Sayfa 3874 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2874 3374 3774 3824 3864 3872 3873 3874 3875 3876 3884 3924 3974 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,826 ile 96,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tugay Kerimoğlu'nun söylediklerini herkes biliyor zaten bize bilmediğimiz bir şey söylesin..

Lami cimi yok Sosa ile sözleşme uzatmak zorundayız..Bazı arkadaşlar Sosa'nın sahada oluşunun ciddiyetini önemini kavramış değil..Topu ayağında tutan saklayan topla reverse olayını becerebilen atak yönlendirebilen hiç yoktan attığı uzun toplarla takımı pozisyona sokan attığı çapraz paslarla oyuna genişlik kazandıran iyi frikik ve korner kullanan bir oyuncudan bahsediyoruz..Yine bazı arkadaşlar Sosa'nın savunma yönünde eksiklikleri.olduğunu belirtiyor baskı ve gol yememizin sebebini Sosa'ya bağlıyorlar..

Delinin biri kuyuya 1 taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor..

Sosa'nın oyun stiliyle rakiplerden baskı yememizin alakası nedir?

Sen bu takıma Sosa tekniğinde 10 tane daha topçu getirsen yine baskı yersin kardeşim..Bunu defalarca yazıyorum..Sen bu takıma hamallık yapacak 10 tane topçu getir gene baskı yersin bunu da defaatle yazıyorum.

Ortasahada ayağında top tutan top saklayabilen teknik oyuncuların halihazırda var zaten..Bu özelliklerdeki Guilherme Sosa Ömür Nwakaeme Ndiaye Mikel gibi oyuncuları aynı anda sahaya sürdüğümüz halde maç içinde baskıyı kıramadığımız anlar oldu..Bu oyuncuların hepsinin pas yüzdesi ve tekniği iyidir buna rağmen neden acaba rakiplerden yediğimiz baskıyı bertaraf edemedik/edemiyoruz..

Bu iflah olmaz sorun oyuncu profilinden oyuncu niteliğinden kaynaklanmıyor düpedüz teknik direktör yetersizliğinden kaynaklanıyor..

Avrupa'nın kalburüstü bile diyemeyeceğimiz orta sıra takımları bile bu sorunu nasıl bertaraf ediyor..Nasıl takım boyu kısaltılıyor baskı yememek için nasıl kısa sürede topu geri kazanıyor ve topu kazanmak için ise nasıl pres üçgenleri beşgenleri kuruyor ona bi bakmak lazım..Çimşir'in transferden ziyade bu konularla ilgilenmesi lazım..İlgilenmek yetmez pratiğe döküp taktik anlayış olarak bu kültürü takıma oturtması lazım..

Aksi takdirde sorunu şu anda ligin en iyi kadrosunu elimizde bulundurduğumuz halde oyuncularda arar bir arpa boyu yol alamayız..Ortasahada çok yumusak oyuncumuz var pres yapmıyorlar safsatalarını yazıp durmak yerine olmayan taktik anlayışımıza dikkat çekmek gerekiyor..

Bu oyuncular zeki ve donanımlı bir hocanın elinde başka bir hüviyete bürünebilir..Takım halinde daha efektif daha ezici baskı yemeyen bir profil çizebilir..

Her şeye rağmen hoca.yetersizliğine rağmen şampiyon olacağımıza inanıyorum..Ama kurt bir teknik adam lazım bu takıma bu gerçeği de gözardı etmemek lazım.
    Dediklerinin belli bir kismina katiliyorum.
    Ama orta sahadaki direncsizligin tamamini teknik direktore baglamani cok acimasiz buluyorum.
    Huseyin hoca ondan once unal karaman, oyuncularimiz hatta huseyin turkmen takim boyunun uzun kalisini mac sonu ropartajlarinda belirtmislerdi.
    En fazla calistiklari konu buyuk ihtimalle budur. Ayrica yardimci antrenor muzaffer blazer in cok ovuldugunu gordum. Ingiltereden gelen bir yardimci hocamiz daha var.

Takimda bir tane defansif orta sahamiz yok. On libero olmadan da futbol oynanir ama onun icin selcuk , colman tarzi 8 numaralara ihtiyacimiz var. Selcuk ve colman rakip ceza sahasina cok nadir giriyordu. Alan savunmalari cok iyiydi. Bizde o da yok. Sosa da, yaninda oynayan da ileri cikip kendi pozisyonlarini bos birakiyorlar. Stoperlerde kalabalik yakalanmamak icin istemeyerek de olsa geri cekiliyorlar. Rakip atak yaparken tek direnc karsilasacagi yer ne yazik ki stoperlerimiz. Ataklarimiz rakip geri cekilmeden bitiyor. Ya gol atiyoruz ya kalemizde tehlike goruyoruz. Rakip uzerinde ayagimizda top tutarak baski uygulayamiyoruz. Rakip geri cekilmeye firsat bulamadigi icin pas hatamizda ya da donen toplarda kalemize cok kalabalik gelebiliyorlar. Her mac gol yememizin sebebi bence bu.Gecen yil Yusuf Yazici ve Onazi nin ile bu sorunlari cozebiliyorduk.

Sosa nin oyun tarzi boyle. Oyunumuz Sosa uzerine kurulacaksa yaninda iyi bir (hamal olmayan) on libero olmali. En iyi oyuncumuz Sosa. Giderse yerini dolduramayiz. Adem Yigit de gecen youtube yayininda Sosa nin yanina iyi bir on libero alinmasi gerektigini dusunuyordu.

Fatih terim ve Senol Gunes ya da gegen presci Ersun Yanal in Huseyin Cimsir e gore cok muazzam teknik taktik bilgisi oldugunu mu dusunuyorsun? Turkiye de iyi oyuncularla birlikte , takim ici birligi saglayip, maaslarini vaktinde yatirip, yabanci oyunculara aidiyet duygusunu asilayarak motivasyonu ust seviyeye cikarirsan basarili olursun. Bunlardan sonra teknik bilgi gelir. Fatih Terim ve Senol Gunes in yaptiklari da bunlar bence. Istersen Löw ol Türkiye den kovularak gidersin.

Inşallah formda Ndiaye ve guilherme ile bu sorunu çözeceğiz.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Şota önerdiyse vardır bi albenisi
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı munzevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosanin konsantrasyonunu en azından bu seneki Lig bitene kadar yüksek tutmalıyız
    Çünkü sosa pereira ile birlikte takımı coşturan direnç gösteren oyuncular
    İkisi olmayincA takım başı kesilmiş tavuk gibi oluyor
    En azından lig bitene kadar sosayla sıkıntı yasamamaliyiz
    Yoksa işimiz çok zor
    Başkan,herkes senin gibi futbolu bilerek izlemiyor ki,Sosanın her hangi alelade bir topçu olduğunu sanıyor,Sosa yüzünden defansif açık verdiğimizi düşünecek kadar futbola uzak insanlar yorum yapıyor,Sosa gibi adamdan defansif olarak bir şeyler bekliyor ki adam zaten halihazırda en çok top kapanlardan.
    Ben şimdi TD olsam bu durumu futbolcularla toplantıda hiç çekinmeden derim 34 yaşındaki Sosa gibi tekniği ve oyun zekası ile ön planda bir futbolcu sizden daha çok top kapıyorsa aldığınız para haram derim.

Alıntı okytrb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylemek istediğini anlayabiliyorum. Bence de konuşulması gereken şampiyonluktur. Satılacak futbolculardan gelecek para değil ama gönül verdiğimiz takımın seçimle gelen (ve bence çokta başarılı olduğuna inandığım ki sen böyle düşünmüyor olabilirsin) başkanına "zeka özürlü " yaftası yakıştırmak nasıl bir düşünce tarzıdır bunu anlayamıyorum!

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Haklısınız,düzeltiyorum o kelimemi.Uyarınız için teşekkürler.
    Konu fanatikdevri tarafından (25.05.2020 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerinin belli bir kismina katiliyorum.
    Ama orta sahadaki direncsizligin tamamini teknik direktore baglamani cok acimasiz buluyorum.
    Huseyin hoca ondan once unal karaman, oyuncularimiz hatta huseyin turkmen takim boyunun uzun kalisini mac sonu ropartajlarinda belirtmislerdi.
    En fazla calistiklari konu buyuk ihtimalle budur. Ayrica yardimci antrenor muzaffer blazer in cok ovuldugunu gordum. Ingiltereden gelen bir yardimci hocamiz daha var.

Takimda bir tane defansif orta sahamiz yok. On libero olmadan da futbol oynanir ama onun icin selcuk , colman tarzi 8 numaralara ihtiyacimiz var. Selcuk ve colman rakip ceza sahasina cok nadir giriyordu. Alan savunmalari cok iyiydi. Bizde o da yok. Sosa da, yaninda oynayan da ileri cikip kendi pozisyonlarini bos birakiyorlar. Stoperlerde kalabalik yakalanmamak icin istemeyerek de olsa geri cekiliyorlar. Rakip atak yaparken tek direnc karsilasacagi yer ne yazik ki stoperlerimiz. Ataklarimiz rakip geri cekilmeden bitiyor. Ya gol atiyoruz ya kalemizde tehlike goruyoruz. Rakip uzerinde ayagimizda top tutarak baski uygulayamiyoruz. Rakip geri cekilmeye firsat bulamadigi icin pas hatamizda ya da donen toplarda kalemize cok kalabalik gelebiliyorlar. Her mac gol yememizin sebebi bence bu.Gecen yil Yusuf Yazici ve Onazi nin ile bu sorunlari cozebiliyorduk.

Sosa nin oyun tarzi boyle. Oyunumuz Sosa uzerine kurulacaksa yaninda iyi bir (hamal olmayan) on libero olmali. En iyi oyuncumuz Sosa. Giderse yerini dolduramayiz. Adem Yigit de gecen youtube yayininda Sosa nin yanina iyi bir on libero alinmasi gerektigini dusunuyordu.

Fatih terim ve Senol Gunes ya da gegen presci Ersun Yanal in Huseyin Cimsir e gore cok muazzam teknik taktik bilgisi oldugunu mu dusunuyorsun? Turkiye de iyi oyuncularla birlikte , takim ici birligi saglayip, maaslarini vaktinde yatirip, yabanci oyunculara aidiyet duygusunu asilayarak motivasyonu ust seviyeye cikarirsan basarili olursun. Bunlardan sonra teknik bilgi gelir. Fatih Terim ve Senol Gunes in yaptiklari da bunlar bence. Istersen Löw ol Türkiye den kovularak gidersin.

Inşallah formda Ndiaye ve guilherme ile bu sorunu çözeceğiz.
    Geçen sene Yusuf ve Onazi ile bu sorunları çözüyorduk demişsin...

Geçen sene bu takımın baskı yemediği takim yoktu üstelik yediğimiz gol sayısı 46 idi..Yusuf ve Onazi varken küme düşen takımlarla aynı gol sayısını kalende görmüşsün..Dolayısıyla baskı ve gol yememizin altında yatan sebebi oyuncu profiline bağlama teziniz yanlış..

Diğer konu Terim'in Güneş'in Çimşir'den daha muazzam taktik bilgisi olduğunu mu düşünüyorsun diye bir soru sormuşsun..Evet öyle düşünüyorum bunu böyle düşünmemi sağlayan veriler istatistikler mevcut..

Hatırlarsan Güneş'im bjk ile iç saha maçlarında 45 maçlık yenilmezlık ünvanı vardı..Yine Terim'in son 2 senede iç sahada 40 küsür maçlık yenilmeme serisi vardı..

Bu iki teknik adam bunu nasıl başardı?

Takım boyunu kısaltarak pres düzenekleri kurarak topu kaptırdıktan sonra maksimum ortalama 8 9 saniyede geri kazanarak başardı..Stoperlerini ve beklerini rakip sahada oyuna katarak başardı..Şampiyoonluğun anahtarı budur..İç sahada baskı yiyen bir takım rakipler davetiye çıkarmazsa şampiyon olamaz..İç sahada ezici bir baskıyla oynayacaksın boş koşmayacaksın top hangi rakibin ayağindaysa o bölgeye 3lü hatta gerekirse 5li baskı yapacaksın rakip kafasını kaldırıp topu atacağı arkadaşını göremeyecek..

Şimdi sen diyorsun ki bunları bizim takım yapamaz o oyuncu profili bizde yok..Ben de diyorum ki çalıştırırsan yapar anlaşamadığımız nokta bu...

Yazdıklarımı Avrupa'nın orta sıra takımları bile becerebiliyor..Ben Çimşir'i küçük düşürmek istemiyorum ve uyarıyorum şayet takımın ortasahasının kolay geçilmesini, baskı yememizi oyuncu profiline bağlıyor bu yüzden transfer istiyorsa yanılıyor..Gerçeği görmesi lazım..O gerçek de bu takımın aşırı yetenekli oyuncularla zirvede olduğu ve net bir taktik disiplin taktik anlayışla maçları kazanmadığı gerçeğidir..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (25.05.2020 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Giresun

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.transfermarkt.com.tr/ter...spieler/538874

Ocak ayında adamlar 150 bin euroya almış, 7 maçta 4 golü var.. hayvan gibi potansiyel var elemanda, videolarda çok güçlü olduğunu belli ediyor. Despotun yerine bunu bitirelim olası Ekuban satışında.
    usta herif dozer gibi. boyuna göre çok hızlı.

https://www.youtube.com/watch?v=6bocw2PTCCw
    https://fmdataba.com/tr/20/p/174839/terem-moffi/

bu adamı birkaç yıl önce söylemiştim. arap ligine ucuza gitmiş. colman vari libero.
    https://www.youtube.com/watch?v=yl6Melg5194&t=96s
    https://fmdataba.com/tr/20/p/150976/fernando-gaibor/
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Yusuf ve Onazi ile bu sorunları çözüyorduk demişsin...

Geçen sene bu takımın baskı yemediği takim yoktu üstelik yediğimiz gol sayısı 46 idi..Yusuf ve Onazi varken küme düşen takımlarla aynı gol sayısını kalende görmüşsün..Dolayısıyla baskı ve gol yememizin altında yatan sebebi oyuncu profiline bağlama teziniz yanlış..

Diğer konu Terim'in Güneş'in Çimşir'den daha muazzam taktik bilgisi olduğunu mu düşünüyorsun diye bir soru sormuşsun..Evet öyle düşünüyorum bunu böyle düşünmemi sağlayan veriler istatistikler mevcut..

Hatırlarsan Güneş'im bjk ile iç saha maçlarında 45 maçlık yenilmezlık ünvanı vardı..Yine Terim'in son 2 senede iç sahada 40 küsür maçlık yenilmeme serisi vardı..

Bu iki teknik adam bunu nasıl başardı?

Takım boyunu kısaltarak pres düzenekleri kurarak topu kaptırdıktan sonra maksimum ortalama 8 9 saniyede geri kazanarak başardı..Stoperlerini ve beklerini rakip sahada oyuna katarak başardı..Şampiyoonluğun anahtarı budur..İç sahada baskı yiyen bir takım rakipler davetiye çıkarmazsa şampiyon olamaz..İç sahada ezici bir baskıyla oynayacaksın boş koşmayacaksın top hangi rakibin ayağindaysa o bölgeye 3lü hatta gerekirse 5li baskı yapacaksın rakip kafasını kaldırıp topu atacağı arkadaşını göremeyecek..

Şimdi sen diyorsun ki bunları bizim takım yapamaz o oyuncu profili bizde yok..Ben de diyorum ki çalıştırırsan yapar anlaşamadığımız nokta bu...

Yazdıklarımı Avrupa'nın orta sıra takımları bile becerebiliyor..Ben Çimşir'i küçük düşürmek istemiyorum ve uyarıyorum şayet takımın ortasahasının kolay geçilmesini, baskı yememizi oyuncu profiline bağlıyor bu yüzden transfer istiyorsa yanılıyor..Gerçeği görmesi lazım..O gerçek de bu takımın aşırı yetenekli oyuncularla zirvede olduğu ve net bir taktik disiplin taktik anlayışla maçları kazanmadığı gerçeğidir..
    Fatih terim de senol gunes de bu dediklerini yapamayinca kovuluyorlar. Yani uygun oyuncu grubu olmayinca. Taktik anlaminda farklari vardir tabiki ama soyledigin kadar degil.

Ben Huseyin hoca yi gelirken gelmemesi gerektigini savunuyordum. Simdi de gitmemesi gerektigini savunuyorum. Nedeni basarisi degil istikrarin basariyi getirecegini bilmem.

Huseyin cimsir bir cok macta dogan erdogani oynatmak zorunda kaldi. Bazen yedekte baska oyuncu olmadigi bazen 11 de baska oyuncu olmadigi icin. Ndiaye ve guilherme gelene kadar orta sahada alternatifimiz yoktu. Ekuban ve abdulkadir de sakatti. Simdi elinde alternatifli bir kadro var. Bu kadro ile basarisiz bir oyun sergilerse elestirilebilir. Ama ilk yaridaki kadroya gore oyun disinda cok iyi bir tablo ortaya cikardi.

Ayrica bir onceki mesajinda benim soylediklerimi komple carpitmissin.
    Sosa ile ilgili durum tespiti yapmam onun kovulmasi yada kotu oyuncu oldugunu soyledigim manasi cikmiyor.
    Benim soylemeye calistigim sosa nin top kapmasi göz boyuyor, alan savunmasi yapamiyor bu yuzden yanina bu gorevi yapabilecek mikel yerine iyi bir on libero alsaydik sampiyonluk garantiydi. Alinmasi gereken on liberonunda hamal degil oyun kurabilen , oyun merkezini ayarlayabilen ve stoperlere guven veren mbia , atiba hatta selcuk inan tarzi bir oyuncu olmasi gerektigi.

Nereden
    İngiltere

Fatih terim de senol gunes de bu dediklerini yapamayinca kovuluyorlar. Yani uygun oyuncu grubu olmayinca. Taktik anlaminda farklari vardir tabiki ama soyledigin kadar degil.

Ben Huseyin hoca yi gelirken gelmemesi gerektigini savunuyordum. Simdi de gitmemesi gerektigini savunuyorum. Nedeni basarisi degil istikrarin basariyi getirecegini bilmem.

Huseyin cimsir bir cok macta dogan erdogani oynatmak zorunda kaldi. Bazen yedekte baska oyuncu olmadigi bazen 11 de baska oyuncu olmadigi icin. Ndiaye ve guilherme gelene kadar orta sahada alternatifimiz yoktu. Ekuban ve abdulkadir de sakatti. Simdi elinde alternatifli bir kadro var. Bu kadro ile basarisiz bir oyun sergilerse elestirilebilir. Ama ilk yaridaki kadroya gore oyun disinda cok iyi bir tablo ortaya cikardi.

Ayrica bir onceki mesajinda benim soylediklerimi komple carpitmissin.
    Sosa ile ilgili durum tespiti yapmam onun kovulmasi yada kotu oyuncu oldugunu soyledigim manasi cikmiyor.
    Benim soylemeye calistigim sosa nin top kapmasi göz boyuyor, alan savunmasi yapamiyor bu yuzden yanina bu gorevi yapabilecek mikel yerine iyi bir on libero alsaydik sampiyonluk garantiydi. Alinmasi gereken on liberonunda hamal degil oyun kurabilen , oyun merkezini ayarlayabilen ve stoperlere guven veren mbia , atiba hatta selcuk inan tarzi bir oyuncu olmasi gerektigi.
    Alan savunması tek başına yapılacak bir iş değil futbolda önce bunu biliniz..Sosa'yı alan savunması yapamıyor diye eleştirmek saçmalık..Sosa oyunu çift yönlü oynayabilen bir topçu hava topu da kazanıyor ikili mücadeleleri de gayet iyi..

Senin söylediğin Mbia Atiba gibi topçular gelse de değişen bir şey olmaz..Alan savunması-Pres-Topu çabuk geri kazanma-Stoperlerin ve beklerin orta çizgiye yerleşmesi-Oyunu rakip sahada 30 40 metrede oynamak gibi faktörler uzun vadeye yayılan taktik çalışmayla olur..Tabii ki oyuncu kalitesi önemli önemli değil demiyorum ama zaten halihazırda bizde o oyuncu kalitesi mevcut..Transfer lazım değil de demiyorum lazım..

Ama öncelik olarak Çimşir bu takıma ne veriyor ne vermeli bunu da tartışmamız lazım diyorum..Sinekten yağ çıkar demiyoruz Çimşir'e sadece takıma kolektif anlamda bir bütünlük bir sistem bir metod kat diyoruz..

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şota Arveladze'nin önerdiği yönünde haberler çıkan Jaloliddin Masharipov ile bir röportaj yaptım bugün. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ze-h37670.html

Nereden
    İngiltere

"Dünyanın en iyi takımlarında hep güçlü ofansa sahip olacaksınız ama önemli olan nasıl defans yapacağınızı bilmektir. İyi defans yapabilen kaç takım, kaç futbolcu var? Her gün yeni yıldızlar görüyoruz ama savunma yapmayı bilmeyenler fazla."

Diego Simeone

Gerçekten de gün geçtikçe savunma yapmayı bilmeyen oyuncuların sayısı çoğalıyor..Simeone'nin taktik anlayışına aslında kıl oluyorum fakat dediği doğru, oyuncular savunma yapmasını bilmek zorunda..Catenaccio'nun anavatanı Savunma ağırlıklı futbolun beşiği İtalya'da bile iyi savunma yapan oyuncu sayısında kıtlık yaşanıyor.

Ne olursa olsun Simeone kendine has metoduyla Atletico'dan daha büyük takımlara diş geçirme konusunda kısmen de olsa başarılı sayılır...

Simeone'yi bir gün Arjantin milli takımının başına getirirlerse 86'dan sonra bir Dünya kupasının Tangocuların elinde havaya kalktığını görebileceğiz diyebilirim..Çünkü turnuva futbolunda tıpkı eski İtalya gibi iyi defans yapan her takımın kupaya uzanma şansı vardır..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (25.05.2020 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Ertan suzgun sorlothun cikis maddesini 9 milyon euro olarak yazdi.
    Trabzonlu kaynak 12 milyon euro yazdi.
    Sezon sonu 1 sene önce almak isteyen takim olursa 20 ye verilebilir.
    Atalanta 15 teklif edecekmis 1 sene erken almak icin.
    Konu A. Aydın tarafından (25.05.2020 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertan suzgun sorlothun cikis maddesini 9 milyon euro olarak yazdi.
    Doğru mu acaba? Kötü olur eğer böyleyse

Nereden
    İstanbul

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru mu acaba? Kötü olur eğer böyleyse
    Dogru zaten baskan soylemisti bunu. Sadece miktari belirtmemisti.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şota Arveladze'nin önerdiği yönünde haberler çıkan Jaloliddin Masharipov ile bir röportaj yaptım bugün. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ze-h37670.html
    Guzel kardesim istatistiklerini de koysaydin keske dikkat cekiyor demissin gormek isterdim haberin icinde..

Nereden
    İstanbul

Shorlth 9 milyon avroya cikis maddesi varsa revize edilmeli yanasmiyorsa 15 uzeri her teklife gonderilebilir yerine iyi bir forvet bulunur o paralara 9 milyon almakdan iyidir zaten 6 si c.palasa gidecek.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biraz evvel Erdal Hoş da transfer için oluşturulan 70 kişilik oyuncu listesinin teknik heyet görüşüyle 45 e indirildiğini söyledi. Çalışmalar devam ediyormuş, listedeki hiçbir oyuncu da menajer itelemesi değilmiş.

Her mevkiye alternatifli bir liste var elimizde anlaşılan. Umarım gideceklere göre en az hatayla transfer sürecini atlatırız.
    There is no spoon...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6m euro verip alacagimiz oyuncuya 9m euro çıkış maddesi koydurmuşsak buyuk hata. Adama verdigimiz yillik ucreti de hesaba katarsak hic para kazanamiyoruz. Trabzon kaynaklarindan 12 diyen var 15 diyen var, forvet piyasasina gore yine cok dusuk rakamlar.

Yaw oyuncu alirken şu serbest kalma maddelerine hic mi dikkat etmiyorlar, tam guzel kadro kuruyoruz sampiyon olalim diyoruz kadromuz dagiliyor. Bari ciddi paralar kazanalim diyoruz, dusuk cikis maddeleri koyduruyorlar. 6m euro verecegimiz adamin tapusu bizim olmuyor, olaya bak. Wakayeme 4m euro, Sorloth 9m euro. Kim yapiyor bu sozlesmeleri ? Yarin da Ekuban'in 2 milyona serbest kalacagini ogreniriz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6m euro verip alacagimiz oyuncuya 9m euro çıkış maddesi koydurmuşsak buyuk hata. Adama verdigimiz yillik ucreti de hesaba katarsak hic para kazanamiyoruz. Trabzon kaynaklarindan 12 diyen var 15 diyen var, forvet piyasasina gore yine cok dusuk rakamlar.

Yaw oyuncu alirken şu serbest kalma maddelerine hic mi dikkat etmiyorlar, tam guzel kadro kuruyoruz sampiyon olalim diyoruz kadromuz dagiliyor. Bari ciddi paralar kazanalim diyoruz, dusuk cikis maddeleri koyduruyorlar. 6m euro verecegimiz adamin tapusu bizim olmuyor, olaya bak. Wakayeme 4m euro, Sorloth 9m euro. Kim yapiyor bu sozlesmeleri ? Yarin da Ekuban'in 2 milyona serbest kalacagini ogreniriz.
    6 milyon verip alacaklarını düşünmüyorlardı ki. Yanlış anlaşılmasın bunun da bir hata olduğunu düşünmüyorum. Umarım anlaşılıp düzeltilebilir ancak bana zor geliyor. Oyuncunun bonservisine verilecek her bir az kuruş, oyuncu maaşına artı olarak yansır. Sorloth da profesyonel düşünecektir.

Nereden
    İstanbul

Wakada da vardi sezon basi cikis maddesi oturuldu yeni sozlesme ile artdirildi bu cikis..sezon sonu konusulur revize edilir cok da takilmamak lazim yanasmiyorsa o zaman cozumune bakilir kimisi 9 diyor kimisi 12 shorlth icin dusuk rakamlar bunlar minimum 20 eder

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Futbolcu şart koşmuştur bu maddeyi.
    Kabul etmeseydik gelmezdi.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sörloth bir sene daha kalsın sonra %100 gidecek zaten, serbest kalma maddesini de 20'ye falan çektirse mükemmel olurdu bizim için, herşey oyuncunun elinde..
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel kardesim istatistiklerini de koysaydin keske dikkat cekiyor demissin gormek isterdim haberin icinde..
    Haklısın abi. Teşekkür ederim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta herif dozer gibi. boyuna göre çok hızlı.

https://www.youtube.com/watch?v=6bocw2PTCCw
    https://fmdataba.com/tr/20/p/174839/terem-moffi/

bu adamı birkaç yıl önce söylemiştim. arap ligine ucuza gitmiş. colman vari libero.
    https://www.youtube.com/watch?v=yl6Melg5194&t=96s
    https://fmdataba.com/tr/20/p/150976/fernando-gaibor/
    Dikkat edin nerede böyle genç bir isim gündeme gelse illa ki adı gs ile anılıyor bu videoda olduğu gibi. Sanırım bu adamların gözlemci ekibi diye birşey yok. Haber salmışlar menejerlerle. Ne genç isim varsa önüme getir diyolar herhalde. Ayrıca görüyolar üçer beşer milyon euro para dağıttıklarını menejeler. Ortada olmasa bile dedikodu yaratıyolar.
    Böyle böyle kulüpler batıyor işte. Biz böyle olmamalıyız.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sörloth'un sözleşmesine o maddeleri koyan menejerlik firmasıdır. Aklına gelmez bence Sörloth'un bunlar. Nwakaeme'de olduğu gibi. Bir nevi maaş zammı da alabilmek için de koz olarak kullanıyorlar bunu.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcu şart koşmuştur bu maddeyi.
    Kabul etmeseydik gelmezdi.
    Eger 6m euro verip alacaksak o maddeyi 9 milyon degil en azindan 20 milyon civarlarinda yazdirabilmemiz gerekir. Kabul etmeyecek oyuncu gelmesin, biz bu transferlerden para kazanamayacaksak ekonomiyi nasil toparlayacagiz ? Sampiyon olsak attigi gollere sayariz teselli olur ama Okay gibi sozlesme yapmislar, satsak para kazanmayi birak borclu cikacagiz.

Sampiyon olamazsa Gs dagilir, diger ikisi zaten bitik diyoruz ama bizim de durumumuz kritik. Sampiyon olamazsak 2011 gibi iskelet kadronun yarisi gidecek.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Afrika Diğer

Despotovic'i ilk duyuran Mehmet Karagöz, bu kez de PAOK'un sağ kanadı Dimitrios Limnios için 1 milyon euro teklif ettiğimizi, kabul görmemesi hâlinde kiralama teklif edeceğimizi özel haber olarak sunmuş.

Ülkesinin A millî takımında dahi forma giyen bir oyuncu için 1 milyon euro'yu onaylayacaklarını sanmıyorum, kaldı ki Transfermarkt'ta piyasa değeri de 4,5-4 civârı gözüküyor. Ayrıca 21 yaşındaki genç kardeşimiz bu sezon toplam 33 maçta forma giyerek 6 gol atıp 6 da asist yapmış.

Her şeye rağmen, şu ana kadar ismi bizimle anılan isimlerde gördüğüm potansiyel beni mutlu ediyor. Bakalım n'olur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 37 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 37 misafir)