Sayfa 3449 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2449 2949 3349 3399 3439 3447 3448 3449 3450 3451 3459 3499 3549 3949 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 86,201 ile 86,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Giresun

marcelonun bu durumundan yararlanmak lazım. sosa başkan devreye girerek ikna etmeli. beşiktaş haberleri dolanıyor kişisel görüş olarak oraya yakın görüyorum bende fakat beşiktaşa para yok ve o bölge de iyi adamları var. %40 a çıkma meselesi yüzünden transfer yaparlar mı bilmiyorum. Stoper eksiği olan fenerbahçe kesinlikle girişimde bulunacaktır. O yüzden bonservisi 3-4 de olsa taksitle bir şekilde almalıyız diye düşünüyorum. Aynı şekilde bastos u da satın alma opsiyonlu kiralamalıyız. Marcelo-Bastos ikilisi taş gibi olur. İyi güzelde para nerede diyenler olursa ;

Devre arası teklif varsa hüsseini de gitmelidir. Ki teklifler olduğu söyleniyordu(3-4 euro) . Avrupa hayali var kendisinin. Sözleşmesi seneye bitecek bedava gitmesinden iyidir. Gelen para marceloya yatırılmalıdır.
    Edgar ie den gelecek bonserviste sene sonunda bastos un bonservisine yatırılmalıdır.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala Sosa ve Novak imzalamadı. Bir iş var burda. Başkana kalsa 2 ay önce imzalıyorduk.
    Onazi ve Pereira da var fakat onların durumu sezon sonu belli olur.

Transfere geleceksek Ivanildo gönderilip çok iyi bir stoper alınmalı.
    Avdijaj ve Fıratcan yerine de kanat,10 numara oynayabilen rotasyon futbolcusu.
    İyi yönlü bekde lazım.
    Son olarak da Onazinin nasıl döneceği önemli.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marcelonun bu durumundan yararlanmak lazım. sosa başkan devreye girerek ikna etmeli. beşiktaş haberleri dolanıyor kişisel görüş olarak oraya yakın görüyorum bende fakat beşiktaşa para yok ve o bölge de iyi adamları var. %40 a çıkma meselesi yüzünden transfer yaparlar mı bilmiyorum. Stoper eksiği olan fenerbahçe kesinlikle girişimde bulunacaktır. O yüzden bonservisi 3-4 de olsa taksitle bir şekilde almalıyız diye düşünüyorum. Aynı şekilde bastos u da satın alma opsiyonlu kiralamalıyız. Marcelo-Bastos ikilisi taş gibi olur. İyi güzelde para nerede diyenler olursa ;Devre arası teklif varsa hüsseini de gitmelidir. Ki teklifler olduğu söyleniyordu(3-4 euro) . Avrupa hayali var kendisinin. Sözleşmesi seneye bitecek bedava gitmesinden iyidir. Gelen para marceloya yatırılmalıdır.Edgar ie den gelecek bonserviste sene sonunda bastos un bonservisine yatırılmalıdır.
    3-4 mü? Başkanın o kadar para harcayabileceğini sanmıyorum. Hoseini opsiyon kullanılacak. 2021 e kadar bizde. Tabii ki, o zamana kadar satılması çok iyi olurdu.

Nereden
    Giresun

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-4 mü? Başkanın o kadar para harcayabileceğini sanmıyorum. Hoseini opsiyon kullanılacak. 2021 e kadar bizde. Tabii ki, o zamana kadar satılması çok iyi olurdu.
    bende sanmıyorum hocam ama stoperlerinin çok sağlam olması gerekiyor. Her maç amatörce gol yiyoruz. Diğer mevkiler idare ediyor yine bir şekilde ama stoperler tam facia. Fiyattan kaçtığında campi-ivanildo gibi adamlar çıkıyor meydana. Campi çok kötü bir stoper değil ama bana tek hamlelik bir adam gibi geliyor.

sadece maliyeti en aza indirerek sattığın fiyat ile aldığın fiyatı aynı tutarak daha iyi stoperler alabilirsin bunun örneğini vermeye çalıştım. gelen para direk oraya gider diye. Çünkü şu an ki şartlarda tüm kriterleri sağlıyoruz. Transferden gelen parayı direk harcarsak ligde 1 sıra bile yüksek olsan kara geçiyorsun direk..
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereira çok daha devâm edemez, al Kitsiou'yu götürsün sag beki birkaç sene
    Bizim ligden alınacak yegane sağ bek bence Junior Caiçara'dır..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cheshmi haberini 10 gün önce yazmıştım. Dün geceden itibaren ulusal basına düşmeye başladı. Artık inandırıcı olur herhalde.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cheshmi haberini 10 gün önce yazmıştım. Dün geceden itibaren ulusal basına düşmeye başladı. Artık inandırıcı olur herhalde.
    İnandırıcı olmasında sıkıntı yok. Oyuncunun kalite olarak kötü olduğunu düşünüyor herkes. Haklılarda. Bence ivanildo ayarında bizim hiç işimize yaramayacak vasat bir oyuncu.

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu iranlida alınırsa yönetimin iran piyasasina hakim olan bı menajer ile çalıştığına inanicam. Şu devre arası sosa gibi mikel gibi bir defans oyuncusu almak varken neden soru işareti olan oyunculara yöneliyoruzki. Kaç senedir doğru düzgün bir stoper tandemi kurulamadı.

shootems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene şampiyon olamazsak sebebi stoper yüzündendir. Türkmen ve Ivanildo vasat lider tecrübeli bir stoper almamız şart oğlu şart

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Bursa

Bize lider stoper lazımken campi ve ivanildo alındı. Cheshmi gibi isimler alınacağına ttansfer yapılmasın. Bizr direk katkı verevek enaz 1 adam lazım. Bu sayı iki olursa süprr olur. Yukarıda bahsedildiği gibi yatırım amaçlı transferler sene başı fazlasıyla yapıldı. İvanildo. Adviaj. Andjusic gönderilip yerine net ismler bakılmalı. Almak için oyuncu almamalıyız şampiyon olacağız diyorsak.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Roozbeh ismi dolanıyor. İran dışına çıkmamış sanırım. Nasıl bir topçu acep ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bu takıma en çok katkı veren stoperlerden biri 31 yaşında ilk yurt dışı tecrübesini yaşayan Glowacki'ydi. Futbol her yerde oynanıyor. Adam işine sadık ve disiplinli olduktan sonra sorun yok benim için. İstediği ülkeden gelebilir. Yeterli mi yetersiz mi herkese göre değişir. İki bölgede oynaması avantaj bizim için. Hosseini ile koyarım tandeme ben olsam.

Nereden
    İstanbul

Bu takıma en çok katkı veren stoperlerden biri 31 yaşında ilk yurt dışı tecrübesini yaşayan Glowacki'ydi. Futbol her yerde oynanıyor. Adam işine sadık ve disiplinli olduktan sonra sorun yok benim için. İstediği ülkeden gelebilir. Yeterli mi yetersiz mi herkese göre değişir. İki bölgede oynaması avantaj bizim için. Hosseini ile koyarım tandeme ben olsam.
    İran liginden kaç topçu çıkmış yurt dışında başarı göstermiş? Polonya liginden kaç topçu çıkmış başarı göstermiş soylermisin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İran liginden kaç topçu çıkmış yurt dışında başarı göstermiş? Polonya liginden kaç topçu çıkmış başarı göstermiş soylermisin?
    Burada herkes gömmeye çalışıyor İran'ı ama Asya'nın en önemli futbol ülkelerinden birisi. Cheshmi de düzenli milli takım oyuncusu. Majid Hosseini geldiğinde de aynı durumlar söz konusuydu. Daha sonra ilk yazılan adam oldu. Pasaporta bakmıyor olay. Yetersiz ise gelmesin tabi. Ama ben katkı vereceğine inanıyorum.

Gabon liginden çıkan adam için de burada ölünüp bitiliyor. Sahada oyuncu oynar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada herkes gömmeye çalışıyor İran'ı ama Asya'nın en önemli futbol ülkelerinden birisi. Cheshmi de düzenli milli takım oyuncusu. Majid Hosseini geldiğinde de aynı durumlar söz konusuydu. Daha sonra ilk yazılan adam oldu. Pasaporta bakmıyor olay. Yetersiz ise gelmesin tabi. Ama ben katkı vereceğine inanıyorum.

Iranlı olması sorun değil Burak. Herkes artık kendini kanıtlamış referansı sağlam birini bekliyor. Forvet lazım değil ama alacak olsak Serdar Azmouna kimse aman bu Iranli demez. Premier Lige transfer yapan Jakanbashajha tarzı biri vardı onu kanada herkes ister mesela.
    ( ゚д゚)

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

birkere bu adam bu sezon daha mac yapmamis..hazir olmasi imkamsiz...bize daha tecrubeli daha kaliteli biri gerek...alamiorsalar bosuna para harcamasinlar....

Andusic, Avdijaj, Ivanildo, Campi
    Hangisi tuttu?

bu yönetimin Ekuban Tony ve Sörloth haric iyi tramsfer yapamadi

mikel sisteme uymuyor, stu hep sakat o fiyata daha cok katki yapacak oyunculat alinabilirdi...yillik 3.5. mio € verip talisca yeteneginde biri kiralanabilinirdi
    Sevinelim diye sevmedik.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkere bu adam bu sezon daha mac yapmamis..hazir olmasi imkamsiz...bize daha tecrubeli daha kaliteli biri gerek...alamiorsalar bosuna para harcamasinlar....

Andusic, Avdijaj, Ivanildo, Campi
    Hangisi tuttu?

bu yönetimin Ekuban Tony ve Sörloth haric iyi tramsfer yapamadi

mikel sisteme uymuyor, stu hep sakat o fiyata daha cok katki yapacak oyunculat alinabilirdi...yillik 3.5. mio € verip talisca yeteneginde biri kiralanabilinirdi
    Maç yapmadığını gösteren done nedir?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iranlı olması sorun değil Burak. Herkes artık kendini kanıtlamış referansı sağlam birini bekliyor. Forvet lazım değil ama alacak olsak Serdar Azmouna kimse aman bu Iranli demez. Premier Lige transfer yapan Jakanbashajha tarzı biri vardı onu kanada herkes ister mesela.
    Aynen... ayrica Kanga 6-7 senedir Avrupa'da, Kizilyildiz ve hattâ Prag çok ahim sahim degil ama Rostov'da oynadi 3,5 sene boyunca.. Rusya ligi bos degil sonuçta...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Bongondayi biraz izledim de bu rızayı kim övüyorsa bu takımın düşmanıdir. Adamda bitiricilik hız first touch üst düzey. Böyle kanat oyuncumuz yok şuan. Defansa lyonda sorunlar yaşayan denayer kiralanabilir. Bongondada gelsin.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Kimsenin kimseyi gömdüğü yok şuan kimse soru işaretli bir futbolcu istemiyor. Sezon başı doldurduk zaten o tarz isimler bize aldığım zaman güven vericek biri lazım yoksa chesmi filan tanımıyoruz biz devre arası transferi risk payı çok az olmalı.

Nereden
    İstanbul

Her maç rakib atakları havadan veya yerden yandan hep tehlikeli oluyor. Defans güvencesi sıfır olan bir takımız. Hüseyin yaptığı hataları hızıyla kapatmaya çalışıyorve cok güçsüz.Hosseini hava toplarinda pek iyi değil. İvanildo orta sahada adamı karşılayıp defansı boş bırakıyor. Keza campi tek hamlelik bir futbolcu.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle ingiliz liginden adam alsınlar ama ingiliz olmasın..

o ligde altlarda oynayan takımlardan bile olur çünkü inanılmaz fizikli hızlı adamlar var bizim ligimizin 3-4 gömlek üstün isimler.

Sörloth ve ekubandan görüyoruz yıkılmıyorlar kondisyon sorunları yok hızları da fena değil.
    sıkı bir premier lig takipçisi olarak şunu söyleyebilirim ki alınabilecek çok isim var. umarım yine oralardan isim alınır.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kangardeşimi alın getirin
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maç yapmadığını gösteren done nedir?

transfermarkt i ac görürsün....

daha iranin disina cikmamis vasat bir topcu...genc de degil....

bu yönetim gercekten transfer filan yapamior....

mikel ve stu yerine 4 tane isimizi görecek topcu alabilirdik....
    Sevinelim diye sevmedik.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transfermarkt i ac görürsün....

daha iranin disina cikmamis vasat bir topcu...genc de degil....

bu yönetim gercekten transfer filan yapamior....

mikel ve stu yerine 4 tane isimizi görecek topcu alabilirdik....
    Transfermarkt'ı açıyorum. İran ligi 9 hafta oynanmış. Halbuki 15 hafta geride kaldı. İki hafta sonra ilk yarı bitiyor. Esteghlal maç fazlasıyla lider.

Geçtim, Cheshmi için 1 maç yazıyor. Yanlış.

Sabah bu tweeti attım https://twitter.com/burakzihni61/sta...36666769051648

En basitinden son iki hafta örneğini vereyim.

Bu Paykan maçı (bir hafta önce) https://www.google.com/search?q=este...vmhy;ln;fp;1;;

Bu da dün top kapıp çalımı sonrasında verdiği pasla gol olan pozisyonun olduğu dünkü maç. https://twitter.com/iranfutbolu/stat...15799120973824

Anlaştık?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)