Sayfa 925 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 425 825 875 915 923 924 925 926 927 935 975 1025 1425 1925 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 23,101 ile 23,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon en buyuk baski altinda ciktigimiz mac Fenerbahce ile oynadigimiz ligin 13. Haftasindaki musabaka..

O mactan once sikeciler sadece 3 puan gerimizdeydi, o mactan once sikeciler formda ve biz kadrodisilarla, kim oynayacak bu macta laflariyla kayip yasasak sadece 3 puan olmazdi bu.

Bu baskidan gencecik cocuklarla ciktik.
    Basaksehir maci da var ama Firat Aydinus ve Halil Umut Meler ikilisi yuzunden bu maca kayip olarak bakamiyorum. Ki Onazi, Sosa, Pereira olmadan oynadigimiz macti, ortasahada Kamille oynadik.

Diger tum maclar da kirilma maci olmadi bu sene hic, onemli maclar oldu ancak kirilma mac kavrami baska.

O yuzden sampiyonluk lafini medyada gur sesle soyleyeceksin. Camia gucunu kullanacaksin hemsehrim.

Hakemler ve Tff macina birini yolladi mi, bu adamlarin hedefi sampiyonluk, biz bunlara alenen operasyon cekemeyiz demeli.

Zaten seneye senin takimin son haftaya kadar yarista olsa ve ligi 3. bitirse de, yine kimse isyan etmez.

Saha disinda camian hakkini korusun yeter ki, saha icinde her halukarda iyi takviyelerle bu takim yarista olur.

Her puan kaybettigimiz maci yazalim o zaman, bu takim baski altinda oynayamadi diye de ekleyelim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uğur kardeşim yaşında öyle çok az değil . 2005 senesinde cem papila nın yönettiği şikebahçe maçımızı izlemeni öneririm. Şampiyonluğa giden camiayı geçtim rakip takım tv radyo istanbul basını alayının bizim için şampiyonluk söylemlerinin olduğu maçtı. adam gizli gizli değil göstere göstere biçti bizi. pozisyonları değil maçı izlersen anlarsın . yalanım yok maçı ağlaya ağlaya izlemiştim ogün sinirden. o nedenle şampiyonluk söylemi bizde bizim camiyamızda laf güzaf olur menfaatçi yerel basına malzeme olur garip garip başlıklar atmak için.

Ayrıca başkan ve yönetim 2-3 sene şampiyonluk beklentimiz yok dedi diyor hala . Bu nedenle bu sevda ve beklentiden uzak durmak lazım . Hem kendimizi hem takımı geriyoruz. Bu bir psikolojik eşik. Ve bence 1996 2011 olayları sonrasında bu taraftar da artık şampiyonluk bilinç ve oraganizasyonu kalmamıştır. Taraftarda o psikolojik eşiğe takılıp kalmıştır. Avrupada en güzel örneği Liverpool adamlar olamıyorlar bir türlü ...

Trabzonspor en ucuz bilete sahip takım şampiyonlar arasında, bursayı saymazsak tabi. Ona rağmen bu seneki güzel futbol gençlerin çabası bile 42binlik statta 25bin ortalama seyirci çekti. Şampiyonluk yürüyüşü için önce 42binlik statta ortalama en kötü 36 37 bin kişiye oynayacaksın ozaman olur . Bak 1996 2011 senelerine ortalama yüzdesi bu yazdığım oranlarda dır. Sonra medyada olacaksın bir şekilde haber yapacak yaptıracaksın . Satacaksın kendini ben gsnin bu sene anahaberde 50 tane. haberini biliyorum saçma saçma ... ama adamlar hep gündemde kaldırlar. Bunları yönetim yapamaz. Gideceksin amerikadan ingiltereden ( ülkeleri bilerek seçiyorum bu işin erbabı bu adamlar) PR firmaları ile anlaşacaksın . Danışman olacaklar. Reklam tanıtım herşeyi bu adamlara vereceksin. (Bu firmalar ingiltere ve ABD de ülke başkanı belirliyorlar bizim kıytırık ligin gelecek 100 yılını 1 saatte planlarlar. )İçerde dışarda her yerde bu adamlar yapacak senin planlamanı tanıtımını ama bunun içinde para lazım eh oda bizde yok ofisde internet bedava uzun uzun yazıyorum ondan

Demem o ki şampiyon olurmuyuz bilemem ben öyle iddalı değilim 2-3 takviye ile şampiyonluk olacağımıza da inanmam. Çünkü ilk önce kim gelirse gelsin işler 1 maç kötüye gitsin burada kıyamet kopacak sene başı tamam diyenler o maçtan sonra bu adamlarla anca bu olur gidip ala ala bunları aldılar der ikincisi superligde futbolla maç kazanılmıyor ne yazıkki. onun için PR şirketine ihtiyacımız var dedim. Oyuncuya değil. Eğer varsa sağlam verebilecek para Oyuncu transferine değil PR firmasına gömsünler.

Ve unutmayalım yine biz kendimiz gelin güvey oluyoruz. Yönetim şampiyonluk sözü etmezken biz şimdiden gelecek senenin şampiyonu ilan ettik. Evet gelecek senenin iddalı takımıyız ama okadar kesin şampiyonu değiliz. Üzülmemek için en iyisi bunu kabul edip maç maç takip etmek )

Saygı ve sevgilerimle ..
    Sürçü lisan ettiysek affola ...
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor-Beşiktaş maçını saha kenarından izleyen bir spor adamı Abdülkadir Parmak 'ı Milli Takıma çağırmıyorsa kendini sorgulasın. Oğuzhan gibi sütçü beygiri aylarca ayağı topa değmediği halde Milli Takıma alınıyor. Emre Taşdemir gibi forma yüzü görmeyen herif çağrılıyor. Ozan futbolu bırakıp güreşe başlayacak ama çağrılıyor. Gerçekten şu yaptıkları mide bulandırıyor. Yeter artık (!)

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Akbil, Aziz Behich'i almış. Beklerde iyi bir alternatif olabilirdi. Yerli statüsünde olması da cabası.

Nereden
    Antalya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk olarak,
    Milli takım kadro seçimi doğrudur abdülkadirin alınmaması hainlik değildir.abartmamak lazım.

Şenol hocanın Ömür ile Yusufu oynatacağını ve baya görev vereceğini düşünüyorum.

Şenol hocanın bir hain değil buranın insanı ve hizmetleri olduğunu unutmamak lazım.

Sırf bjkde hocalık yaptığı sürece başarılı oldu diye kızmamak lazım çünkü Bjkdeki imkanlar kendisine Trabzonda verilmedi.

Şöyle diyeyim biz kendisine vida gibi bir stoper almadık vesaire geniş bir kadro kurmadık.öyle diyeyim.

Diğer bir husus,
    Şampiyonluk baskısı kaldırabilme:

Baskıyı kaldırabilecek bir kadro kurarsak şampiyon olursun veya şampiyonlar ligine de gidersin.

Mental olarak burada hoca ve futbolcuların enerjisi önemli. yani ben baaskıyı kaldıramam bunlar bahane oluyor bir yerde.abi sahadasın işin bu.

İki ana faktör var şampiyon olma baskısını kaldırmak için

1: hoca ve topçunun mental olarak enerji olarak etkilenmemesi ve buna göre hazırlık yapması.Yani duygu ile logic arasındaki dengeyi iyi kurmak lazım.Duygusal karakterli hocalar hem iyi hem kötüdür.Örnek klop ama klop mantık zekasıyla duygusal zekasını çok iyi dengeliyor.Ünal hoca da aşırı duygusal bu baskı kendisinde bu yüzden oluşabilir. duygusal tarafı bazen mantığının önüne geçiyor buna dikkat etmesi lazım.

2:Transfer yani baskıyı kaldırabilecek kadro genişliğin olması.Bu olmassa olmaz faktör.Bu sende olmadığı için şampiyon olamıyorsun.

diğer faktör ise camianın ve taraftarın olgun olup dış vesaire haberlerle takımın şampiyonluğa giderken gaza gelip takımın enerjisini aşağı düşürmemesi.

bu saydığım diğer faktör ilk ikisi kadar etkili değil
    Şenol Güneş ile ilgili yazdıklarında yanlış olan bir kısım var dostum . Doğrusunu yazayım sana kendisine BJK deki imkanlar verilmedi değil verildi. Kendisi o imkanları kullanmadı. Biz adama vida almadık değil adam vida istemedi . Bunu hepimiz biliyoruz . Şenol hoca trabzonda hiçbir zaman tatlıya tuzluya karışmadı. Defans istedi özellik belirtmedi adam gelincede bu değil dedi.

Bunun dışında söylediğin herşeye katılıyorum .

Nereden
    Antalya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor-Beşiktaş maçını saha kenarından izleyen bir spor adamı Abdülkadir Parmak 'ı Milli Takıma çağırmıyorsa kendini sorgulasın. Oğuzhan gibi sütçü beygiri aylarca ayağı topa değmediği halde Milli Takıma alınıyor. Emre Taşdemir gibi forma yüzü görmeyen herif çağrılıyor. Ozan futbolu bırakıp güreşe başlayacak ama çağrılıyor. Gerçekten şu yaptıkları mide bulandırıyor. Yeter artık (!)
    Oğuzhanın menajeri iyi çalışıyor adam hep gündemde

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@Ozan Gozacan

Yazinin neredeyse tamamina katiliyorum.
    Benim demek istedigim, bazilari bu genc oyuncular baskiya dayanamaz, sampiyonluk stresini tasiyamaz gibisinden yazilan postlara.

Yoksa bu kadroyu korusak da, seneye ligde en fazla ilk 2 icinde oluruz.

Iyi bir stoper..
    Iyi bir onlibero..
    Iyi bir forvet..

Ve kadro bozulmazsa, yedekte oturacak ve oyuna girdigi zaman skor ureten kanat alinmali..

Seneye ligi ilk 3 icinde bitirsek de, kimse buyuk tepki gostermez.

Ama medya baska bir platform.

Bu sene hakkimizin bariz yenildigi 2 mactan sonra, cikip rakip baskanlar Trabzonspor genc takimdi, biz onlari yine yenerdik laflarini rahatca soylemelerinin sebebi Trabzonspor'un kendine bir hedef belirlememesidir.

Istanbul medyasi, Trabzonspor'u dusundugu ve cok sevdigi icin mi daha erken, sampiyonluk hedefi koymasin Trabzonspor diyor sizce

Cunku Trabzonspor sampiyonluga gidiyorsa, bu 3 Istanbullu bu kadar bariz at kosturamiyor.

Bizim taraftarimiz da artik bilinclendi, bu sene bu kadro sampiyon olamazsa da ( ki oyle net bir iddia koymadan o hedefe yuruyecegiz bu sene insallah ), hemen yikip dokmez ortaligi.

Trabzonspor camiasi icerde birbirini yese de, disarda en az 3 Istanbul kizkardesi kadar gucludur.

Benim gelecek sezondan umidim var.

Bakalim yasayarak gorecegiz hep beraber..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (24.05.2019 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl istiyorsunuz hepsi ts li mi olsun milli takımın yeterince adam alınmış

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakcity Aziz Behich için 1 milyon € ödemiş PSV'ye

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

diger takimlari tutanlar bile parmak niye yok diye soruyorsa biz tabii ki kendi futbolcumuzun arkasinda duracagiz.sanki batuhan'i niye cagirmadi diyoruz.son macta gozunun onunde estiren abdulkadir parmak'i cagirmayip sezon boyunca 3-5 dakika sure verdigin adami cagiriyorsan bi git derler adama..
    bu senol gunes denen adamin ismini stada verenlerin allah belasini versin..ulan bir kez olsun bir durusun olsun ya bir kez.abdulkadir parmak kadroya cagrilan bir cok isimden daha cok haketmistir orasi ayri ama sen trabzonspor'luysan boyle potansiyeli olan adamlari her turlu cagiracaksin..
    ulan terim denen ucube sirf piyasasi yukselsin diye yillarca cinconlu bes para etmez topculari cagirip durdu,keza sirf menejer cevreleri kendi futbolculari icin yillarca haketmeyen adamlari bir sekilde lobi yaparak milli takima gonderdi.bize gelince kendi adamimiz bize kazik atiyor.(bana gore iflah olmaz bir istanbul sevdalisi)

yeterince adam cagirmismis..yusuf,ugurcan ve abdulkadiri aziz yildirimi koysan o da cagirir.marifet mi bu.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Evet
    Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer kim? Ömer Toprak mı?
    Eyvallah hocam.Fİkirlerini paylaştığın için teşekkürler.Bizim yönetim hiç bir zaman vida almadı alamaz kast ettiğim oydu.para olsa bile parayı çarçur eder.hiç bir zaman üst düzey yabancı bir stoperimiz olmadı.paramız yoktu yani.Şenol istese de almazlardı veya alamazlardı diye düşünüyorum.Tabi ki bjk ile Trabzonun imkanları bir değil.Sen eğer bak abi adam özellik belirtmiyor şunu şunu istemiyor biz nasıl alabiliriz diyorsan bu ayrı bir konu biz imkanlarımızı seferber etmedik.yada şöyle diyeyim başka hoca geldiğinde aman aman üst düzey bir şey almadık aslında .bjknin maddi imkanlarının birazı bizde olsaydı durum çok farklı olurdu.aslında bizde para olsa bile yönetim gide ro parayı çarçur eder şöyle atıyorum 30 milyon euroya yusuf sattık gider sağlam adam almak yerine gider o parayı saçma sapan ucuz ve kalitesiz transfer yaparlar yada bir şekilde beceremezler bunu
    Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş ile ilgili yazdıklarında yanlış olan bir kısım var dostum . Doğrusunu yazayım sana kendisine BJK deki imkanlar verilmedi değil verildi. Kendisi o imkanları kullanmadı. Biz adama vida almadık değil adam vida istemedi . Bunu hepimiz biliyoruz . Şenol hoca trabzonda hiçbir zaman tatlıya tuzluya karışmadı. Defans istedi özellik belirtmedi adam gelincede bu değil dedi.

Bunun dışında söylediğin herşeye katılıyorum .
    Konu erenslash tarafından (24.05.2019 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ysngmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zaten adam'cılık yapıldığı belli. Biz diyoruz ki hak edene hakkını ver. Hak ediyorsa gerekirse hepsi Trabzonsporlu olacak. 2002'de dünya 3.sü olurken bunların hepsi gsli demedi kimse.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Halil Dervişoğlu için kulübü 2 milyon € istemiş bizimkiler bir süreliğine rafa kaldırmış haberleri çıktı bugün, babası ise 2 milyon € istendiği olayını yalanlamış twitterda ilginç.

Nereden
    Trabzon

Novak gidiyorsa ki büyük ihtimalle Almanya yolcusu İran li milad Muhammed'e yada young boys un sol bekine bakmak lazım

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neler geliyor aklınıza ya. Bu forumda bazıları öyle şeyler kuruyorlar ki diyecek bir şey bulamıyorum.
    Ben de kendisinin saçma sapan tercihlerine söz bulamiyorum =)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top geçer adam geçmez hee

Birak simdi

Kendisi esofmani giymis daa daha ne olacak ? =)

Sercan, yalancinin mumu diyorum baska bir sey demiyorum (takiliyorum ha, kötü niyetle yazmiyorum)
    Yok la neden yalan söyleyeyim. Öyle hatırlıyordum belki piyasa yapmak için ortaya atılmış resimler olabilir taraftar desteği için. Belki de karıştırıyorumdur.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Abdülkadir Parmak'ı milli takıma almamak en hafif tabir ile gerizekalılıktır.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Nereden
    İstanbul

Artniyettir o kadar adam aldık 10 tane mi alacağız bakış açısıdır.

Nereden
    İstanbul

Hüseyin'in alınmaması doğru olabilir. Daha tecrübeli isimler mevcut. Fakat Abdülkadir Parmak şuan Milli takıma orta saha diye çağrılan çoğu isimden iyi. Hep bu algı işini yapıyor adamlar. Bu kadar genci bu kadar Türk futbolcuyu Galatasarayda oynasa 15 tane alırlardı. Birilerinin yamağı Şenol, paranın arkadaşı şenol, karakterli kartal şenol kuş sevdalı ve beyinli şenol beyin ilk kazığıdır.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

efecanı performansa göre alıyorsan, oğuzhanı neye göre alıyor parmağı neye göre almıyorsun arkadaş

ortasahayı parmak,yusuf ve emre yap. emre sosa görevi görür. birbirini iyi tanıyan isimlerden takım kurulursa daha mantıklı değil mi

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur kardeşim yaşında öyle çok az değil . 2005 senesinde cem papila nın yönettiği şikebahçe maçımızı izlemeni öneririm. Şampiyonluğa giden camiayı geçtim rakip takım tv radyo istanbul basını alayının bizim için şampiyonluk söylemlerinin olduğu maçtı. adam gizli gizli değil göstere göstere biçti bizi. pozisyonları değil maçı izlersen anlarsın . yalanım yok maçı ağlaya ağlaya izlemiştim ogün sinirden. o nedenle şampiyonluk söylemi bizde bizim camiyamızda laf güzaf olur menfaatçi yerel basına malzeme olur garip garip başlıklar atmak için.

Ayrıca başkan ve yönetim 2-3 sene şampiyonluk beklentimiz yok dedi diyor hala . Bu nedenle bu sevda ve beklentiden uzak durmak lazım . Hem kendimizi hem takımı geriyoruz. Bu bir psikolojik eşik. Ve bence 1996 2011 olayları sonrasında bu taraftar da artık şampiyonluk bilinç ve oraganizasyonu kalmamıştır. Taraftarda o psikolojik eşiğe takılıp kalmıştır. Avrupada en güzel örneği Liverpool adamlar olamıyorlar bir türlü ...

Trabzonspor en ucuz bilete sahip takım şampiyonlar arasında, bursayı saymazsak tabi. Ona rağmen bu seneki güzel futbol gençlerin çabası bile 42binlik statta 25bin ortalama seyirci çekti. Şampiyonluk yürüyüşü için önce 42binlik statta ortalama en kötü 36 37 bin kişiye oynayacaksın ozaman olur . Bak 1996 2011 senelerine ortalama yüzdesi bu yazdığım oranlarda dır. Sonra medyada olacaksın bir şekilde haber yapacak yaptıracaksın . Satacaksın kendini ben gsnin bu sene anahaberde 50 tane. haberini biliyorum saçma saçma ... ama adamlar hep gündemde kaldırlar. Bunları yönetim yapamaz. Gideceksin amerikadan ingiltereden ( ülkeleri bilerek seçiyorum bu işin erbabı bu adamlar) PR firmaları ile anlaşacaksın . Danışman olacaklar. Reklam tanıtım herşeyi bu adamlara vereceksin. (Bu firmalar ingiltere ve ABD de ülke başkanı belirliyorlar bizim kıytırık ligin gelecek 100 yılını 1 saatte planlarlar. )İçerde dışarda her yerde bu adamlar yapacak senin planlamanı tanıtımını ama bunun içinde para lazım eh oda bizde yok ofisde internet bedava uzun uzun yazıyorum ondan

Demem o ki şampiyon olurmuyuz bilemem ben öyle iddalı değilim 2-3 takviye ile şampiyonluk olacağımıza da inanmam. Çünkü ilk önce kim gelirse gelsin işler 1 maç kötüye gitsin burada kıyamet kopacak sene başı tamam diyenler o maçtan sonra bu adamlarla anca bu olur gidip ala ala bunları aldılar der ikincisi superligde futbolla maç kazanılmıyor ne yazıkki. onun için PR şirketine ihtiyacımız var dedim. Oyuncuya değil. Eğer varsa sağlam verebilecek para Oyuncu transferine değil PR firmasına gömsünler.

Ve unutmayalım yine biz kendimiz gelin güvey oluyoruz. Yönetim şampiyonluk sözü etmezken biz şimdiden gelecek senenin şampiyonu ilan ettik. Evet gelecek senenin iddalı takımıyız ama okadar kesin şampiyonu değiliz. Üzülmemek için en iyisi bunu kabul edip maç maç takip etmek )

Saygı ve sevgilerimle ..
    Sürçü lisan ettiysek affola ...
    Bu yazının psikoloji bölümüne o kadar katılıyorum ki benim de sezdiğim bu yönde sanki takım bir şampiyonluk kazansa taraftar rahatlayacak ve daha sakin daha ağırbaşlı davranacak ama bu olmadığı için herkes sinir stres
    Bordo-Mavi

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Stoper - Pozisyon bilgisi yüksek, bileklerine hakim olan ve takımı öne çıkaracak isim alınmalı

Orta saha - Oyunun iki yönünü oynayan, pres karşısında ezilmeyen oyuncu alınmalı

Sağ açık/Kanat forvet - Toplu-topsuz oyunda etkili olabilen, takımı atağa çıkaracak, gol yükünü paylaşacak isim bulunmalı

Bunlara ilaveten altyapıdan oyuncular gelecektir.

- Berkay Sefa
    - Kerem
    - Behlül
    - Doğukan
    - Farukcan
    - Ali Osman
    - Tunahan
    - Safa
    - Ebrar

Nereden
    Ankara

Abdülkadir Parmak 3 istanbul takiminda olacak ve bay şenöl onu milli takima almayacak he mi? Tavana basassagi asarlar çakma efsaneyi, kan alirlar kan. Birakin su karaktersiz ve kiskanç herifi savunmayi artik. Güven kim ya, Oguzhan nerede, EmreTasdemir kim mesela? İçten pazarlikli, kiskanç, paranin esiri olmuş herif. Abdülkadirin takimi çok pis koymus buna, çikmaz ömür billah.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz .Novak ile ilgili gelişmeler var herhalde.

Novak yerine mesala Pinto geldi diyelim ..Akan oyuna Pintonun çok daha fazla katkı vermesi normal ama Novakın yaptığı skoru yapması mümkün değil..

Çok abartı bir teklif olmadığı takdirde kesinlikle takımda kalmalı Novak.

7-8 verirlerse hayır diyemezsin ama 4 civarına falan hiç gerek yok..

Nereden
    İstanbul

Olcay da gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Kocaeli

Uefa şikecileri de üst kurula sevk etmiş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 26 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 26 misafir)