Sayfa 3934 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2934 3434 3834 3884 3924 3932 3933 3934 3935 3936 3944 3984 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,326 ile 98,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eku 10 numarada oynadığında sağa sola destek atarak çift forvet gibi oynuyoruz. İyi bir 10 numara alırasak yedeğe kayar belki ama onun dışında kesilmesi zor. Guilherme, Ndiaye, Parmak falan 10 da denedik ama tam kadro olsak Eku oynar orada şu an. Öndeki hattı birbirine çok iyi bağlıyor dinamizmi ile.

Nedelev Guilherme'den bile güçsüz, yavaş adam. İş yapacağına inancım kalmadı benim. Sağ kanatta önümüzdeki sezon Nwakaeme tarzı 10 gol 10 asist yapabilecek biri gerek. 2-3 milyona bulunur bence.
    İlgisi yok, Waka da yavaş ama skorer, Nedelev de her yıl çift haberlerde skora katkı sağlar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlgisi yok, Waka da yavaş ama skorer, Nedelev de her yıl çift haberlerde skora katkı sağlar.
    Tarzını Guilherme'ye benzettim ben. Daha teknik ama fiziksel olarak daha zayıf gibi geldi. 1.80lik kanat forvet istiyorum artık

Nereden
    Samsun

seneye kontratı bitecek olan livajayı geniş kadroda düşünmeliyiz. tıpkı ekuban gibi hücumun her bölgesinde oynuyor ve çok etkili olduğunu düşünüyorum. uefa elemelerinde bize de gol atmıştı. bu sene 36 maçta 15 gol 11 asist yapmış. kanat forvet ve 2.forvet olarak çok etkili. sörloth gibi en uçta değil de ekuban gibi diğer bölgelerde etkili oynuyor.
    bizde vişça etkisi yaratabilir.

https://www.transfermarkt.com.tr/mar.../spieler/95438

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tarzını Guilherme'ye benzettim ben. Daha teknik ama fiziksel olarak daha zayıf gibi geldi. 1.80lik kanat forvet istiyorum artık
    Yabancı sınırı, Ekonomik sıkıntılar, Avrupa yasağı, önümüzde çok sıkıntılı süreç bizi bekliyor,hayalimizdeki adamı bulmak çok zor. Hadi Uğurcan'ı 18'e sattık diyelim 12'sine banka el koyuyor bize kaldı mı 6,bu 6 milyon euroya Giden Sosa 'nın mı, Novak' İn mı Bodu 'nunun mu yerini dolduracağız yoksa sağ açık ve bitmeyen stoper sorununu mu gidereceğiz.

Nereden
    Ankara

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye kontratı bitecek olan livajayı geniş kadroda düşünmeliyiz. tıpkı ekuban gibi hücumun her bölgesinde oynuyor ve çok etkili olduğunu düşünüyorum. uefa elemelerinde bize de gol atmıştı. bu sene 36 maçta 15 gol 11 asist yapmış. kanat forvet ve 2.forvet olarak çok etkili. sörloth gibi en uçta değil de ekuban gibi diğer bölgelerde etkili oynuyor.
    bizde vişça etkisi yaratabilir.

https://www.transfermarkt.com.tr/mar.../spieler/95438
    Livaja, bence de kesinlikle düşünülmesi gereken bir isim.
    oflu fanatik

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı sınırı, Ekonomik sıkıntılar, Avrupa yasağı, önümüzde çok sıkıntılı süreç bizi bekliyor,hayalimizdeki adamı bulmak çok zor. Hadi Uğurcan'ı 18'e sattık diyelim 12'sine banka el koyuyor bize kaldı mı 6,bu 6 milyon euroya Giden Sosa 'nın mı, Novak' İn mı Bodu 'nunun mu yerini dolduracağız yoksa sağ açık ve bitmeyen stoper sorununu mu gidereceğiz.
    Nwakaeme gibi adamı 1 milyona bulduk. Alanya Junior Fernandesi bulmuş getirmiş. Sörloth gibi kiralık + opsiyon şeklinde yapabiliriz transfer.

Sosa, Novak ve Ndiaye'nin gittiğini varsayıyorum. Bu adamların yerine kaliteli adam alamazsan hücum gücü de düşecek. O zaman kanat forvetin önemi daha da artacak. Nwakaeme örneği var önümüzde. Adam tek başına takım gücünü ikiye katlıyor. Nedelev belki bu gücü arttıracak bir oyuncudur bilmiyorum ama sırf ucuz veya bedava diye 3 yıl vasat-ortalama arası performans gösterecek adamlara sözleşme vermeyiz umarım.

Aldığımız adamı seneye elden çıkartmak zorunda kalmayalım. Zargo Toure falan devri bitsin artık.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu lille yine bizden bir oyuncuya göz koymuş geçen haberi vardı eğer öyleyse bizde luiz araujo'yu alsak onlardan 10 milyon euro vermişler gerçi ama 11 oyuncusu değil onlarda.

kanat oynar forvet arkası oynar ilerde her yerde oynar. orada istenileni veremedi ama bizde sıçrama yapar gibi geliyor bana.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    İstanbul

Şu çocuğu mesela QPR 1-2 sezon önce Wycombe'ye kiralamış. Wycombe fifa kariyerde en aşağıdan başlamak isteyenlerin seçtiği takım

Chelsea Lampard'a muhtaç olacak kadar kötü durumda olmasa Maount, Tammy, James, Odoi falan Championshipe kiralanırdı yine herhalde. Tammy'i, Mount'u falan alamazsın belki ama potansiyel vaat eden ama şans bulamayan ikinci adamı al gel. Newton başkana çok güveniyorum inş getirecek böyle 2-3 topçu.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Şu çocuğu mesela QPR 1-2 sezon önce Wycombe'ye kiralamış. Wycombe fifa kariyerde en aşağıdan başlamak isteyenlerin seçtiği takım

Chelsea Lampard'a muhtaç olacak kadar kötü durumda olmasa Maount, Tammy, James, Odoi falan Championshipe kiralanırdı yine herhalde. Tammy'i, Mount'u falan alamazsın belki ama potansiyel vaat eden ama şans bulamayan ikinci adamı al gel. Newton başkana çok güveniyorum inş getirecek böyle 2-3 topçu.
    Manyak topçuymuş cidden bu...

İyi takımlara gidebilir yakında...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manyak topçuymuş cidden bu...

İyi takımlara gidebilir yakında...
    Tottenham istiyormuş.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa yerine seri demistim de adamin yillik maliyeti 4.5 milyon avroymus gayseye yuh diyorum ondan sonra neden batti klupler asla o paralari edecek bir adam degil..kanga son kupa macinda cok iyiydi yine ciddi ciddi haberleri yapilmaya basladi olacak sanirim. ndiaye gidecekse kesinlikle mensah da yoklanmali ilerde satilir bu adam duzenli oynarsa ekmek yenir bonservisde kazanilir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Guilherme geldiginde sonunda sut atan bir oyuncu aldik demistik yazicidan sonra o da kaleyi unuttu.kaleyi gordugu zaman zimbilayacak bir adam bulunmali

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yusufemrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Livaja, bence de kesinlikle düşünülmesi gereken bir isim.
    Kangaya bu kadar ağzının suyu akan TS taraftarının iki maçta bize işkencenin kralını çektiren bu adama bu kadar az sulanmasını merak ediyorum. Livaja'nın saha dışını bilmiyorum ama genç yaşta parlayan ve en azından bizim maçlarda harika oynamış bir forvet oyuncusuydu.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Devre arasinda Messiah yerine bedelsiz John Ogu'yu alsaydik belki de simdi cok farkli seyler konusuyor olacaktik...
    Yahsi Bati 51:28

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedelev'i bana kalırsa forvet arkası olarak düşünüyoruz

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

nedelevi bu ligde fakir sümüğü gibi ezerler. bu lig sert bir lig. livaja ve kanga daha iyi olabilir. garantici olmak lazım ingiltere liginden alalım adamları. bilgisayarda en zor bölümden medyuma gecersin daha iyi becerirsin. adam easy ligden geliyor bizim lig mediıum adam tutunamıyor. hard very hard olan yerlerden futbolcu alınmalı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Afrika Diğer

Altınordu'da Kemâl Rüzgar'ın da sözleşmesi bitiyormuş. Yerli santrafor olarak alabileceğimiz en iyi isimlerden, mutlaka düşünmeliyiz.

Nereden
    Ankara

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasinda Messiah yerine bedelsiz John Ogu'yu alsaydik belki de simdi cok farkli seyler konusuyor olacaktik...
    Keşke sene başı geleydi Obi Mikel yerine alınmaması yanlış bir hamle oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.transfermarkt.com.tr/nan...spieler/291399

iki defa izledim, bu adamı almalıyız. Adı kısaca Nanu, Portekiz'in Maritimo takımında oynuyor.
    Konu HIZIR_IR tarafından (04.07.2020 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.
    Fatih Tekke

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Todor Nedelev: Trabzonspor'dan teklif aldım. Sezon sonunda yönetimle görüşeceğim. Eğer Trabzonspor'un teklifi yeterince iyi olursa bunu değerlendireceğim. Açıkçası yurt dışına gitmenin zamanı geldi.

DİVANE...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Linssen sözleşmesi bitmiş boşa düşmüş. Feyenoord ile imzalayacak diyorlar. fb falan kapmaz umarım. Kuyt gibi istikrarlı karakterli topçu. Bize gelsin isterdim.

Bu sezon ligde 14 gol 6 asist yapmış, değeri nasıl 2.4te kalmış anlamadım.

Nereden
    Almanya

Kangayi alalim, adam bize gecmis zamanda (Rostovda) avrupa maçında gol atmisdi, ayni kanga bize bu sezonda Spartak Pragla yine gol ati.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

İşler kötü giderse bu yorumun bir geçerliliği kalmaz ama olur da şampiyon olup cezayı da kaldırırsak, üzerine Uğurcan, Abdülkadir'i iyi fiyatlara satarsak Nedelev, Kanga falan bu küçük lig adamlarıyla uğraşmamalıyız. Nwakaeme örneği gelmesin öyle 5 transfer yaparsın biri anca tutar.

Palaversa, Gallagher, Ruud Vormer üçlüsü çok iyi olur seneye.

Kanat forvet olarak da Hee-chan Hwang'ın peşine düşmeliyiz. Çok tuzlu olur gibi dursa da Bundesliga 2'de pek de bir şey yapamamıştı. Bu ilk parlak sezonu 6-7 gibi bitebilir.

Sol bek için de İspanya'dan Pedraza ve Pedrosa adaylarım.

Tabi şampiyon olabilsek bile bu saydığım isimlerin hepsi çok tuzlu gelir ama vasat adamların peşinden koşmayı da bırakmalıyız. 3 stoper aldık bu sezon ve halen daha stoper lazım.

Nereden
    Afrika Diğer

Şöyle Leo Skiri Østigård ismini bir kenara yazalım.

Norveç U21 millî takımının as stoperi, henüz 18 yaşındayken Brighton tarafından keşfedilip transfer edildi ve 1 yıllık Brighton altyapı mâcerasının ardından bu sezon St. Pauli'ye kirâlandı. Sezona şanssız sakatlıkla başlamasına rağmen kısa sürede formayı alarak toplamda 28 maçta, 2 bin 346 dakika forma giydi.

Özellikle Twitter'daki @NORftbl hesâbının kendisine ilgisi ve desteği oldukça büyük ki hakkında sık sık tweet atıyorlar:

"Leo formda/iyi durumda görünüyor. Çok uzun değil ama 1,85'lik boyuna rağmen hava toplarında canavar gibi. Başa baş tüm mücâdeleleri gücü ve saldırganlığıyla kazanıyor."

"Molde'den Brighton'a transfer edildiğinden beri inanılmaz bir stopere evrildi. St. Pauli'deki sezonunun tadını çıkarıyor.

O Premier League için hazır mı?"

*

Ayrıca kendisini tâkip eden Türk vatandaşlar da hakkında epey olumlu şeyler yazmış.

Bu tweet'te vedâ maçında attığı kafa golü var: https://twitter.com/St_Pauli_France/...40401058021378

*

FM 2020 profili:

Fizikî anlamında gerçekten yaşına göre muazzam görünüyor. Hırsı da tüm fotoğraflarından belli oluyordu, FM de o hırsı boş geçmeyip 17 vermiş. Hava topları kısmı da etkileyici... Belli ki tekniğinden ziyâde mücâdeleci & agresif yapısıyla öne çıkıyor ki bence böyle bir stoper şart. Yanına da tecrübeli, oyun kurmasını bilen bir stoper aldın mı tadından yenmez...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedelev bana adrian mierzijevzskiyi hatirlatiyor.
    Onda da benzer transfer sureci olmustu. Alirken baya ugrasmistik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)