Sayfa 2083 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1083 1583 1983 2033 2073 2081 2082 2083 2084 2085 2093 2133 2183 2583 3083 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 52,051 ile 52,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Almanya

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu algıyı bir türlü kıramadık.

Ne yapacak hocam ömür boyu sende mi duracak çocuk.

Parayı verirsen oynar vermezsen adam haklı olarak gider tabii .

Önemli olan sözleşme süresi boyunca adam gibi hizmet etmesi gerisi hiç mühim değil.

Senin altyapıdan çıkıp kaptanlık yapan oyuncunun gideceğim diye tutturduğu yerde Erce de gider tabii ne olacak..
    Benim kaptanim yurt disina gidiyor Istanbul takimlarina degil yani rakiplere evt maalesef kiramadik cünkü bu maalesef böyle son yillarda

Nereden
    Almanya

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipinden nasıl anlaşılıyor ? Özel bir işareti var mı , cidden öğrenmek isterim.
    Zamanla anlarsin demek istedimi

Nereden
    Almanya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam üzerimizden istanbul kulüplerine karsi olan bu ezikligi atamazsak kendi yetistirdigimiz cocuklari dahi kaptirma korkusu yasariz. Zaten var ki Yusuf'un olasi kontratina istanbul'a gidemez maddesi koyulacak bile dendi basinda.
    Senin kulübün kurumsallastigi sürece, kadro kalitesini hep yüksek tutup düzenli sekilde kafaya oynadigimiz sürece yetenekli oyuncu hangi millettten olursa olsun gitmek istemez bizden.
    evt bende aksini idda etmiyorum ztn renkdas insallah degisirki böyle olaylar yasamayiz

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Içi boş yorumlar

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısını Yusuf Yazıcı'ya yapmalıyız.
    Yusuf’u satmayacağımız için aynısını yapmamalıyız.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Almanya

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Içi boş yorumlar
    Engin Selcuk Burak Olcan ....

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

abdüş an itibariyle 1961 oyda. kime nasip olacak bakalım 1967

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf’u satmayacağımız için aynısını yapmamalıyız.
    Avatarımdan da belli olduğu üzere, kendisi en sevdiğim oyuncu. Gitmemesi benim işime gelir, sıkıntı yok. Bizim taraftarı bildiğim için, gitmemesi hiç iyi olmayacak ama.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Yukarida yazmis olsam da sen de haklisin bu konuda. Böyle bi ihtimal de var. Bak Yusuf bile bu sene sampiyon olma ihtimalimiz oldugu halde bize olan inancini kaybetmis ve gitmenin israrinda. Yarin obür gün bu cocukta sizden sampiyonluk görecegim yok, salin beni diyebilir de. O yüzden özevlatcilik, altyapi, cart curt hepsi bos. Ne kadar basariliysan, o kadar kiymetlisin futbolcunun gözünde.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tipinden nasıl anlaşılıyor ? Özel bir işareti var mı , cidden öğrenmek isterim.
    ferasetle bakıyorlar dfemekki
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Yusuf'um kalacak ben inanıyorum.
    Onunda kendine ait hayalleri olabilir.
    Kanı deli dolu akıyor normaldir.
    Çocuğa sırt çevirmeden giderse alkışlayalım
    Kalırsa destekleyelim.

Artık ayrılmayı da becerebilelim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalırsa destekleyelim.

Umarim bu sene kalir ama giderse de yanaklarindan öpüpte göndermek lazim. Yoksa yapacak bisey yok. Gün gelir yine geri döner. Bukowski ne demis. Insanlar gelip gecicidir. Önce kendinize deger verin, cünkü siz hep kendinizle berabersiniz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

erce'nin veda vidyosunu izleyince hakikaten trabzonspor adina uzuldum..yani adam alt liglerden kurtuluyor yedek kalsa bile goz onunde olacagi buyuk bir takima geliyor ama hala ileride kulubumun bana ihtiyaci olursa tekrar gelirim ne is olsa yaparim diyor.ayrildigi icin gozyasi akitiyor.
    bide bizim alt yapidan cikan kaptanimiza yildizimiza bakiyorum..aidiyeti falan artik bosverdim menajeriyle bir olup lille kulubuyle beraber trabzonspor'u fiyat indirmesi icin koseye sıkıstırmaya calisiyor.

bu arada erce'nin tipiyle karakter analizi yapanlara da allah akil fikir versin.sonra ne olur bilemem ama tertemiz cocuk hangi sozu sizi rahatsiz etti.sahsen gelmeden formamizi giymeden gonlumu kazandi..helal olsun.vefa sadece semt adi olmaktan ciksin artik.bu tip cocuklar emin olun kendisini bir yerlere getiren kuluplere kolay kolay sirt donmezler.erce umarim bizde kalici olur hatta cok cok iyi yerlere gelir.bize iyi hizmet etsin yarin bir gun gitmek isterse bonservis getirsin istedigi yere gitsin..yeter ki kurumsal olarak trabzonspor kulubunu kimse ezmeye calismasin..mesela kulup anlasmadan gidip kendisi anlasmasin sonra dalga gecer gibi karsi kulup bunu koz olarak pazarlik masasinda kullanmasin..

yoksa kimse kalici degil.hatta zamani geldiginde herkesin gitmesi en iyisi.zorlama beraberlikler zamanla daha buyuk sorunlara yol aciyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erce'nin veda vidyosunu izleyince hakikaten trabzonspor adina uzuldum..yani adam alt liglerden kurtuluyor yedek kalsa bile goz onunde olacagi buyuk bir takima geliyor ama hala ileride kulubumun bana ihtiyaci olursa tekrar gelirim ne is olsa yaparim diyor.ayrildigi icin gozyasi akitiyor.
    bide bizim alt yapidan cikan kaptanimiza yildizimiza bakiyorum..aidiyeti falan artik bosverdim menajeriyle bir olup lille kulubuyle beraber trabzonspor'u fiyat indirmesi icin koseye sıkıstırmaya calisiyor.

bu arada erce'nin tipiyle karakter analizi yapanlara da allah akil fikir versin.sonra ne olur bilemem ama tertemiz cocuk hangi sozu sizi rahatsiz etti.sahsen gelmeden formamizi giymeden gonlumu kazandi..helal olsun.vefa sadece semt adi olmaktan ciksin artik.bu tip cocuklar emin olun kendisini bir yerlere getiren kuluplere kolay kolay sirt donmezler.erce umarim bizde kalici olur hatta cok cok iyi yerlere gelir.bize iyi hizmet etsin yarin bir gun gitmek isterse bonservis getirsin istedigi yere gitsin..yeter ki kurumsal olarak trabzonspor kulubunu kimse ezmeye calismasin..mesela kulup anlasmadan gidip kendisi anlasmasin sonra dalga gecer gibi karsi kulup bunu koz olarak pazarlik masasinda kullanmasin..

yoksa kimse kalici degil.hatta zamani geldiginde herkesin gitmesi en iyisi.zorlama beraberlikler zamanla daha buyuk sorunlara yol aciyor.
    aynen öyle . imzamı atarım altına bu yazının

Nereden
    Ankara

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalırsa destekleyelim.

Ayrılık da sevdaya dahildir
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Necmi6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam gibi giden adam gibi uğurlanır .

menajer aracılığı ile ekmek yediği yeri zora sokan adamın götüne tekmeyi basacaksın.
    Dünyanin her yerinden oynadigi kulüpten gitmek isteyen biri tabi ki kulübe baski yapar. Ne yapsin yani sözlesmesi devam ediyorken eline benzin bidonu alipta kulüp binasinin catisina mi ciksin? Eger sahaya cikipta top oynamazsa o zaman gel yukarida yazdiklarini konusalim. Ayrica insanlarin bu kadar gaza gelmesinin sebebi Trabzon'un boş beleş medyasidir. Her gün Yusuf haberi sürülüyor piyasaya.
    Konu Anıl C tarafından (19.07.2019 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Almanya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarida yazmis olsam da sen de haklisin bu konuda. Böyle bi ihtimal de var. Bak Yusuf bile bu sene sampiyon olma ihtimalimiz oldugu halde bize olan inancini kaybetmis ve gitmenin israrinda. Yarin obür gün bu cocukta sizden sampiyonluk görecegim yok, salin beni diyebilir de. O yüzden özevlatcilik, altyapi, cart curt hepsi bos. Ne kadar basariliysan, o kadar kiymetlisin futbolcunun gözünde.
    Olay budur iste renkdas

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Erce büyük ihtimalle 15 senedir altyapıda yetiştiriliyordur hem mental hem de teknik olarak.Sorun o işte aslında bizim çocuklar eğer kendi içinde yoksa aidiyet hissedemiyorlar,hissetse bile cahilliklerinden bunu anlayamıyorlar. Senin altyapında eğitim sıfır şuan mevcut kadroda 2-3 tane iyi genç oyuncu varsa bu tamamiyle şans eseri.Biz her çıkanın en az 10 milyon euro edeceğini düşünüyoruz. Ben Yusuf ve Abdülkadir satıldıktan sonra altyapıdan bir daha bu kadar iyi oyuncular çıkmasını kısa vadede beklemiyorum. Bu şanstı Allah yüzümüze güldü iyi para kazanacağız çocuklardan hepsi bu.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her topçu ile yusuf bir mi ? birisi altyapı oyuncun kaptanın dediğin adam . sen bunu normalleştiriyorsan yusuf bu takımın ağzına sıçsa yeridir ne diyim ben size.

maddi kriz içinde bir trabzonspor var. altyapı oyuncun(çakma kaptan) menajeri ile fiyat düşürtmeye çalışıyor. ne diyim ben size selçuk inan adamın önde gideniymiş.
    Öyle birşey yok birkere onu aklınızdan çıkarın. Yönetim yusufu satmak istiyor ve yusufu taraftarın önüne atmak daha mantıklı şu durumda.Yusuf illada Gidecegim beni bırakın gibisinden birşey söylemedi eğer söyledi diyen varsa inanmayın. Mevcut yönetimden yakınen tanıdığım 3 kişi var kimse kendini kandırmasın. Yusuf değil Trabzonspor satıp ekonomisini güçlendirmek istiyor.

Nereden
    Ankara

her topçu ile yusuf bir mi ? birisi altyapı oyuncun kaptanın dediğin adam . sen bunu normalleştiriyorsan yusuf bu takımın ağzına sıçsa yeridir ne diyim ben size.

maddi kriz içinde bir trabzonspor var. altyapı oyuncun(çakma kaptan) menajeri ile fiyat düşürtmeye çalışıyor. ne diyim ben size selçuk inan adamın önde gideniymiş.
    Valla de Ligtin konuşmadığı bi Batman yerel medyası kaldı transferiyle ilgili ama bakın Ajax ayrıldığında ne demiş bir?

Duygusal bağ konuşulacaksa bunu Yusuf da Trabzonspordan bekleyebilir. Bizim açımızdan şampiyon olabiliriz bir sene daha kal beklentisi Yusuf açısından beni böyle bir takım istiyor bana yardımcı olun gideyim beklentisiyle aynı benim için.
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Ben yukarida yazdim. Tabi ki bir. Siz böyle mikro milliyetcilik yaptiginiz sürece daha cok futbolcuyu bu takima küstürürsünüz. Ben kimlige bakmam, Trabzon'a sagladigi yarara bakarim. Ki Suc Yusuf'ta degil, bu kulübü böyle siradanlastiranda. Türk futbolunda 22 yasindaki bi cocuga kaptanlik verilmesi bastan sacmalik. Kaptanlik verilince ayagina beton döküldügü zannediliyor. Istiyolar ki bi yere gitmesin, gidiyosa da istenilen parayi getirsin. Sanki baslik parasi istiyolar. Cocugun inanci kalmamis Trabzonspor'da basarili olabilecegine. Agaoglu sükretsin ki 15 milyon euro veriyolar Yusuf'a. Trabzonspor'un Avrupa'daki siradan kulüplerden bi farki yok. 27 senelik Sampiyonlar Ligi'nde 6 mac oynayan kulübü kimse ciddiye almaz. Kendi futbolcun bile. Ki taraftarin dahi inanci yok. 10 bin kisi atilacak dendi. Bin küsürü anca parasini yatirdi.
    Elazığ'lı.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Karakter marakter iyi olabilir bu ercenin ama bir iki sene oynayip iyi isler yaparsa direkt Istanbul takimina gidecek tip var bu arkadasda insallah yanilirim
    Futbolcunun tüm meslek hayatini Trabzonspor da gecirecek diye bir kural yok..Gidebilir tabiki..Önemli olan nasil gittigi..yani S.Inan gibi mi yoksa T.Zengin gibi mi..

Onur futbol hayatinin büyük bir kismini TS de gecirdigi icin büyük bir karakter mi oluyor? baska bir takimlada anlasmadi..birakti futbolu..nasil gittigi önemli ve nasil gittigini bildigimiz icinde efsane gibide görülmeyecek..unutulup gitti iste..

Bir ise girince hayatimiz boyunca ayni is yerinde calismak mi zorundayiz..Futbolcu icin Trabzonspor bir is veren..Trabzonspor ile gönül bagi olanlarin daha duygusal davranmasini da beklemeyiz bu devirde..Eger istenilen bonservis alinirsa Yusuf da gönderilebilir ama ben gidecegini sanmiyorum..Ayrica burda Yusufluk bir olay da yok..Yönetim iyi bir bonservis elde edebilirse göndermek niyetinde yani..Yusuf a yüklenilmesi de normal degil..
    Konu AyhanPe tarafından (19.07.2019 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle birşey yok birkere onu aklınızdan çıkarın. Yönetim yusufu satmak istiyor ve yusufu taraftarın önüne atmak daha mantıklı şu durumda.Yusuf illada Gidecegim beni bırakın gibisinden birşey söylemedi eğer söyledi diyen varsa inanmayın. Mevcut yönetimden yakınen tanıdığım 3 kişi var kimse kendini kandırmasın. Yusuf değil Trabzonspor satıp ekonomisini güçlendirmek istiyor.
    Lille başkanı da bu tezgahta diyorsun yani..
    Kendisi de bir hafta-on gün evvel açıklama yaptı da oyuncu bizi istiyor diye...

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu algıyı bir türlü kıramadık.

Ne yapacak hocam ömür boyu sende mi duracak çocuk.

Parayı verirsen oynar vermezsen adam haklı olarak gider tabii .

Önemli olan sözleşme süresi boyunca adam gibi hizmet etmesi gerisi hiç mühim değil.

Senin altyapıdan çıkıp kaptanlık yapan oyuncunun gideceğim diye tutturduğu yerde Erce de gider tabii ne olacak..
    Uğur hocam dilini yorma. Yabancıların dediği gibi "Cehalet erdemdir".
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erceyi 155 bin euroya almışız transfermarkta göre 980 milyar yapıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)