Sayfa 3391 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2391 2891 3291 3341 3381 3389 3390 3391 3392 3393 3401 3441 3491 3891 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,751 ile 84,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bunu fark ettiniz mi

Sörloth ceza sahası içindeki pozisyonlarda yanındakilere hiç bakmıyor geldiği hafta Pragda attığı golün aynısını deneyip duruyor oysa Gbilrliği maçında ona o pası atan Nwakame hemen arkasındaydı topu arkaya bıraksa pozisyon gol ama kafa basmadığı için kendi denedi bunları anlaması için maç sonunda bu pozisyonlar onlara gösterilmeli ne yaptıklarının farkına varsınlar bir santrafor bu kadar top ezmez hedefi premier lige dönmekmiş sen önce bu ligde kendini kanıtla çünkü 3 ay sonra devre arasında çıktığın yere de dönebilirsin
    @ okşoholu

Nereden
    Zonguldak

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımda hüseyin teknik direktör yardımcısı adamın pro lisansı yok şaka gibi Trabzonspor klubumuze bakın ya

https://www.transfermarkt.com.tr/hus.../trainer/29119

alanyada ekipte bile prolisanslı teknik direktör yardımcıları var

https://www.transfermarkt.com.tr/ozg.../trainer/31114

düşünsenize sturridge wakayeme gibi adamları futbol zekası olmayan adamlara emanet ediyoruz
    Ne olacak ki Sergende de yoktu açıklamaları yardımcıları yapıyordu bunlar çok önemli şeyler değil
    @ okşoholu

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    redbull=zeki uzundurukan
    örnek yanlış bilader ben götümden haber çıkarmıyorum yalan söylemiyorum palavra sıkmıyorum adamcılık yapmıyorum heleki öz evlatçılık hiç yapmıyorum işte bu takım 30 küsür senedir ve senin gibi zihniyetler yüzünden şampiyon olamlyor sırf bu takımda kimliği trabzon diye zeki yavru mustafa yumlu tayfun cora mustafa akbaş hüseyin cimşir hasan üçüncü mehmet kahriman ergin keleş ve daha aklıma gelmeyen bir ton kazma oynadı sonuç ne sıfr bu kafayla biz 30 sene daha şampiyon olamayız.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre çok vasat bir futbolcuydu hocalığından zaten hayır beklemem.bana göre orada torpilli durduğu çok açık. pep guardiola için eto der ki: futbolcuğu çok iyi değildi der.aman amaan harika bir topçu değildi der.ancak tabi ki Türk topçular mental anlamda berbat yetiştikleri için çok şey beklememek lazım.guardiolada avrupalı bir topçu sonuçta güzel eğitim alıp kendini geliştirmiş ne kadar etonun dediği gibi süper topçu olmasa da.Ünal hoca harika bir topçuydu ingilterede iyi kluplerde oynardı günümüzde olsa ancak hocalığı futbolculuğu gibi olamaz.çünkü hocalık futbol bilmenin dışında stratejik zeka gerektirir.(vizyon-farklı perspektif )bu da Türk hocalarda olmadığı için Türk futbolunun hali ortada.İzmirde altınordu gelişimi görüyoruz adamlar demek ki iyi gözlemliyor bünyelerinde genç ,iyi gizli kahraman yetişmiş bir kaç altyapı hocaları var.belki anadoluda çok az ama çok az iyi genç yetenekli hoca olacak insanlar vardır ama doğru eğitim görmüyorlardır bu sayede yıldızları parlamıyordur.vesaire...
    Eto'o halt etmiş Guardiola muhteşem bir futbolcuydu ve çağının ötesindeydi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu fark ettiniz mi

Sörloth ceza sahası içindeki pozisyonlarda yanındakilere hiç bakmıyor geldiği hafta Pragda attığı golün aynısını deneyip duruyor oysa Gbilrliği maçında ona o pası atan Nwakame hemen arkasındaydı topu arkaya bıraksa pozisyon gol ama kafa basmadığı için kendi denedi bunları anlaması için maç sonunda bu pozisyonlar onlara gösterilmeli ne yaptıklarının farkına varsınlar bir santrafor bu kadar top ezmez hedefi premier lige dönmekmiş sen önce bu ligde kendini kanıtla çünkü 3 ay sonra devre arasında çıktığın yere de dönebilirsin
    Romanya liginde 2 oyuncu tespit ettim craivo takımında biri orta saha chikldao milli takım oyuncusu ayakları raket gibi
    birde elbirliği koljic santrafor
    bu iki adamı alsaydılar çok ucuza alırlardı şimdi neler konuşuyorduk
    bizimkilerin aldıklarına bak Mısır koçanı sorlot

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

haziran ayına geri dönersek hatta lig bitimi. bizim eksiğmiz belli idi. aklı olan yoldan geçen bir trabzonsporlu bizim eksiğimiz az öz transfer kadroyu mümkün olduğunca korumak ve dokunumazlğıı olan futbolculara kesinlikle dokunmamak derdi. rodalega belki çok iyi futbolcu değil lakin gol bölgesinde son vuruşlarda daha diri olup yeri geldiğinde fişi çekebiliyordu. ortalama ne vereceği belli adam yıllık 1.5 versek şuan daha fazla puan almıştık. diğer yönden yusuf gidince muadili alınmalıydı. malatyalı aleksij olabilirdi bir şeklide yeri dolmadı. elemelerde sparta çıktı sanki yaratıcı uyarıyor gibi bakın kanga var bu adamı alın der gibi. biz yine oralı olmadık. dm pozisyonu çok önemliydi. bize ısıran pitbull gibi ciğersiz birisi lazımdı mikeli aldık. takım aklı hafızası birden kayboldu. kanatimce ömürün sakatlğıı bizi sağ kanatsız bıraktı keşke tren gibi siyahi bir sağ kanatımız olsaydı donis bu işi kotaramaz. yeni bir akıl için ne yapacağız top karamanda sıfırdan başlıyoruz. Allah Trabzonsporumuza zeval vermesin.
    Konu Antonio tarafından (18.09.2019 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kanga 9 macta 7 gol atmis.
    Sezon sonu sozlesmesi bitiyor.
    6 ay kala parasi neyse verelim imzayi attiralim.

Bu arada huseyin cimsir premier lige transfer olacak iken milli mac sayisi yetmedigi icin transfer yatmisti.
    Konu A. Aydın tarafından (18.09.2019 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanga 9 macta 7 gol atmis.
    Sezon sonu sozlesmesi bitiyor.
    6 ay kala parasi neyse verelim imzayi attiralim.

Bu arada huseyin cimsir premier lige transfer olacak iken milli mac sayisi yetmedigi icin transfer yatmisti.
    Bencede direk çökmemiz lazım bu elemana. Performans bonuslu sözleşme de yapılırsa kendini baya kasar Nwakaeme örneği gibi. Mikel gibi isimli yaşlı veteranlar yerine bu tip adamlar bulmamız lazım. Ayrıca net bir 10 numara aramalarına şimdiden başlanmıştır umarım.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

hala bir yattara, jaja, ercument, selcuk aramak gereksiz...bu sekilde gecen transfer donemleri takima zarar veriyor...yerli teknik adamlarin soyle bir inanci var sanirim, ben gecmis donemde alinan basarilari incelerim ve ordaki oyunculari kopyalarim. bu yuzden gelisim donemlerinde klup hicbirzaman gelisemiyor oynadigi futbol geriye gidiyor...uzerine koyamiyor cunku basari diye dusunduklerini kopyalamaya ugrasiyorlar tabi orjinallerini bulamyinca cuvalliyoruz...yeni bir anlayis yeni bir sistem getiren insanlari da taammulsuzlukten gonderiyoruz zaten...

klup hafizasina inaniyorum ama nerde gereksiz bir detay unutulmasi gereken anlayis varsa onu hatirliyoruz gelisime ve gunluk anlayisa uygun bir icraat goremedik, yonetcileri vasifsiz anladik da futboldan sorumlu kisilerin vasiflari sorgulanmiyor tartsima konusu bile olmuyor bunu hala anlayamiyorum...

dongu dedigimiz sey bu, kirilmasi beyinlerde basliyor...
    ıslak imza....

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avdijaj'a bir parantez açmakta fayda var. Bence oynadıkça ritmini buluyor. Yıllar önce bu lige Giovani Dos Santos geldiğinde ilk maçlarında inanılmaz çelimsiz pas şut çekemeyen futbolcu demek için bin şahit gerektiren bir durumda idi. Zamanla açılıp ortalama bir performans sergilemişti. Yine Ekuban bize ilk geldiğinde yedekti ve güçsüz idi. Öne atıp koşmaları patlayıcı gücünün olduğunu dahi düşünmüyorduk. Zamanla oturdu.

Avdijaj hazırlık maçları neticesinde tam altyapı topçusu çelimsiz bir görüntü çizmişti. Fenerbahçe maçında ise kanadından inanılmaz baskı yedik. Fakat Gençlerbirliği maçında ise biraz daha dikine giden tercihleri hatalı olsa da doğru oynamaya çalışan hırslı bir görüntü çizdi. Bana sorarsanız katılmayabilirsiniz ama ivme yukarıya doğru. Güçlenip hızını korursa yükselen bir grafik ile ilerleyecektir. Yetersiz ama ben ileri gittiğini düşünüyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu fark ettiniz mi

topu aldığı zaman pas atacaksa gözü önündekine atabiliyor sağa sola yana falan kesinlikle pas atamıyor. düz önündekine
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kamil Ahmet yine sakat neden sözleşme yeniledik?
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avdijaj'a bir parantez açmakta fayda var. Bence oynadıkça ritmini buluyor. Yıllar önce bu lige Giovani Dos Santos geldiğinde ilk maçlarında inanılmaz çelimsiz pas şut çekemeyen futbolcu demek için bin şahit gerektiren bir durumda idi. Zamanla açılıp ortalama bir performans sergilemişti. Yine Ekuban bize ilk geldiğinde yedekti ve güçsüz idi. Öne atıp koşmaları patlayıcı gücünün olduğunu dahi düşünmüyorduk. Zamanla oturdu.

Avdijaj hazırlık maçları neticesinde tam altyapı topçusu çelimsiz bir görüntü çizmişti. Fenerbahçe maçında ise kanadından inanılmaz baskı yedik. Fakat Gençlerbirliği maçında ise biraz daha dikine giden tercihleri hatalı olsa da doğru oynamaya çalışan hırslı bir görüntü çizdi. Bana sorarsanız katılmayabilirsiniz ama ivme yukarıya doğru. Güçlenip hızını korursa yükselen bir grafik ile ilerleyecektir. Yetersiz ama ben ileri gittiğini düşünüyorum.
    Bu tür transferler beni hep heyecanlandırmıştır kapasite olduğunu biliyorsun ama karakteri yüzünden problemler yaşayan tipler Emre örneğinde olduğu gibi ama bizimki bütün heyecanımı kaybettirdi kafasını dikip giden bir tip aslında bizim Abdüş de bu tip bir topçu ama Sosa ile Yusufla pas alışverişine girip farklı bir tarafa evrildi bu çocuğa da aynı şeyi yapmak lazım topu alıp kanattan dalmaktansa oyunu yönlendirme topu çevirmeyi denemesi lazım ama ondan hep bir şey bekleniyor havasına sokarsan Fıratcan gibi kafasını diker giderler genç topçuların hep kendini gösterme sevdası vardır ya onu yok etmek lazım bu takımın bir oyun sistemi var ve ona ayak uydurmak lazım bunlar hoca ile oluyor babayla değil sırtını okşamakla topçu olunmuyor
    @ okşoholu

Nereden
    Giresun

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bende oynadıkça ritmini yakalayacağını düşünüyorum. Fakat advijaj ters kanatta oynuyor. Onun profili sol kanatta oynatıp, içe kat edip sert şutlar çekmesi.Sağ kanatta oynayınca otomatikmen sadece çizgiye inip içeri çevirmek veya orta kesmek kalıyor ona. Şut çekme opsiyonu çok kısıtlı kalıyor sol ayağı kuvvetli birisi değil. Aslında nwakaeme ile maç içerisinde değişiklik yaparak oynasalar daha iyi olur sanki. Dediğim gibi onu Nwakaeme tarafına alıştırsak gole daha yatkın olur.

O değil Kanga kendi liginde terör estirmeye devam ediyor. 7maç 6 gol 2 assist. Top yapan birisi. Tam da 10 numara eksiğimiz olduğu yerde. Sürekli defansa kadar gelip top alıp ileriye taşıma gayreti içinde. Umarım devre arası anlaşırız da sene sonu bize gelir. Seneye adam yiyen ön libero sosa ve kanga üçlüsünü görebiliriz umarım. Her zaman sürpriz şut atan adamın takımda olması iyidir.
    Konu CasTo tarafından (19.09.2019 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu golü atabilecek bir futbolcu istiyorum

https://m.youtube.com/watch?v=lHDNv44vMGU
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

sosa ve pereira bu adamlar tecrübeli italya ispanyada iyi teknik ekiplerle calışmışlar.hoca orta saha kötü al bir doğanı böyle olmaz biz napıyoruz niye demiyorlar kelle mi alıyor bu yeniçeri ağası mı bizim ünal hoca.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu golü atabilecek bir futbolcu istiyorum

https://m.youtube.com/watch?v=lHDNv44vMGU
    Bursa’ya attığı bir gol vardı. Topun gelişine öyle vurmak? Ah jaja ah

Nereden
    Giresun

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa ve pereira bu adamlar tecrübeli italya ispanyada iyi teknik ekiplerle calışmışlar.hoca orta saha kötü al bir doğanı böyle olmaz biz napıyoruz niye demiyorlar kelle mi alıyor bu yeniçeri ağası mı bizim ünal hoca.
    hocam aşırı atak yemeye başlayınca pereira da sosa da çıldırıyor maç içerisinde. Saygıdan ötürü birşey demiyorlardır. Emin ol sürekli böyle devam etse derler. Hatırlarsanız Ersun Yanal yönetimindeyken sosa maçtan sonra bu böyle gitmez demişti. birşeylerin değişmesi lazım diyordu.

öte yandan bugünkü kadroyu gerçekten beğendim. Yazdığım bir kadroydu. Tek fark ivanildonun olmasıydı. İspanyollar hızlı oynar inşallah campiyi haşat etmezler bugün.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aldık aldık 13 tane yabancı oldu, son hamle kanga'yi alacağız, başkan yabancı çöplüğüne mi çevirelim takımı dedi. Olan oldu zaten, yusuf'u da satmışız, o adamı alacaktık.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sosa, Pereira ve Novak(sözleşme yenilemeyecek o tren kaçtı) zaten seneye yok. Bi yapılandırma bizi bekliyorken Taha, Behlül, Salih gibileri kazandıralım takıma. Ligde de ilk ikiye giremeyeceğiz Avrupa'da da gruptan çıkamayacağız nasıl olsa. Belki 1-2 topçu parlatırız da gelir olur. Bu boş takım Avrupa'da yer işgal etmesin gençler oynasın.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

el neni gayet iyi oynuyor şu anda.bu oyuncu dm ve ileriye çıkıyor.

bide eski model dm obi mikel e bakın.

orta saha çizgisinin gerisinde takılıyor
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocamız transfer dönemini işaret etmiş. Başlık hareketlensin yavaştan
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sporar'ı alsa mıydık keşke bilemedim tam gelse çöpe bağlayacak profildi ama fena değilmiş.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bratislava’nın sol açığı Rharsalla, takipte kalalım..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aslında U19 oyuncularının beraber oynayıp bir iki sene a takımı hedefleyerek gelişmesi doğru. Öyle ki şans bulduklarında hazır görüntü versinler ve kadroya tutunsunlar. Yusuf sarı ve firatcan'in yaşadığı problemleri görüyoruz. Erken oynatıp bundan birşey olmaz yorumlarıyla oyuncu da kaybedebiliriz. Şuan buna çok müsait bir ortam var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)