Sayfa 3879 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2879 3379 3779 3829 3869 3877 3878 3879 3880 3881 3889 3929 3979 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,951 ile 96,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bir ara Andsujic diye birisi vardı (>>>https://youtu.be/EsJPXr4X8D8) adamın içinde geçen...

Anıl Başaran'ı dörde katlar videosu.
    Sahi ne N' oldu bu Andsujic'e...!?

Onun için çok da şeetmemek lazım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muhammed bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam Muharrem ustalık transfer dimi yahu ne saçmalıyorsun 270000 euro para vermişsin daha muhalefet oluyorsun Muharrem bey yapsaydı iyi transfer olurdu....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tam olarak ne bekliyor millet anlamadım. 10 000 TL'ye mi elden çıkartsın adamlar Trabzonspor'un istediği genç forvetini?

Bonservis ücreti bir miktar daha düşülüp sonraki satıştan yüzde arttırılabilirdi ama bu durumda da ne kadar azaltabilirdik ki zaten. Ben sonraki satış maddesinin olabildiğince düşük tutulması taraftarıyım her zaman. Bu yüzden potansiyeline inanılıyorsa gayet iyi anlaşma.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Görünüşte Türkiyede en iyi dört orta saha ve 2 santrafor bizde bunların 2 tanesi topçu olsun bütün yaptığımız yatırımlara değecek ama maalesef böyle olmuyor kaybolup gidiyorlar adı sanı duyulmayanlarda aradan sıyrılıyor bu işte bir hata var ama neresinde bilmiyorum bu çocuklar büyük takıma geldiklerinde üzerine koyacaklarına bu iş tamam diyorlar herhalde
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    @ okşoholu

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cenk Özkaçar için büyük potansiyeli var deniliyordu haberlerde.Ne oldu o transfer.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ara Andsujic diye birisi vardı (>>>https://youtu.be/EsJPXr4X8D8) adamın içinde geçen...

Anıl Başaran'ı dörde katlar videosu.
    Sahi ne N' oldu bu Andsujic'e...!?

Onun için çok da şeetmemek lazım.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Su an menejerleri ile keyif yapiyodur. Bizi dolandirdilar bu oyuncu üzerinden.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünüşte Türkiyede en iyi dört orta saha ve 2 santrafor bizde bunların 2 tanesi topçu olsun bütün yaptığımız yatırımlara değecek ama maalesef böyle olmuyor kaybolup gidiyorlar adı sanı duyulmayanlarda aradan sıyrılıyor bu işte bir hata var ama neresinde bilmiyorum bu çocuklar büyük takıma geldiklerinde üzerine koyacaklarına bu iş tamam diyorlar herhalde
    Bu iş tamam demiyorlar..

Almanya'da kaç milyon Türk yaşıyor? 2 3 milyon..

Türkiye'nin nüfusu kaç 80 milyon..

2-3 milyonluk gurbetçi havuzundan yüzlerce elit topçu çıkaran Almanlara karşı 80 milyonluk havuzdan yılda üç beş topçu bile çıkaramıyorsan kabahati bu çocuklarda aramayacaksın..

Bu Mesele kulüplerin altyapılarına neşteri vurmakla olur..Kaliteli ve donanımlı bilimsel çalışan hocalar vasıtasıyla olur..Senin Genç Milli takımlardaki hocaların Alpay Tolunay Vedat gibi bir baltaya sap olamamış ne idüğü belirsiz kişiler..Bu tevekkeller sadece milli takımlarda değil kulüplerin altyapılarında da var...Buraya kadar bahsettiklerim işin bir yönü..

Diğer yönü ise altyapıdan gelen genç çocukların veya Rahmi Anıl gibi transfer edilen gelecek vaadeden topçuların A takımda kendini geliştirecek ortamı bulamamasından kaynaklanan yok olup gitme sorunu...Kaliteli topçulardan oluşam bir takımda çalışarak vecibelerini yerine getirerek gelişir bu çocuklar..Çöple doldurulmuş bir A takımda araya sokuşturduğun gençler gelişim gösteremez..

Yine de şunun altını çizmek lazım Trabzonspor bu konularda diğer kulüplere oranla fersah fersah önde..Yetmez ama evet diyorum bizim kulüp için...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk Özkaçar için büyük potansiyeli var deniliyordu haberlerde.Ne oldu o transfer.
    Bence ciddi talipleri oldugu icin sonuclandiramiyoruz. Son 1 haftada cok dillendirildi ismi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an menejerleri ile keyif yapiyodur. Bizi dolandirdilar bu oyuncu üzerinden.
    Balıkesirspor'da ilk 18'e giremeyen adamı bize kitlediler bize. Elvis Bilalagic de rolünü çok iyi oynadı. Artık Mikel'in bonusu mu farklı bir şeyin esintisi midir bilemem ama her euroya içim acıdı bu transferde.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ciddi talipleri oldugu icin sonuclandiramiyoruz. Son 1 haftada cok dillendirildi ismi.
    Önemli olan büyük potansiyeli bitirmek.Sıradan adamı bende bitiririm

Bu çocuk eğer denildiği kadar iyiyse kaçırmamalıyız.Stoper konusunda ülkece ciddi sıkıntılar yaşıyoruz.Son dönemlerde Merih ve Çağlar gibi iki yıldız stoper çıktı,onun haricinde yok.Bu yüzden potansiyeli yüksek stoperler benim için çok önemli.

Rahmi Anıl için de iyi şeyler duydum söyleniyor ama büyük bir potansiyeli yok anladığım kadarıyla.Çok üst seviyeye çıkabilecek bir isim olarak görülmüyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (27.05.2020 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anıl, Halil Dervişoğlu’na benziyor.

Tekniği yüksek değil ama hızıyla etkili olabilir. Fiziğini de geliştirmesi gerekiyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alıp alt yapıda çürütmekle yetişmiyor topçular maalesef. Abdus sürekli sağa sola kiralansa şuan hekimoğlunda rotasyon topcusuydu. Futbolcunun yeteneği, bireysel çalışması yanında kulübünün de uygun ortamı sağlaması gerekiyor.

Umarım sağa sola kiralama hatasına düşmeyiz. Ne işi var Behlül''ün o takımda mesela? Çocuğu getafe maçında oynatıyorsun sonra gidip 2. Lige gönderiyorsun, ptt bile değil 2. Lig.. Adam öldürüyorlar o ligde.
    ( ゚д゚)

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl, Halil Dervişoğlu’na benziyor.

Tekniği yüksek değil ama hızıyla etkili olabilir. Fiziğini de geliştirmesi gerekiyor.
    O zaman Halil'in tersi bu uşak,, Halil teknik ama yavaş biri... Halil bence Nwakaeme gibi bir topçu olmaya baksın yoksa o da yerinde sayıklar bu gidişle...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rahmi anili hic izlemedim yorumlara bakarsak eski oyuncumuz: MEHMET YiLMAZIN Kopyasini transfer etik..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Altayda patlama yapması muhtemel oyuncu u17 buğra akın hatta ts nin çalıştığı bi Menejer sürekli bizim karadeniz mutfağına gelir onada söylemiştim. Meğer
    Sem haberleri varmış buğra dan ama altay 2 milyon istemiş buğraya akrabam olması hasebiyle sonradan öğrendim bunu tabi inanılmaz bir sol ayak ciddi bir 8 no potansiyeli.. keşke alabilsek..

Nereden
    Giresun

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altayda patlama yapması muhtemel oyuncu u17 buğra akın hatta ts nin çalıştığı bi Menejer sürekli bizim karadeniz mutfağına gelir onada söylemiştim. Meğer
    Sem haberleri varmış buğra dan ama altay 2 milyon istemiş buğraya akrabam olması hasebiyle sonradan öğrendim bunu tabi inanılmaz bir sol ayak ciddi bir 8 no potansiyeli.. keşke alabilsek..
    abi salih kavrazlı gibi tarife uygulanamaz mı ? sözleşmesi mi var ?
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Halil'in tersi bu uşak,, Halil teknik ama yavaş biri... Halil bence Nwakaeme gibi bir topçu olmaya baksın yoksa o da yerinde sayıklar bu gidişle...
    Halil’in ümit milli maçlarını izlemiştim hızı bence gayet iyi, tekniği de waka’nın sıkletinde hiç değil bence teknik de değil yani atıp geçebilecek bi çocuk.

Belki sen daha yakından tanıyorsun bilemiyorum ama Tony gibi olması imkansız bence. Gerçi ben Halil’i de çok beğenmiyorum, Anıl da büyük bi sıçrama yapabilir mi emin değilim.

Bu tip topçuların hedefi Burak Yılmaz gibi olmak olabilir. Rwf-lwf de uygun olabilir bu çocuklar için. 1.80-85 arası boy, iyi bir fizik, hız ve bitiricilik.

Benim izlenimim bu yönde.
    Konu Onur Akyüz tarafından (27.05.2020 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Andjusivin performansı dolayısıyla kalitesi tam bir fiyasko.Yeteneği olsa da Avdijaj da öyle.Ama her ikisi de ya tutarsa grubundan dı.Bu politika henüz tam bir yıldız üretmedi ama ben geçen sene alınan isimlerden en az iki üçünün bu yıl seviye atlayabilecegini düşünüyorum
    Mesela

1-Erce
    2-Atakan
    3-Taha
    4-Salih
    Hatta
    5-Yusuf Sarı

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Andjusivin performansı dolayısıyla kalitesi tam bir fiyasko.Yeteneği olsa da Avdijaj da öyle.Ama her ikisi de ya tutarsa grubundan dı.Bu politika henüz tam bir yıldız üretmedi ama ben geçen sene alınan isimlerden en az iki üçünün bu yıl seviye atlayabilecegini düşünüyorum
    Mesela

1-Erce
    2-Atakan
    3-Taha
    4-Salih
    Hatta
    5-Yusuf Sarı
    Eğer fırsat verilirse hepsinden ciddi katki alacağız. Taha ptt liginde ciddi süre aldı. Ben geçen sene fırsat bulacağını düşünüyordum.

Malle transferinin bence ekuban ile alakası yok. Iki kanatta oynayan bir oyuncu lâzımdı. Bu transferi ucuz yollu hallettik.

Anıl da muhtemelen üç ya da dördüncü forvet olacak.

Burak kapacak, mustafa kapı, cenk benim asıl bekledigim genç transferler.

Yönetim doğru yolda iç transfer sonrası assolist transferi olur.

Bonservisi olmayan frank boya ve chelsea kiralık transferlerini bekliyorum kendi adıma.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela

1-Erce
    2-Atakan
    3-Taha
    4-Salih
    Hatta
    5-Yusuf Sarı
    Alttan cok iyi oyuncular geliyor.
    Süleyman cebeci 17 yaşinda ve müthiş bir ayagi var.
    Sadece bu yil attigi goller.
    10 yilda atilacak klas golleri 1 yilda atmiş.

https://youtu.be/T3FQ3nonnas

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Erkan eyibil
    burak kapacak
    cenk özkaçar
    mustafa kapı
    berat Ayberk Özdemir
    Yusuf Demir
    ali Akman

şu gençlerden ikisini alsın yıldız filan istemem

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alttan cok iyi oyuncular geliyor.
    Süleyman cebeci 17 yaşinda ve müthiş bir ayagi var.
    Sadece bu yil attigi goller.
    10 yilda atilacak klas golleri 1 yilda atmiş.

https://youtu.be/T3FQ3nonnas
    Felaket bir şey olur bu çocuk. İnanılmaz zeki oynuyor.

Yalnız sözleşmesi bitiyor çocuğun. olumsuz bir durum var gibi? Ocak ayında kadro dışı bırakıldığı şeklinde bir haber var.
    Konu Kadir tarafından (27.05.2020 Saat 23:18 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Diğerleri olmasa da berkay sefa gittiği takımda süre aldı.
    Süre aldığı zaman kalitesini ortaya koydu. Behlül ve berkay kaybedilmemesi gereken iki oyuncu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renktaslar mohamed yattara icin verdiginiz yorumlar tatmin edici tskler madem oyle bizden uzak Dursun..
    bu arada Rahmi külübümüze Hayirli olsun..
    milletin dediğine bakma bence gayet yetenekli..
    herkes topçudan çok anladığını zannediyor..
    tabii bende öyle..
    ibrahima yattara havasıda var biraz..
    videodan izlediğim kadarıyla..
    tam oynadığı iki maçı izlemek lazım aslında..
    asıl mevkii forvet gözüküyor ama bence fiziği kanat forvet oynamaya daha yatkın..
    hız ve teknik var bizde sağ kanat forvet denenmesini..
    veya en azından maç performanslarını kulüp gözlemcilerinin izlemesini isterim
    Konu alperrr tarafından (27.05.2020 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi salih kavrazlı gibi tarife uygulanamaz mı ? sözleşmesi mi var ?
    Evet sözleşmesi var geçen yaz fererbahçe istanbula getirdi buğrayı alıyorlardıda ama sör ismail kartalın oğlu ile aynı mevkide oldukları için ve onu kesin keseceği için ismail kartal vasıtasıyla taş konmiş olmamış babası öyme anlattı bana o zamın kolaydı daha almak şimdi altay da sözleşme yaptı çocukla ve almak zorlaştı seneye muhtemel yavaştan kadroya girecek aslen sol bek ti orda da inanılmaz oynuyordu sonradan 8 çektiler tekniği çok iyi cidden alınmasını çok isterdim. Salih kavrazlıda yöntem uygulanırmı bilmiyorum sözleşmesi var şuan prosedür nasıl işler yok...1-2 seneye adını çok duyarız Böyle devam ederse

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alıp alt yapıda çürütmekle yetişmiyor topçular maalesef. Abdus sürekli sağa sola kiralansa şuan hekimoğlunda rotasyon topcusuydu. Futbolcunun yeteneği, bireysel çalışması yanında kulübünün de uygun ortamı sağlaması gerekiyor.

Umarım sağa sola kiralama hatasına düşmeyiz. Ne işi var Behlül''ün o takımda mesela? Çocuğu getafe maçında oynatıyorsun sonra gidip 2. Lige gönderiyorsun, ptt bile değil 2. Lig.. Adam öldürüyorlar o ligde.
    Bir oyuncunun gelişimi hızını en çok etkileyen faktör aldığı süredir.Oyuncunun sadece A takımla antrenmanlara çıkması bir yere kadar gelişim sağlar.Asıl gelişimi oynayarak sağlar genç isimler.

Şimdi burada şöyle bir sıkıntı var.Her aldığın ismi bir anda oynatma şansın olmuyor.Belli bir aşamaya gelmesi gerekiyor en azından fizik olarak.Kadronun sayısal olarak belli bir sınırı var sonuçta.Abdülkadir Ömür çok özel bir yeteneğe sahipti onun diğerleriyle kıyaslanması çok da doğru değil.

Oyuncu kiralama işini dünyada ki her takım yapıyor.Barca Grimaldoyu kiraladı adam süper bir bek oldu.Chelsea De Bruyneyi kiraladı adam harika bir ortasaha oyuncusu oldu.City,Real gibi takımlar her yıl bir dünya oyuncu kiralıyorlar.Oynatamadığın oyuncuyu kiralıcaksın bunun başka bir çaresi yok,aksi taktirde oyuncu gelişim katedemez.

Behlülün 2.Ligde olması üzücü tabiki çünkü orada futbol namına hiçbir şey oynanmıyor.Kalite yok.Burada asıl sorgulanması gereken Behlülün neden en azından Ptt takımlarından birine gönderilememiş olması.Ptt takımları genellikle fizik kapasitesi ve mücadeleye önem verdiği için istememiş olabilirler.Taktir edersiniz ki futbol bir mücadele oyunudur,sadece teknikle oynanmaz.Takımın Barca gibi belli bir sistemi olsa belki oynatırsın ama Ptt ve alt liglerde hiçbir şekilde sistem vb. birşey olmadığı için az yetenek çok fizik güç aranıyor.

Behlülün de hızlı bir şekilde güçlenmesi lazım.Türkiyede yetenekli olmasına rağmen fiziksel olarak zayıf olduğu için Emre Çolak da yapamadı,İspanyada daha başarılı oldu.Türkiye liglerinde öncelik fizik mücadeledir,merkezde kullandığımız Sosaya bakın.Sosanın maç boyunca kaç tekme yediğine,kaç ikili mücadele kazandığına bakın.10 numara olarak kullandığımız adamlar bile iyi mücadele eden adamlar bizim.En güçsüz adamlarımızdan birisi Guilhermedir düşünün artık gerisini.

Bu ligde oynamak istiyorsan fiziğini geliştireceksin.Kanatlarda oynuyorsan ve Ömür gibi özel bir yeteneğin varsa idare edilebilirsin ama merkezde veya 10 numaralı pozisyonda oynayacaksan güçlü olacaksın.Adamlar resmen iki üç önlibero ile tekme tokat giriyorlar senin oyuncularına.

Bir oyuncunun gelişmesini istiyorsan ona süre vereceksin,yeterince süre veremiyorsan maks. süre alabileceği mümkün olduğunca iyi bir takıma kiralayacaksın.Alt liglerde oyuncu ne öğrenecek,ne teknik var ne taktik diyenler olacaktır ama ona yapabileceğimiz fazla birşey yok.Sonuçta bu çocuğu Ptt den birisi isteseydi oraya gönderirdik.Çok yetenekli bir oyuncu ama bu işler fizik olmadan olmuyor.İyi çalışsın ve gelişsin.Kerem Baykuş için de aynısı geçerli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)