Sayfa 3884 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2884 3384 3784 3834 3874 3882 3883 3884 3885 3886 3894 3934 3984 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 97,076 ile 97,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

96’dan beri gelenektir zirveye oynayan takım dağılır TRABZONSPOR’da bu değişmez, bu kadar uzayıp imzayla biten sözleşme uzatma olayı hatırlamıyorum varsa söyleyin,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novağı Sikebahceye kaptırırsak çok pis söverim....
    enesim nowak giderse yapacak bişey yok bizim maaş bütçesi belli bir solbek için buna nowak da dahil tutup 2 milyon euro veremeyiz bende kalmasından yanayım ama giderse de çok abartılacak bir durum olmaz diye düşünüyorum.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yusufdinyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalacaklar mı bir duyumunuz var mı?
    Yok ne duyumu

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahaneden başka bişey değil, bu hikayeleri çok duyduk. Eğer sözleşme yenilememe sebepleri bunlar olacaksa, yani bize sebep olarak bunlar sunulacaksa, yiyene afiyet olsun. Yönetimi her daim savunan biriyim, Novak istanbula giderse bu yönetimin net hatasıdır, kusura bakmayın. Karısı marısı hikaye, işlerine gelince "oyuncular transfer işini tamamen menejerlerine bırakıyor" , işlerine gelmedi mi "karısı istanbul aşığı"
    Bahane dediğin insan yaşamının ta kendisi
    Adamın şimdilik yönetimi geçiştirmesi gayet de anlaşılır. Oyuncu açısından diyorum.
    Şampiyonluk gelirse bence ikisi de devam edecek, şu anki meselenin para olma ihtimali çok çok düşük.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enesim nowak giderse yapacak bişey yok bizim maaş bütçesi belli bir solbek için buna nowak da dahil tutup 2 milyon euro veremeyiz bende kalmasından yanayım ama giderse de çok abartılacak bir durum olmaz diye düşünüyorum.
    2 milyon euro vermemeliyiz tabi ama Sikebahceye kaptırmamak lazım diye düşünüyorum abi giderse yerine novak gibi skorer bir sol bek bulacağımızı da düşünmüyorum...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    novak begendiğim bir oyuncu ancak takımın temel dişlisi değil. Yeri dolabilecek bir isim.

Bu arada tamamen planlı bir transfer dönemine girdiğimiz hissi var bende

ekuban----sorloth-----waka

salih-----anıl-------malle

Bundan sonra strateji bu olacak. Hazırla ve ederini bulunca sat. Tabi sportif basarı asla ikinci planda olmamalı.

Eslem ismi sanırım burada konuşulmuştu Fatih Tekke önermiş. Tanıyan varsa biraz anlatabilir mi?yun

Bu sene sanırım cok fazla genc oyuncu transfer edilecek. As takıma 1-2 takviye yapılıp kadro korunacak.

Burak kapacak,ali eren iyican,cenk,mustafa kapı konusunda gelişme varmı?
    Bence de kim olursa olsun ederi bulunca satilmali.
    Takimda 11 seviyesinde 2 yada 3 ten fazla 28 yas ustu bulunmamali.
    28 yas ustu oyuncuyu satamayiz ve yuksek maasla sozlesme imzalamak zorunda kaliriz.
    Çok büyük risk. Bir futbolcu kilit rolde (ornek sosa) olmadigi takdirde sozlesmesi bitmeden satilmali.

Gecen sezon sonu novak satilmaliydi.
    Sozlesme imzalasak bile 33 yasina kadar yillik 1.5 milyon euro garanti para alacak.
    Şuan sozlesme imzalasakta, elden kacirsakta novak ta zarardayiz.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zamanında halledin bu işi kaç kere dendi buralarda. oyuncuya sözleşmesinin bitmesine bir yıl kala sözleşme teklif edersin, kabul etmiyorsa da satarsın. istanbula bedavaya topçu yollamadan vazgeçmiyor yönetimlerimiz.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=c9cOoKeCkjg

İlk topa dokunuş, boştaki arkadaşını görme. İzlerken Nwakame izlemiş gibi hissettim. Çok beğendim bence olur bu çocuk.
    1.24 -26. saniye ahahahahahah

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 milyon euro vermemeliyiz tabi ama Sikebahceye kaptırmamak lazım diye düşünüyorum abi giderse yerine novak gibi skorer bir sol bek bulacağımızı da düşünmüyorum...
    enesim bende novak ın kalmasından yanayım ama novak yaşı itibari ile son sağlam sözleşmesini yapmak isteyecektir ve bonservisi elinde bir oyuncu olacak eğer ki istikrarı ve düzeni seçerse zaten bizde kalacaktır ama dediğim gibi son sözleşmesi olabilir maddiyatı da seçme olasılığı var skor anlamında katılıyorum sana ama görev anlamında iyi bir sol bek te bulunacağını düşünüyorum.

Nereden
    Orta Doğu

enesim bende novak ın kalmasından yanayım ama novak yaşı itibari ile son sağlam sözleşmesini yapmak isteyecektir ve bonservisi elinde bir oyuncu olacak eğer ki istikrarı ve düzeni seçerse zaten bizde kalacaktır ama dediğim gibi son sözleşmesi olabilir maddiyatı da seçme olasılığı var skor anlamında katılıyorum sana ama görev anlamında iyi bir sol bek te bulunacağını düşünüyorum.
    İstikrar düzen niye cazibeli olsun ki parada anlaşırsan oynarlar ha arada fark olmaz o zaman dediğinizi düşünürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

novak ederi max 1.5 milyon eurodur. 2 milyon euro veremeyiz. 3 yıllık yapsan 6 milyon euroya denk geliyor. gidip 4 milyon euroya genç futbolcu alır yıllık 750 bin euro'ya oynatırsın. aynı şey. kısacası gidecekse gitsin.
    Konu B.Yiğit tarafından (30.05.2020 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ugurcan,sosa,waka,sorloth,ömür,ekuban takımın kilit isimleri bu oyuncular.
    Bunun dısında kalan tüm isimler tamamlayıcı.
    O yüzden novak gider ali eren iyican gelir.Belki daha iyi bile olur.
    Ama yukarıda sayılan isimlerin gitmesi bence kayıp olur.
    pareira ismi dahi novaktan cok daha kritik.
    Takım bütünlüğüne katkısı cok fazla.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Önümüzdeki sene olası bir CL de

-------------ugurcan------------

------------sosa-------------------

-------------------ömür-----------

ekuban----------sörloth-----------waka

bu iskelet kadro korunmalı derim. Hatta buraya pareira da eklenebilir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ugurcan,sosa,waka,sorloth,ömür,ekuban takımın kilit isimleri bu oyuncular.
    Bunun dısında kalan tüm isimler tamamlayıcı.
    O yüzden novak gider ali eren iyican gelir.Belki daha iyi bile olur.
    Ama yukarıda sayılan isimlerin gitmesi bence kayıp olur.
    pareira ismi dahi novaktan cok daha kritik.
    Takım bütünlüğüne katkısı cok fazla.
    Pereira 1 yıl daha kalacaktır diye düşünüyorum...

Daha sonra Teknip ekibe katılacaktır...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

byhaluk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

1- Uğurcan ? 2- Pereira ? 3- Novak ? 4- Hoseini ? 5- Wakame ? 6- Ndiaye ? 7- Ekuban ? 8- Sosa ? 9- Sortloth ? @trabzonspor sizce de çok soru işaretli topçularımız yok mu? Bence transferden önce takım içini halletmemiz lazım.
    Konu byhaluk61 tarafından (30.05.2020 Saat 01:26 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Novak için çoğu kişiyle hemfikirim; Novak'a 3 yıl 2 m yani 6m vermek yerine 1m yıllıktan 3m bonservisle daha iyisini bile bulursun. Gitmek istiyorsa, piyasa yapacaksa son 8 maç elinden geleni yapsın, çifte kupa aldırsın sonrasını kendi bilir.

Bizim için kritik olan ve yeri dolmayacak olan Sosa'dır. Sosa'nın TRde bir takımda yeniden düzen de kuracağını sanmıyorum. Sosa'yı bir sezon daha tutmamız devamlılık için önemli. Çok açılmadan Sosa için kurallar esnetilebilir. Novak için bunu diyemem...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Burak
    abi novak işini öğrenebilir misin ? SÜHA SARAL diye trabzonlu bir muhabir novak fenerle anlaştı diyor. twitter çalkalanıyor bayağı.
    Güvendiğim biri Ali Koç kaynaklı mesaj ulaştırdı sabaha karşı. Anlaşma yokmuş.

Ama transfer bu her şey olabilir tabi. Bu işi buraya kadar getirdiklerine göre sonuçlarını da hesap etmişlerdir.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Novak skor olsun ve savunmada gayet iyi.
    kondsiyon ve sakatlık problemi yok.

gönderilmesi abes olur.

açıkcası anlaşabileceğimizi düşünüyorum.
    fb olayı biraz menajer oyunu gibi. Ama fb de sol bek alacak bu da var. Bedavaya kim novak almak istemez. hatta gese bile peşinde olsa şaşırmam.

ben yönetimin yerinde olsam 1.1-1.2 milyon euro verir 3 yıllıık imzalarım. 400-500 bin de imza parası verirm.
    seneye de satarım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener yıllarca sol beklerinden hep iyi katkılar aldı. Caner ve hasan ali ligde asist sayılarında hep öndeydiler. Hatta buna ümit özati bile katabiliriz .her şeyi geçtik roberto carlos gibi bir efsaneleri vardı. Yıllardır da hasan alının hücuma o kadar katkısına rağmen homurdanirlar ona karşı.
    Herhalde novak onları iyice çıldırtır. Takım kimyalarına uygun bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Novak fenere felan gitmez aptal değil ya giderse yurtdışına gider. Şuan Trabzonspordan ayrılıp istanbul kulüplerine gidecek oyuncu yok.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Arkadaşlar rezerv ligden benim anladığım şu

Bir paf ligi gibi değil sanırım 3. veya 2. ligdeki gruplarda devam edecekler ama istendiğinde oradaki topçuyu A takımda oynatabilecekler alt liglerdeki takımlar bunu istemiyor çünkü bölgesel nedenlerle rezerv ligde A takımdan oyuncu oynatıp ligin kaderini değiştirebileceklerinden korkmaları ki çok da böyle olmaz denebilecek bir şey değil haklılar yani oradaki takımlar üst liglerde oynamak için mücadele veriyorlar rezerv takımları buradaki sistemi bozabilir
    @ okşoholu

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fb Melnjak ile anlaştı arkadaşlar Novak haberlerine itibar etmeyin. Kesin bilgidir. Ancak Novak’ın akıbeti ile ilgili herhangi bir bilgim bulunmuyor.

Nereden
    Giresun

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvendiğim biri Ali Koç kaynaklı mesaj ulaştırdı sabaha karşı. Anlaşma yokmuş.

Ama transfer bu her şey olabilir tabi. Bu işi buraya kadar getirdiklerine göre sonuçlarını da hesap etmişlerdir.
    sağolasın abi
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

yeni alacağın elemanın katkı sağlayıp sağlamayacağı kesin değil. ayrıca sözleşme uzatıp seneye para ile satmak varken neden bonservissiz gönderip yerine bonservis ile adam alalım ? işin bu maddi yönü de var. getireceğin adamada 1-1.5 den aşağı maaş veremezsin
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2m euro maas veremeyiz ama 500 bin euro imza parasi + 1.5m euro maas ile 3 senelik sozlesmeyi imzalatir, en verimli yaslara girecekken ligin en iyi ve ekstra ozellikleri olan sol bekini kadronda tutmus olursun, paran da cebinde kalir.

Yoksa olacaklari burada akli basinda herkes, gecmis tecrubelere gore rahatlikla yorumlayabilir. Mesela;

Osmanli'dan Ali Eren'i 2m euro bonservis, 600 bin euro maas baglar getiririz, İshak Dogan ya da Musa Nizam cikar, sonra pisman olup transfer sezonu sonlarina dogru 1m euro maasa Cech, Emerson falan getiririz. Tabii bu sirada 3. hafta Kadikoy'de Novak gelir bize golü çakar, sonra mikrofonlar Ahmet Agaoglu'na döner. Bilmem anlatabildim mi ?

Biz işte bu yuzden sampiyon olamiyoruz. Yillarca emek verip kadro kuruyoruz, 1 sene zirveye oynuyoruz, sonraki sezon kadroyu guclendirip sampiyon olmak varken iskelet kadromuzun yarisi kacip gidiyor elde tutamiyoruz ya da menajerlere para yedirmek icin bilerek oyuncuyu yollatip yeni transfer kovaliyorlar. Hep ayni senaryo, Agaoglu da o yola girdi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2m euro maas veremeyiz ama 500 bin euro imza parasi + 1.5m euro maas ile 3 senelik sozlesmeyi imzalatir, en verimli yaslara girecekken ligin en iyi ve ekstra ozellikleri olan sol bekini kadronda tutmus olursun, paran da cebinde kalir.

Yoksa olacaklari burada akli basinda herkes, gecmis tecrubelere gore rahatlikla yorumlayabilir. Mesela;

Osmanli'dan Ali Eren'i 2m euro bonservis, 600 bin euro maas baglar getiririz, İshak Dogan ya da Musa Nizam cikar, sonra pisman olup transfer sezonu sonlarina dogru 1m euro maasa Cech, Emerson falan getiririz. Tabii bu sirada 3. hafta Kadikoy'de Novak gelir bize golü çakar, sonra mikrofonlar Ahmet Agaoglu'na döner. Bilmem anlatabildim mi ?

Biz işte bu yuzden sampiyon olamiyoruz. Yillarca emek verip kadro kuruyoruz, 1 sene zirveye oynuyoruz, sonraki sezon kadroyu guclendirip sampiyon olmak varken iskelet kadromuzun yarisi kacip gidiyor elde tutamiyoruz ya da menajerlere para yedirmek icin bilerek oyuncuyu yollatip yeni transfer kovaliyorlar. Hep ayni senaryo, Agaoglu da o yola girdi.
    Arkadaşları anlamakta zorlanıyorum, şu yazdığın filmi ben hemen hemen 97'den beri izleriz ama yine aynı hayaller o gidiyor bu geliyor sonra beş sene kadro arayıp duruyoruz
    trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)