Her maç 9-10 pozisyonda stoperler rakip forvetlerle birebir oynuyor. Buna can dayanmaz. Ancak bu gün bir başka sorun daha görüldü , GB maçında yediğimiz iki golü atan futbolculardan biri sol bekin adamı ötekisi ise sağ bekin adamıydı. İki bek çok fazla oynunun içerisinde olmak zorunda aksi takdirde takım hücum edemiyor orta alanı tutamıyor , fakat savunmanın önünü iyi kapatamadığımız için bu iki sorun komplike bir adam paylaşım sorununa dönüşüyor. Rakipten bir eksik kaldığımız geri dönüşler ister istemez rakibe gol vuruşu şansı veriyor. Bu da üçüncü bir soruna yol açıyor: Orta göbekteki üç futbolcu da çok uzun süreli sprintler atmak zorunda kalıyor ve dakikalar ilerledikçe orta saha öylesine yıpranıyor ki son 20 dakikaları artık top tutamaz hale geliyor.

Yani takım savunmamızda en uçtan kaleye kaleye kadar , çok ciddi ve daha en temelden sorunumuz var. Milli arada bu konuya ağırlık vermek gerekiyordu takım ne çalıştı bilemiyorum. sakatlıklar ve sağlık heyeti krizi takımın dikkatini dağıtmış olabilir ama sahada çok temel taktiksel gereklilikleri dahi yerine getirmekte zorlanan takımın bir özrü yok.
    Konu Serdar A tarafından (15.09.2019 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Obi-parmak-sosa olmuyor işte. Niye ısrar ediyorsun? Ünal Karaman resmen katletti maçı ya.
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Karaman sınıfta kaldı.. takım yorgun bahanesi de kalktı..
    Takımın en degerli oyuncusunu sakatladılar..
    En formda ismini sakatladılar..
    Kaç maça çıktık sorun apaçık ortada ama EN UFAK ilerleme yok..
    Mikel yanlış transfer olarak duruyor.. rakibe asla basmıyor..
    Parmak neden oynuyor ne oynuyor bilmiyorum.. gitmek istiyorduysa gitseydi.. pas yok rakip karsilama yok pres yok koşu yok yürüyor sadece beyimiz.. maaşına zam mı yapıyorsunuz ne yapıyorsunuz..
    Sahada oyun yok pas yok.. Ünal Karaman takımın başında 2 kamp ve 1 tam sezon geçirdi ve takım her geçen gün geri gidiyor?
    Alex e ne oldu mesela? Adam dökülüyor?

Yabancı doğru düzgün bir teknik ekip gelsin en azından bu nasıl iş? Akılsızlıktan bıktık..
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mikel-Sosa-Parmak üçlüsü ile olmayacağını defalarca söyledim.

Ünal Karaman türk futbol tarihinin oyuncu değiştirme konusunda en kötü teknik direktörlerinden biridir.Bu maçta bunu net olarak kanıtlamıştır.Geçtiğimiz sezondan beri tek yaptığı motive edici konuşmalar yapmak.Geçen sezon da bu oyuncu değiştirme yanlışları yüzünden çok puan kaybettik ve çok zorlandık.Geçtiğimiz sezon neyse bireysel kalite vardı da bir yerlere geldik.Bu sezon takımı Ekuban ve Ömür taşıyordu onlar da gitti.En basit maçımız Gençler maçıydı onu da kazanamadık.

Sorloth türk futbol tarihinin en kötü santraforlarından biridir.Altyapıdan gelmiş yerli bir oyuncu olsa ana avrat küfredilirdi.Dünya futbol tarihinde bonservisi bu kadar yüksek olup da bunun kadar kalas,yeteneksiz ve topa vurma özürlü oyuncuya nadir rastlanır.Buna değil 6 milyon,500 bin euro bile vermem.
    Konu Onur Erçetin tarafından (15.09.2019 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Orta saha kontrollü oluyor fakat parmak bu sene ayrı kötü ve çok düşüyor oyundan. 70 gibi alsaydı doğanı sorun olmayacaktı. Şenol Güneş gibi 1 değişiklik hakkını 88 90 a saklıyor delirtiyor adamı. Yine ünalın saçmalıklarından giden puan daha. Hocanın kendini geliştirmesi gerek ! Kimi hoca ilk yarıda stoper alıp forvete koyar golü atabilmek için sen ise sadece üzerine gelen atakları izlersin. Bu huyunu değiştirmezse çok puan kaybederiz. Stoperler dayanamaz buna..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezonun kalanı az çok belli oldu gibi. Serkan Asan gibi gençlere süre verelim en azından. Pereira’da seneye gidebilir çünkü.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

düzgün ve yabancı teknik ekipler alınmadığı sürece böyle devam ederiz lige topallayarak

pas: berbat

çalışma var mı? yok

alex geldiğinde performasnsı düştü?

kim sorumlusu? teknik ekip adamın performansının içine ettiler

torpillileri işe aldık koca klubun içine ettiler gençleri yenemiyorsun bu ekip başımıza bela dostlar
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Yanlış konuya yazmışım.
    Konu Alper Beyazay tarafından (15.09.2019 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnsallah transfer yasağı gelir yakın zamanda.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Giresun

Maça dair 2 olumlu şey var. Birisi ivanildo hüsseini beğendim anan ivanildo dan daha tecrübeli birisi şart. Obi mikel bugün iyi oynadı ama çok yoruldular. Burada devreye doğan girmeli ki yükleri paylaşılsın. Hala parmağin ne mevkide ne görevde oynadığını anlayamadım

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Önce yeni bir başkan transfer etmemiz lazim

Nereden
    Güney Amerika

başkana git demem abartı olur ancak önlem almassa ve yenilik ve bilimsel düşünmeyecekse bu teknik heyetle çalışacaksa gitsin

bunun planlarını yapmak zorunda!

yani gidecek paşa paşa ben büyük Trabzonsporum diyecek gidecek en işi ehli teknik heyeti getirecek paradan kaçmadan futbolcu kalsın transfere gerek yok bunu yap yeter
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

+ bu forumda Trabzon yerel basınında veya Türkiyenin önemli sosyal medya sitelerinde yazan Trabzonsporlu arkadaşlarımız yabancı teknik heyet vurgusuyla ilgili yazılar yazarlarsa şahane olur yani bir medya ortamı oluşturmamız şart

bu konuyu gerekirse erman toroğlu vasıtasıyla dile getirsek iyi olur zaten asporda olsun orada burda olsun trt de olsun

hani yayında yabancı teknik heyet vurgusu yaptıran muhabbetlere vesile olacak twitter şu bu ortamı şart
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Bu Doğanı orta sahanın mevcut durumda hak etmesine rağmen oynatmıyorsun, Ahmet Canbazın hiç oynama şansı yok peki niye aldınız Altyapıdan biri antremana çıkardı. Andjusiç niye alındı 400 bin euro az paramı. Saçma sapan işler. Bari 3 milyon euroya net 1 tane adam alsaydılar o oynasaydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Doctore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Doğanı orta sahanın mevcut durumda hak etmesine rağmen oynatmıyorsun, Ahmet Canbazın hiç oynama şansı yok peki niye aldınız Altyapıdan biri antremana çıkardı. Andjusiç niye alındı 400 bin euro az paramı. Saçma sapan işler. Bari 3 milyon euroya net 1 tane adam alsaydılar o oynasaydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende onu anlamıyorum bu transferler neden yapıldı o zaman kardeşim biri açıklama yapsın Ahmet Canbaz oturmaya mı geldi veya Doğan ne yaptı da sana bugün oyuna giremedi çok şey var aslında yazılacak boş bir sezon daha ne diyelim yazıklar olsun...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bolu

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoca şu anda değişmesi sağlıklı olmaz planlı programlı kendisine yabancı 20 personel bakıp altyapıya da dahil bulunmalı.kendisi de gelişir.eğer istemiyorsa seneye ekibi alır gider yabancı hoca bulunur .ancak şu var yabancı hocanın getireceği teknik ekip dışındada altyapıya ve a takımına bizim ayrı olarak teknik ekip almamız şart.20 antrenör alıp 10 altyapıya dizersin bunları 10 antrenörü de a a takımına alırsak lige ambargo koyarız.yani takımda gelecek hocanın dışında 20 antrenör alıp bu işe toplamn personel için kaliteli olmaları için 5-6-7 milyon euro maaş bütçesi ayırırsan kralını alırsın.20 diyorum ama 15 de olur diğer 5 kişide yabancı teknik direktörle gelir zaten ama gelecek hoca bakar bak Trabzonsporda şahane ekip varmış der bizim sistemiz hazı rolur @CasTo erol bulutla tekrarı yaşarsın yani aynı şeyleri yaşarız
    bize daha sağlam teknik hoca ve ekip lazım ileride olacaksa acele etmemek lazım evet hoca kalsa bile teknik ekip kesinlikle dğeişmeli ancak hoca ben bu yabancı teknik ekiple çalışmam ve onlara ayak uydurmayacaksa kendisi gitsin derim o zaman
    Hocam baydin be valla en az 50 mesajdir aynisini okuyoruz senden yabanci profosyeneller istiyorsun anladik. Takimdaki bu eksiği tek farkeden senmissin gibide surekli ayni seyler yazilmazki. Alman veya yabanci doktor lazim kondisyoner lazim vs vs. Tamam haklisinda yeter da

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ahmet canbaz,Fırtacan,Donis,Yusuf sarı,Mikel gibi fizik olarak bitmiş yada futbolu bilmeyen topçuları alacağımıza Azibuke,Gökhan töre,Berkay Özcan tarzı fırsat transferleri yapmak lazımdı. Ben inanmıyorum ki izlenerek alındı topçular yine alttan alttan birileri önermiştir
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    Güney Amerika

farkındayım kasıtlı yapıyorum gündemde kalsın diye nitekim dikkat çekti yeterli olduğunu düşünüyorum ben de.Trabzonspor için yapıyorum bu mevzu birilerinin kulağına gidecek zaten. aslında yeterli derecede bu konuyu gündeme getirdik en azından burada.bugünkü maçta zaten sinir harbi yaşadık bir yerde ben de boşvermeye başladım klube sosyal medyadan baskı yapmak lazım burası yeterli değil zaten burada bence artık futbolcu değil sizler de yabancı personel önerisi yapın.güzel olu rbir katkınız olur
    Alıntı huseyin1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam baydin be valla en az 50 mesajdir aynisini okuyoruz senden yabanci profosyeneller istiyorsun anladik. Takimdaki bu eksiği tek farkeden senmissin gibide surekli ayni seyler yazilmazki. Alman veya yabanci doktor lazim kondisyoner lazim vs vs. Tamam haklisinda yeter da
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

gerçi bence olacaksa alman ve ispanyol veya ingiliz ekolu olmalı.

italya veya fransa değil ama bu saydığım ülkelerden olan kurt hocalar daha iyi.tabi istisnalar var.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

gerçi bence olacaksa alman ve ispanyol veya ingiliz ekolu olmalı.

italya veya fransa değil ama bu saydığım ülkelerden olan kurt hocalar daha iyi.tabi istisnalar var.

bence almanlar bu işi daha iyi yapıyor strateji kafaları çok iyi adamların sağlam filizofların da almanyadan çıkmasına şaşırmamak lazım
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Giresun

Hocam abarttın artık yabancı hoca işini. Kulüp bitik durumda maddi olarak. Yusuf yazıcı sayesinde transferi yapabildin UEFA kriterlerini sağlayabildin. Senin toplam maaşın kadar adam transfer bütçesi ister. Hele şu durumda kariyerli birini alsan 25m Euro bütçeden aşağısını istemez. Ortalama olanı da Ünal’dan farkı yoktur emin ol. Onunda ekip olarak eksikleri var ki Avrupa da tercih edilmemiş ortalamada kalmış. Ünal kadar nazımızı çekmez kimse. Takım kötü gitsin basar gider veya Ersun gibi kovulmaya oynar tazminat peşinde koşar. O kadar basit değil çat diye getirdin kimseyi alamadıktan sonra ne anladım ?

Hocaya dün aşırı kızdım. Resmen izledi. Geçen sene de sırf bu yüzden kazanacağımız maçları verdik. Bu konuda kendini gerçekten geliştirmesi lazım. Geliştirmesi gereken diğer konu ise transfer. Ben ön libero istiyorum demek ile olmuyor. Atıyorum bana git şu adamı al diyecek. İzletecek scout Ekibine. Olmadı mı bana git diğer adamı al diyecek. Ha yok bana ön libero al istediğim özellik şu ekip sana sunsun isimleri sonra koltuk takımı seçer gibi seçmekle transfer yapılmaz.

hocanın obi mikel i istediğini sanmıyorum ama madem alındı en iyi şekilde kullanılmalı. Dünkü maçta çok dikkat ettim gerçekten güzel oynadı. Bize lazım olan hırçın koşan ve hava topu alan. Ama obi mikel chelsea de sen böyle oyuncu değildi ki. Küçük bir araştırma yaptım chelsea şampiyon olduğu zaman yanında kimler oynamış diye. Geneli ramires ve bazen de essien. Ramires iki yönü de olan bir oyuncu. Defansı kuvvetli pozisyonları zorlar ve hızlı. Yani obinin açıklarını kapatacak onu tamamlayacak birisi. Çok değil geriye gitse görecek Ünal. Peki biz ne yapıyoruz ? Yanına parmağı koyuyoruz. Adam kovalamaktan basmaktan aciz. 30dk lık topçu resmen. Hemen bitiyor. Maçın başında sosa ilerideydi. Baktı gerisi çok sıkışıyor parmak aldı oraya kendi geçti. parmak orada da kayboldu. Parmak birkaç maçtır çok kötü. Dinlenilmesi onun için de iyi olacaktır. Mevcut kadro da obi mikel i tamamlayacak en iyi kişi dogan erdoğandır. Kondisyonu ne durumda bilemiyorum ama gerek kendini yırtması gerek hava toplarına çıkması her pozisyonu zorlaması hızlı, fizikli olması ve sadece defansı değil ileriyi de oynamaya çalışması şu an hakettiğini gösteriyor. Ha çok mu iyi mükemmel mi tabiki hayır ama mevcut kadro da obi mikel ile oynayabileceğin tek kişi. Önlerinde de sosa. Dünkü maçta obi mikel ortayı Güzel kapatıyordu pas trafiklerini engelliyordu. Deli dana gibi 90 dk adam kovalanmaz.

Obi mikel 62 başarılı pas ( sosa 54)
    defansif aksiyon 17 ( uğurcan 17 zargo 16 sosa 14)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu devirde yabancı hoca diye seçenek mi olur? Yabancı olsun da kim olsun? Adı sanı belli olacak.

Hocanın istediği ortasaha walter'di sanıyorum. Pas yapan, koşan bir oyuncuya benziyordu. Önce onu alsaydık hocayı memnun etseydik sonra fantezi yapardık. Halil, Berkay pahalı geldi ama başarısızlık daha pahalıya patlayacak.

Nereden
    Trabzon

Ünal hocadan önce yönetime yazar.

Erce ve obi mikele 2.250 bin stu'ya 3 milyon verdik.

İhtiyaç neydi : 2 stoper 1 hareketli defansif orta saha 1 santrafor Yusuf gittiği için bir de Forvet arkası. Mikel de Stu da aradığımız oyuncu değildi. Forvet arkası da almadık. Traş yapmaya gerek yok.

Ön libero ya da defansif orta saha lazım denildiğinde Hüseyin çimşir istendiğini sana arkadaşlarınsa bu duruma şaşırmaması lazım. Şu anki durumun sebebi aptal aptal konuşup duran başkanın sahadaki futbola katkı verecek doğru hamleleri yapamamasıdır.

Ünal hocanın kabahati de işinin ehli olan adamlar yerine boş beleş adamları yanında taşıması. Takımı da kompakt hale getirememesi. Kaliteli isimlerin ekmeğini de yedi işin doğrusu.

Eksikler çok bariz belliyken doğru işleri yapmayan yönetim sportif açıdan başarısız bir yaz geçirdi.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Acik konusmak gerekirse Baskan Agaoglu Muharrem Ustanin kaymagini yedi...kendi yaptigi transferler Nwakaeme haric iyi degil...
    Stu ve Mikel gibi pahali transferler yapildi... 4 mac oynadik ve katkilari sifir....bu Trabzonspor icin intihar...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)