Sayfa 935 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 435 835 885 925 933 934 935 936 937 945 985 1035 1435 1935 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 23,351 ile 23,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çaykur Rizespor galibiyetiyle lige nokta koyan Trabzonspor, transfer çalışmaları için düğmeye bastı. Bordo-Mavili ekipte gözler yeni sezonda yapılacak transferlere çevrildi.

Bu doğrultuda; İsrail ekibi Hapoel Beer Sheva’da oynayan orta saha oyuncusu John Ogu'nun menajeri ile yapılan görüşmelerde artık sona gelindiği iddia edildi.
    Hapoel Beer Sheva'nın bu akşam 20.00'da M.Tel Aviv ile oynayacağı mücadeleden sonra, Ogu'nun gece saatlerinde menajeriyle birlikte tarifeli uçakla Trabzon'a geleceği öne sürüldü.

61TrabzonHaber

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu haberi görünce menajeri ile görüştüm. 'Daha yeni takıma bile karar vermedik. Ne seyahati?' dedi.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Novak az önce instagram paylasiminda gelecek sene hep birlikte daha guzel basarilara,temmuzda gorusmek uzere diye hikaye paylasti. Artik novak mevzusunu kapatabiliriz sanirim. Gereksiz bir sekilde burda uzunca konusuldu zira.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslında alabilsek Zapata ilaç olur ama .. Maliyeti bizi aşar mı bilemiyorum. Taliplisi çoktur.
    https://www.transfermarkt.com.tr/cri.../spieler/34344
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Amerika U20'de Alex Mendez sol ayağı maşallah çok iyi. Ukrayna maçında iki üç füze yollamış, orta sahada oynuyor ama pozisyonların içinde hep. Ukrayna'daki 7 numaranında ayağı iyi. Takip etmek lazım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak az önce instagram paylasiminda gelecek sene hep birlikte daha guzel basarilara,temmuzda gorusmek uzere diye hikaye paylasti. Artik novak mevzusunu kapatabiliriz sanirim. Gereksiz bir sekilde burda uzunca konusuldu zira.
    Yengemizin instagram hesabından Trabzon'u ne kadar sevdiği belli zaten. Novak gidelim dese yenge bırakmaz

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir adet teamu puki bulmamız lazım bir ara isvecli manchester cityili bir genc vardı o da olabilir.
    Ekuban yerine Pukki'yi alsaydık , muhtemelen bu sezon şampiyonlar ligindeydik. Tam bizim Sosa-Yazıcı-Nwakeame-Ömür 4 'lüsünün kalemi ssantrafordu . Lakin gel gör ki geçen sezon transfer başlığında buradaki arkadaşlardan geçer not alamamıştı. Championship'te gol kralı oldu galiba , tam tilki golcü. Litmanengillerden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortasahadan ince gören, araya gören oyuncunun dilinden anlayan santrafor modeli işte. Oraya başka santrafor koyduğunda çoğu zaman santrafora değil , pası veren orta saha oyuncusuna kızarsın , öyle mi oynanır diye... Litmanengillik oradan geliyor , adamın hem futbol sezgileri yüksek hem de yerden ayağa pas oyunununda etkili olunca , hücumda mutlaka takımı adını klidi açan oyunculardan biri haline geliyor , o eksikliği giderdikten sonra her maç gol atması, kaçırması da önemli değil... Geçen sene kendi çapımızda yazdık ettik bize bu tipte adam lazım diye , bonservissiz kaçırmayın şu adamı diye ama olmadı ne yapalım ...

Bizim Ekuban farklı tipte bir santrafor ve daha çok tecrübeye ihtiyacı var. Rakibi dinamizmi ile zorlayabiliyor ama topsuz oyunu vesair , Pukki'nin yanına yaklaşamıyor, şimdilik.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 birşey kalmadı muhtemelen kapanır kulüp.
    Dedigin gibi Kerem gibi oyuncular hiçbir yere kiraya verilmeden kazanılacak oyuncular.
    Hekimoğlu Trabzon kulübü var 2.lige yükseldiler takımda forma şansı bulamayacak oyunculara da talip Celil Hekimoğlu aciklamasi var Trabzonspor'a oyuncu yetiştirmek istiyoruz diye

Nereden
    Hatay

fb'den Skrtel alma ihtimalimiz var mı bilmiyorum ama tam aradığımız stoper.
    Rodellega giderse Adebayor ile 1+1 yıllık alınabilir hala iş yapar

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

eski göz agrımız john guidetti de bize parlayabilir bu adamı kiralayabiliriz. teemu pukki gibi bizde patlama yapabilir. roda bence kalsın ne adamlar gördük her hafta gol atacak diye agzımızı acık maca bakardık dame ndoyelar jankolar. Allah korusun onlardan. Bize bitiricilği iyi olan bir forvet alınsa tüm parayı ona gömsek. diğer bölgeleri üreterek bir şekilde hallederiz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb'den Skrtel alma ihtimalimiz var mı bilmiyorum ama tam aradığımız stoper.
    Rodellega giderse Adebayor ile 1+1 yıllık alınabilir hala iş yapar
    skertel 2.5 milyon euro, Adebayor da resmi olmayan bilgilere göre 4.5 milyon alıyor. Ekonomik olarak almamız mümkün olmamakla birlikte ikisinin de boş transfer olacağını düşünüyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kule santrafor diyenler var.Arkadaşlar kuleden kuleye fark var

Marc Janko da kule,Oliver Giroud da kule.Gidip kule alacağız derken kazmanın birisini alırsan her maç küfür yer

Oyun zekası iyi olan,pas oyununa katılabilecek,bitiriciliği Rodadan daha iyi bir isim bizi işimizi görür.Rodanın bir tık üstü desek yanlış olmaz.Ligue 2 de canavar gibi forvetler var ama o adamlara paramız yetmez.

Nereden
    Ankara

Fransaya bak, a takım ne oynuyorsa alt yaş grubu da aynı futbolu oynuyor. Tüm organizasyonlar aynı
    En büyük Trabzon

Nereden
    Hatay

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skertel 2.5 milyon euro, Adebayor da resmi olmayan bilgilere göre 4.5 milyon alıyor. Ekonomik olarak almamız mümkün olmamakla birlikte ikisinin de boş transfer olacağını düşünüyorum.
    İkiside yaş itibari ile mevcut sözleşmelerde ki rakamları bir daha göremezler.
    Skrtel Yunan takımı Olimpiyakos ile görüşüyormuş.Şahsen beğendiğim bir stoper Adebayor ise Ekuban'a yol gösterici olarak düşündüm Ekuban'ı bize hazırlayacak hemde gol yükünü çekecek tecrübeli bir forvet gerekiyor bu benim düşüncem

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bonservissiz ya da çok düşük bonservisle kadroya katılabilecek Edouk, Eren Derdiyok, Emrah Başsan, Fofana, Elvis Manu listesinden bir kaçı yedek kulübesine güç katar. Özellikle Emrah, Pereira’ya çok iyi bir alternatif olur.

İlk 11’e 1 stoper, 1 santrafor ve 1 sağ açık lazım. Bütçe yeterse bir tane de ön libero. Başkan 6-7 transfer yapılacak dedi fakat Olcay, Ibanez ve Roda zaten ayrıldı. Olası iyi bir bonservise Yusuf ile Abdülkadir ikilisinden biri de bırakılacaktır. Amiri’den çok umudum yok, hocanın da çok umudu olduğunu sanmıyorum. Teklif gelirse onu da bırakırlar. Bana kalırsa hem şampiyonluğa oynamak hem de Avrupa Ligi’de mücadele edebilmek için bize en az 2 santrafor lazım. 1 tane ilk 11’e 1 tane de Ekuban’la beraber yedeğe.

Nereden
    İstanbul

Ogu, Onazi'den daha iyi bir oyuncu fakat ağır, bize daha atlet bir adam gerekiyor.
    Ekuban'a umarım teklif gelir de satılır. Bizim seviyemizde bir adam değil.
    Aynı şekilde Roda ancak yedek santrafor olabilecek seviyede. Orası için de maliyetli oluyor.
    Yusuf son maçın en sırıtan adamıydı.
    Bu üçlünün dışında bir de kenardan akacak adam lazım.
    Bu anlamda Moukandjo ve Hrgota kaçırılmamalı.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ogu denilen oyuncuyu hic tanimiyorum, millet nerde izledi nerden biliyor fikrim yok. Ayni gozler yusufu filanda elestirip yerin dibine soktuguna gore bu adam iyidir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ogu, Onazi'den daha iyi bir oyuncu fakat ağır, bize daha atlet bir adam gerekiyor.
    Ekuban'a umarım teklif gelir de satılır. Bizim seviyemizde bir adam değil.
    Aynı şekilde Roda ancak yedek santrafor olabilecek seviyede. Orası için de maliyetli oluyor.
    Yusuf son maçın en sırıtan adamıydı.
    Bu üçlünün dışında bir de kenardan akacak adam lazım.
    Bu anlamda Moukandjo ve Hrgota kaçırılmamalı.
    Hocam sen Trabzonu hangi seviyede görüyorsun Bu ekonomik tabloda ve böylesine uyum içinde bir futbolcu grubunu buldun satın herkesi satın.

Nereden
    Ankara

https://www.transfermarkt.com.tr/dan...spieler/214056

Şu abimizi kiralayamaz mıyız acaba?
    #TRABZONSPOR#

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alternatif forvet olarak Elvis Manu düşünülebilir. Ortasahaya Ogu, Mehdi abeid ve Taylan Antalyalı olabilir. Stopere Kana bıyık olabilir. Bonservissiz çok isim var.

Nereden
    Isparta

john ogu nedense atiba etkisi yapacak gibi duran topçu sağlam birisi. fm özellikileri baya üst düzey sevdim bu adamı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    john ogu nedense atiba etkisi yapacak gibi duran topçu sağlam birisi. fm özellikileri baya üst düzey sevdim bu adamı.
    vaya yetenkli ama uyusuk..temposuz gibi geldi bana
    Sevinelim diye sevmedik.....

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım önce sözleşme imzalaması gerekiyor. Ben kendisini sezon başından beri savunan birisiyim fakat tek sene sözleşme çok riskli. Seviyorsa gelsin konuşalım ve sözleşme uzatalım. 100 150 bin euro zamlı bir sözleşme ile birlikte çekilelim kenara.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Isparta

benim orta sahada hantal kucka gibi adamları görmeye tahammülüm yok. gönül ister ki bir xavi bir iniesta orta sahası olsun. parmak seviye atlarsa gerek yok. sosa da asırı yıpranıyor o da var. kucka varken aşırı kabız futbol oynuyorduk adam tank gibi agırdı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 25 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 25 misafir)