Sayfa 3871 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2871 3371 3771 3821 3861 3869 3870 3871 3872 3873 3881 3921 3971 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,751 ile 96,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Samet Çayır @samet cayir
    TRANSFER: Trabzonspor; 19 yaşındaki stoper Cenk Özkaçar'ın transferi için Altay ile anlaşma sağladı. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da peşinde olduğu genç oyuncu için en yüksek teklifi bordo-mavili kulübün yaptığı belirtildi.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Balıkesir’den aldığımız çocuk fb altyapısından. Keşke almasaydık.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sezai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/AoCeySQnUFg
    Despotoviç ile ilgileniyormuşuz. İşin ilginç tarafı 2.11 dk başlayan pozisyondaki gol şekli Sorlöth'ün bjk deplasmanında attığı ilk gol gibi
    O gol bence Sörloth'un attığı en zor ve güzel goldü
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıkan ilk haberlerden sonra Rahmi Anıl Başaran için teklif yaptığımızı Yunus Emre Sel de yazmış.

Yeni sezonda yeni yerli santraforumuz kendisi olabilir.

ANIL BAŞARAN TRABZONSPOR'DA

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Kadir Dağlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile son olarak geçen hafta görüştüklerini ve ön sözleşme imzalandığını belirtti.

Bayram sonrası resmi imzaların atılacağını kaydeden Dağlı, "Koronavirüs nedeniyle istediğimiz transfer ücretinde anlaşamasak da söz konusu transfer hem oyuncumuzun geleceği hem kulübümüzün maddi durumu açısından iyi bir transfer oldu." diye konuştu.

Başkan Dağlı, Rahmi Anıl Başaran'ın sözleşmesinde bulunan yetiştirme bedeli nedeniyle her transferinde para alacaklarını ayrıca sezon başına attığı 8 golden sonra ise 50 bin euro sözleşme gereği Trabzonspor'un kendilerine ödeme yapacağını kaydetti.

Santrafor ve sağ-sol kanat mevkilerinde oynayabilen 20 yaşındaki futbolcu, Balıkesirspor formasıyla TFF 1. Lig'de 27 maça çıktı; 7 gol atıp bir de asist yaptı.

Anadolu Ajansı

*

Balıkesirspor formasıyla son 6 maça çıktıktan sonra Trabzon'a gelecekmiş. Hayırlı olsun...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ANIL BAŞARAN TRABZONSPOR'DA

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Kadir Dağlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile son olarak geçen hafta görüştüklerini ve ön sözleşme imzalandığını belirtti.

Bayram sonrası resmi imzaların atılacağını kaydeden Dağlı, "Koronavirüs nedeniyle istediğimiz transfer ücretinde anlaşamasak da söz konusu transfer hem oyuncumuzun geleceği hem kulübümüzün maddi durumu açısından iyi bir transfer oldu." diye konuştu.

Başkan Dağlı, Rahmi Anıl Başaran'ın sözleşmesinde bulunan yetiştirme bedeli nedeniyle her transferinde para alacaklarını ayrıca sezon başına attığı 8 golden sonra ise 50 bin euro sözleşme gereği Trabzonspor'un kendilerine ödeme yapacağını kaydetti.

Santrafor ve sağ-sol kanat mevkilerinde oynayabilen 20 yaşındaki futbolcu, Balıkesirspor formasıyla TFF 1. Lig'de 27 maça çıktı; 7 gol atıp bir de asist yaptı.

Anadolu Ajansı

*

Balıkesirspor formasıyla son 6 maça çıktıktan sonra Trabzon'a gelecekmiş. Hayırlı olsun...
    Bence asıl sınavı Altayın stoperi Cenk Özkaçarda vereceğiz.Oyuncuya Avrupadan teklifler olduğu söyleniyor.Türkiyeden 18-20 yaş arası bir oyuncu Avrupadan isteniyorsa o oyuncu kalitelidir abi.Bu yüzden Cenk konusunda ne yapıp edip Altay kulübünü ve oyuncuyu ikna etmeliyiz.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Dünya devlerinin peşinde olduğu Alexander Sörloth’un takımdan ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran Bordo-Mavililer, alternatifi hazır tutuyor. Kurmaylar, scout ekibinin izleyip beğendiği Arjantinli forvet Adolfo Gaich için girişimleri hızlandırdı. Oyuncu ve menajeriyle prensipte anlaşan Trabzonspor yönetimi, 21 yaşındaki genç golcünün kulübü San Lorenzo ile bonservis pazarlığı yapıyor.

Trabzonspor'da Sörloth ve Caleb Ekuban’ın ayrılma durumuna karşı forvet arayışları da hız kazandı. Bordo-Mavililer daha önce Karadeniz Gazetesi’nin de gündeme getirdiği San Lorenzolu Adolfo Gaich’in işini bitirmek için harekete geçti. Menajerler aracılığıyla oyuncu ile görüşen Trabzonspor’un 21 yaşındaki forvet ile her konuda sözlü anlaşma sağladığı kaydedildi.

Stili ile İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic’e de benzetilen Adolfo Gaich bu sezon 12 maçta 5 gol kaydetti. 1.90 boyunda olan ve hava toplarında da etkili olan süper forvet için kulübü San Lorenzo’ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapacağı belirtildi. Eğer kulübünün de onay vermesi halinde Arjantinli oyuncu gelecek sezon Trabzonspor forması giyecek.

Karadenizgazete....
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efendi bir çocuğa benziyor, gördüğüm kadarıyla çok da heyecanlı. Allah utandırmaz inşallah
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya devlerinin peşinde olduğu Alexander Sörloth’un takımdan ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran Bordo-Mavililer, alternatifi hazır tutuyor. Kurmaylar, scout ekibinin izleyip beğendiği Arjantinli forvet Adolfo Gaich için girişimleri hızlandırdı. Oyuncu ve menajeriyle prensipte anlaşan Trabzonspor yönetimi, 21 yaşındaki genç golcünün kulübü San Lorenzo ile bonservis pazarlığı yapıyor.

Trabzonspor'da Sörloth ve Caleb Ekuban’ın ayrılma durumuna karşı forvet arayışları da hız kazandı. Bordo-Mavililer daha önce Karadeniz Gazetesi’nin de gündeme getirdiği San Lorenzolu Adolfo Gaich’in işini bitirmek için harekete geçti. Menajerler aracılığıyla oyuncu ile görüşen Trabzonspor’un 21 yaşındaki forvet ile her konuda sözlü anlaşma sağladığı kaydedildi.

Stili ile İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic’e de benzetilen Adolfo Gaich bu sezon 12 maçta 5 gol kaydetti. 1.90 boyunda olan ve hava toplarında da etkili olan süper forvet için kulübü San Lorenzo’ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapacağı belirtildi. Eğer kulübünün de onay vermesi halinde Arjantinli oyuncu gelecek sezon Trabzonspor forması giyecek.

Karadenizgazete....
    Yabanci haber kaynaklarina baktim. Neredeyse Avrupa'nin büyük liglerinden kendisiyle ilgilenen en az bir kulüp var ve San Lorenzo 15 milyon euro civari bir para istiyormus. Sörloth'u kaca satarsak satalim bir futbolcuya böyle yüklü bir bonservis verebilecegimize inanmiyorum. Cünkü gelen bonsorvisinin zaten yüzde 70'i borclara gidecek.

Anlayacaginiz sadece ilgilenmekle yetiniriz.

Böyle oyuncularin TM bonservisi 10'larda degil de en fazla 2-3 milyon eurolarda iken bulmak lazim.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O gol bence Sörloth'un attığı en zor ve güzel goldü
    ne güzel goldü o öyle ya. trübünlerin sus pus olması, çaresizce sahaya bakmaları dün gibi aklımda.
    Konu serdaracıl tarafından (22.05.2020 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı seçuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseyi savunmak derdinde değilim de waka ve Ekuban onceki yonetimin listesindeydi ne demek?? Listesindeydi madem neden 20 tane çöpü aldılar da Ekuban ve waka yı almadılar. Böyle saçmalık olur mu? Muharrem usta başta yanlış hoca tercihi yaptı. Sonra da o yanlışında ısrar etti ve kendi sonunu hazırladı.

Ağaoğlu da hatalar yaptı tabi ama sturridge ve mikel fiyaskodue demek de haksızlık olur. Sturridge bir yatırımdı en az zararla atlatılmaya çalışıldı. Mikel de ücreti yüksek birşekilde gelmedi az çok fayda sağladı ve malum sureç sebebi ile gitti. Gitmese belki de 11 oynamaya devam edecekti. Huseyni guilerme campi dacosta da az maliyetli işi idare eden oyuncular. Transferde çok da kötü bir yönetim olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca topçuyu transfer etmek değil herşeyi ile sahada tutabilmek önemli. Usta yönetimi bunu yapamadı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    artı ben sturridge ve mikel'in de fiyasko olduğunu düşünmüyorum. sturidge alınırken hepimiz bunun risk transferi olduğunu biliyorduk. burada herkes bir kumar oynayalım dedi ve oynadık. geldi bir iki kritik golü de var ancak verimli olmadı, gönderildi. fiyasko bunun neresinde. mikel de bana kalırsa faydalı oynadı. bu iki oyuncudan beklenti çok fazlaydı. kariyerleri, geldikleri takımlar beklentimizi arttırdı, bekleneni veremediler. ama bu durum onların transferini fiyasko yapmaz.
    Konu serdaracıl tarafından (22.05.2020 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dostlar Twitter da devamlı birilerine teklif yaptığımız haberi geliyor hayırdır kadro komple boşalacak galiba bu konu da bilgisi olan var mı ?

Son haber despetovic

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu sene SAMPİYONUZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tanjugunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar Twitter da devamlı birilerine teklif yaptığımız haberi geliyor hayırdır kadro komple boşalacak galiba bu konu da bilgisi olan var mı ?

Son haber despetovic

listedekilerden biri.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncuları alıyoruz sonrasında takip etmek lazım. Burak Temir vardı gençlerden aldık, orada atıyor uçuyor kaçıyor dediler. Hem forvet hem kanat dediler 2. 3. ligde sürünüyor adam oynatmıyorlar bile. Gelişimini yakından takip etmek, oynatmayacağı kulübe göndermemek gerekiyor. Sözleşmeye maçların yarısında oynar falan maddesi konmalı böyle oyuncularda.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Efendi bir çocuğa benziyor, gördüğüm kadarıyla çok da heyecanlı. Allah utandırmaz inşallah
    Euro değildir o euro olsa duramaz

Yalnız ben başkanı da beğendim baya. Bize para lazım en çok kim verirse ona satarım diyor. Bazıları gibi aman fbye gsye verelim derdinde değil.

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Despotovic gelirse o zaman ekuban veya kral dan biri hatta ikisi de gidici gibi peki şampiyonlar Ligi'nde sorloth mu daha iyi parlatılır , satılır yoksa yeni alınacak oyuncu mu ?

Bunları düşünürken yönetime ayrı parantez açmak.lazim nerden nereye geldik futbolcu satışından artık para kazanır hale geldik çok büyük başarı.

bu sene SAMPİYONUZ.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar az evel instada yattara canli yayinda hüseyin hocayla görüsmüs kardesi mohammad yattara bonservisiz para vermeden alin demis bes gün olmus cevap alamamis diye anladim simdi olmasa ilerde gelir trabzonspora dedi ama suan parasiz bonservis elinde bosta dedi..mohammed yattarayi izleyin varmi aranizda??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

https://twitter.com/yunusemresel/sta...33274252095490

Despotovic Fanatiğin haberini insagram profilinde paylaşmış.
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şampiyonlar ligine 2 golcüyle gidecek halimiz yok, ki Ekuban direk golcü değil zaten. 1 golcü daha alınır.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel goldü o öyle ya. trübünlerin sus pus olması, çaresizce sahaya bakmaları dün gibi aklımda.
    Özledik be futbolu futbolcularımızı Nwekaame'nin soldan bindirişleri sosa'nin takımı ayağa kaldırması Sörloth'un harika golleri Başak maçında harika top oynamıştık ilk yarı top içeri girse farklı bile kazanabilirdik net penaltımızda verilmemişti şu an onları yenmiş olsak belki farklı şeyler konuşuyor olacaktık...
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (23.05.2020 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özledik be futbolu futbolcularımızı Nwekaame'nin sağdan bindirişleri sosa'nin takımı ayağa kaldırması Sörloth'un harika golleri Başak maçında harika top oynamıştık ilk yarı top içeri girse farklı bile kazanabilirdik net penaltımızda verilmemişti şu an onları yenmiş olsak belki farklı şeyler konuşuyor olacaktık...
    Benim bildigim Waka solcudur
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Nereden
    Kırşehir

Alıntı TS-AKCAABAT-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildigim Waka solcudur
    Aynen kral düzelttim sol yapacağıma sağ yazmışım aynen iyi solcudur hemde kendisi
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elimizdeki en potansiyelli oyuncu abdulkadir ömür.. fakat 2 senedir ben gelişim gösterdiğini düşünmüyorum.. bir tek almanyaya gidince fizik olarak gelişti o kadar.. şota da sanırım bu minvalde bir açıklama yapmış.. ben olsam özel çalıştırırdım gibisinden.. son vuruşları çok yetersiz ve özgüven eksikliği var demiş.. bence yetiştirici bir hocanın elinde potansiyelini çok daha ortaya çıkarabilir..
    Attan inip eşeğe bindik!

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elimizdeki en potansiyelli oyuncu abdulkadir ömür.. fakat 2 senedir ben gelişim gösterdiğini düşünmüyorum.. bir tek almanyaya gidince fizik olarak gelişti o kadar.. şota da sanırım bu minvalde bir açıklama yapmış.. ben olsam özel çalıştırırdım gibisinden.. son vuruşları çok yetersiz ve özgüven eksikliği var demiş.. bence yetiştirici bir hocanın elinde potansiyelini çok daha ortaya çıkarabilir..
    Son vurus yetenegini gelistirebilecegini sanmiyorum.

Fizik dezavantaji variken birde sakatlanmasi scout acisindan iyi olmadi.
    Abdulkadirin oyun tarzi temasli ve bu da sakatlanma ihtimalini artiriyor.

Instagram dan gordugume gore de hic profesyonel degil. Genc oyuncularin kendi istegi ile degil ozel hoca esliginde zorunlu ekstra antreman yapmalarini ve instagram paylasimlarini , sosyal hayatlarini profesyonel calisan tarafindan kontrol altinda tutulmasi gerektigini dusunuyorum.

Yer sofrasi , dini paylasimlar , koy evi paylasimlari ne kadar iyi niyetle yapilirsa yapilsin bir yerden sonra linç nedeni olacaktir.
    Konu A. Aydın tarafından (23.05.2020 Saat 00:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki yıl takım planlaması nasıl olacak çok merak ediyorum.
    Konuşulanlara göre;
    .......................................……...Erce.. ..............................................
    ..Transfer..............Transfer.................. .Eldekilerden bir stoper...Novak..
    ……….…………………………………………..Transfer...…………………………………………… …
    ……….………………………..Sosa...……………………………………………………………………..
    …...Ömür...………………………………….Transfer...………..........N wakaeme.........
    ..............................................Sörl oth.............................................

12)Transfer (yedek kaleci)
    13)Serkan veya KAÇ(Muhtemelen KAÇ)
    14)Transfer (yedek sol bek)
    15)Eldeki stoperlerden biri
    16)Eldeki stoperlerden biri
    17)Parmak
    18)Yedek 8 numara
    19)Salih Kavrazlı veya Yusuf Sarı
    20)Transfer (kanat)
    21)Ekuban

Uğurcan satılacak çok büyük ihtimalle.
    Sörloth ve Ömür CL'ye gidersek bu sene satılmaz.
    Pereira ile devam edilmeyecek gibi
    Bu durumda Ömür,Sörloth,Nwakaeme satılmaz, Sosa ve Novak ile uzatılırsa 4 oyuncu tranferi ilk 11 için, en az 4 oyuncu da yedeklere toplam 8 ve fazlası transfer yapılacak.
    Yedeklere Anıl, Cenk gibi bir alt ligde tecrübe kazanmış gençlerin alınmasını çok doğru buluyorum.
    Kaleci olarak da muhtemelen Erce'den önce almaya çalıştığımız Adanaspor'un kalecisi İrfan Can'ı alırız.Arda sanırım yeterli bulunmuyor şu an için.
    En çok kafamı karıştıran stoper bölgemiz.
    Da costa 3 maç daha oynarsa ki oynayacaktır kesin kalıyor.
    Campi fena değildi. Maliyeti çok düşük o da kalır.
    Hüseyin öz evlat kesin kalır.
    Hosseini satılamazsa kalacak mecbur.
    Manoel gider.
    Atakan var altta.
    Bir net ilk 11 oyuncusu stoper kesin alınacak.
    Bir de Cenk konuşuluyor Altay'dan 7 Stoper çok fazla.
    Bakalım nasıl dizayn edecekler o bölgeyi.
    Orta saha Sosa hariç yeniden kurgulanacak o belli.
    Bir 6 bir 10 hatta bir de Sosa'yı yedekleyecek 8 alınacak.
    Hatta bir de gurbetçi ile 2 sekiz numara alınacak deniyor.
    Sörltoh Ömür Nwakaeme gitmezse bu üçlü 2020-21'de de ilk 11 de olur.
    Ama 2 iyi kanat oyuncusu yedeklememiz lazım.
    Hem önümüzdeki sene hem de bu oyuncular gittikten sonrası için.
    Bu yönetim çok doğru işler yaptı şimdiye kadar. Yanlışları da oldu ama önceki 2 yönetime göre fersah fersah öndeler.
    Asıl sınavları bu yıl.
    Biraz başarı biraz şöhret biraz ekonomik rahatlama...
    Bakalım bu şartlarda popülizme mi yenik düşecekler yoksa yin sağlam adımlar atabilecekler mi.
    Benim için scout ekibi henüz rüştünü ispatlamadı.
    Bu yıl belli olur kalibreleri.
    Heyecanla bekliyorum.

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/yunusemresel/sta...33274252095490

Despotovic Fanatiğin haberini insagram profilinde paylaşmış.
    Bu Despotovic işinden bir şey çıkmaz Muhammet bey. Kendini pazarlıyor çocuk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)