Sayfa 35 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 535 1035 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın acil olarak orta sahada bir rotasyona gitmesi gerektiği aşikar.

Kucka ve ya Onazi isimlerinden birisi muhakkak yedeğe çekilmeli.

Sosa kullanılmak isteniyorsa, 10 numarada kalıp yanına muhakkak Olcay yeteneksizini koymamız gerekiyor. Nede olsa onunda yapabildiği tek şey pas vermek ve koşmak.

Abdülkadiri sosa ile beraber oynatmak için elimizden geleni yapmalıyız.

Burak gelince zaten bir şekilde gol atacak.

Geçen yılda bundan iyi futbol oynamıyorduk, burağa şişir atsın misali.

Bizim senelerdir bundan ileri bir taktiğimiz olmadı.

Ünal hoca yetersiz diyordum, şimdide sabır diyorum.

Allah biz Trabzonspor taraftarına sabır versin.

--------------------Onur----------------------

Pereira-------Hosseini---Zargo-----------Novak

-------------Kucka----- ?????---------------

Abdülkadir--------Sosa--------------Abdülkadir P.

------------------Burak------------

??? ile gösterilen yere konacak oyuncu takımın kaderini belirler. Kanat oynayan bir yusuftansa Abdülkadir parmağı tercih ederim.
    Konu shagrath61 tarafından (14.08.2018 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımın tek bir hücum silahı var o da sağdan küçük üçgenler kurup atak yapmak. Ne soldan gidebiliyoruz ne ortadan. Rakip sağ kanadımızı kapatınca hele bir de skor üstünlüğünü yakalarsa bu takım maç falan çeviremez, puan dahi alması zor. İlk golü yediğimiz her maç kabus olur. O yüzden sol tarafa kesinlikle adam eksiltebilen gol-asist katkısı olan bir transfer yapılmalı. Bu isim Nwakaeme mi olur başkası mı olur bilemem, ama tarz olarak doğru isim.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkese iyi günler.

Geride bıraktığımız Başakşehir maçı ile ilgili, günlerdir birçok farklı analiz okudum, birçok farklı öneri gördüm. Kimisi Trabzonsporu düzlüğe çıkarmaktan çok fazla uzaktı bana göre....

İlk aşamada ele almamız gereken birkaç gerçeklik var. Bu takım, geçen seneden beridir görülüyor ki Kucka-Onazi ve önlerinde Sosa'lı bir dizilimle iki yönlü oyunda her anlamda zayıf kalıyor. Onazi'nin bireysel olarak her anlamda yetersiz bir DOS oyuncusu olması, aslında Kucka'nın daha iyi bir DOS profili çizse de gerçekte tam bir MO oyuncusu olduğu realiteleriyle Sosa'nın yetersiz verimi bir araya gelince farklı skorlar ve kıl payı kaçırılan maçlar ortaya çıkıyor/du.

Geçen Başakşehir maçıyla ilgili, defans kurgumuzdan memnun bile kaldım diyebilirim. Zargo ve Mustafa pek fazla hata yapmadılar. Özellikle Mustafa'nın orta alana yakın yerlerde yaptığı presler sonucu kaptığımız toplarla ciddi ataklar geliştirebilirdik. Ancak bu demek değil ki geri kalan 33 haftada bu oyuncuları tercih edeceğiz. Hayır, tabii ki çoğu zaman yetersiz kalacaklardır. Buna ek olarak da Ibanez'in hiç derine inmeden yapılacak bir analizle Trabzonspor kalibresinde bir futbolcu olmadığı açık ve nettir.

Takımın sahaya 5 adet merkez orta saha ile çıkması ilk aşamada şu çizdiğimiz rezalet profilin baş nedenidir maalesef. Ünal Hoca, bizim geçen seneden beri gördüğümüz bu felaketi erkenden sezemediği için bize yeni sezonun ilk maçında da izletti ki insanları bu denli isyana sürükleyen de buydu aslında. Bundan bir ders çıkar mı ? Belki.

Sürekli olarak söylerim, Süper Lig'de bir takımın şampiyonluğa mı yoksa kümeye mi oynayacağını belirleyen en ama en önemli faktör orta saha kurgusudur. Yaslanan bir takımda da yüklenen bir takımda da maçın kaderini orta sahadaki bireysel ve kolektif performanslar çizer. Bu ligde de yüksek derecelerde sonuç almak için orta saha kurgunu çok iyi orturman gerekir. Burda ortaya zarurî iki durum çıkıyor.

Birincisi, kısa vadede Ünal Hoca 5 merkez orta sahalı oyunundan vazgeçmek istemiyorsa, taktkik dizilimini kanatlı 4-2-3-1'den alarak, kanatsız orta sahayı kalabalık tutacağı bir 4-1-3-2'ye dönecek. Şöyle ki;

Pereira - Zargo - Mustafa - Novak

Kucka(Sosa?)

Sosa - Abdülkadir(Nwakaeme yetiştirilemezse Onazi) - Yusuf(Nwakaeme yetiştirilemezse, Abdülkadir)

Rodallega - Nwakaeme(Yetiştirilemezse, Yusuf).

Onazi adlı arkadaşımızın bireysel ve kolektif oyuna katkısını incelediğimiz zaman, sinir bozucu durumlar ortaya çıkıyor. Bu kadar oynadığı mevkinin gerekliliklerinden habersiz, ani baskı nasıl yapılır, devamlı baskı nasıl yapılır, rakipten top nasıl kapılır, top kapma hamlesi yaparken irmik helvası gibi dağılmamak için nasıl bir duruşla rakibe yaklaşmalıyız, dengemizi nasıl sağlarız vs. gibi konuların hepsinden bi' haber ikinci bir futbolcu görmedim diyebilirim. Bu kadar başarısız bir DOS - MO oyuncusunu ilk defa görüyorum.

Yetmiyor, bu arkadaş mevkiisinde pas opsiyonu yaratmak için hareketli bir durumda asla bulunmuyor, hiçbir pozisyonda yüzünü topla dönerek sorumluluk almıyor ve attığı o ipe sapa gelmez uzun paslarla devamlı olarak topu rakibe emanet ederek, takıma boş koşu yaptırıyor ve devamında ciddi yorgunluklar, hatlar arası kopukluklar yaşıyoruz.

Ünal Hoca'dan iyi bir oyun için direkt beklentim, Abdülkadir'i kendi orijinal mevkiisine çekerek 8 numara görevi vermesi, Sosa'ya ise defansın hemen önünde 6 numara görevi vermesidir. Sosa'yı da bireysel olarak incelediğimizde gerçekten ciddi bir mücadele verdiğini söyleyebiliriz. Mental anlamda oyundan kolay düşebilse de top kapma girişimleri ve pozisyon takibi olan bir isim. Üstüne üstlü bizim defans önünden pasla çıkamıyor oluşumuzu tek bir hamlede çözebilecek bir isim. Halen daha bunu denemiyor oluşumuzu ben akla ve mantığa sığdıramıyorum.

Dünyanın en iyi 6 numaralarına baktığımızda, çok azı kariyerinin başından itibaren 6 numara olarak kariyerlerine başlamışlardır. Genellikle çoğu OOS bölgesinden ve ikinci forvet gibi bir pozisyondan, yıllar geçip fiziksel düşüş yaşadıkça mental ve teknik anlamda zirveye ulaştıkları bölgeleri tercih ederler ki bu da 6 numara dediğimiz defansın hemen önündeki kısma tekabül ediyor. Sosa'nın o bölgede bize vermesi gereken ciddi bir fiziksel direnç değil, tamamen topu ayağımızda tutmamızı sağlayacak bir pas kanalı olabilecek olması. Sosa'nın Abdülkadir gibi pas alışverişi yüksek bir oyuncuyla orta alanda paslaşmalar yapmasıyla Onazi-Kucka ikilisiyle bir şeyler denemesi çok farklı şeyler. Yani aslında bir-iki teoride ufak ancak pratikte büyük nüfuz getirecek hamlelerle orta saha oyunumuzu elimizdeki kadroya göre mükemmel bir konuma getirebiliriz.

Bu orta saha kurgusuyla hem kısa vadede hem uzun vadede ne mi elde ederiz ? Oyuncuların saha içinde güvenlerini yerine getirir, hatlar arası mesafeyi kısalttığımız için sahanın her bölgesinde çok daha nitelikli paslaşmalar yapabiliriz. Bir uzun pas atılması gerekiyorsa da bunu Onazi gibi birisinden değil, Sosa-Abdülkadir veya Kucka'dan izleriz.

Peki hatlar birbirine yaklaştığında ne olur ? Sizi bu sorunun cevabını öğrenmek için Ersun Yanal'ın ligin sonuna doğru Olcay Şahan'ın gelişiyle yakalattırdığı 5 maçlık seri galibiyet dönemine götürmek istiyorum. O maçlarda Trabzonspor tam olarak hatlar arasındaki mesafeyi kısaltmış, pas oyununu en iyi konuma getirmişti. Böylece sahadaki birçok oyuncunun hem bireysel katkısı hem de kolektif oyun katkısı en iyi seviyelere çekilmişti...

Görünen köy kılavuz istemez, derhal teknik ve taktik bakımdan radikal kararlar alınmalıdır diye düşünüyor, İnşallah bu Başakşehir mağlubiyeti Ünal Hoca'nın kararlarını etkilemiştir diye umut vadediyorum. İyi forumlar.
    Konu Berke6198 tarafından (14.08.2018 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa değerlendirilmek isteniyorsa defansın önünde top dağıtan,pas istasyonu görevinde olmalı.Pirlo,Emre B. tarzı.Evet skora katkı sağlayamıyor ama geriden oyun kurmaya yardımcı olur.
    Fiziken Onaziden filan da geri kalmaz.Zaten Milan denemişti onu o bölgede.Biz de faydalanmak istiyorsak Pirlo görevi vermeliyiz.
    İlk geldiğinden beri diyorum bunu ama adam gibi oynayacaksa oynasın, pek güven vermiyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karaozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit senin bilgin vardı bu iki transfer için. Ne oldu, son durum nedir?
    Nwakaeme transferi için hiç bilgim olmadı. Gelişini falan buradan öğrendim hep.

Morteza konusu yazdığımız gibiydi ama menajeri sorunlu bir adamdı. İlk görüşmenin olacağı gün de gecikmeli gelmişti İstanbul'a. Konuşulan fiyatı artırma, yeni isteklerde bulunma vs. gibi isteklerde bulundu. Buna rağmen -bildiğim kadarıyla- yönetim ve Morteza iyi niyetli şekilde devam etti görüşmelere. Yalnız son bir-iki gündür ne yaşandığı konusunda tam bilgim yok.

Bence olacak bu iş. Karşılıklı oyun oynuyorlar...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor ordusu†@trabzonordusu 25 dk.25 dakika önceDaha fazla

SONDAKİKA: Yusuf yazici 15milyon€ arti bonuslar bir sonraki satistan %30 olmak üzere real sociedad ile anlasildi. Hayirli olsun

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Morteza konusu yazdığımız gibiydi ama menajeri sorunlu bir adamdı. İlk görüşmenin olacağı gün de gecikmeli gelmişti İstanbul'a. Konuşulan fiyatı artırma, yeni isteklerde bulunma vs. gibi isteklerde bulundu. Buna rağmen -bildiğim kadarıyla- yönetim ve Morteza iyi niyetli şekilde devam etti görüşmelere. Yalnız son bir-iki gündür ne yaşandığı konusunda tam bilgim yok.

Yiğit ben senin Sosa ve Kucka hakkındaki yorumlarını merak ediyorum. Başakşehir maçı ile alakalı olarak
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nicolas Viola diyordum orta saha için. Dün sözleşme uzatmış. Onazi'nin yerine iyi olurdu. Belki hala daha olabilir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor ordusu‏ @trabzonordusu 25 dk.25 dakika önceDaha fazla

SONDAKİKA: Yusuf yazici 15milyon€ arti bonuslar bir sonraki satistan %30 olmak üzere real sociedad ile anlasildi. Hayirli olsun
    Bir tane de genç işimize yarayacak futbolcu verselerdi iyiydi Sociedad takip edenler aydınlatsınlar bizi

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf u satacaklarsa satsinlar bari gelen parayla hemen Morteza, Nijeryali ve Colman gibi birini alir takimi oturturuz. Pazartesi ya da sali imzalar atilacak demislerdi. Sat Yusuf u 3 tane saglam topcu al. Zamaninda Gokdeniz i satip 2011 temelini atmistik. Cinnet filmindeki adam gibi elime balta alip kulup binasini basacagim en sonunda.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Satılmasını hiç istemiyodum, güzel futbol adına ama son maçtan sonra anladımki Ünal Karaman’la olacak iş değil bu. Kanatta harcanacağına gitsin avrupada para kazansın.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

..pereira.....toure......xxxx.......Novak
    .......................xxxxx
    .........ömür.......sosa........vahid
    ...................burak........tony

Öncelikle eksik yerlere iki tane uzun atletik oyuncunun yerleşmesi gerekir. Kucka onazi'yi toplasan bir adam ediyor o da ihtiyacımızı tam karşılamaz.

Bu tip bir taktiği tutturduğun zaman şampiyonluk yarışına dahil olursun. Her oyuncuyla da oynanmaz. Kanatlarin kaymalarla kapatılması gerekiyor. Rölantiye aldığımız zaman ömür sağ tarafta Tony sol tarafta kanadı kapatabilir.

Hücumda Tony içeriyi zorlarken vahid sol koridordan hücum edebilir. Sosa ve Abdülkadir oyunu yönetir. Abdülkadir ayrıca sağ kanattan bireysel zorlayabilir.

Sosa'yi maksimumda ancak böyle kullanabiliriz. Klasik Kanatlarin olduğu takımda 8 numarayı kaldiracağini düşünmüyorum. hareketli iç ortasahalardan yardım alarak başka noktaya gelebilir.

Ayrıca bu taktikte yusuf ikinci forvet olarak çok daha rahat oynar.

Forvetlerden biraz pres katkısı alsak herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bir iki tane çok yönlü yedek bulursak kadro içinden geçiniriz gideriz.

Elindekini kullanamayan hocaya takımı değiştirecek kadar transfer yapılması mantıklı değil.
    Konu artvints tarafından (14.08.2018 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf u satacaklarsa satsinlar bari gelen parayla hemen Morteza, Nijeryali ve Colman gibi birini alir takimi oturturuz. Pazartesi ya da sali imzalar atilacak demislerdi. Sat Yusuf u 3 tane saglam topcu al. Zamaninda Gokdeniz i satip 2011 temelini atmistik. Cinnet filmindeki adam gibi elime balta alip kulup binasini basacagim en sonunda.
    Öyle bir şey yapacaksan haberleşelim.Topluca gidelim.Daha etkili olur

Nereden
    Bursa

Yusuf satılırsa ki gelen para güzel para golleri kim atacak bu takımda. Burağın durumu ortada. Planımız ne olacak zekiyi alıp gizli forvetmi yapacaklar acaba.sosa.a.kadir.olcay.onazi.kucko öyle bariz gol katkıları olan adamlat deği. Rodallegaya şahsen bn hayatta güvenmem iki maç sonra gider kendi oyuncumuzla bile kavga edebilir. Sat sat da sonrası ne olacak.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Kesinlike Sosa ön liberoda denenmeli. Top ne kadar bizde olursa ya da topu ne kadar az kaybedersek o derece az yoruluruz.

Zaten son yıllarda bizim kadar topun değerini bilmeyen yoktur.

Sosa-Kucka
    Olcay(A.Parmak)-Abdüş-Amiri(Anthony)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit ben senin Sosa ve Kucka hakkındaki yorumlarını merak ediyorum. Başakşehir maçı ile alakalı olarak
    Valla Gökhan, bir yandan kızım huysuzlandı, diğer taraftan devre arasında üstüme bir bardak kaynar çay boca oldu falan derken maçı çok sağlıklı kafayla takip edemedim ne yalan söyleyeyim

Ama benim de fikrim 3 aşağı 5 yukarı konuşulan şeyler doğrultusunda. Tercih hatası var ne yazık ki ve hoca uzun süre izledi. Bana sorsan diziliş de hatalı.

Yani maç özelinden ziyade genel rahatsızlığım var bu konuda. Neden sürekli simetrik ve düzenli dizilimler deneniyor? 4-2-3-1 oynamak kulüp tüzüğüne falan mı eklendi?

Yusuf'un uç oyuncu, Abdüş'ün merkez (8-10), Sosa'nın da yüzünün sürekli kaleye dönük bir model geliştiremediğimiz sürece bunları yaşayacağız mütemadiyen. Onazi de mevcut oyun yapısı ve form durumuyla takımın kangreni. Düşük bütçeli Kante olabilmek de onun elinde ama o yüksek bütçeli Hasan Üçüncü bile değil halihazırda.

Stoperlerimiz ve orta sahalarımızın ayağı geriye gittiği her dakika İBFK daha rahat geldi üstümüze. Halbuki ilk yarıda stoperlerimizin önde basıp, henüz başlama eğilimindeyken sonlandırdığı ve bizim karşı atak olarak Başakşehir kalesine gittiğimiz birkaç pozisyon vardı. Bu doğru oyundu. Ama fizik olarak baş gösteren eksiklikler, Onazi'nin önderliğinde topu ısrarla rakibe teslim ederek oynama arzumuz dengeyi Başakşehir lehine bozdu.

Aslında stoperlerin önde bastığı dakikaları baz alırsak bir oyun planımız yok değil. Hocayı oradan suçlamak hata. O yöndeki eleştirilere katılmıyorum. Hoca istiyor ki önde basan, top ayağında kalan, sağdan solan bekleriyle bindirip ceza sahasına bol top atan bir Trabzonspor olsun ama bu planı yanlış taktikte uygulatıyor. Üstüne üstlük oyuncuları da yanlış yerlerde kullandığı için onlardan verim alamıyor.

----------------------Onur----------------------
    joao--------Zargo-----------Akbaş------Novak
    ---------------------Ömür---------------------

-------Sosa---------Kucka---------Amiri-----

-------------Burak--------Yusuf-----------

Bu dizilimi pekâlâ deneyebiliriz.

Sosa ve Kucka özelinde söylenecek fazla şey yok. Biz yıldız gözüyle bakıyoruz, öyleler de ama işleyen sistemlerde...

Bazı yıldızlar takımı sürükler, bazıları sistemle yükselir. Bizimkiler sistemle yükselen cinsten.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

karaozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkürler. Bende aynı düşüncedeyim. Murteza gelir.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teklif süper de keşke haber gerçek olsa..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[FONT="]Trabzonspor ordusu‏ @trabzonordusu 25 dk.25 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

15 milyon neyse de yüzde 30 vermeleri çok mantıklı gelmedi .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusuf için düne kadar hiçbir teklif yoktu. İlgi boyutundaydı.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor ordusu‏ @trabzonordusu 9 dk.9 dakika önce
    SON DAKİKA:Yusuf yazici satildigi an stoper önlibero birde kanat transferi yapilacak anlasmalar tamam is imzaya kaldi..
    ???
    Konu ensarusta tarafından (14.08.2018 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ispanyollar simdi olmadi haberi yapiyorlar
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yusuf konusunda bizde bir şeyler yazalım.......

15 m euro fena para değil umarım bu haber doğrudur Yusufun futbolunu beğendiğimi söyleyemem tekniği bir tık alt kategori fiziği müthiş ayak içi vuruşları yaşına göre çok iyi ki daha da iyi olabilir ama her zaman söylediğim gibi çok fazla çalışması lazım Abdülkadirin ise çok çalışmaya değil fizik kondisyon yüklemesine ihtiyacı var futbolu bilenler ne dediğimi anlıyordur. Yusuf daha iyi olabilir ama çalışarak ona birinin iyi topçusun yerine eksiklerini anlatsa onun için daha yararlı olurdu mesela 3 kişinin arasına dalıp çıkamayacağını bilmesi lazım onu anca Abdülkadir tarzında topçular yapabilir o orta sahada pres yapmasını öğrenmesi lazım oyunu çift taraflı oynamalı keşke onu alt yapıda ön libero olarak yetiştirselerdi o zaman bu rakamları 2 -3 katına gidebilirdi maalesef bir on numaranın tekniğine bir ön liberonun açıkları kapatma özelliğine sahip değil ama bu ikincisi çalışarak kazanılabilir ve onun için de çok geç değil topa vuruş tekniğini daha ilerilere taşıyabilir o boyla hava topu aldığını hiç görmedim bunları kazanabilir

Son alarak giderse çok eksikliğini hissetmeyiz ama ondan kazanılacak parayla çok eksiklerimiz kapatılabilir yolun açık olsun diyelim

61KaleArkasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Keske Forma tanitimini SOSA KUCKA ONAZI IBANEZ ESTEBAN ile yapsaydik. Kesin o zaman satardik. Okay Yusuf Apo ile yaptik biri gitdi biri yolda biri de he desen gitcek.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ispanyollar simdi olmadi haberi yapiyorlar
    Demek ki 15 milyon bizi kesmemiş.20 milyona anlaşırız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)