Sayfa 3861 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2861 3361 3761 3811 3851 3859 3860 3861 3862 3863 3871 3911 3961 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,501 ile 96,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Giresun

On numara için molde de oynayan man utd altyapısından çıkmış wolff eikrem i alsak nasıl olur acaba. Maliyetsiz gibi duruyor 20 maçta 11 gol 9 asist yapmış. Lig basit diyenler için Avrupa elemelerinde 7 maçta 2 gol 4 assist yapmış
    https://www.transfermarkt.com.tr/mag.../0?saison=2019
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Ankara

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tek ben mi Mikelden kurtulduğumuza seviniyorum.
    Çimşir bir kere Allah rızası için şu 6 numaraya Ndiayeyi koysa herkes gittiğine sevinecek emin olun.
    Kalıp ta oynsaydı yine top hakimiyetinin rakipte olduğu, sosanın iş yükünün artıp hata yaptığı bir duruma sürüklenecektik.
    Stabil, geri pas yana pas bir önliberodan kurtulduk boş verin. Haa kadro daraldı mı daraldı yapacak birşey yok.
    Tek temennim önümüzdeki maçlarda
    6da Ndiaye
    8de Sosa
    10da Guilhermenin denenmesi
    Aynen katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Hayatın tatsız, vaktin bol olduğu günlerde biraz önümüzdeki yılın planlamasını konuşalım.
    Maalesef bu yılın tadı kaçtı. Bu haliyle tescil edilmez, edilmesin de zaten. Ağız tadıyla kutlayamayacağımız şampiyonluğu istemem. Kalan maçlar oynanır mı bilmiyorum.
    Şampiyonluk ve CL geliri belli olmadan önümüzdeki yıl nasıl planlanır ona bakmak lazım.
    Aslında çk basit bir cevabı var "Şampiyon olamamış gibi" transfer yapmalıyız.
    Böylece paraları 2011-12'deki gibi çar çur da etmeyiz.
    Bir kaynak lazım. Bu kaynak muhtemelen Uğurcan'ın satışından gelir.
    Uğurcan 25 Milyon Euro gibi bir bedeli rahat görürdü. Ama şu durumda İngiltere'de transfer piyasası nasıl olacak onu öngörmek kolay değil.
    Uğurcan'dan sonra Erce ile de içim rahat benim. Arkasında Arda mı olur Adana'daki İrfan Can gibi bir alternatif mi alternatif mi bilmiyorum ama bence Arda'dan daha hazır bir isim de alınır.
    Sağ bek için Pereira ile vedalaşacağımızı düşünüyorum.
    Kamil Ahmet +Serkan ş an için yetersiz gözüküyorlar. Özellikle Serkan henüz çok acemi. Ben ilk 11 için bir transfer yapardım bu bölgeye.
    Sol bek için Novak ile anlaşılacak sanırım.
    Sol bek yedeği için de iyi bir alternatif alınmalı.
    Stoperler maalesef hala çok zayıf.
    Hüseyin'in pozisyon almayı bileni ve hava toplarında etkilisi, Hosseini'nin çabuk olanı Da Costa'nın daha genç ve hızlısı, Campi'nin süratli ve çeviği, Manoel'in ? gibi bir stoper lazım Elimizdekilerin hiç birisi tam değil. Ama net bir şekilde süratli ve pozisyon almayı bilen, hava toplarında etkili bir stopere ihtiyacımız var. Yanına eldekilerden biri monte edilecek artık.
    Artık kangrene dönen ön libero konusunda hata yapmamamız lazım. Umarım alınacak kişi şimdiden belirlenmiştir.
    Eğer Sosa kalacaksa net bir şekilde tempolu, kesinlikle çevik bir oyuncuya ihtiyacımız var.
    Sosa bir yıl daha kalmalı ama yeri geldiğinde dinlendirebilecek alternatifmiz de olmalı.
    Ben Parmak'tan bu konuda katkı bekliyordum bu yıl ama maalesef hayal kırıklığına uğrattı bizleri.
    Eğer 4-2-3-1 oynayacaksak bir 10 numara, 4-1-2-3 oynayacaksak iyi bir 8 numara ilk 11 için gerekli.
    Sola Nwakaeme ilk 11 için yeterli ancak ona alternatif olabilecek kesinlikle süratli bir oyuncu alınmalı.
    Bilal henüz o sinyali vermedi bana.
    Bu yıl en çok sorun yaşadığımız bölge olan sağ kanat, önümüzdeki yıl elimizin en bol olduğu bölge olacak sanırım.Ömür, Yusuf Sarı, Ekuban haricinde bir de Salih Kavrazlı gelecek o bölgeye.
    Santrafor için Sörloth ve Ekuban iyi altenratifler, Kavrazlı da o bölgeye 3. alternatif olacak. Ben yine de o bölgeye bir transfer yapılması taraftarıyım.
    Rizespor'daki Oğulcan'ı çok beğeniyorum. Çok agresif ve yıpratıcı. Yaşı da tam santraforların patama yaptığı yaşa geldi. Alınabilir.
    Aslında kadro matematiğine bakınca buraya oyunun sıkıştığı bölümlerde iş bitirebilecek (eski Gekas tarzı) tecrübeli bir ceza sahası santraforu lazım.
    Ama Oğulcan'ı da kaçırmak istemem.

Sonuç olarak ben şöyle bir yapılanma tercih ederim;
    ……………………………………….....ERCE...…………………………………...
    ...TRANSFER.....TRANSFER...DA COSTA/CAMPI.....NOVAK..
    …..............................….TRANSFER...……………… ...…...……...
    …………………….....SOSA...………………...TRANSFER...……………...
    …….ÖMÜR...………………………...SÖRLOTH...….....NWAKAEME....

iLK 11 'E 4 transfer (Sosa ve Novak kalırsa).

12) 2.kaleci transferi (5)
    13)Kamil Ahmet / Serkan Asan
    14)Sol bek transferi (6)
    15)Hüseyin,
    16)Da Costa - Campi ikilisinden biri
    17)Parmak
    18)Doğan veya yedek orta saha transferi
    19)Sol açık transferi (7) veya Bilal
    20)Salih Kavrazlı veya Yusuf Sarı
    21)Ekuban

22)Arda
    23)Atakan
    24)Serkan Asan
    25)Abdurrahim
    26)Kerem

Uğurcan, Hosseini satılır muhtemelen.
    Manoel, N'diaye, Guilherme ile kiralık sözleşmeler uzatılmaz.
    Da Costa ve Bilal ile devam edilir mi emin değilim.
    Bu kadro yine şampiyonluğa oynar.
    En büyük risk Sosa'nın sakatlığı veya formsuzluğu olur. Bu nedenle alınacak orta saha oyuncuları bu ihtimal de düşünülerek alınmalı.
    Konu cubido tarafından (02.04.2020 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Can sıkıntısından bende bir şeyler karalayayım....

Bu yıl nasıl bitirilir bilmiyorum Ağustos falan diyorlar ama bu ne kadar mümkün tartışılır ama bildiğim bir şey var hep böyle gitmez bir şekilde virüsle yaşamaya alışacağız gibime geliyor
    Önümüzdeki sezon bir sürü ekonomik problemle hem kulüpler hem de halk olarak uyanacağız onun için kulüpler ayağını yorganına göre uzatmak zorunda çünkü borçların faizi durmuyor
    Biz Trabzonspor olarak muhtemelen topçularımıza gelen teklifleri değerlendireceğiz Uğurcan Sörlöth ve Ömür bu üçlüden en azından bir 50 milyon Euro çıkarmamız gerekiyor normal şartlarsa 60-70 olması gereken topçular ama bu şartlarda 50 iyi bir rakam bu rakamla hem banka borcumuzun büyük bir bölümünü kapatır hem de eksik yerlere transfer yapabiliriz bunun yanında lig gelirleri de devreye girecektir.

Kaleci konusunda sorun yaşamayacak gibi duruyoruz
    Stoperlerde ise düşünülenin aksine iyi stoperlerimizin olduğunu düşünüyorum sadece zamana ihtiyaçları var 4 stoperimiz var ve ben Mesiasdan çok umutluyum ön libero bile oynayabilir
    ön libero konusu bizim için en acil konu olarak duruyor Kamil Ahmet ve Erdoğanla bu iş olmaz ama bunlardan iyi bir yedek olur buraya iyi bir adam bulmamız lazım ve özellik olarak Mikele benzememesi çok koşan bir adam olması lazım Sosa konusu çok nazik bir konu olması sadece genç topçular için özgüven sağlarken oyun katkısı beklenenden çok az ve aldığı ücret oldukça yüksek bu kriz döneminde ondan vaz geçilebilir diye düşünüyorum buda toplam oyuncu maliyetlerimizi 3 milyon Euro aşağı çekecektir. buraya Guélor Kanga alınabilir 1 milyon Euro yetecektir diye düşünüyorum
    Ömür giderse sağ tarafta oynayabilecek Gilharme var forvette Ekubanı bir şekilde yedeklememiz gerekir yine genç bir santrafor düşünülebilir
    Ayrıca sağ tarafta Serkana artık güvenmemiz gerekiyor
    3 transfer yeterli olacaktır diye düşünüyorum bu yoklukta yıllık maliyetlerde 15 e çekilebilecektir.
    @ okşoholu

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Mehmet Karagöz twitterından şöyle bi ekran görüntüsü paylaştı Kanga ile google duo'dan görüntülü arama gerçekleştirmişler ama bana biraz kolpa gibi geldi.EUg6b5kWsAARxLT.jpg
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Frank Boya olayi dogrudur. Dün aksam Babasi ile görüstüm. Ayni isyerinde birlikte calisiyoruz. 2-3 takimdan daha teklif almis. Belcika’dan ayrilmak istiyor. Kendisi Trabzonspor‘a gelmekten yana.

Nereden
    Avrupa Diğer

Hangi futbolcunun ne performans verecegi belli değil artık transfer işleri çok farklı olabilir
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Karagöz twitterından şöyle bi ekran görüntüsü paylaştı Kanga ile google duo'dan görüntülü arama gerçekleştirmişler ama bana biraz kolpa gibi geldi.EUg6b5kWsAARxLT.jpg
    Kolpa değil gerçek. Mehmet birçok gazeteci olarak gezinen adamdan daha gazetecidir. Verdiği uğraş çok büyük benim gözümde. Transferde elbet hatalar olur ama bu görüşme gerçek.

Ndiaye ile önümüzdeki sezon devam edilmeyecek büyük ölçüde. Maliyeti ve beklentilerin altında kalması bunda etken. 6.5.-7.5 milyon euro da bonservisi var.

Sörloth için bu bedellere girilir ama Ndiaye neredeyse son transferine imza atacak. Bu bir risk. + Kanga bedava. Şifaen bir anlaşma sağlandı. Ancak kendisini isteyen farklı takımlar da var.

Dün de haberini yazmıştım. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ek-h33297.html

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolpa değil gerçek. Mehmet birçok gazeteci olarak gezinen adamdan daha gazetecidir. Verdiği uğraş çok büyük benim gözümde. Transferde elbet hatalar olur ama bu görüşme gerçek.

Ndiaye ile önümüzdeki sezon devam edilmeyecek büyük ölçüde. Maliyeti ve beklentilerin altında kalması bunda etken. 6.5.-7.5 milyon euro da bonservisi var.

Sörloth için bu bedellere girilir ama Ndiaye neredeyse son transferine imza atacak. Bu bir risk. + Kanga bedava. Şifaen bir anlaşma sağlandı. Ancak kendisini isteyen farklı takımlar da var.

Dün de haberini yazmıştım. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ek-h33297.html
    Burak, Mehmet Karagöz ve Kanga hangi dilde konuştular? (Edit: Tercüman yardımıyla konuşmuşlar twitterda gördüm)
    N'diaye için stoke indirim yapacak diyolar.
    Kanga ve N'Diaye farklı tip futbolcular
    Ayrıca aranız iyiyse sordursaydın ya Mehmet Karagöz'e Kanga neden sürekli instagram hesabından Red Star paylaşımları yapıyor diye
    Konu smart tarafından (03.04.2020 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Jody Lukoki, 1 Nisan'da sözlesmesini feshederek serbest kalmış

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, Mehmet Karagöz ve Kanga hangi dilde konuştular? (Edit: Tercüman yardımıyla konuşmuşlar twitterda gördüm)
    N'diaye için stoke indirim yapacak diyolar.
    Kanga ve N'Diaye farklı tip futbolcular
    Ayrıca aranız iyiyse sordursaydın ya Mehmet Karagöz'e Kanga neden sürekli instagram hesabından Red Star paylaşımları yapıyor diye
    Baba Ndiaye'yi severim ama 2.2 milyon euroyu bugün Sosa'ya veriyorsak (feda yapacak muhtemelen) şu görüntüsüne en fazla 1.3 1-4 ödenir.. Verim konusunda malesef istenen düzeyde deği. Farklı oyuıncular da arştırılıyor ama şu koronavirüs baya darbe vurdu bize diğer takımlar gibi.

Bu saatten sonra Kızılyıldız güzel bir hatıra olur Kanga için. Gösterdiği performans sonrası orası biraz zor.

Nereden
    İstanbul

N'diaye'yi bırakın 9 Milyon Euro'ya şu an bonservissiz olsa, bizdeki performansından dolayı, 2 milyon Euro yıllık maaşla almayız.
    Adamı 2.yarı kurtarıcı diye aldık, takıma giremiyor.
    Herkes Osmanlıspor'da ki zıpkın gibi N'diaye'yi hayal ediyor ama bir gerçek var, fiziksel özellikleri ile ön plana çıkan oyuncular yaşlandıkça katkıları azalıyor.
    Guilherme'nin de bildiğim kadarıyla 3,5 Milyon Euro satınalma opsiyonu var. Ona da verilmez o paralar.
    Bu iki oyuncu da kadroda olmaz seneye.
    Manoel iyi demiş bir arkadaş. Nerede seyretti bilmiyorum. Ama adam şu stoperleri kesemiyorsa iyi değildir benim gözümde.
    Ömür, Sörloth bu sene satılmaz. Yerini doldurabileceğimiz ve şu an en çok talebi olan oyuncumuz Uğurcan. O satılır büyük ihtimalle.
    Serkan Asan'ın aklımda kalan tek iyi performansı sağ açık oynadığı maçtı.Sağ bek olarak insanlarda nasıl böylesine bir güven oluşturuyor anlayamıyorum.

Nereden
    İstanbul

……….………………………….FRANK BOYA...………………………………

…...........SOSA.................................K ANGA...........

......ÖMÜR.....................SÖRLOTH............ NWAKAEME..

Nasıl sizce?
    Ben Sosa kalsa bile daha atlet bir 8 numaraya da ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cityin genç yeteneği Ante Palaversanın kiralanması taraftarıyım.Potansiyeli çok yüksek.Orta alanda hem fizik anlamda hem de teknik anlamda iyi.Çok iyi bir pasör ve şutları da iyi.Opsiyonu 10 milyon eurodan aşağı olmaz ama önemli değil.Yaşı 19.Sosanın bugünkü rolünü çok rahat bir şekilde oynayabilecek bir oyuncu.

Medyada da kendisiyle ilgili haberler gördüm.

https://www.fanatik.com.tr/trabzonsp...rekati-2133847

Mikelin yerine dendiğine bakmayın.Kendisi komple bir ortasaha.Box to box çift yönlü bir ortasaha.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

sıfır bonservis ve makul ücretle alınabilecek 3 isim boya,kanga,junior fernandez

ayrıca edgar bence geri çagırılmalı.

bu kriz sonrası kadro maliyeti olabildiğince düşürülmeli,alt yapıya önem verilmeli.

Sosa,novak,mesias,pareira,badu,guilherme ile yollar ayrılabilir.

kanga,boya,fernandez,edgar ile hem kadro maliyeti düşer hemde daha dinamik bir takım ortaya çıkar.

ugurcan ve husaini para kazandırır( husaini opsiyonu var).

sorloth ve omur bir sene kalmalı.

taha tunc,kerem,salih kavrazlı ciddi katkı beklediğim isimler.

arda,serkan,abdürrahim,atakan kadroda yer bulacak isimler

sol bek için alt liglerden yerli genç isim bakılmalı mesela osmanlıdan ali eren

sag tarafta bolluk var ama hataydan selim ılgaz veya rizeden ogulcan cok iyi isimler.

erce,arda
    kamil,serkan,edgar,costa,campi,hüseyin,atakan,ali eren,abdürrahim
    yusuf sarı,fernandez,waka,bilal, **selim ılgaz/ogulcan
    boya,dogan,kanga,parmak,taha,kerem,ömür
    ekuban,salih,sörloth

kadro maliyeti olabildiğince düşük tutulmalı

--------erce-----------

kamil---costa---campi---ali eren

---ömür----boya---kanga-----

fernandez-----sorloth-----waka
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır bonservis ve makul ücretle alınabilecek 3 isim boya,kanga,junior fernandez

ayrıca edgar bence geri çagırılmalı.

bu kriz sonrası kadro maliyeti olabildiğince düşürülmeli,alt yapıya önem verilmeli.

Sosa,novak,mesias,pareira,badu,guilherme ile yollar ayrılabilir.

kanga,boya,fernandez,edgar ile hem kadro maliyeti düşer hemde daha dinamik bir takım ortaya çıkar.

ugurcan ve husaini para kazandırır( husaini opsiyonu var).

sorloth ve omur bir sene kalmalı.

taha tunc,kerem,salih kavrazlı ciddi katkı beklediğim isimler.

arda,serkan,abdürrahim,atakan kadroda yer bulacak isimler

sol bek için alt liglerden yerli genç isim bakılmalı mesela osmanlıdan ali eren

sag tarafta bolluk var ama hataydan selim ılgaz veya rizeden ogulcan cok iyi isimler.

erce,arda
    kamil,serkan,edgar,costa,campi,hüseyin,atakan,ali eren,abdürrahim
    yusuf sarı,fernandez,waka,bilal, **selim ılgaz/ogulcan
    boya,dogan,kanga,parmak,taha,kerem,ömür
    ekuban,salih,sörloth

kadro maliyeti olabildiğince düşük tutulmalı

--------erce-----------

kamil---costa---campi---ali eren

---ömür----boya---kanga-----

fernandez-----sorloth-----waka
    Pereira,Novak,Sosa bunlar takım için önemli isimler.Yerini dolan herkes gönderilebilir ama biz genelde bunun tam tersini yapıyoruz.

Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereira,Novak,Sosa bunlar takım için önemli isimler.Yerini dolan herkes gönderilebilir ama biz genelde bunun tam tersini yapıyoruz.
    Eğer seneye futbol oynanacak durum ortaya çıkarsa bn cok fazla transfer hareketliliği beklemiyorum dünyada.o yüzden elimizdeki değerler kaybedilmemeli.bu dönemde kimse uğurcan 20 milyon euro üstü para da vermez.genel bir küçülme olacaktır.bu sebeple elimizdeki sosa.peraire.novak ile orta yollar.bulunmali.alt yapıdan da yeni oyuncular çıkartabilmeliyiz.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Önümüzdeki dönem artık başka bir dönem. Bundan önceki davranış kalıplarını, düşünce biçimlerini değiştirmek zorunda kalacağız. Bu nedenle yönetimi Sosa veya Novak la sözleşme uzatmak için baskı altına almamak lazım. Yıllık 2 milyon bizim için zaten büyük paraydı, artık çok daha büyük para, iyi düşünmek gerekiyor. Biz mevcut sistemimize 3-4 sene önce geçmiş olsaydık çok fazla mesafe alırdık. Ama yine de yeni döneme Türkiye de en hazırlıklı takım biziz. Daha 4-5 ay önce Avrupa liginde takımın santrforu olan oyuncu bugün sokağa çıkma yasağına takılıyor
    There is no spoon...

Nereden
    Trabzon

Samsunsporun kalecisi Nurullah Aslan bazı yerlerde baya övülüyor.Yaşı 22,boyu 202 cm imiş.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukardaki yorumlara katılıyorum, bu yaz oyuncu satmak büyük kayıp olur

Mevcut kadro korunmalı (Uğurcan, Sörloth dahil)

Sosa + Novak da çok para verilmeden tutulmalı, altyapı daha çok işin içine dahil edilmeli

Biz zaten yeterince küçüldük, rakipler çook daha küçülecekler...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sosa + Novak da çok para verilmeden tutulmalı, altyapı daha çok işin içine dahil edilmeli

Sorloth ve Ömür zaten kalacaktı takımda.Uğurcanın gitme ihtimali çok yüksekti ancak son durumdan ötürü iyi bir teklif almak zorlaşacağı için takımda kalacak.Bir yıl Cl de oynasınlar zaten iyi teklifler gelecektir.
    Kadro fiziksel anlamda ligi bile zor kaldırıyor dolayısıyla Cl için yeterli değil,mutlaka genişlemesi lazım.Genişlemeyi de uygun maliyetlerle yapmak gerekiyor.Orta alan ve kanatlarda eksikler var hem kalite hem de oyuncu rotasyonu açısından.Kiralık olur,sözleşmesi bitenler olur.Mutlaka takviye şart.

Savunmada Hüseyin,Da Costa,Campi ve Messias var.Da Costa,Campi ve Messias ağır oyuncular.Hüseyin hızlı ama defansif özellikleri zayıf,havadan etkisiz.İyi bir stoper bulmak kolay değil tabiki.Beşiktaşta ki Vida gibi,Galatasarayda ki Luyinduma gibi bir stoper için yüksek bir meblağ gözden çıkarmak zorunda kalabilirsin.Sonuç olarak stoper kadromuz kalite anlamında yetersiz,savunma çizgisini öne çıkarmak da sıkıntı yaşıyoruz.Sözleşmesi bitenlerden olabilir,büyük takımlarndan kiralık olabilir.Bu pozisyona B sınıfı diyebileceğimiz mutlaka iyi bir stoper katmamız lazım artık.

Orta alanda Doğan,Ndiaye,Sosa ve Parmak var.Parmak ve Doğan rotasyon oyuncusu.Ndiaye son haliyle yetersiz bir görüntü içinde.Sosa ligi bile zor kaldırıyor artık.Orta alana takviye şart kesinlikle.Cl ve ligi aynı anda götürmek zor.Sosa haricinde ki oyuncularımızda oyun görüşü,tempoyu ayarlama ve pas kalitesi yetersiz dolayısıyla orta alana en azından bir adet genç ve kaliteli bir oyun kurucu lazım artık.

Kanatlarda yine sıkıntı var.Wakanın yedeği Bilal soru işareti.Ömürün yedeği Sarı bal yapmayan arı.Kanatlara da takviye gerekiyor.

İleri uçta Sorloth ve Ekuban var.Uygun bir durum olursa bir oyuncu daha eklenebilir.Olmazsa da idare ederiz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (14.04.2020 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara
    En büyük Trabzon

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende sana katılmakla beraber takımın bozulmamasından yanayım 2 3 genç takviyeyle yolumuza devam etmeliyiz.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Trabzon

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ejY_LHZvozk

Videoda harika işleri var.Tam bir box to box oyuncu görüntüsünde.Top kontrol,pas,şut,zeka,ikili mücadele ne ararsan var.Geçtiğimiz yıl Swenseaya kiralanmış.Normal şartlarda bu tarz isimleri alamayız ama şampiyonlar ligi faktörüyle bir yıllığına kiralama şansımız var.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Dorukhan Tokoz sozlesmesini feshetti diye haber var
    eger dogruysa direk almamiz lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 40 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 40 misafir)