Sayfa 853 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 353 753 803 843 851 852 853 854 855 863 903 953 1353 1853 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 21,301 ile 21,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

Efecan Karaca...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten başka mevki kalmadı, bek de lazım. alt yapıda bora ulu var sol ayaklı stoper. eğer gelişirse oynayabilir akıllı bir çocuk. ama bir 5 sene geçer onbir düzeyinde topçu olması için. iyi bir stoper bulalım da isterse sağ ayaklı olsun, çok sorun olmaz.
    2001 dogumlu oyuncuyu 1461 yapmadan takıma almazlar bence. 6 alınmaz , sag bek alınmaz, sol novak satılır alınır, sağ acık alınır (1) 10 numara alınır wakaeme satılır alınır forvet hugo uzatmaz alınır sosa da gitmek isterse alınır... seneye takımın çok değişecegini düşünüyorum... bence 0 dan baslıcaz gibi. (Mecburiyetten)

Kaleci almam,6 almam,pereira devam,sağ stp almam, Hic para yoksa sol da almam. Başkan itiyor buna.. ilk önemli öncelik sol stoper gibi geldi ama asıl olan sosa giderse yerini almak hugo giderse de yerini bulmak

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligde ne kadar şişirilmiş balon varsa taraftarimiz istiyor. Rotasyon oyuncusu diye hiç bir oyuncu alınmamalı. Bu banko 11 oyuncusu diye alalım kötü çıksa bile en azından belli bir çizginin üzerinde olur. Yani alacaksan Onazi'den iyidir bu adam diye alacaksın Onazi ayarında veya onun yedeği diye değil..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Giresun

@97 Tellioğlu

tabiki herkes elindekinin daha iyisini ister fakat kulüp para yok en fazla 1m euro veririz diye konuşuyor. bu durumda daha iyisini bulmak mucize gibi birşey. Eğer benim mesajımı kastediyorsan yaşı da genç olduğu için önermiştim azubuikeyi. 21 yaşında onazinin yaptıklarını yapar gelişirse iyi para eder gibisinden önermiştim hocam
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@CasTo Yok genel konuştum da misal Azubuike demişken. Bu adam Türkiyeye ilk Malatyaya gelmişti alt ligteyken Malatya. Süper Ligte oynayan Trabzonspor çok rahat daha iyisini 18 19 yaşında getirebilir Nijerya'dan Gana'dan Fildişi Sahilleri'nden. Tabi böyle profilde bir oyuncu talep edilirse.
    Sonuçta Nwakaeme ve Ekuban'ın maliyeti ortada. Bundan dolayı da bizim ligten hiç bir oyuncuya sıcak bakmıyorum. Visca ve Trezegeut yetenek olarak evet bize uyabilecek oyuncular onların da maliyeti çok yüksek olacağından evet bizim ligten oyuncu alınmaz..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efecan Karaca...
    30 yaşına merdiven dayamış görüp göreceği en iyi sezonu bu sezon ondan bişey olmaz bizde hiç olmaz kardeş

Nereden
    Giresun

@97 Tellioğlu dediğinde haklısın. Fakat bu isimin diğer bir avantajı mısır liginde bonservisi. o yüzden belki ucuza kapatılabilir. tabiki maliyeti 1-2 nin üstündeyse gerek yok dediğin gibi diğer alt liglerden bulunabilir
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cok yetenekli birini bulmadim, ama Owusu ve Tchibota daha fazla izlenilebilir.
    özellikle Tchibota dan haberdar etmek lazım hızlı adam her şekilde lazım olur.. Görünen son vuruşlerıda iyi.
    Az önce bi araştırma yaptım. Tchibota malatyasporla ara transferde sözleşme imzalıyormuş ama sonra ne olmuşsa olmamış. demek ki Sene sonu birileri alabilir. Sonra Bide Ludogorets söylentileri var hoşgeldin moşgeldin hesabı

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Herkes gibi ben de daha iyi olsun istiyorum ama öncelik takımı büyük ölçüde korumak olmalı. Şu an herkesin hemfikir olduğu bir 11’imiz var. Bununla fazla oynamamak gerek. Stopere transfer olacağı çok muhtemel, Rodallega’nın gitme durumu, Yusuf ve Abdülkadir’e yüksek teklifler gelme ihtimali bulunuyor. Hatta hatta maaşından dolayı belki de Sosa deniyor. Fazla kurcalarsak sonu belli olmaz. En azından Novak’ın sözleşmesini uzatalım, Pereira’nın arkasına da onu aratmayacak bir sonraki sene 11 oynayacak bir oyuncu.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @CasTo Yok genel konuştum da misal Azubuike demişken. Bu adam Türkiyeye ilk Malatyaya gelmişti alt ligteyken Malatya. Süper Ligte oynayan Trabzonspor çok rahat daha iyisini 18 19 yaşında getirebilir Nijerya'dan Gana'dan Fildişi Sahilleri'nden. Tabi böyle profilde bir oyuncu talep edilirse.
    Sonuçta Nwakaeme ve Ekuban'ın maliyeti ortada. Bundan dolayı da bizim ligten hiç bir oyuncuya sıcak bakmıyorum. Visca ve Trezegeut yetenek olarak evet bize uyabilecek oyuncular onların da maliyeti çok yüksek olacağından evet bizim ligten oyuncu alınmaz..
    Azubuike ilk geldiği zamanki oyuncu değil. Yine Muric, ilk geldiği odun halinden eser yok. Yatırım tabiki yapılabilir ama Murici alıp 5 sene ona sabredebilir miyiz, sanmıyorum. Meşhur Faty Papy vardı mesela. Pttde Süper Ligde bir iki sezon oynasa belki çok iyi bir topçu olacaktı ama kayboldu oynatmadigimiz için.

Biz normal şartlarda yatırım yapacaksak düzenli oynayan, sıçrama yapması beklenen gençlere veya geldiğinde doğrudan katkı alacağımız tecrübeli oyunculara yatırım yapmalıyız.
    ( ゚д゚)

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birinci öncelik takımı korumak olmalı öyle 7 oyuncu gönder 8 oyuncu al işlerine girilirse yine başarılı olamayız.
    Gönderilecek oyuncular belli ; Amiri , Ibanez , Toure, Hasan Batuhan

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak - Nwakaeme
    JP - Obertan

Oyunu kenardaki işleyen düzen üzerine kurup orta bölgeyi parsellememiş lazım. İyi de bir golcümüz olursa tadından yenmez.

Nwakaeme tarzında oyunu yönlendirebilen bir de sağ açık bulsak (Obertan?) Sosa'nın oyun planına göre alternatifi de doğal yollardan oluşmuş olur.

Skor yapmazsa Yusuf 10 numarada barınamaz. Mevcut şartlarda geride oynasa parmak Yusuf'tan daha iyi durumda. Yusuf oyunu akıtamıyor. Yük oluyor bir yerde. Zincirlerini kırması lazım.

Bu sezonu Nwakaeme kurtardı gibi görünüyor. Takımda tutup 1 ya da 2 oyuncuyla onu desteklersek seneye iyi işler yaparız. Yusufu satınca da küçük takım olmayız abartmayın doğru zamanda doğru kararlar almak lazım. Önümüzdeki süreçte TS Yusufa ne katacak Yusuf Taye ne katacak öngörmek lazım. İki tarafın da selameti için karar alınmalı.
    Aynen katılıyorum kardeşim Yusuf bu takımda yük olmaya başladı ekstra bir şeyler katmıyor bu yıl iyi bir parayla okutmak lazım 15-20 milyon Euro Trabzonspor için çok iyi bir para bir sezonunu kurtarır
    Aslında aynı şeyleri Ekuban içinde söyleyebilirim çok iyi bir hamle oyuncusu olabilir ama Trabzonsporun forveti olabilir mi çok emin değilim hala topu kontrol etme ve sürme konusunda problemler yaşıyor savruk oynuyor bize ne yaptığını bilen adam lazım Nwakaeme gibi
    Obertan şu haliyle Yusuftan daha çok katkı verir Erzurum maçında orta sahada bize iyi direnç koydu maalesef bunu Yusuf hiç yapmıyor top rakipteyken oyunu sadece seyrediyor dikkat edin pres yaptığı pozisyonlar bile sahte hiç top kaptığını gördünüz mü Abdüş bile o boyla malatya maçında siyahi yarmalardan top kapıyordu
    Bu yıl akıllı düşünmek lazım katkı verecek adamlar monte edilmesi lazım risk almamak lazım bunun için önce sağlam bir stoper bulmak lazım Malatyadaki Mina veya Fenerdeki skrtel gibi ve onların önünde oynayacak ve zaman zaman stopere yardımcı olabilecek bir ön libero fizik ve teknik yönü yüksek bir olması lazım Türkiyede beğendiğim böyle bir topçu yok atletik biri olmalı

Yani kısaca mevcut kadrodan Zargo, Amiri, İbanez gönderilebilir Yusuf satılabilir bunların yerine Obertan bir stoper ve bir ön libero alınabilir
    @ okşoholu

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aranan santrafor Vedat Muriqi.

Bizim gibi rakip ceza sahasında fink atan takım için bulunmaz nimet.

Hem hücumda hem savunmada duran toplardaki zaaflarımız malum, sadece bizim duran toplarımızda etkili olmakla kalmaz rakiplerin duran toplarındaki tehlike yüzdesini de azaltmış oluruz bana göre.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Nereden
    İstanbul

Bu arada Rize'nin sol beki Melnjak Rize'ye çok çok fazla bi adam.

Novak'tan bile daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hem hücumda hem savunmada duran toplardaki zaaflarımız malum, sadece bizim duran toplarımızda etkili olmakla kalmaz rakiplerin duran toplarındaki tehlike yüzdesini de azaltmış oluruz bana göre.
    Üstelik Türk vatandaşlığı da var. Seneye -muriqi, Ekuban, genç yerli- şeklinde bi forvet hattımız olsa fena olmaz.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum kardeşim Yusuf bu takımda yük olmaya başladı ekstra bir şeyler katmıyor bu yıl iyi bir parayla okutmak lazım 15-20 milyon Euro Trabzonspor için çok iyi bir para bir sezonunu kurtarır
    Aslında aynı şeyleri Ekuban içinde söyleyebilirim çok iyi bir hamle oyuncusu olabilir ama Trabzonsporun forveti olabilir mi çok emin değilim hala topu kontrol etme ve sürme konusunda problemler yaşıyor savruk oynuyor bize ne yaptığını bilen adam lazım Nwakaeme gibi
    Obertan şu haliyle Yusuftan daha çok katkı verir Erzurum maçında orta sahada bize iyi direnç koydu maalesef bunu Yusuf hiç yapmıyor top rakipteyken oyunu sadece seyrediyor dikkat edin pres yaptığı pozisyonlar bile sahte hiç top kaptığını gördünüz mü Abdüş bile o boyla malatya maçında siyahi yarmalardan top kapıyordu
    Bu yıl akıllı düşünmek lazım katkı verecek adamlar monte edilmesi lazım risk almamak lazım bunun için önce sağlam bir stoper bulmak lazım Malatyadaki Mina veya Fenerdeki skrtel gibi ve onların önünde oynayacak ve zaman zaman stopere yardımcı olabilecek bir ön libero fizik ve teknik yönü yüksek bir olması lazım Türkiyede beğendiğim böyle bir topçu yok atletik biri olmalı

Yani kısaca mevcut kadrodan Zargo, Amiri, İbanez gönderilebilir Yusuf satılabilir bunların yerine Obertan bir stoper ve bir ön libero alınabilir
    Yusuf'un kötü performans sergilediğine katılıyorum fakat yusuf onazi gittiğinden beri 10 numara gibi değil de box to box gibi oynuyor. arka sağlam değil gibi. eskisi kadar ceza yayı çevresi ve ceza sahası içinde görünmüyor. iyi bir altı numara aldıktan sonra izlemek lazım bir de.

Bence eğer yazıcı ve Abdulkadir için olağanüstü bir teklif yok ise veya onları satmadan da bir bütçe çıkarabiliyorsak kalmalılar.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Romanya basını şu adamı bize yazmış

https://www.transfermarkt.com.tr/ibr...spieler/127083

Şöyle bir de kaynak var: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/exc...or-565469.html
    Konu ilelebeTS tarafından (22.04.2019 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Lazio kulubu, Trabzonspor’un genç oyuncusu Ömer İmamoğlu’nun peşinde. (Laziosiamonoi)

Trabzonspor'un geçtiğimiz yaz Altınordu'dan kadrosuna kattığı genç golcüsü Ömer İmamoğlu'yla ilgili İtalyan basınından gündeme bomba gibi düşen bir transfer iddiası geldi.

Lazio'ya yakınlığıyla bilinen "La Lazio Siamo Noi" adlı internet sitesinin özel haberine göre İtalyan kulübü, sportif direktör Igli Tare'ye 17 yaşındaki futbolcuyu takıma kazandırabilmesi için tam yetki verdi.

Haberde Serie A ekibinin İmamoğlu transferi için uzun bir süredir nabız yokladığı ancak oyuncunun menajeri Ali Egesel'in direnciyle karşılaştığı ifade edildi. Öte yandan Trabzonspor'un da, Inter ve Sevilla'nın da yakından ilgilendiği öne sürülen 1.88 boyundaki oyuncusunu ucuza bırakmak istemediği kaydedildi.

Ilk kez duydum adini, taniyan var mi bu cocugu ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (22.04.2019 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kardeşim vedat muriqı yi bende çok tutuyorum tam türkiye ligine uygun forvet uzun boylu fizikli güçlü top hakimiyeti iyi arkadaşına duvar olabilen takımı ilerde tutan takımı ilerde oynatabilecek bir forvet son 2 yıl içersinde kendini çok geliştirdi ayrıca türk statüsünde amam gel görki rize bu adamı bize vermez zaten 3 istanbul takımıda bildiğim kadarıyla takip ediyor bize yedirmezler diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim vedat muriqı yi bende çok tutuyorum tam türkiye ligine uygun forvet uzun boylu fizikli güçlü top hakimiyeti iyi arkadaşına duvar olabilen takımı ilerde tutan takımı ilerde oynatabilecek bir forvet son 2 yıl içersinde kendini çok geliştirdi ayrıca türk statüsünde amam gel görki rize bu adamı bize vermez zaten 3 istanbul takımıda bildiğim kadarıyla takip ediyor bize yedirmezler diye düşünüyorum.
    Futbolcu bize gelmek istedikten sonra istedikleri kadar debelensinler, diretirlerse de fayda alamazlar zaten, alamasınlar da.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz baktım..Topla hakikaten çok iyi..Hızı,tekniği vs müthiş ama bitiricilik kısmı önemli...Castillo yu yaşadık gördük sonuçta..

Nereden
    Ankara
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bana kalsa 2 stoper 2 orta alan 1 sağ açık ekuban kalırsa 1 giderse 2 adet forvet ilk 11 için şart ama öncelik stpoer olmalı bence
    sana kalsa kulüp batsın, hazıra konsun,oyuncu yetiştirmesin, iho ve muro dönemlerindeki gibi 20 transfer yapsın,20 oyuncu kovsun.

bu kafayı değiştirmen lazım bro

tüketim değil üretim ekonomisine geçmek lazım
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olası ömür ve yazıcı transferlerine hazırlıklı olmak lazım.

yeteneğe eğilmemiz lazım.yetenek ve olgun yaş dönemlerindeki oyuncuları yakalamak lazım.yerli oyuncuların olgunlaşması biraz zaman alıyor malum

bunlardan biriside emrah başsan. sağ açık pozisyonunda oynuyor.27 yaşında.kıvama geldi.ve sözleşmesi bitiyor.etkili bir sol ayağı var

https://www.transfermarkt.de/emrah-b...spieler/177031
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)