Sayfa 11 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 1011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdülkadiri şuan ki şartlar içerisinde, orta sahada oynatamayız.

8 numaraya bu adamı yazanlar var. Yahu adam top çevirebilir, oyun akışını yönetebilir ama bu adam fizik olarak şuan süper ligin altında. Oyunu iki yönlü olarak oynamasını nasıl bekliyorsunuz ?

İlla abdülkadiri kanattan almak istiyorsanız, koyabileceğiniz en mantıklı yer 10 numaradır. Onu da , şuan ki kanatsızlıktan dolayı gerçekleştirmek mümkün değil. Bunu görmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum.

Şurada kadroya hala Olcayı yazanlar var, adamı hazırlık maçlarında izledik. Ölmüş ağlayanı yok.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu morteza 6 numara oynar diyen adamlar gitsin yüzünü yıkasın
    Transfermarkt verileri aşağıdaki gibi. Yeterli sanırım.

MORTEZA POURALIGANJI KİMDİR?
    Profesyonel futbolculuk hayatına İran'ın Naft Novin takımı ile 2010 yılında başlayan 26 yaşındaki stoper, kariyeri boyunca Çin'in TJ Teda ve Katar'ın Al Sadd takımlarının formasını terletti. Kulüp düzeyinde 135 maça çıkıp, 10 gol atma başarısı gösteren İranlı stoper, milli takım formasını ise 30 kez giyerek 2 gol attı. İhtiyaç halinde defansif orta saha mevkinde de forma giyebilen Morteza Pouraliganji'nin en çok öne çıkan özellikleri güçlü fiziği, pozisyon bilgisi ve pas kalitesi.

Konu shagrath61 tarafından (13.08.2018 Saat 08:14 ) değiştirilmiştir.

MacqAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımın hedefi Bjk’nin Şenol Güneş’i kovmasını beklemektir.
    Yüzde yüz katılıyorum. Hem ligde güzel bi yerde oluruz. Hem göze güzel futbol oynarız. Hemde o gömdüğümüz çoğu futbolcuyu iyi paralara satarız. Örnek fernandao ozan volkan şen bursası.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

mbia ve eto'o dün akşam takımda olsaydı bu kadar mahkum olmayabilirdik hugo yu salıp onazi yi kiralayarak iki veterana 1+1 dan yürümesek mi

Nereden
    İstanbul

Renklerin en güzeli '' siyah- beyaz '' şeklinde açıklama yapan, sözde Trabzon ve TRABZONSPOR lu kimseyi bu takımın başında istemiyorum. Takımı şampiyon yapacağını bilsem, yine istemem.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Şenol Güneş gibi Türkiyenin en iyi hocası bize gelse zil takıp oynarsınız bırakalım bu işleri

Ünal Karaman kim? Kim derken yanlış anlaşılmasın teknik direktörlük anlamında söylüyorum bunu.

Bizim kadromuzdaki eksikleri başta hoca transferiyle gideremedik zaten ikinci fiyasko adam gibi zamanında futbolcu transferlerinin yapılmaması

İddamız yok okey ama en azından büyük maçlarda seyir zevki yüksek futbol oynayalım o da yok?

Ünal hocayla ve bu kadroyla bu iş olu rmu? Olmaz

Şenol Güneş gelse ne yapar Ünaldan daha iyi işler yapar orası kesin
    "Annuit cœptis"

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü maçta Onazi biraz, İbanez biraz, Kucka ise fazlaca kötü oynadı. Diğer futbolcular için problem yoktu.

Biz kötü oynamıyoruz, bizim sorunumuz kadro yapımızın topu kaleye götürmede etkisiz oluşu. Herkes özverili oynuyor fakat futbolun doğasına aykırı bir futbol anlayışı ile sahaya çıkıldığı için, bana göre güzel futbol gol pozisyonsuz bir maç oluşturdu.

Bizim topu kaleye sürükleyecek isimlere ihtiyacımız var. Bir tek Pereira'nın çabası ile mesafe katetmek yetmiyor.

Bu takımın kanat forvete ihtiyacı var.

Dünkü maçın sorumlusu Ünal hocadır. Olcay öyle veya böyle oynamalıydı.

Bu futbolcular yeteneksiz değil, fakat takımda değiller. Umarım Amiri ve Nijeryalı birlikte kanatlara yerleşirler. Biz futbolcu kazanacağız diye kanser oluyoruz. Dünkü Başakşehir'in karşısında kim olsa skor bulurdu. Bizim kaleyi bulan şutumuz yok.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf ve Abdülkadir'in satılması lazım. Çocuklara yazık ediyorlar, çocuklar kendilerine yazık ediyorlar, kulüp de kendine yazık ediyor. Maalesef dost acı söyler. Ekonomik açıdan da cartayı çekmemize çok az kaldı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Benim artık işini iyi yapmayan insanlara karşı tahammülüm kalmamış..

Ünal ismini duymak dahi istemiyorum..

Tamam Onazi Kucka İbanez topçu değil eyvallah da sen en iyi adamını 90 dk nasıl solda oynatırsın be adam..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir arkadaşa katılıyorum. Biz Sosa veya Yusuf arasında tercih yapmalıyız. Bu işin A'si B'si kalmadı.

Ya Sosa geçecek forvet arkasına. Tüm toplar onda toplanacak. Ya Yusuf geçecek oraya tüm toplar onda toplanacak. Ve koşarak kendini yormayacak. Göstermelik presi bile yeterlidir bize.

Abdülkadir'in 8 numarayı kaldıracağını düşünüyorum ben. Kanatlar işlemiyor. Ne Abdülkadir Ne Yusuf. Kanatlardan top getiremiyoruz.

Bunu ben değil Ünal görmeliydi.

Yol yakından Ünal hatası telafi edilmeli. Nasıl edilir bilinmez, kendisine çok büyük yardımcılar alınmalı. Etrafı donatılmalı.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Tamam Yusuf iyi oynamıyor geliştirmesi gerken yönleri var ama Yusufu başkası kullanacak İspanyaya 13 e satarsak salaklık yapmış oluruz neden çünkü en azından bir 20-25 e vermemiz lazım veremiyorsak bir sene bekleyip öyle versek kara geçeriz o sırada bir geliştirmeci kiralanır kendisine vesaire...

normalde şu oyuncu beşiktaşta olsa yusufu 25 e okuturlar namerdim okutmazlarsa!
    "Annuit cœptis"

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 sene bekleyecek halimiz yok. Aldığımız kredi suyunu çekti. Ödemelerimiz var. Gelirlerimiz temlikli. Ayranı yok içmeye tahtırevanla gider gezmeye durumuna düşüyoruz. Sosa'yı Kucka'yı yüksek ücretlileri vs. sat dedik satamadılar, sövesim geliyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocayı eleştirecek o kadar durum yok, benim tek eleştirim Novak varken neden Ibanez ? Yoksa eldeki malzeme bu. Bu takıma Burak eklenince hücum gücü iki katına çıkar çünkü Rodallega kontraatak oynayacak takımların golcüsü. Bence alıcısı çıkabilecekken satılmalı. Yusuf'a 13 + sonraki satıştan yüzde 25 teklif varsa gönder gitsin, bence Nwakaema kanatta daha etkili olur ondan çünkü Yusuf kanat değil. Kısaca şu yoklukta değerini bulan herkes satılmalı, kulübün hedefi Türkiye Kupası'nı almak olmalı..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yonetim iyi ki taraftardan sabir istedi.Kac senelik oturmus takima karsi hemen hemen gecen seneki kadromuzla ciktik ve bence ilk yari gecen seneden iyi oynadik.Skorer kaleyi dusunen oyuncu eksikligini hissettik macta.Nwakaeme transferi bu acidan onemli.Ayrica amiri de var.Gol atmasini sadece forvetten bekleyecegimiz bir sezon olmaz.Ben unal hocanin basarili olacagini dusunuyorum.Ayrica oyuna mudahale etmede yetersiz oldugu bariz.Onu da yaninda yetistigi hocaya bagliyorum.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sosa onazi sat

yaya youre al

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa onazi sat

yaya youre al
    Şu şartlarda nasıl alalım yaya toureyi ?

Sosa ve Onaziyi sat kimseyi alma

Yusuf______Abduş
    _____Kucka_____

yap merkezi, kanatlar Vahid'le Nwaekame
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Sefa Toyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

.....................Onur......................
    ............Toure..........Majid............
    Joao.............Murtaza..........Novak
    ...............Ömür.....Amiri...............
    ........Yusuf..................Anthony.....
    .....................Burak....................

Sosa, Onazi ve Kuçka ortasahası ile bu sezon bitmez.
    *Onur Recep Kıvrak*

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa'yı ne yapıp edip göndereceksin. Elektriği bile kötü. Koşuyormuş gibi görünüyor ama tamamen dostlar alışverişte görsün koşusu onlar.
    %100 efora çıktığı pozisyon yok. Zorlamıyor. Belli tempoda sağa sola koşuyor o kadar.

Yusuf Yazıcı büyük overrated. Ya bir futbolcu aldığı hemen her topu nasıl kaybetmeyi başarabilir? Her topu.
    Yavaş, vucudunu kullanamıyor, top hakimiyeti yetersiz.. Tamam takım kötü ama sen de bi aynaya bak be kardeşim.. Verilecek pasları vermiyor.. Savunmaya yardımı tamamen yalandan..

Nereden
    Urfa

forum çok ilginç.
    cagliarı maçından sonra yusuf çok güçlenmiş ayaklarına hakkim top kontrolü iyi falan denirken birden satışı üzerine konuşulmuş..
    herhangi bir kişinin bile sevmediği deli dana gibi koşuyor denen bero,, şimdi patlama yapacağı senede satılmış..
    satılırsa en büyük hata olur denilen kucka,, niye satılmamış?
    okay geçen sene ağırdı, bu sene en çok 2.li mücadele kazanan adam olduğu GÖRÜLDÜ.niye 6 ya sattık dendi?
    BİZDEN GİDEN ADAM DİREKT DEĞERLİ SAYILIYOR ELDEKİLER İLE KALANLAR KÜLÜSTÜR SAYILIYOR. NASIL BİR ÖN YARGI VE LOSE DUYGUSUDUR ANLAMADIM.
    yorumlar günü birlik..
    yönetim madden iyi hamleler yapmış olabilir ama transferde gerçekten planlamaları olsaydı bu kadar gecikmezlerdi. erzurumspor göztepe takımlar yeni kadrolar kurup yeni oyuncularla lige başlıyor. şu kesin ki bizim 2 milyon euro yu onlara versek bize 4-5 adam transfer ediverirlerdi.
    en önemli sorunlardan biri bizim takıma gelen adamın performans artıramaması. mesela larin patlıyor ama sosa ilk geldiği gibi. yusuf ilk çıktığıyla ya aynı ya geride.tabii niye 10numara pozisyonunda olmadıkları ömür'ie ayrı konu..roda yol alamıyor. gelip te patlama yapan adam yok.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı jaanora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'yı ne yapıp edip göndereceksin. Elektriği bile kötü. Koşuyormuş gibi görünüyor ama tamamen dostlar alışverişte görsün koşusu onlar.
    %100 efora çıktığı pozisyon yok. Zorlamıyor. Belli tempoda sağa sola koşuyor o kadar.

Yusuf Yazıcı büyük overrated. Ya bir futbolcu aldığı hemen her topu nasıl kaybetmeyi başarabilir? Her topu.
    Yavaş, vucudunu kullanamıyor, top hakimiyeti yetersiz.. Tamam takım kötü ama sen de bi aynaya bak be kardeşim.. Verilecek pasları vermiyor.. Savunmaya yardımı tamamen yalandan..
    Bir futbolcu zaten surekli temposuz yani surekli hizlanip yavaslayarak kosarsa ciger dayanmaz.Sosa dunku macta bekledigimin uzerinde bir oyun sergiledi ozellikle ilk yarida.Aldi verdi pres yapti.Sorun surda bu adam ortasaha.Gorevi gol atmak degil attirmak.Oncelikle pasi dusunen bir adam.Kanat forvetlere ya da forvete gol attirmasi gerek.Ama bizim forvetin nerde oldugu belli degil.Kanat forvet ise sakat baska da kanat forvet yok.Dunku sahadaki kadroyla ya yazici ya da rodallegadan gol atmasini bekleyecektik o da olmadi.Duran toptan gol yiyince de isler bozuldu

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfermarkt verileri aşağıdaki gibi. Yeterli sanırım.

MORTEZA POURALIGANJI KİMDİR?
    Profesyonel futbolculuk hayatına İran'ın Naft Novin takımı ile 2010 yılında başlayan 26 yaşındaki stoper, kariyeri boyunca Çin'in TJ Teda ve Katar'ın Al Sadd takımlarının formasını terletti. Kulüp düzeyinde 135 maça çıkıp, 10 gol atma başarısı gösteren İranlı stoper, milli takım formasını ise 30 kez giyerek 2 gol attı. İhtiyaç halinde defansif orta saha mevkinde de forma giyebilen Morteza Pouraliganji'nin en çok öne çıkan özellikleri güçlü fiziği, pozisyon bilgisi ve pas kalitesi.

Sosa, Kucka, Onazi mevkilerinde iyi mi şu an sence, yıllardır o mevkide maça çıkmışlar? Sence bizim 6 numarada bir ön stopere mi ihtiyacımız var?
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Trabzon

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu klüp lanetlenmiş başka açıklaması yok,şu takımdan birini al herhangi bir takıma gönder ertes hafta altın karmada.Klübün suyunu içen iflah olmuyor,klüpteki antrenörlerin hiç biri daha oyuncuların mevkilerni bile bilmiyor göremiyorlarda klübe gelen herkes tatil moduna giriyor.

Adam Abdulkadir ve Yusuf'un kanat olmadığını anlıyamadı 80 küsür dakika,birbirine yardım etmeyen topçular her topçu arasında azami 10 -15 metre arası uzunluklar.Dün başakşehire 5 lazım olsa azıcık zorlasalar atarlardı,haddimizi bilerek 1 puana oynamalıydık.

Bir ara iş öye reil bir hale geldiki KUcka,onazi,sosa varken oyunu Akbaş kuruyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

akbaş için malatyanın teklifi var yonetım bırakmıyor
    sosayı ısteyen yok
    rodalleganın gıtme ıhtımalı var
    abdüş takımda kalacak

iyi günler.

Nereden
    İstanbul

Yeni moda, oyunculara kafasına göre mevki yaratmak.
    Abdülkadir ortasaha oynamaz, bu bir efsane.
    Toure stoper, önlibero değil.
    Amiri solbek değil, sağ kanat hiç değil.
    Morteza'ya stoperde ihtiyaç var, önde değil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)