Sayfa 131 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 631 1131 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 3,251 ile 3,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

HH önce vazgeçtik dedi yalandan şimdi de bildirim yapıp akıllarınca taraftarı mecbur tutuyorlar. Taraftarla s*dik yarışına girmiş, benim dediğim olur havalarında dolanıyor. Taraftar olmazsa siz kimsiniz ya?

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm kamuoyunun dikkatine.

Mübarek kurban bayramı arefesinde inanılmaz bir haber aldık camia olarak. Bin bir zorluklarla kulüpten zor bela göndermiş olduğumuz Eski futbolcumuz (maalesef) Zeki Yavru ile sözleşme imzalandığı haberini kahrolarak öğrenmiş bulunmaktayız. Samimiyetinden zerre şüphemiz olmayan fakat zeka noktasında ciddi çekincelerimizin olduğu Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu yapmış olduğu bu anlamsız hareketten dolayı kınıyoruz. Şuanlık sadece kınadığımızı, ilk maçta kıracağımızı bilmenizi isteriz. Sırf bu transfer yüzünden kulübümüzün duayeni Özkan Sümer ile Facebook fenomeni Hayrettin Hacısalihoğlu karşı karşıya gelmiş ve Samimiyetinden şüphe duymadığımız fakat zeka noktasında çekincemiz bulunan Başkanımız bu noktada kulübün efsanesi futbol duayeni Özkan Sümer'i sağlık sebeplerini bahane göstererek kulüpten uzaklaştırmıştır. Facebook fenomeni Hayrettin Bey'in kulüp üzerindeki torpil yetkisinin takipçisi olacağımızı Zeki'nin yedek kulübesinde oturmasına dahi tahammülümüzün olmayacağının bilinmesini isteriz.

Trabzonspor Kulübü Sevdalısı BMN Üyesi Sercan KELEŞ

Yayınlayın.
    Konu Sercan Keleş tarafından (20.08.2018 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu ilk defa olmuyor , yine kandırılıyoruz.

Muharrem Usta ilk geldiğinde bu kulübü menajerlerin kucağından kurtaracağız dedi , scout sistemini destekledi , scout transferleri gördük , inandım(k).Daha sonra ne oldu , menajer transferleri gelmeye başladı , kulübün parası yine fahiş fiyatlı transferlere harcandı,daha doğrusu menajerlerin aldığı paralar irdelenmeli o transferlerde ..

Ağaoğlu geldi , bu kulübün sokağa atacak bir kuruş parası yoktur dedi , biz de Olcay şu kadar indirse , Sosa bu kadar indirse diye hesaplar yapar olduk kendi içimizde , kulüp transfer yaparken ".....OYUNCUNUN TRANSFERİNİN MENAJERLİK ÜCRETİNİN BU KADAR KISMI DA OYUNCUYA ÖDETTİRİLMİŞTİR..." gibi şov cümleleri kalın puntolarla yazıldı açıklamalara , bu da iyi hoştu.

Şimdi gelelim Zeki transferine ..İşte bu transfer gösteriyor ki yine kandırdı bizi bir başkan daha , yani aslında bu kulübün yine sokağa atacak parası var.Kimsenin de umrunda değil ve sen bunu taraftarı , Özkan Sümer'i karşına alarak yapıyorsun.

İşin bir diğer boyutu da Hayrettin Bey 'in bu transferde etkisi olduğu yönünde , yani yönetimde Ağaoğlu ona söz geçiremiyorsa durum iki kat daha vahim demektir..

Ne diyelim , Trabzon ve Trabzonspor , yönetimiyle , işleyişiyle Türkiye'nin prototipi olmaya , liyakatın olmayışını , hak edene değil de , sözü geçene , nüfuzu olana bu hayatın güzel olduğunu göstermeye devam ediyor.

Onun için tekrar ediyorum , şu kulüp bir satılsa da biz de rahat etsek..

Bu saatten sonra kime , nasıl güveneceğiz ?
    Konu -Samet tarafından (20.08.2018 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Zeki transferi ile alakalı teknik bir yoruma gerek yok.
    Gotuyle inatlasan donuna sicarmis.Malesef bu yönetimde ilk kötü gidişte donuna sicacak.

Zeki ye gelince.Bir insan dört beş yaşlarında ayakkabı bağlamayı öğrenir.Bunu beceremeyen bir adam Trabzonspor'da futbol oynayacak.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Bursa

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen tepkimizi en sert şekilde dile getirmeliyiz
    Bu yönetim ipini çekti hem de bir zeki için. Bu kadar vizyonsuzluk olur mu ya. Traftar çok bariz tepki koymuşken traftara inat nasıl böyle bir adam alınabilir. Özkan sümeri bile yediler.takım satılmasın diyenler burada mı. Traftarı istemedi diye burak yılmazı almayan bjk bir yanda zekiyi alan ts de burada
    Şenol güneşe kızıyordum da boşumaymış adam deli mi ya ne işi var bjkyi bırakıp tsde. Aşırı vizyonsuz amaçsız bir takımda işi ne

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha

cok beklersin

bak bas admin nasil protesto etmis
    --------------------------------
    Transferi desteklemiyorum ama bu hareket meşruiyet ispatıdır.İradi bir karardan tepkiyle vazgeçilmiş olsaydı, bundan sonra tüm kararlar boşa çıkacaktı.
    -------------------------------

hayti emicenin icraati mesruiyet ispatidir, buna karsimi aciklama bekliyorsun simdi

bmn i ilk kez adamcilikla sucluyorum ve ilk kez üye oldugumdan utaniyorum
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN bildiri yayınlamalıdır, bu adamcılık çarkına çomak sokmayan sistemin adamıdır bu saatten sonra benim için .
    Yapmazlarrr

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail kusura bakma ama çok agresifsin. Sana bugüne kadar kötü bir şey yazmadım. İyi niyetinden de şüphem olmadı. Yerli oyunculara olan tavrından ötürü yazdım bunu sadece. Alındıysan mesajı silerim problem olmaz.
    Haklısın da direkt adımı yazarak hedef tahtasına oturtuyorsun resmen. Millet zaten burnundan soluyor, bana saracaklar, sonra uğraş dur. Ozevlatci, yerelci vs.gibi sıfatların hiçbirini karşilamam ben. Trabzonspor'un gerçeği neyse ona göre yorum yaparim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kulübü yabancı bir milyarder alsa da hepimiz kökten rahatlasak..
    Her şey müsait olsa bile Derin Trabzon buna müsaade etmez. Yoksa yıllardır bu fikri savunanlardanım. X kişi Trabzonlu diye bu formayı giyer, Y kişi Trabzonspor’da forma giydi diye TD olur. Güzel düzen. Neden bozulsun ki ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burda defalarca yazdım 38 yaşındayım bir çok başkan ve yönetim gördüm ama şuanki kadar rezil sefil basiretsiz kabiliyetsiz bir yönetim görmedim demiştim zeki yavru transferiyle beni yanıltmayıp bir kez daha haklı çıkardılar bunlar bakkal dükkanı idare edemezken trabzonspor gibi bir marka da yöneticilik yapabiliyor ya zeki yavru denen kabiliyetsizi trabzon spor dışında hangi takım kadrosuna katar cevap ne süper lig nede ptt ligi ama trabzonspor iş ve işçi bulma kurumu olmuş yazık çok yazık

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu zeki denen arkadaş şimdi oynarsa, Abdulkadir'den daha fazla mı kazanacak.

Nereden
    Ankara

Antremanda Pereira yı sakatlıyormuş bide))))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

10 mac filan oynarsa, geri kalan maclarda da kadroda yer alirsa Yusuf ve Abdulkadir'den daha fazla kazanacak.

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zeki denen arkadaş şimdi oynarsa, Abdulkadir'den daha fazla mı kazanacak.

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın da direkt adımı yazarak hedef tahtasına oturtuyorsun resmen. Millet zaten burnundan soluyor, bana saracaklar, sonra uğraş dur. Ozevlatci, yerelci vs.gibi sıfatların hiçbirini karşilamam ben. Trabzonspor'un gerçeği neyse ona göre yorum yaparim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mesajımı düzenledim. İsmini sildim.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Türkiyenin 80% 1 senede kazanamacagi parayi 4 macta yedek kulübesinde oturarak kazanacak.Haram zikkim olsun benim bir kurusum varsa o maasta.Zeki denen yetenek fakiri Trabzonda niye tüm isler ters gidyor diye tam bir tey konus.Analiz edin trabzon kariyerini niye bir looser camia oldumuzu görürsünüz.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Diyarbakır

Liyakat ve ehliyet ilk kriterimiz olmadıkça 10 yılda bir şampiyonluk için oynarız o kadar. Onun dışında sıradan bir Anadolu kulübünden öteye gidemeyiz. Trabzonspor takımı küçük düşünen yerel zihniyetten kurtulmadıkça bu düzen böyle gidecek.
    Konu Oruç tarafından (20.08.2018 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Zeki'den kurbanda büyük baş sığır olur ancak. Bayramda keselim de belki şu söylenen beddua kalkar.

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Görüşme yapılan her futbolcu için sıkı pazarlıklar yap şartları zorla en sonunda git oynamayacak adama bu paraları ver.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    Düzce

Bir daha sosanin aldığı paraya laf eden olursa ağzına kürek ile vurmak lazım.Zekinin 600 bin aldığı yerde sosa az bile alıyor.

Bu arada Abdülkadir ve Yusuf acilen kaçarak kendilerini kurtarsın.

Özkan dede benim için bir kez daha efsane olduğunu kanıtladın.

Senin t....larini yeni sağ bekimiz yesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm kamuoyunun dikkatine.

Mübarek kurban bayramı arefesinde inanılmaz bir haber aldık camia olarak. Bin bir zorluklarla kulüpten zor bela göndermiş olduğumuz Eski futbolcumuz (maalesef) Zeki Yavru ile sözleşme imzalandığı haberini kahrolarak öğrenmiş bulunmaktayız. Samimiyetinden zerre şüphemiz olmayan fakat zeka noktasında ciddi çekincelerimizin olduğu Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu yapmış olduğu bu anlamsız hareketten dolayı kınıyoruz. Şuanlık sadece kınadığımızı, ilk maçta kıracağımızı bilmenizi isteriz. Sırf bu transfer yüzünden kulübümüzün duayeni Özkan Sümer ile Facebook fenomeni Hayrettin Hacısalihoğlu karşı karşıya gelmiş ve Samimiyetinden şüphe duymadığımız fakat zeka noktasında çekincemiz bulunan Başkanımız bu noktada kulübün efsanesi futbol duayeni Özkan Sümer'i sağlık sebeplerini bahane göstererek kulüpten uzaklaştırmıştır. Facebook fenomeni Hayrettin Bey'in kulüp üzerindeki torpil yetkisinin takipçisi olacağımızı Zeki'nin yedek kulübesinde oturmasına dahi tahammülümüzün olmayacağının bilinmesini isteriz.

Trabzonspor Kulübü Sevdalısı BMN Üyesi Sercan KELEŞ

Yayınlayın.

NEE Hayrettin emiceye hakaret he, yakında ceza gelir şu forumdaki tek cezamı bu HH yüzünden almış adamım ben.

Nereden
    Düzce

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda defalarca yazdım 38 yaşındayım bir çok başkan ve yönetim gördüm ama şuanki kadar rezil sefil basiretsiz kabiliyetsiz bir yönetim görmedim demiştim zeki yavru transferiyle beni yanıltmayıp bir kez daha haklı çıkardılar bunlar bakkal dükkanı idare edemezken trabzonspor gibi bir marka da yöneticilik yapabiliyor ya zeki yavru denen kabiliyetsizi trabzon spor dışında hangi takım kadrosuna katar cevap ne süper lig nede ptt ligi ama trabzonspor iş ve işçi bulma kurumu olmuş yazık çok yazık
    Seninde hakkını yedik.Hakkini helal et.Gercekten ileri görüşlü bir adamsın.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEE Hayrettin emiceye hakaret he, yakında ceza gelir şu forumdaki tek cezamı bu HH yüzünden almış adamım ben.
    Ben hakaret etmedim, çekince ve görev bilincinden söz ettim. Ben tek hakaretimi İho'ya ettim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forma, ürün, kombine vs ne gerekiyorsa yapıyoruz. Beni arayıp 1 dergi aboneliği için 1500tl’den fazla paramı aldınız. 3 ay oldu dergimi de göndermediniz sesimiz çıkmadı!!

Şimdi siz benim paramı Zeki’ye vereceksiniz he mi?

Burnunuzdan gelecek bu yaptığınız haberiniz yok!!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Diyarbakır

1.ligde dahi oynayamayacak iki kişi kadroda. Biri İbanez diğeri Zeki. Bu durum Başkan ve ÜK’nın vizyonunu bize anlatmaya yetiyor.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivas karşılaşmasında 2.yarı pozisyona girememişiz acaba stoper , ön libero dışında sürpriz bir sağ açık daha gelir mi diye içten içe hesap yaparken kalktı Zeki malını getirdiler..

Fenerde Barış kontra için müthiş silah ki ben Slimaniyi de beğeniyorum..

Gs Onyekuru ve Rodriquez ile 1 0 öne geçsin kaşla göz arasında ile iki defans arkası top ile 3 yapar.

Bizim ön tarafta Burak dışında topu önüne isteyen bir tane adam yok..

Burak'ın da eski gücü yok..Defans arkasına geçen 7 topun 5 inde de ofsaytta kalıyor..

Olcay yarım saat koşturuyor sonra ayaklar birbirine giriyor onunda eski gücü yok.

Nwakame de öyle topu önüne alan topsuz çok hızlı olan bir adam değil.

Yani kadro öne geçtiği maçı koparır hissiyatı oluşturmuyor ben de..

Ön tarafa öne geçtiğimizde tehdit oluşturacak hız da ve yetenekte bir adam şart bence.

Ben Umarı sadece bu yüzden istemiştim ama alamadık..Ciddi manada tehditkar olurdu ama beğenilmedi.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereria Ankaragücü maçında kırmızı görür veya sakatlanir gs maçına zeki çıkar ordaki siyahi arkadaşta bunun icinden geçip golünü atar. Sonra millet o stadı yakar. Çok uzak bir ihtimal degil maalesef..

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)