Sayfa 3448 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2448 2948 3348 3398 3438 3446 3447 3448 3449 3450 3458 3498 3548 3948 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 86,176 ile 86,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Lyondaki Marcelo ayrilacaksa sayet, aslinda durumunu yoklamakta bir fayda var.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çokta kısa değil be hocam 1.84. bizim hüsseini ile aynı. bu adamın sıçraması iyi videolardan öyle anlaşılıyor. ayrıca whoscored den baktığımızda hava topu istatistiği iyi. puyol 1.78 cannvaro 1.75 ivan cordoba 1.73 egemen 1.83 boyundaydı nede olsa.
    https://tr.whoscored.com/Players/132688/Show/Bastos

Edgar konusunda ise direk satacağız bana kalırsa. Gittiği takımda bayağı seviliyor şu sakatlık olmasaydı kesin gitti diyebilirdim. Zaten onun kafasında da bizde oynamak gibi bir şey yok galiba. Bir kaç röportajında öyle diyordu. Hüsseini de gidecek büyük ihtimal. Bu iki ihtimale göre kesinlikle alınmalı. Campi çok değil bir tık çevik topçu olsa ikisi muhteşem ikili olurdu bence.
    Geçtiğimiz yaz Afrika Uluslar Kupası'nı tâkip ederken ismini birkaç kez yazmıştım Bastos'un. Kesinliklikle iyi bir stoper ama şu an ihtiyaç duyduğumuz tarzda biri değil. Bastos daha çok Egemen tipinde, biz Song arıyoruz

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Chelsea gibi enerjik hareketli heyecan ve keyif veren bir kadromuz varken, oynadığı futboldan keyif almayan, maçları geçiştirmeye çalışan sadece skora oynayan bir takım olduk, can sıkıcı.

Nereden
    Afrika Diğer

Sio muhteşem bir gol atmış bugün yine. Ligin en konuşulmayan fakat en kaliteli yabancılarından kesinlikle. Deni Milosevic de öyle...

Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea gibi enerjik hareketli heyecan ve keyif veren bir kadromuz varken, oynadığı futboldan keyif almayan, maçları geçiştirmeye çalışan sadece skora oynayan bir takım olduk, can sıkıcı.
    Düzelecek inşallah hocam. Ben düzeleceğine inanıyorum. Kaostan sonra hedefimizi 1yitirmemek ve ikinci yarıya motive girmek için şu anda skor odaklı pragmatik bir takıma büründük refleks olarak. Kaybettiğimiz oyun karakterini devre arasını iyi değerlendirerek geri kazanacağız. Doğru hamleler, iyi bir çalışma ortamı, düzen-disiplin-alternstifler oturunca sağlıklı bir çalışma ortamı oluşacak ve meyvelerini alacağız. ) Bu arada yazılarınızı beğeniyle takip ediyorum. ) Elinize sağlık
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzelecek inşallah hocam. Ben düzeleceğine inanıyorum. Kaostan sonra hedefimizi 1yitirmemek ve ikinci yarıya motive girmek için şu anda skor odaklı pragmatik bir takıma büründük refleks olarak. Kaybettiğimiz oyun karakterini devre arasını iyi değerlendirerek geri kazanacağız. Doğru hamleler, iyi bir çalışma ortamı, düzen-disiplin-alternstifler oturunca sağlıklı bir çalışma ortamı oluşacak ve meyvelerini alacağız. ) Bu arada yazılarınızı beğeniyle takip ediyorum. ) Elinize sağlık
    Eyvallah, düşüncelerimiz karslilikli ama doğru oyuncu tipini bulmakta zorlanıyoruz. Yine altyapıdan yakalarsak yakalarız gibi geliyor.

Hakan ve ömür gibi iki hareketli merkez, kanatlarda salih sarı falan, belli bir malzeme var ondan umutluyum yoksa bu sene böyle gidecek gibi. Mikel sosa Nwakaeme sorloth as oyuncular, kalan 2 oyuncuyla karakter değiştirmek zor. Tabi bu yarisamayacagimiz anlamına gelmiyor.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çokta kısa değil be hocam 1.84. bizim hüsseini ile aynı. bu adamın sıçraması iyi videolardan öyle anlaşılıyor. ayrıca whoscored den baktığımızda hava topu istatistiği iyi. puyol 1.78 cannvaro 1.75 ivan cordoba 1.73 egemen 1.83 boyundaydı nede olsa.
    https://tr.whoscored.com/Players/132688/Show/Bastos

Edgar konusunda ise direk satacağız bana kalırsa. Gittiği takımda bayağı seviliyor şu sakatlık olmasaydı kesin gitti diyebilirdim. Zaten onun kafasında da bizde oynamak gibi bir şey yok galiba. Bir kaç röportajında öyle diyordu. Hüsseini de gidecek büyük ihtimal. Bu iki ihtimale göre kesinlikle alınmalı. Campi çok değil bir tık çevik topçu olsa ikisi muhteşem ikili olurdu bence.
    İnternette birkaç siteye baktım 180 yazan var 181 yazan var ama 184e rastlamadım. Ama haklısın sıçraması gayet iyi. Zamanında rusyadayken keşke biz alsaydık demiştim.
    Edgar'ın sakatlığı kötü oldu. Hiç Trabzona gelmeden satma şansını azalttı gerçekten.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz yaz Afrika Uluslar Kupası'nı tâkip ederken ismini birkaç kez yazmıştım Bastos'un. Kesinliklikle iyi bir stoper ama şu an ihtiyaç duyduğumuz tarzda biri değil. Bastos daha çok Egemen tipinde, biz Song arıyoruz
    Egemen tipinde olduğuna kanaat getirdiysen bize o da lazım.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ikinci devre Salihi oynatabilecek miyiz acaba bilen var mı?
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah, düşüncelerimiz karslilikli ama doğru oyuncu tipini bulmakta zorlanıyoruz. Yine altyapıdan yakalarsak yakalarız gibi geliyor.

Hakan ve ömür gibi iki hareketli merkez, kanatlarda salih sarı falan, belli bir malzeme var ondan umutluyum yoksa bu sene böyle gidecek gibi. Mikel sosa Nwakaeme sorloth as oyuncular, kalan 2 oyuncuyla karakter değiştirmek zor. Tabi bu yarisamayacagimiz anlamına gelmiyor.
    Ben bu noktada alıştığımız kalıptan çıkarsak fark yaratabileceğimizi düşünüyorum. Yani oyuncuları farklı şekilde değerlendirerek.

Yusuf Mesela oyun görüşü kötü ama Orta kesmesi ve şutu iyi. Nwakaeme skor bulmakta efektif değil ama doğru adamı bulmakta usta. Waka'yı sağa, Yusuf'u sola koyup Yusuf'un önüne oynayarak ceza sahasına etkili toplar göndermesini Waka'nın istasyon olarak bekini yani JP'yi oyuna sokmasını sağlamak bence bize daha faydalı olur. Yusuf'un etkili ortaları, Nwakaeme'nin gösterilen koşuya doğru pasları ve oyunu tutması. Oyunu bence çok zenginleştirir.

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikinci devre Salihi oynatabilecek miyiz acaba bilen var mı?
    Belli değil hocam devre arasında tekrar görüşme olacak. Mart ayında yaşı dolacağı için anlaşma olmazsa ikinci yarıyı da kaçırıyor.
    Konu mmert tarafından (14.12.2019 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternette birkaç siteye baktım 180 yazan var 181 yazan var ama 184e rastlamadım. Ama haklısın sıçraması gayet iyi. Zamanında rusyadayken keşke biz alsaydık demiştim.
    Edgar'ın sakatlığı kötü oldu. Hiç Trabzona gelmeden satma şansını azalttı gerçekten.
    Edgar satın alınacak sakatlığına göre. Sakatlanmadan önce kadrodaydı hep zaten.

İran'daki arkadaşlarım kulübün teklifi doğruladığını söyledi. Ve değerlendireceklermiş. yüksek yüzdede onay çıkacak. Başkan istifa etti. Yeni yönetim para için satacak kendisini. Ne alırsak kar deyip verecekler.

https://www.google.com/amp/s/www.gaz...me-h26731.html
    Konu Burak tarafından (14.12.2019 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar satın alınacak sakatlığına göre. Sakatlanmadan önce kadrodaydı hep zaten.İran'daki arkadaşlarım kulübün teklifi doğruladığını söyledi. Ve değerlendireceklermiş. yüksek yüzdede onay çıkacak. Başkan istifa etti. Yeni yönetim para için satacak kendisini. Ne alırsak kar deyip verecekler.https://www.google.com/amp/s/www.gaz...me-h26731.html
    o iranlı boşuna Yabancı kontenjanından yiyecek demedi demeyin. Hiç gerek yoktu, ivanildo-campi ayarında vasattan öteye gidemeyecek. İnşallah alınmaz.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

elle tutulur stoper alınması lazım 1.85-1.90 arası atletik hızlı cengaver oyuncular lazım.

devre arasında gelecek stoper de ya tutarsa minvalinde çıkarsa homurdanmalar ciddileşir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Acikcasi iran pazarindan uzaklasmamiz gerektigini dusunuyorum. Oradan bize uygun futbolcu dusmeyecegi, gelecek olanin da gelismeyecegi cok açik.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hangi iranli bizde tuttu..o adan buraya alisana kadar 2 yil gecer...direk katki yapacak oyuncu alamiorsalar...almasinlar kimseyi...

süpriz transfer kontejanini yazin doldurduk ve katki alamadik
    Sevinelim diye sevmedik.....

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

İstikbal göklerde kuzeye gidelim iskandinavyada oyuncular düÈ™ük maaş bütçesiyle oynuyorlar kratos bile İskandinav tanrılarıyla savaşıyor, futbol altyapısı da iyi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstikbal göklerde kuzeye gidelim iskandinavyada oyuncular düÈük maaş bütçesiyle oynuyorlar kratos bile İskandinav tanrılarıyla savaşıyor, futbol altyapısı da iyi.
    Hırvat, sirp ve stoperin memleketi Italyada olabilir.
    ( ゚д゚)

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz büyük lig görmüş, lkider stoper diyoruz adamlar hala irandan stoper bakıyor..

10 tane çakıldak bir tane ujfalusinin yaptığı işi yapamıyor!!! yaşı başı önemli değil, büyük takımlarda oynamış lider bir stoper alalım eldeki çakıldaklara da defans nasıl öğretsin, iki sene oynasın yeter..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Trabzon

Kitsiou iyi oyuncu golden bağımsız bizim maçta da iyiydi.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

marcaoyu görünce onun yerine aynı takıma gelen ucuzu campi geliyor aklıma böyle bir hata yapacak evimizde yeriz onu. bu yüzden sözlemesi bitecek valenciadan garayı alsınlar bu ligde bir şeklide golü buluyoruz savunmaya bir komutan lazım garay 33 yaşında 2 yıl en az oynar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski Atleticolu Miranda Çindeymiş. Tosic falan olacağına onu tercih ederim. Lig bitti diye Tosic kiralık gelebiliyorsa Miranda gelsin. Büyük takım çokça görmüş, lider stoper.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bizim Campi; Ahmet, Donk, Mariano hepsinden iyi. Nagatomo/Mariano ikilisi Pereira/Novak'ın anca getir götürünü yapar. Orta sahaları da koşmuyor doğru düzgün ama defansif anlamda bizden daha iyiler. Kötü oynuyorlar, yani bakıp ah denecek bir takım değil ama şu Ankaragücü faciası dışında işin savunma kısmında bizden iyi oldukları kesin.

Aynı şekilde Fb orta sahasında geri gelmek nedir bilmeyen Kruse, 40 yaşındaki Emre ve Gustavo var fakat oyun hakimiyeti konusunda bizden çok daha üstünler.

Yani bizim problemler Mikel'in temposu, stoperlerin kötülüğü falan değil; biraz da anlayışla alakalı. Aşırı yoğun maç temposu ve sakatlıklar yaşadık; fiziksel yorgunluğun yanında mental bir yorgunluk da var. Ben ligin ikinci devresinde daha farklı bir Ts bekliyorum ama hocaya ciddi iş düşüyor. Öyle kurt stoper alalım sert 6 numara alalım meselesi değil bizimki.

Tosic'in adı çıkmış fena olmaz. Yukarıda bir arkadaş Miranda demiş. Bence de çok mantıklı, madem Çin'de ligler araya giriyor denenir. Yarım sezonluğuna kiralık bir Miranda çok şey değiştirir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kitsiou iyi oyuncu golden bağımsız bizim maçta da iyiydi.
    Pereira çok daha devâm edemez, al Kitsiou'yu götürsün sag beki birkaç sene

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Defansif olarak zaafları olan bir adam Kitsou.Geçen hafta Serdar Gürler’e kafa vurdurup gol yedirmişliği de vardır.Sanki bize Pereira’nın bile daha iyisi lazım

Nereden
    Trabzon

hayırlısı olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)