Sayfa 3445 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2445 2945 3345 3395 3435 3443 3444 3445 3446 3447 3455 3495 3545 3945 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 86,101 ile 86,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Afrika Diğer

Avrupa Ligi'nde F91 Dudelange'ın maçlarını izleyen oldu mu? 22 yaşındaki Lüksemburglu kanat oyuncuları Danel Sinani 5 maçta ikisi APOEL'e, diğer ikisi Sevilla'ya olmak üzere 4 gol atıp 1 asist yapmış. Üstelik kendi liginde de 12 maçta 11 gol 2 asistle oynuyor.

Şu anki piyasası 275 bin Euro gözüküyor ama bu çıkışın ardından muhtemelen gündemimize bile gelmeyecektir

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mehmet Topal'ı izleyip de Mikel'in şuanki performansından memnun olabilecek bir TS taraftarı var mı? 34 yaşındaki Demba Ba bile fizik olarak bizim tüm takımdan daha iyi hem de sakatlık geçirmesine ve fazla oynamamasına rağmen. Bizde sürünmeyen oyuncu yok neredeyse izlerken acı çekiyorum sanki. Takımın en fit oyuncuları Hüseyin, Abdurrahim, Serkan ve kaleci Erce. Gerçekten Erce'nin hareketlerinde çeviklik serilik tek bir oyuncumuzda yok ya şaka gibi.

Bir de Başakşehir'e bakın oyuncular sahada akıyor abi bizim oyuncular bir depardan sonra 10 dakika yürüme moduna geçiyor. Bizim bu seviyede top oynamamız imkansız ya herhangi bir kırılma maçını kazanabileceğimize inanan var mı? Biz sıradan Anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlara bile kırılma maçı muamelesi yapıp ölüp bitiyoruz kazanırken.

Sezon başı adı geçtiğinde şahsen istemediğim Adebayor bile bizim tüm oyuncularımızdan daha fit böyle bir şey olabilir mi. Biz net olarak transfer yapmayı beceremiyoruz, izlediğimiz oyuncuları fizik kondisyon açısından değerlendiremiyoruz, yetenek açısından zaten hiç değerlendiremiyoruz. Hep yarım yamalak ihtiyaca cevap vermeyen oyuncular alıyoruz. Belli bir oyun mantalitemiz de olmadığı için alınacak oyuncu tipleri de belli olmuyor rastgele artık şansa kim gelirse.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir çok iyi takım olmuş..
    2 vites öndeler çoğu takımdan..
    Crivelli mi Sörloth mü Crivelli derim..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

skertel oynasaydı turu geçemezlerdi.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Basaksehir gerçekten iyi takım gerçek sampiyon onlar ligin son 6 haftası onlara emir geldiği belli yoksa şampiyon olacaklardı zaten. Gladbach bundesliga lideri ötesi yok. Mehmet topali almamız sonra epuranuyu keza skandal.
    Konu Antonio tarafından (13.12.2019 Saat 06:24 ) değiştirilmiştir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligdeki rakibin maç kazanınca hemen kendi topçularıni yerin dibine sokma ritüeli başlamış. Yok Mehmet topal yok crivelli adamların rotasyonunda yüz tane topçu var bizde kim var ?

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öncelikli hedefimiz bataktan çıkmak ve sürdürülebilirlik bunu hiç unutmayalım. Bıldırki hurmalar tırmalıyor şu an.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Topal'ı izleyip de Mikel'in şuanki performansından memnun olabilecek bir TS taraftarı var mı? 34 yaşındaki Demba Ba bile fizik olarak bizim tüm takımdan daha iyi hem de sakatlık geçirmesine ve fazla oynamamasına rağmen. Bizde sürünmeyen oyuncu yok neredeyse izlerken acı çekiyorum sanki. Takımın en fit oyuncuları Hüseyin, Abdurrahim, Serkan ve kaleci Erce. Gerçekten Erce'nin hareketlerinde çeviklik serilik tek bir oyuncumuzda yok ya şaka gibi.

Bir de Başakşehir'e bakın oyuncular sahada akıyor abi bizim oyuncular bir depardan sonra 10 dakika yürüme moduna geçiyor. Bizim bu seviyede top oynamamız imkansız ya herhangi bir kırılma maçını kazanabileceğimize inanan var mı? Biz sıradan Anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlara bile kırılma maçı muamelesi yapıp ölüp bitiyoruz kazanırken.

Sezon başı adı geçtiğinde şahsen istemediğim Adebayor bile bizim tüm oyuncularımızdan daha fit böyle bir şey olabilir mi. Biz net olarak transfer yapmayı beceremiyoruz, izlediğimiz oyuncuları fizik kondisyon açısından değerlendiremiyoruz, yetenek açısından zaten hiç değerlendiremiyoruz. Hep yarım yamalak ihtiyaca cevap vermeyen oyuncular alıyoruz. Belli bir oyun mantalitemiz de olmadığı için alınacak oyuncu tipleri de belli olmuyor rastgele artık şansa kim gelirse.
    Hiç ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mehmet Topal Mikel kıyaslamasına katılmıyorum ama diğer söylediklerinin altına imza atarım

Aldığımız genç topçularla Eskişehirden almayı planladığımız siyahi topçuyu karşılaştırıyorum aralarında kağnı ile Mercedes kadar fark var ve bunların yaşı aynı fiyatları bizimkilerden düşük
    sonrada biz genç topçu buluyoruz diyorlar aynı fikirdeyim bunlara yüklemede yapılamıyor herhalde kondisyonları yetmiyor kapasiteleri yok demek ki
    @ okşoholu

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Maalesef bende Scout ekiplerimizin bu işi bilmediğine kanaat getirdim

Dünyada oyun şekli değişiyor artık teknik çalım atmasını bilen oyuncular yerine atlet oyuncular seçiliyor atletizmi ve fiziği iyi olan oyuncular uzun vadede oyuna hakim olabiliyor diğer tarz oyuncular arada ezilip kalıyor en bariz örneği City Liverpool maçı bu uc bir örnek olsa da City nin teknik ve kondisyonu ka kadar yüksek topçuları bile Liverpoolun atlet topçularına karşılık veremedi bunu Türkiyeye taşı kondisyonu olmayan Abdülkadirler Avdijajlar vs topçular oyunun 2. yarısında oyundan tamamen kopuyorlar dün akşam yediğimiz 2. gol öncesi yaşananlar bu anlattığıma cuk oturuyor artık pıtı pıtı oynayan topçuların dönemi bitti bu spor olmaktan çıktı resmen savaş Premier ligi seyrederken nefes alamıyorum sahada oynayanları düşünemiyorum bile buraya bizim Abdülkadirleri koy muhtemelen başları dönecektir bir ileri bir geri gitmeden
    @ okşoholu

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir'in en önemli artısı kadrosunun aşırı geniş olması, maliyetleri de gayet yüksek

Okan Buruk, Abdullah Avcı'dan farklı olarak bu genişliği güzel kullandı ve hem ligde hem Avrupa'da devam ettiler

Ligin ikinci yarısı atmosfer değiştiğinde yine uyum sağlayamazlar, çünkü şampiyonluğa giderken titreyen ayaklar değişen ortamda yine güdük kalacaklar...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

"...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başakşehir takımı oturmuş bir takım

sağ bek, sol bek, stoper, kaleci, ön libero, kanat oyuncuları en az 2-3 yıldır oradalar . Bazıları daha da fazla

Crivelli geldi şak diye oynuyor, gulbransen geldi hemen oynuyor.

Bu şekilde bir takım olması için bizim de birkaç yılımız var. Ama sabır gerekiyor

Bu seneki avrupa maceramızın kısa sürmesi büyük oranda sakatlık, tecrübesizlik denebilir

Seneye kesinlikle yine en az avrupa ligine katılmalıyız

Göreceksiniz çok daha iyi olacağız

Ama kadroyla çok oynamamak gerekiyor

Açıkcası sturrige gibi 1 hafta var 3 hafta yok oyuncularla olmayacak gibi.

İnşallah düzelir oynar da iyi bir rakama satarız.

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa Ligi'nde F91 Dudelange'ın maçlarını izleyen oldu mu? 22 yaşındaki Lüksemburglu kanat oyuncuları Danel Sinani 5 maçta ikisi APOEL'e, diğer ikisi Sevilla'ya olmak üzere 4 gol atıp 1 asist yapmış. Üstelik kendi liginde de 12 maçta 11 gol 2 asistle oynuyor.

Şu anki piyasası 275 bin Euro gözüküyor ama bu çıkışın ardından muhtemelen gündemimize bile gelmeyecektir
    Abiler çöp adamları önermekten ne zaman vazgeçeceğiz. Luxemburg ligi bizim 2.lig Kırmızı-Beyaz grup ayarında bile değil. Ne çıkışı yapmış ta bizim gündemimize gelemeyecek kadar değerli olsun.
    Bu eleman iyi olsaydı Luxemburg milli takımında da iş yapardı. Yedeklerle çıkan sevilladan takımı 5 yerken gol atmış. Geçin bunları şampiyon olmak istiyorsak bize vasat oyuncu lazım değil.

Forum da bir kısım çöpleri iyi diye öneriyor, Diğer bir kısımda hali hazırda astronomik maaşı olan almamızın imkanı olmayan topçuları öneriyor. Allah aşkına ikisinin arasında adam akıllı işimize yarayacak adam mı kalmadı?

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Ünal Karamanin taktiğini doğru buluyorum. Kendi evimizde eskiden direkt baskılı oynatıp koparmaya çalışırdık kontrayla gol yer yenilirdik. Dengeli oyun her zaman iyidir. .
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dostlar Twitter da kanga alınmış diyorlar var mı konu hakkında bilgisi olan

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu sene SAMPİYONUZ.

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sikidik ile kanga + tecrübeli garanti stoper. Gelsin şampiyonluk

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ivanildo Fernandes gonderilip yerine Hosseini'yi tamamlayacak sol ayakli lider ozellikli bir stoper ( Tosic adi geciyor basinda )

6 numaraya Onazi ile rekabet verecek, defansif ozellikleri 1 tik on planda olan cift yonlu ortasaha ( Kanga ve N'diaye isimleri geciyor basinda )

Avdijaj gonderilip kanada kontra ataklara uygun, gol becerisi yuksek olan bir oyuncu.

Su 3 hamle yapilirsa, 2019-2020 sezonu sampiyonu Trabzonspor olur.

Her turlu alavere, dalavere cevirselerde..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (13.12.2019 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Acosta - oyun kurucu forvet/10 MLS'nin en teknik hücum oyuncularından biri - 25 yaşında - Sözleşme sonu 31 Aralık 2019
    Micheal Barrios - sağ/sol açık, kanat forvet - 28 yaşında - MLS 2019 asist kralı - Sözleşme sonu 31 Aralık 2019
    Yony González - Kanat forvet / 10 numara - 25 yaşında - Bu sezon(BR) 37 maç 8 gol 5 asist - sözleşme sonu 31 Aralık 2019
    Julian Gressel - Ortasaha sağı - 25 yaşında - 2018 MLS asist kralı , 2019'da 5. - Sözleşme sonu 31 Aralık 2019

ek: Yony Gonzales Benfica ile sözleşme imzalamış olabilir resmi açıklama yok ama çok fazla haber çıkmış.

**
    Yabancı futbolcular:
    JP--Hüseyni--Campi--Novak
    ---Sosa/Mikel----XXXX(Onazi)
    Gonzales---Stu---Nwakame
    ---------Sorloth/Eku
    Konu Serdar A tarafından (13.12.2019 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ivanildo Fernandes gonderilip yerine Hosseini'yi tamamlayacak sol ayakli lider ozellikli bir stoper ( Tosic adi geciyor basinda )

6 numaraya Onazi ile rekabet verecek, defansif ozellikleri 1 tik on planda olan cift yonlu ortasaha ( Kanga ve N'diaye isimleri geciyor basinda )

Avdijaj gonderilip kanada kontra ataklara uygun, gol becerisi yuksek olan bir oyuncu.

Su 3 hamle yapilirsa, 2019-2020 sezonu sampiyonu Trabzonspor olur.

Her turlu alavere, dalavere cevirselerde..

Tosic haberini bende yeni gördüm ama 4 milyon kazanıyormuş. 34 yaşında artık. Pek sanmıyorum o yüzden.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosic haberini bende yeni gördüm ama 4 milyon kazanıyormuş. 34 yaşında artık. Pek sanmıyorum o yüzden.
    Cin'de lig bitiyor.
    6 aylik kiralik gelebilir.

Hem hizli, hem lider ruhlu oyuncu.

Ligi de biliyor.

Uyum sorunu da olmaz.

Eskiden de istiyorduk bunu.

Maliyeti dusuk olabilir.

Sanki ihtimal var gibi.

Misal bugun baskan yardimcisi Emin Kahraman'a sormuslar, direk Tosic olayini.

Yalanlamamis.

Devre arasi transfer yaparsak, ihtiyacimiz dogrultusunda olabilir gibisinden konusmus.

Bir stoper alinacak galiba.

Serkan Askin ( yaz doneminin en saglam transfer muhabiri ) da, Trabzonspor bir stoper bakiyor yazdi bugun.

Bir de Misirli 16 yasindaki cocuk gelecekmis.

Bunlar kesin gerceklesecek transferler dedi.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin'de lig bitiyor.
    6 aylik kiralik gelebilir.

Hem hizli, hem lider ruhlu oyuncu.

Ligi de biliyor.

Uyum sorunu da olmaz.

Eskiden de istiyorduk bunu.

Maliyeti dusuk olabilir.

Sanki ihtimal var gibi.

Misal bugun baskan yardimcisi Emin Kahraman'a sormuslar, direk Tosic olayini.

Yalanlamamis.

Devre arasi transfer yaparsak, ihtiyacimiz dogrultusunda olabilir gibisinden konusmus.

Bir stoper alinacak galiba.

Serkan Askin ( yaz doneminin en saglam transfer muhabiri ) da, Trabzonspor bir stoper bakiyor yazdi bugun.

Bir de Misirli 16 yasindaki cocuk gelecekmis.

Bunlar kesin gerceklesecek transferler dedi.

Dün de "Yarın İran'da maç izleyecekler" demiş. Roozbeh Cheshmi'nin ismi yazılmıştı ama onun oynadığı Esteghlal'in maçı yarın. Üç maç oynanmış bugün İran'da, bakalım kimler olabilir.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pajtim Kasami'nin sozlesmesi sezon sonu bitiyor.Degerlendirmek lazım
    Konu hyasin61 tarafından (13.12.2019 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    İstanbul

Bilal Başaçıkoğlu ile ilgili bir girisim var mı acaba ? Ben olsam alırdım devre arasında.

Nereden
    İstanbul

Su Konyadaki Deni Milosevic ilac olur bize.Adam Konya'da curuyecek yazık olacak.Her mac 4-5 pozisyon hazırlıyor ama atacak oyuncuları yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 15 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 15 misafir)