Sayfa 3948 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2948 3448 3848 3898 3938 3946 3947 3948 3949 3950 3958 3998 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,676 ile 98,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekuban-sorloth uyumunu dikkate alıp artık su 10 numara fetişizminden kurtulma vakti.
    huseyin hoca son maclarda ekubanı yıldızlaştığı bölge olan sorloth un yamacında oynatmadığı için adam yine çöp ilan edildi.

Novak mutlaka tutulmalı ama sosa için aynı şeyi düşünmüyorum.

ömür hazır para ediyorken gönderilip o bölgeye gerçek bir kanat oyuncusu alınmalı. Ömür konusunda büyük hata yapıldı. 8-10 bölgesinde yıldızlaşacak adam zorla sag acık yapıldı. Her gecen gun kotuye gidiyor. Bana kalırsa bu sene direk elden cıkartılmalı.

elimizde ortalama üstü yerli oyuncular ve cok ciddi potansiyeli olan genc oyuncular var.

Ayrıca son derece yeteneksiz oyuncular ve futbolla alakası olmayan bir teknik ekip var.

Hüseyin turkmen konusunda kesinlikle ısrar edilmemeli.

ahmet canbaz bu saatten sonra dikiş tutmaz serbest bırakılmalı.

ömür hazır para ediyorken gönderilmeli.

eger sampiyonlar ligi elemelerini gecmeyi düşünüyorsak ugurcan bir sene daha kalmalı.

merkez ortasahaya en az bir tane enerjik oyuncu alınmalı.

taha,salih,hakan yeşil,behlül,serkan asan yeni sezona bomba gibi hazırlanmalı. Daha fazla genc oyuncuya gerek yok. Koray,muhammet v.s gibi sacmalıklara girilmemeli.

Atakan tek ayaklı ve hata yapan bir isim. Ben onun da cok parlayacagını dusunmuyorum.

Stopere iki tane saglam oyuncu alınmalı. Eger edgar kalacaksa bir tane yeterli olur. Costa yedek olarak kalabilir.

campi,huseyin h,c oynamayan mesias,husaini ile vedalaşılmalı.

Bir tane yetenekli turk stoper alınmalı. Mesela altaydan cenk.

edgar,yabancı transfer,cenk,costa stoperde yeterli rotasyon sağlar, belki bir de atakan tutulur.

Bu sene altı stoper vardı ama toplasan bir bucuk stoper ancak eder.

Ayrıca bu saatten sonra yabancı kontenjanı cok değerli. Keşke pareira ile anlaşılmasalardı.

Sag bek icin kamil,serkan yeterli olur. Hatta bursaspordan alınacak burak kapacak hem bek hem acıgı yedekler.

Kale : ugurcan,erce,arda/muhammet

sag bek : kamil, serkan

sol bek : novak,rahim

merkez : parmak,taha,hakan yeşil,calleger,mensah(sadece ornek o tip bir isim),behlül,hasan huseyin acar

sag taraf : yusuf sarı,salih kavrazlı,burak kapacak

sol taraf : wakame,yerli transfer

forvet : ekuban,sorloth,livaja,serdar dursun

hücuma yazdığım isimlerin cogu bir cok bolgede oynayabiliyor bu buyuk bir avantaj.

ideal 11 :

-----------ugurcan----------

kamil-----edgar----glik(boyle tecrubeli bir isim)------novak

burak--------callegar---------mensah(benzeri bir isim)-------wakame

------------ekuban-----------sorloth-----------------

alternatif :

------------------erce-----------------

serkan-----cenk/atakan----------costa---------rahim

sarı/salih---------parmak/taha/behlül---------hakan/hasan huseyin--------yerli transfer

--------------anıl---------livaja----------------

buradan bir sürü kombinasyon cıkar.

Mesela burak sag bek livaya kanat forvet ekuban forvetin arkasında yada ekuban kanat forvet livaja forvetin arkasında gibi.
    Antalya maçında şörlot ve ekuban yan yana oynadı orta sahamız düştü. 10 numara fetişizm değil bizim için gereklilik
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Futbol nasıl bu kadar farklı yorumlanabilir anlamiyorum. Ben Chelseaden gallagheri alsak bizde ilk 11 oynayabilir mi diye düşünürken başkası diomandeyi uygun görüyor. Elimizde sezonun çoğunu sakat geçirmesine rağmen ciddi skor katkısı vermiş Yusuf varken senelerdir oynayan ve ancak Yusuf kadar katkı veren sinanı para verip almaktan bahsediyor. Bir başkası Ömür ü yedeğe çekip daha oynarken görmediğimiz tahayı ilk 11 e yazıyor. Ben sosa olmayınca takım beyni olmayan kuş gibi oynuyor diye düşünürken başkası sosa ne katkı sağlıyor diyebiliyor.

Hakikaten çok ilginç.
    oflu fanatik

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı yusufemrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol nasıl bu kadar farklı yorumlanabilir anlamiyorum. Ben Chelseaden gallagheri alsak bizde ilk 11 oynayabilir mi diye düşünürken başkası diomandeyi uygun görüyor. Elimizde sezonun çoğunu sakat geçirmesine rağmen ciddi skor katkısı vermiş Yusuf varken senelerdir oynayan ve ancak Yusuf kadar katkı veren sinanı para verip almaktan bahsediyor. Bir başkası Ömür ü yedeğe çekip daha oynarken görmediğimiz tahayı ilk 11 e yazıyor. Ben sosa olmayınca takım beyni olmayan kuş gibi oynuyor diye düşünürken başkası sosa ne katkı sağlıyor diyebiliyor.

Hakikaten çok ilginç.
    direk yazmasanızda direk beni işaret etmişsiniz.

bir tek diomnade haric. Bir de sizin dedikleriniz doğru diğerleri saçmalık gibi ilginç bulmanız asıl enteresan olmuş.
    Bu iş kadro mühendisliği işi size kalas gelen diomande doğru sistemde takımın en önemli parçası olabilir.
    Mesela takımı organize ediyor dediğiniz sosa asıl kritik virajda oyuna sıfır katkı verdir. Penaltıdan attığı goller ve bir asist ie hücuma ciddi katkı sağlasa da merkez ortasahanın düşmesi onun daha önce verdiği oyun katkısını ne ankaragücü ne antalya macında vermemesi sebebi ile oldu. Önümüzdeki sene katkısı çok daha düşük olacaktır.

Bu sene yaşadığımız en önemli problem merkez ortasahada dinamik oyuncu eksikliği. Çoğu zaman eleştirilen parmak dışında özellikle pandemi sonrası hiç bir oyuncu bu bolgede ciddi katkı sağlayamadı.

Taha ilk 11 oynasın demedim. Yabancı kontenjanı düşünülürse birinci lig tecrübesi olan,ümit milli takımın gediklisi merkez ortasaha oyuncusu altından çok daha kıymetlidir.Mutlaka önümüzdeki seneye hazır olmalı. Aynı şey hakan yeşil için de geçerli. Yok gidip kayseriden,sivastan yerli ortalama bir oyuncuya 3-5 milyon bayılırız diyorsanız sorun yok.

ömür zaten bizde merkezde neredeyse hiç oynamadı. O yüzden taha ile alakası yok. Ömür sağ açıkta oynadığı sürece katkı vereceğini düşünmüyorum. Bu sezon kurtardığı maç yok. İki sezondur ciddi sakatlık yaşıyor. Lig cidden cok zor. Fizik olarak güçlü olmayan bir oyuncu bu ligde var olamaz.Her ne kadar teknik olsa da. Ömür gelecek sezonu da boş geçerse bir yeteneği daha tamamen kaybederiz. Bence en iyisi kendini geliştireceği bir takıma yollamakta.

Ben sinan konusunda birşey yazmadım ama masraflı olmayacaksa hücumun hem en ucunda hem de sağ açıkta oynayabilecek sinan gümüş ciddi katkı verebilir.

yusuf sarı birşeyler olduğunu gösterdi ancak tam olarak bizim taklımda olur demek için biraz daha görmek gerekir.

Calleger konusunda bence takıma gelirse ciddi katkı verir. Yanına bir tane daha dinamik oyuncu almak gerekiyor.

Ben artık 4-2-3-1 sisteminden bunaldım.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu listeden bir tek niclas Eliasson alınır. adam akıllı performans veren bir tek o. Diğerleri ya formsuz ya maaşı yüksek ya da yaşlı.Neredeyse tek tek bakıyorum böyle sözleşmesi bitecek topçuların reytinglerine.
    Çoğu rezil seviyede.Nampalys mendy hele nereye geliyor gelse iş yapmaz. Maaşı 3 M € brüt. Nereye veriyorsun o parayı.
    6 numara alacaksak ki alacağız arap liginde fena bir adam var. ANSELMO
    Hemen arap ligi seviyesi ne ki demeyelim.Gomis'in 7.11 yaptığı bu ligde 7,69 reytingi var elemanın.

Fiziğini çok iyi kullanıyor sosa gibi uzun top atabiliyor. Savunması, ikili micadelesi mükemmel.
    TM değeri 2M€ civarı. Şu adam kadar ucuz gözden kaçmış underrated bir 6 numara bulamayız. Orta alanda Nwakaeme etkisi yapar alırsak.
    Şöyle uzun bir skills videosunu bırakayım. Belki scouttan birileri görür de araştırır. Benimki de laf scoutun ne işi var burada.

bu adam baya iyi futbol zekası yüksek ama bizim scout ekibi avdijaj gibi adamları bulup getiriyor sıkıntı orrda

Nereden
    Trabzon

ayriyetten 10 no sıkıntımız var bizim alınacaksa futbol zekası yüksek,ara pasları akıl dolu ,ince paslar atan adam eksilten forveti ve kanatları besleyen hızzlı atletik bir 10 no kesinliklle lazım bu şartlara uyan 10 no yok takımda

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı charizma61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayriyetten 10 no sıkıntımız var bizim alınacaksa futbol zekası yüksek,ara pasları akıl dolu ,ince paslar atan adam eksilten forveti ve kanatları besleyen hızzlı atletik bir 10 no kesinliklle lazım bu şartlara uyan 10 no yok takımda
    Bu sene yazici bile takimda kalsaydi yine sampiyonduk. Ilerideki sut sayilarimiz cok dusuk bu sene. Omurle geriyle paslasmasi oyun yapimizi olusturuyordu. O gittiginden beri omurde gram ilerleme yok.
    Bizim ligde jaja talisca gibi 10 numaralar takimlari sampiyon yapiyor. Yusuf daha 8e yakindi ama o bile bizi yukari tasidi. 10 numara sart

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene yazici bile takimda kalsaydi yine sampiyonduk. Ilerideki sut sayilarimiz cok dusuk bu sene. Omurle geriyle paslasmasi oyun yapimizi olusturuyordu. O gittiginden beri omurde gram ilerleme yok.
    Bizim ligde jaja talisca gibi 10 numaralar takimlari sampiyon yapiyor. Yusuf daha 8e yakindi ama o bile bizi yukari tasidi. 10 numara sart

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aynen 10 numara şart oğlu şart ben scout ekibinin yerinde olsam brezilya ve arjantinde süper oyuncular var orayı bir tarardım

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taş gibi stoper, ciğersiz ama beyni olan bir orta saha ve iyi bir 10 numara.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

yapılacak transferler .

- yabancı kaleci (1)
    - arka dörtlü (4)
    - orta ikili (2)
    - ön kanatlar (2)
    - forvet arkası (1)
    - forvet (1)

olmak üzere toplam ( en az ) 11 kaliteli transfer yapılmalı ki ,
    kadro derinliğin seni , yarışın sonuna kadar götürsün .

tabi şu andaki kadrodan gidecekleri de hesap edersek ,
    bize aslında 11 değil , yaklaşık 19-20 tane çok kaliteli takviye gerekir .

çörekçi'yle , asan'la , sarı'yla olacak işler değil bu işler .

başakşehir kadro yapılanması ( yaş ortalamaları haricinde ) örnek alınmalı .
    adamların malzemecisinin bile first klas yedeği var .

ben 19-20 tane a klas takviyeyle ,
    seneye ilk üçe gireriz diyorum .

şampiyonluk mu ?
    onu bi geç dayı .

reis okey vermeden , sana yağmurlu havada su yok .

bunu daha öğrenedin mi ?
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (10.07.2020 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanga'ya burda cok burun kıvıran var, 2 macla adam mı begenilir diyenler fazlaca ama 2 macta butun takim pas icin onu ariyordu kaleyi gordugu yerde zimbaliyordu adam baya etkiliydi.
    Pozisyonunda Kangadan daha etkili bir oyuncumuz varda beğenmiyoruz. Ne diyelim sonra saçma sapan Avdijajlar, Andusiçler gelince sövüyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Ankara

Takımdaki kendini göstetememiş potansiteli olmasına rağmen eşiğinş atlayamamış tüm oyuncular için çözüm Şenol Güneş veya onun gibi oyuncuyu yukarı çeken bir hoca

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı charizma61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam baya iyi futbol zekası yüksek ama bizim scout ekibi avdijaj gibi adamları bulup getiriyor sıkıntı orrda
    Aynen öyle ben bu kadar underrated olup, aynı zamanda bu kadar çok ikili mücadele kazanabilen sosa gibi oyun görüşü olan top kapabilen bir 6 numaraya rastlamamıştım.

7.69 reyting mükemmel bir performans.

Elemana 2 sene önce bonservis olarak 3 M€ vermişler. Piyasa değeri yaşından dolayı çok yüksek olmasa da takımın en değerlisi. Aynı bizdeki waka gibi. Kolay kolay satmazlar. Ama suudi'deki virüs ortamı vs ile futbolcuyu türkiyeye ikna etmek hiç zor olmasa gerek.
    Yönetimin yerinde olsam hoseini içerikli bir takasla bu elemanın takımının kapısını çalardım. Da costa da olabilir ama para etmez.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı yusufemrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hakikaten çok ilginç.

Hocam, buradan şöyle bir sonuç ortaya çıkıyor. Herkesin her söylediğini ciddiye almamak lazım. Hatta Ömür'ü yedeğe çekip Sosa'ya katkı sağlamıyor diyenlere selam dahi vermemek, görünce yolunuzu değiştirmek daha mantıklı olacaktır.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yalnız lukoki bir ara ne efsane oynuyordu, yanlış hatırlamıyorsam biz de istiyorduk. Her yıl çift haneler görür Lukoki.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Messias, Gilerme, Huseini veya Costa 'yı yolla, Sosa ve Novak' ı en az 2 yıl daha ikna et, Bodu'yu bir yıl daha kirala, Bir GERÇEK bir lider stoper ve bir skorer 10 numara al transferi kapa. Takım olarak en Hazır takım biziz. Al Kanga 'yı, Kuy paraya sağlam bir stoper al, seneye bak bakalım kim şampiyon.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KaraEski61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numaraya kesinlikle ince pas görebilecek, şutu olan, teknik ve aynı zamanda güçlü bir adam bu ligde her zaman iş yapmıştır. Ekuban o işi tam anlamıyla göremeyeceği için oraya bir adam şart. Stopere soğukkanlı, pozisyon bilgisi olan, forvetleri bezdirecek kadar güçlü, ortalama teknik ve ortalama hızda 1.90 boylarında bi stoper şart. Yanına Costa vs yazılabilir. Duruma göre bu kriterlerde 2 stoper. Orta sahaya direnç katacak iki yönlü oynayabilen topla ilişkisi iyi olan sert, güçlü ve hızlı bi adam şart. Novak giderse sol beke hızlı, güçlü ve orta açabilecek topla ilişkisi iyi olan bir sol bek şart. Yani yeni sezonda takımda hem hızlı hem fizikli hem de hırslı adamlar görmek istiyorum. Sınırdan dolayı Parmak, Ömür gitmezse Uğurcan giderse Erce 11 e yazılacaktır. Pereira ile yenilemeseydik de yerine daha dinamik fizikli bi bek alsak daha iyiydi. Sosa ve Novak ayrılacaktır diye düşünüyorum.

————Erce————
    Jp—Costa-Defans-Bek
    ——Parmak-8 No—-
    Abdüş—10 No—Nwakaeme
    ————Sörloth———

10 numara tarifi Jajaya uyuyor. Öyle bir adam bulmak, alabilmek şu anki mali durumlarda çok zor. (Belki Nwakame gibi uygun fiyata değişik liglerden düşerse ancak.) Yusuf o tarife tam uymuyor, şutu vardı ama ince paslarda da çok iyi değildi, çok güçlü de değildi, ona rağmen çok yüksek bir fiyata gitti.

Paramız yettiği kadar, teknik 10 numara alacağız, çok güçlü olmasa da, yumuşak olsa da olur derlerse o zaman, rakibe göre çoğu maçta güçsüz kalıyorsun. O yüzden bence Ekuban göbekte 2. forvet gibi devam etmeli. Orta sahada kattığı enerjiye ve dirence her zaman ihtiyacımız var. Arkasındaki 2 adam hem teknik, hem mücadeleci, güçlü, enerjik olur (Engin Baytar, Colman gibi ama biri daha güçlü) o zaman Ekubanın teknik açığını kapatırsın. Oyun çok sıkışınca kanatlardaki ve forvetteki etkili adamlarınla da işi çözebilirsin. Mutlaka Jaja gibi, Talisca bir 10 numaran olması gerekmiyor.

Yeterki oyuncuları daha iyi oynatacak, seviyelerini yukarı çıkaracak iyi bir hocan olsun.

Biz Ekuban, Kamil, Ömür, Onazi gibi adamları yeri geliyor beğenmiyoruz, bir kısmını da kazma olarak görüyoruz. Ama bunların hepsi iyi bir hocanın elinde, iyi bir takımda çok daha iyi seviyelere de çıkabilirdi. Hatta Parmak da mental sıkıntılarını çözebilirse iyi bir hocanın yönetiminde daha iyi seviyelerde olabilirdi.

Pereira ve Erce güven vermiyor bu arada.
    Konu Latif Özdem tarafından (10.07.2020 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Messias, Gilerme, Huseini veya Costa 'yı yolla, Sosa ve Novak' ı en az 2 yıl daha ikna et, Bodu'yu bir yıl daha kirala, Bir GERÇEK bir lider stoper ve bir skorer 10 numara al transferi kapa. Takım olarak en Hazır takım biziz. Al Kanga 'yı, Kuy paraya sağlam bir stoper al, seneye bak bakalım kim şampiyon.
    Bence badu kiralanmamalı. Guilherme böyle devam edecekse onu da göndermeli. Başka biri illaki bulunur. Yerli bulsak iyi olur.

Maalesef bu yabancı kararı ile yerli topçular değerlenecek. Gurbetçi topçuları istanbul takımları toplamadan biz almalıyız.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mevcut stoperlerin hepsi gönderilip

(Da costa ve messias opsiyon kullanılmayacaktır)
    Hosseini gönderilir

Hüseyin ve Campi yedek olarak kalır

Edgar ikna edilir, yanına bir tane as çok iyi stoper bulunur ve Atakan da rotasyona alınır.

Bu şekilde en ucuz yollu stoper operasyonu yapılmış olur

Solbek Novak gidince benzer şekilde hem Novak kadar iyi bir as ve bir de o olmayınca oynatabileceğimiz bir rotasyon oyuncusu lazım.

Ortasahada Sosa'nın ve Mikel'in yerine birer oyuncu lazım. Parmak-Taha-Hakan-Doğan da alternatifler olur. Ndiaye gider

Ekuban, Ömür, Wakaeme, Guilherme kalacaktır. Yerli bir kanat opsiyonu varsa faydalı olur ama maalesef yok. Yabancı sınırından dolayı yabancıya yedekte yatırım yapmak da sıkıntı. Sörlothun durumu kritik satılacaksa muadili bulunmalı... Anıl yedeklemeyi yapabilir mi bilemiyorum, eku, waka forvete çekilebilir dönem dönem. Salih de var eğer yeni sezona hazır olabilecekse.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevcut stoperlerin hepsi gönderilip

(Da costa ve messias opsiyon kullanılmayacaktır)
    Hosseini gönderilir

Hüseyin ve Campi yedek olarak kalır

Edgar ikna edilir, yanına bir tane as çok iyi stoper bulunur ve Atakan da rotasyona alınır.

Bu şekilde en ucuz yollu stoper operasyonu yapılmış olur

Solbek Novak gidince benzer şekilde hem Novak kadar iyi bir as ve bir de o olmayınca oynatabileceğimiz bir rotasyon oyuncusu lazım.

Ortasahada Sosa'nın ve Mikel'in yerine birer oyuncu lazım. Parmak-Taha-Hakan-Doğan da alternatifler olur. Ndiaye gider

Ekuban, Ömür, Wakaeme, Guilherme kalacaktır. Yerli bir kanat opsiyonu varsa faydalı olur ama maalesef yok. Yabancı sınırından dolayı yabancıya yedekte yatırım yapmak da sıkıntı. Sörlothun durumu kritik satılacaksa muadili bulunmalı... Anıl yedeklemeyi yapabilir mi bilemiyorum, eku, waka forvete çekilebilir dönem dönem. Salih de var eğer yeni sezona hazır olabilecekse.
    Beğendiğim ucuz yollu futbolculardan
    Mikelin yerine ANSELMO
    Sosanın yerine boşta olan Kevin Stöger
    Ya da m.city'nin serbest bıraktığı Aleix Garcia
    mükemmel olurdu.
    Fakat en önemlilerden biri 10 numarayı unuttun reis. Bugün bu durumdaysak 10 numarasızlıktan.
    10 numaraya mensah olur ya da boşta olan topçuların peşine düşmeli. Kanga var ama çok fiziksiz daha iyisi bulunabilir.

Herkes kafasından kadro diziyor ama 3 tane Türk olmalı sahada. Bu nedenle ömür+uğurcan sabit olacaksa en az bir en ideal 2-3 tane direk ilk 11 oynayacak türk lazım.
    Türkmenden ilk 11 olmaz. Parmak ta öyle.
    Bu nedenle kaliteli yerli lazım bize
    İstanbul takımları almadan Kaan Ayhan, kenan Karaman hatta Nuri Şahin için bile çalışma yapılmalı. Hele ki Kenan Karaman serbest kalması 2 M€ iken kaçırmamak lazım. İcabında Wakayı yedekler. Gerektiğinde sol ve ileri uçta ilk 11 başlar.
    Ayrıca parmak ile olmayacak bu iş. En kötü sivastan Hakan Arslan alınmalı.
    Sahada 8+3 kuralı yazık edecek gerçekten. Bari saha içi kuralı, 9+2 olsaydı

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elimizdeki en iyi stoper Costa, maasi da dusuk. Campi, Hosseini ikisinin de maasi cok yuksek, kota işgal ediyorlar f/p olarak berbat transferler, ikisini de yollamaliyiz.

Messias'in opsiyon kullanilirsa maasi acayip yuksek olacak, muhtemelen bonservissiz aldigimiz icin maasi yuksek geldi ama cok iyi stoper degilse o paralar verilmez. Oynatmadilar ki, iyi stoperse ve bedavaya birakirsak ona da uzulecegim.

Gelecek sezon icin Costa ve Edgar ikilisi olmaz mi ? Edgar iyi adamsa ucuza satmak yerine bize gelsin.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizdeki en iyi stoper Costa, maasi da dusuk. Campi, Hosseini ikisinin de maasi cok yuksek, kota işgal ediyorlar f/p olarak berbat transferler, ikisini de yollamaliyiz.

Messias'in opsiyon kullanilirsa maasi acayip yuksek olacak, muhtemelen bonservissiz aldigimiz icin maasi yuksek geldi ama cok iyi stoper degilse o paralar verilmez. Oynatmadilar ki, iyi stoperse ve bedavaya birakirsak ona da uzulecegim.

Gelecek sezon icin Costa ve Edgar ikilisi olmaz mi ? Edgar iyi adamsa ucuza satmak yerine bize gelsin.
    Ne alaka maaşlar arası o kadar fark yokki. Da costa kalırsa 450k € sabit maç başı 4k€ ücret alacak.
    Campi sabit 530K€ Hoseini ise 600K€ sabit. Bu durumda ben olsam Hoseiniyi gönderirim.
    Ayrıca Edgar da ortalama topçu, alacağı maaş 750K€ olacak. Bence Edgar da satılacak.
    Messias zaten gidici imkanı yok opsiyon kullanılmaz.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Umut Meraş yada Duhan Aksu sol beke nasıl olur?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut Meraş yada Duhan Aksu sol beke nasıl olur?
    Umut meraş çok iyi olurdu. Zira direk 11 de oynayabilecek hele ki sol bek yerli oyuncu bulmak bir hayli zor.
    Le havre 1.3M€ vermişti zamanında. Şimdi almaya kalksak en az 2.5 isterler. İstanbul takımları da ister kesin.
    Yerliler kıymete bindi iyi yerli almak zor olacak.

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim transfere değil iyi bir hocaya ihtiyacımız var. Bizim gençlerimiz ve kadromuz her yıl bu ligde şampiyonluğa oynar

Nereden
    Kocaeli

Alıntı turgut kasap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim transfere değil iyi bir hocaya ihtiyacımız var. Bizim gençlerimiz ve kadromuz her yıl bu ligde şampiyonluğa oynar
    Nasıl yok. Hoca bir yana ne geldiyse başımıza kadro derinliği olmadığı için geldi. Sene boyu 10 numarasız oynadık. 6 numara desen bu takımda yıllardır o da yok sayılır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)