Sayfa 1174 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 174 674 1074 1124 1164 1172 1173 1174 1175 1176 1184 1224 1274 1674 2174 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 29,326 ile 29,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün eğer başarabilirsem Halil transferi için Rotterdam'dan bilgi akışı sağlayacağım. Haberleştirip yayınlarım. Bizim yönetim ketum davranıyor (iyi de yapıyor). O sebeple diğer tarafla görüşmek lazım.

LordVoldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Para yok para.Paran yoksa transfer kampa yetişmez.Transfer kampa yetişmeli.Forma alalım,dergi alalım,mesaj atalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Biz hemen hemen hiçbir transfer sezonunda kampa yetişen yeni transferler görmedim.
    Böyle geldi böyle de gider.
    Lakin başkanın izlediği yol meşakkatli ama doğru olan yol.
    Kulüpler işin çakallığında, daha geçen gün kuzey afrikalı topçusunun değeri yükselsin diye bizlw görüşüyor haberi yaptırdı kulüp.
    Onuç; 350binlik topçu 1 milyona gitti Portekiz ligine.
    Menajerler desen; arsız madrabaz. Hem kendi kesesi dolacak hem serbest kaşma maddesi ekşetecek hem de euro üzerinde topçusuna uzun soluklu bi' anlaşma kapacak.
    Kemik kadroyu bozmadığımız sürece sorun yok, 1 ay sonra da atılsa imzalar ben razıyım.
    Yeter ki kulüp 1'e alacağı adamı 3'e almasın, daha fazla zarar etmesin bu işlerden.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hamdi Karamahmutoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz hemen hemen hiçbir transfer sezonunda kampa yetişen yeni transferler görmedim.
    Böyle geldi böyle de gider.
    Lakin başkanın izlediği yol meşakkatli ama doğru olan yol.
    Kulüpler işin çakallığında, daha geçen gün kuzey afrikalı topçusunun değeri yükselsin diye bizlw görüşüyor haberi yaptırdı kulüp.
    Onuç; 350binlik topçu 1 milyona gitti Portekiz ligine.
    Menajerler desen; arsız madrabaz. Hem kendi kesesi dolacak hem serbest kaşma maddesi ekşetecek hem de euro üzerinde topçusuna uzun soluklu bi' anlaşma kapacak.
    Kemik kadroyu bozmadığımız sürece sorun yok, 1 ay sonra da atılsa imzalar ben razıyım.
    Yeter ki kulüp 1'e alacağı adamı 3'e almasın, daha fazla zarar etmesin bu işlerden.
    Trabzonspor an itibariyle sempati duyulan,gençlerin oynatıldığı ve parlatıldığı,ligin en iyi futbolunu oynayan,güzel bir şekilde yönetilen bir kulüp.Transferde birçok oyuncunun bize gelmek isteyeceğini düşünüyorum ancak işte sizin de ifadeniz ettiğiniz gibi ekonomik anlamda yaşadığımız sıkıntı transferin uzamasına neden oluyor.Fenerbahçe gibi bol keseden para dağıtacak bir gücümüz yok o yüzden mecburen beklemek zorunda kalıyoruz çünkü hiçbir kulüp transfer dönemi daha yeni açılmışken başarılı oyuncusunu ucuza vermeye yanaşmaz.Transferler kampa yetişmezse bunun en önemli nedeni bütçe olacaktır.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://m.tuttosport.com/sondaggi/ca...00_nomination/

66.sırada Abdülkadir’e oy atalım. Görmeyen varsa diye tekrar paylaşıyorum.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Trabzon

Sistemi iyi işleten,oyuncu gönderse bile yerini bir şekilde dolduran,sportif ve ekonomik anlamda başarılı bir kulüpten Portodan örnekler vermek istiyorum.Bu tür sistemi iyi işleyen takımlarda oyuncuların parlaması çok daha kolay oluyor.Yalnız önemli bir detayı hatırlatmakta fayda var.İstisnalar hariç kalite her zaman pahalıdır.

Eder Militao : Sao Paulodan 7 milyona alıp 50 milyona R.Madride sattılılar.

Felipe : Corinthiansdan 8 milyona alıp 20 milyona A.Madride sattılar.

R.Pereira : Guimaraesten 1.5 milyona alıp 22 milyona Leicestera sattılar.

J.Martinez : Jaguaresten 9 milyona alıp 37 milyona A.Madride sattılar.

Danilo : Santasdan 13 milyona alıp 32 milyona R.Madride sattılar.

Alex Sandro : Maldodanodan 9.5 milyona alıp 26 milyona Juventusa sattılar.

Mangala : Standart Liegeden 6.5 milyona alıp 30 milyona M.Citye sattılar.

Fernando : Vila Novadan 720 bin euroya alıp 15 milyona M.Citye sattılar.

İturbe : Quilmesten 4 milyona alıp 15 milyona Veronaya sattılar.

James Rodriguez : Banfieldan 7 milyona alıp 45 milyona Monacoya sattılar.

Hulk : Tokyodan 5.5 milyona alıp 40 milyona Zenite sattılar.

Guarin : Saint Etienneden 1 milyona alıp 11 milyona İntere sattılar.

Falcao : River Platedan 5.5 milyona alıp 40 milyona Atleticoya sattılar.

Sonuç : Güney Amerikadan gelen A kalite oyunculara baktığınızda 5 milyonun altında bir rakam göremiyorsunuz.Buradan kaliteli bir transfer yapmak istiyorsanız parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.Bu işler malaasef sadece scoutingle olmuyor istisnalar hariç üst kalitede oyuncuyu ucuza alamazsın scoutingi her kulüp yapıyor ancak oyuncuyu ortalama itibarı olan ve parayı basan kulüp alıyor.Üst seviyede ki kulüpler patlama yapmamış oyuncuları direkt olarak almıyorlar.Porto ve Benfica gibi kulüpler bu noktada basamak görevi görüyorlar gelen oyuncuyu geliştirip satıyorlar.Porto ve Benfica gibi olacağız demek malaasef düşük bütçelerle olmuyor.Bu kulüpler gibi olmak tabiki uzun vadeli bir hedef şuan için başkanı desteklememek mümkün değil çünkü olağanüstü bir borç yükümüz var.Bu yazıyı şunun için yazdım.Biz çok düşük rakamlara adam almaya çalışıyoruz dolayısıyla kaliteli transferler yapmamız hiç de kolay değil.Halil vb. gibi bizi çok isteyen oyuncuları ancak ucuza alabiliriz çünkü kulüpleri mecburen indirime gitmek zorunda kalacaklar.
    Konu Onur Erçetin tarafından (16.06.2019 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemi iyi işleten,oyuncu gönderse bile yerini bir şekilde dolduran,sportif ve ekonomik anlamda başarılı bir kulüpten Portodan örnekler vermek istiyorum.Bu tür sistemi iyi işleyen takımlarda oyuncuların parlaması çok daha kolay oluyor.Yalnız önemli bir detayı hatırlatmakta fayda var.İstisnalar hariç kalite her zaman pahalıdır.

Eder Militao : Sao Paulodan 7 milyona alıp 50 milyona R.Madride sattılılar.

Felipe : Corinthiansdan 8 milyona alıp 20 milyona A.Madride sattılar.

R.Pereira : Guimaraesten 1.5 milyona alıp 22 milyona Leicestera sattılar.

J.Martinez : Jaguaresten 9 milyona alıp 37 milyona A.Madride sattılar.

Danilo : Santasdan 13 milyona alıp 32 milyona R.Madride sattılar.

Alex Sandro : Maldodanodan 9.5 milyona alıp 26 milyona Juventusa sattılar.

Mangala : Standart Liegeden 6.5 milyona alıp 30 milyona M.Citye sattılar.

Fernando : Vila Novadan 720 bin euroya alıp 15 milyona M.Citye sattılar.

İturbe : Quilmesten 4 milyona alıp 15 milyona Veronaya sattılar.

James Rodriguez : Banfieldan 7 milyona alıp 45 milyona Monacoya sattılar.

Hulk : Tokyodan 5.5 milyona alıp 40 milyona Zenite sattılar.

Guarin : Saint Etienneden 1 milyona alıp 11 milyona İntere sattılar.

Falcao : River Platedan 5.5 milyona alıp 40 milyona Atleticoya sattılar.

Sonuç : Güney Amerikadan gelen A kalite oyunculara baktığınızda 5 milyonun altında bir rakam göremiyorsunuz.Buradan kaliteli bir transfer yapmak istiyorsunuz parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.Bu işler malaasef sadece scoutingle olmuyor istisnalar hariç üst kalitede oyuncuyu ucuza alamazsın scoutingi her kulüp yapıyor ancak oyuncuyu ortalama itibarı olan ve parayı basan kulüp oluyor.Üst seviyede ki kulüpler patlama yapmamış oyuncuları direkt olarak almıyorlar.Porto ve Benfica gibi kulüpler bu noktada basamak görevi görüyorlar gelen oyuncuyu geliştirip satıyorlar.Porto ve Benfica gibi olacağız demek malaasef düşük bütçelerle olmuyor.Bu kulüpler gibi olmak tabiki uzun vadeli bir hedef şuan için başkanı desteklememek mümkün değil çünkü olağanüstü bir borç yükümüz var.Bu yazıyı şunun için yazdım.Biz çok düşük rakamlara adam almaya çalışıyoruz dolayısıyla kaliteli transferler yapmamız hiç de kolay değil.Halil vb. gibi bizi çok isteyen oyuncuları ancak ucuza alabiliriz çünkü kulüpleri mecburen indirime gitmek zorunda kalacaklar.
    Biz bunun Balkan, Gürcü, Azeri, İran versiyonunu işletebiliriz bence. Maliyet de daha düşük olur kazanç da.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikeciler için konoplyanka -kolarov ve fejza ile anlaştı haberleri dolanıyor 3 ü de iyi adam bence.
    Isla, valbuena, ayew , moses, slimani de iyi adamdi.
    Fb yine ilk 4 e giremeyecek.

Ersun yanal daha once aykut kocamandan aldigi defansif hafizali takimla hucum yaparak sampiyon oldu.
    Suan sifirdan kurulacak takimla cok fazla gol yiyecektir. Ersun yanal ligde ki en kotu defansif taktisyen hoca.

Nereden
    Trabzon

Benficadan da örnekler vermek istiyorum.

Talisca : Bahiadan 5 milyona alıp 20 milyona Evergrandaye sattılar.Kiralama ile yaklaşık 30 milyonları var.

Ederson : Rio Aveden 500 bin euroya alıp 40 milyon euroya M.Citye sattılar.

Lindelof : Vasterasdan 3 milyona alıp 35 milyona M.Uniteda sattılar.

Gaitan : Boca Juniorstan 8.5 milyona alıp 25 milyona A.Madride sattılar.

Rodrigo : Real Madridden 6 milyona alıp 30 milyona Valenciaya sattılar.

Andre Gomes : Boavistadan bedavaya alıp 20 milyona Valenciaya sattılar.

Lazar Markovic : Partizandan 10 milyona alıp 25 milyona Liverpoola sattılar.

Enzo Perez : Estudiantesten 2.5 milyona alıp 25 milyona Valenciaya sattılar.

Jan Oblak : Olimpijadan 1.7 milyona alıp 16 milyona A.Madride sattılar.

Oscar Cardozo : Newellstan 11 milyona aldılar.Kariyerinin sonuna gelince 5 milyona bize sattılar.

Nemanja Matic : Chelseadan 5 milyona alıp iki yıl sonra 25 milyona Chelseya sattılar.

Alex Witsel : Standart Liegeden 9 milyona alıp 40 milyona Zenite sattılar.

Javi Garcia : Real Madridenn 7 milyona alıp 20 milyona M.Citye sattılar.

Fabio Coentrao : Rio Aveden 900 bin euroya alıp 30 milyona R.Madride sattılar.

Angel Di Maria : Rosariodan 6 milyona alıp 33 milyona R.Madride sattılar.

David Luiz : Vitoriadan 500 bin euroya alıp 25 milyona Chelseya sattılar.

Ramires : Cruzeriodan 7.5 milyona alıp 22 milyona Chelseya sattılar.

Sonuç : İstisnalar hariç kaliteyi ucuza alamıyorsun.Piyasada paran kadar konuşuyorsun.Bizim Cardozo gibi bir golcüye ihtiyacımız var diyenler var işte bu tarz üst seviye adamları 24-25 yaşlarında iken almak için Benfica gibi 11 milyonu basmak zorunda kalıyorsun.Bir de adamlar bu parayı 10 yıl önce vermişler artık siz gerisini siz hesap edin.
    Konu Onur Erçetin tarafından (16.06.2019 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isla, valbuena, ayew , moses, slimani de iyi adamdi.
    Fb yine ilk 4 e giremeyecek.

Ersun yanal daha once aykut kocamandan aldigi defansif hafizali takimla hucum yaparak sampiyon oldu.
    Suan sifirdan kurulacak takimla cok fazla gol yiyecektir. Ersun yanal ligde ki en kotu defansif taktisyen hoca.
    Ersun'un hoca olmadığı bu sezon tekrar kanıtlanacaktır bence. Ne kadar çok transfer o kadar iyi inşallah süper gözüken topçular alırlar hep yüksek maliyetli.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://m.tuttosport.com/sondaggi/ca...00_nomination/

66.sırada Abdülkadir’e oy atalım. Görmeyen varsa diye tekrar paylaşıyorum.
    1000 den fazla kisi oy atmistir.
    Ama altindaki vote a basmadiklari icin kabul olmuyor.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama o babadan, baska takima gonul vermis bir evlat cikmaz abi

Burada birkac arkadas Halil Trabzonsporlu olmayabilir filan yaziyordu ama imkani yok boyle birseyin.

Isin girgiri bir yana, gelirse birkac yil icinde as forvet olacak potansiyel var bu cocukta.

Ama asil onceligimiz stoper olmali.

Yine yanlis yerlere odaklaniyoruz.

Burada Huseyin kardesimizi cok seven bir grup var ( ki bende seviyorum, polis cocugu, efendi bir kardesimiz, tipki benim babam gibi, belki oradan bir yakinlik hissediyorum kendime )..

Bu grup illa Huseyin ilk 11 oynayacak, gelisecek diyor.

Stoper mevkisinde hata yaptin mi, seni kurtaracak tek kisi 7.5 metrelik kaledeki oyuncu.

Huseyin altyapi egitimini sagbek olarak almis.

Cocukta net eksiklikler var, rakibine temasli oynamiyor, topla giden rakibin onune gecmeye calismiyor, hizina guvenerek rakibinin yanindan kosarak mudahale ediyor, hava toplarinda zayif...

Yanina Epureanu gibi ust duzey bir stoper alsan, belki idare eder ancak ismi gecen, tum scoutlarin yorumlarinda bir diger defolu stoper Campi.

Hosseini'yi begeniyorum ama onda da Huseyin kadar olmasa da, aksakliklar var..

2 tane kapi gibi stoper almadan sampiyonluk zor.

Bunu yine herkes atliyor.

Yine gelip Huseyin gelisecek yorumlari yapacak cogu taraftarimiz bu mesajin altina.

Zargoyu saymiyorum bile. Benim gozumde 1.ligde bile stoper oynatmazlar bu arkadasi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tamamen benim duygu ve düşüncelerimde bu yönde.
    Hatta bir iki şeyde ben ekleyeyim.
    Stoper mevkis Sadece Türkiyede değil dünyada bambaşka boyutlarda artık.
    Biz savunmayı öne çıkarmaktan ve set oyunundan vazgeçemeyeceğimiz için bize mükemmel stoperler lazımken biz stoper işini maalesef hiç bastırmıyoruz.
    Hüseyin Türkmen'in bu takımda alacak daha çok yolu var.
    Bu takımda benim için olsa olsa 4.stoper olur bu uşak.
    Kendine futbol olarak Egemen Korkmaz'ı örnek aldığını kendisi beyan eden Hüseyin'in Egemen'e benzediği tek nokta sürati.
    İsırganlık,ikili mücadele,topu oyuna sokma,rakibi karşılama,stoperler için çok uzun sayılamayacak bi boyda olmasına rağmen rakipten hava topu alma konularında,hele hele baskı altında topu oyuna sokma konusunda egemenden öğreneceği çok şey var.
    Şu mevcut durumda Hüseyin'in hızlı ve çok hamleli olmasının dışında belirgin bi artısı olmadığı gibi,kuvvet bakımındanda çok eksiği var.
    Sezona Hüseyin Türkmen'le girmek sıralamada çok fazla şey beklememek demek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'dan Nikola Maras bombası!

Transfer hamlelerine stoper bölgesinden başlayan Trabzonspor'da Gaston Campi ve Erik Sviatchenko'dan sonra listeye Nikola Maras girdi. Sırp oyuncun menajeri de görüşmeyi doğruladı.

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün satılmaması konusunda kararlı olan ve yeni kadrosuyla şampiyonluk mücadelesi vermek isteyen Trabzonspor'da transfer harekatı her geçen gün yeni adımlarla devam ediyor. Sahip olduğu genç oyunculara yenilerini ekleme amacında olan bordo mavililer daha önce görüşme yaptığı Gaston Campi'nin GD Chaves'teki partneri Nikola Maras ile ilgileniyor.

2. ligde oynamak istemiyor
    Sezonu küme düşerek tamamlayan GD Chaves'e geçen sezon transfer olan ve ortaya koyduğu formla dikkat çeken Sırp stoper takımının kötü gidişatına engel olamadı. Devre arasında Marcao'yu da göndererek önemli bir güç kaybeden Chaves gelecek sezon 2. ligde mücadele edecek ancak Maras burada oynamaya niyetli değil. 23 yaşındaki futbolcunun menajeri Bojan Ostojic spor muhabirimiz Burak Zihni'ye yaptığı açıklamada; "Nikola'nın yaşı genç. Şu anda 2. ligde oynamak istemiyor ve haklı. Onun yeri her zaman 1. lig seviyesi olmalı" dedi.

Trabzonspor ile görüşüyoruz
    Oyuncusunun kesin olarak GD Chaves'ten ayrılacağını ifade eden Ostojic, Türkiye'den transfer teklifleri aldıklarını belirterek; "İçlerinden bir tanesi Trabzonspor. Marcao'dan olumlu referanslar aldık ve ülkede yaşayan çok sayıda Sırp arkadaşımız mevcut. Nikola da Türkiye için olumlu bir konumda. En iyisi için kararımızı vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Nikola Maras kimdir?
    19 Aralık 1995'te Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da doğan Nikola Maras, Rad Belgrad ile profesyonel kariyerine başladı. Sırp ekibi ile 109 karşılaşmaya çıkan ve 7 gol atıp 2 de asist yapan genç stoper geçen sene Chaves'e transfer oldu. 57 maçta 5 kez rakip fileleri sarsıp 1 defa da arkadaşlarına asist yapan Maras, 2 kez de Sırbistan Milli Takımı forması giydi.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...si-h19474.html
    Konu Burak tarafından (16.06.2019 Saat 10:36 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu yönetimin en büyük artısı benim gözümde başta Burak olmak üzere Kucka ve Onuru göndermesidir.

Sen de eli belinde yürüyen Burak bjk de it gibi koşturuyor.

Sen de antrenmana değil çocuğun doğum gününe İstanbul a giden Burak bjk de ekstra antrenmanlar yapıyor.

Bu esnada da bir çok taraftarın beğenmediği Rodellega ile birlikte takım top oynuyor ve Rodellega da 15 gol atıyor..

Yine taraftarın methiyeler dizdiği ama hantal , yanındaki adama topu atamayan Kuckayı tek maçta çizdi hoca..

Aynı şekilde 30 yaşına gelmesine rağmen topa vurmayı öğrenemeyen, sanki ayetmiş gibi kale çizgisini yan toplarda terketmeyen ama ağalık ,paşalık yapan Onuru da çizdiler..

Evet belki maliyetleri de problemdi ama davranışlar daha büyük problemdi..

Başkan ve hocanın ısrarla vurguladığı şey karakter..

Bu tutmayan Toure ve Amiri' transferlerinde dahi gözüküyor.

O sebepten ben ekonomik durum elverdiği müddetçe iyi ve doğru hamleler yapacaklarını düşünüyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Halil için geri sayım başlasın. İnşallah olumlu sonuçlanacak.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil için geri sayım başlasın. İnşallah olumlu sonuçlanacak.
    O geri sayım belki 1 gün belki 15 gün sürer..O yüzden çok da hazır kıta beklememek lazım bekledikçe geriliyor insan..

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yetişkin bir Trabzonspor taraftarı kamp bitmeden transferin başlamayacağını bilir ve ona göre yorum yapar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O geri sayım belki 1 gün belki 15 gün sürer..O yüzden çok da hazır kıta beklememek lazım bekledikçe geriliyor insan..
    Ağustos sonu da olabilir Uğur. Ama büyük ihtimalle bitecek. Şu ekonomide transfer zor iş.

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En büyük efsanede bu kampa transfer yetiştirme mevzusu.sıfırdan takım kurulmuyor as takıma 3 takviye düşünülüyor.Yahu İngiltere Deadline Day diye gün varki kimsede demiyor transferler kampa yetişmedi vs.Alacağımız oyuncu kamp yemiş olsun kafi gerisini o kadar abartıyorsunuzki anlatamam.Önemsiz demiyorum ama acayp abartıyorsunuz bu işi.Dünyadaki örnek gösterdiğiniz en büyük takımlar bile yeri geliyor Ağustos’a sarkıtıyor bu işi.Bırakın kamp transfer mevzsunu Denizlispor düşünsün biz değil.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En az 1 ayı var bakın görün.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sponsor olayi resmilesmeden, transfer yapmamiz zor bence de.

Daha Kayseri'ye, Okay'dan odenecek 1.5 milyon euro var.
    Bildigimiz kadariyla futbolcularin 3 aylik alacaklari da daha odenmedi.

Bu konudan da dun Hasan Tuncel bahsetti.

DenizBank az para veriyormus.
    Qnb devam etmek istiyormus.
    Vakifbank'ta 3 sene icin 10 milyon dolar civari teklif vermis.

10 gun icinde bu olay netlesir ve imzalar atilir dedi gogus sponsorlugu icin.

Formada coraba kadar diger tum yerler Usta doneminden dolu ( sponsorluk ) oldugu icin, baska bir yere sponsor alamiyor yonetim de dedi.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şimdi de Maras haberleri dolanıyor, bize kendini ispat etmiş tecrübeli stoperler lazımken çok da kaliteli olmayan bir ligin küme düşen takımının Stoperlerlerinin bizle anılması açıkçası beni tedirgin ediyor,Seneye Toure gibi elden çıkarmak için uğraşma potansiyeline sahip isimler gibi geliyor bana, Canlı maçını izleyenlet yorum yaparsa sevinirim.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsor olayi resmilesmeden, transfer yapmamiz zor bence de.

Daha Kayseri'ye, Okay'dan odenecek 1.5 milyon euro var.
    Bildigimiz kadariyla futbolcularin 3 aylik alacaklari da daha odenmedi.

Bu konudan da dun Hasan Tuncel bahsetti.

DenizBank az para veriyormus.
    Qnb devam etmek istiyormus.
    Vakifbank'ta 3 sene icin 10 milyon dolar civari teklif vermis.

10 gun icinde bu olay netlesir ve imzalar atilir dedi gogus sponsorlugu icin.

Formada coraba kadar diger tum yerler Usta doneminden dolu ( sponsorluk ) oldugu icin, baska bir yere sponsor alamiyor yonetim de dedi.

Burak ve Onurun taksitleri ne durumda acaba?

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dimi onlar da var.
    Kucka ve Olcay da var ayrica.

Kapa bildirilen sozlesme detaylarina bakmak lazim, onlarin odemeleri de bu sene icinde.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni sezonda başlıyor onların ödemeleri. Kucka ve Olcay da var. Öyle yapmamış olsaydık zaten 5 milyon euro zararın bayağı üstüne çıkmıştık ve cezayı yemiştik bile.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 33 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 33 misafir)