Sayfa 424 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 324 374 414 422 423 424 425 426 434 474 524 924 1424 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 10,576 ile 10,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeguet çok etkili bir kanat oyuncusu.Para+takas konusunda birşey diyemem ama sadece takasla vermeleri imkansız gibi birşey.

Adamda fizik güç var,çeviklik var,dribbling var,teknik var,orta var,şut var.Bir kanat oyuncusununda olması gereken her özellik var.

Sosa,Abdülkadir,Yusuf ve Pereira gibi pas oyununda etkili oyuncularımız var.Süper ligin en iyi pas yapan,en iyi organize olan takımlarından biriyiz.Genel anlamda skor bulmakta zorlanıyoruz.Trezeguet gibi sonuca gitme konusunda iyi bir isim bu oyuncuların yanına eklenirse bu takım şampiyonluğun en büyük adayı olur.
    Katılıyorum Trezeguet alınırsa çok iyi olur 5 milyon Euro serbest kalma maddesi var o para bizde yok ancak Mustafa Denizli Onur ve Olcay'a yok demez bence

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fouad Bachirou - Ön Libero - Malmö - Hesaplı, hırslı başarıya aç.
    José Artur de Lima Júnior-Ön Libero - Colombus Crew-Hesaplı, Çift yönlü-Teknik.
    Vakoun Issouf Bayo-Dunajk sa-Forvet - Hesaplı - Müthiş Potansiyel - Futbola aç.

Şu 3 adamı not edin.
    Bachirou bizim aradığımız sertliğe sahip değil bence. Iyi adam ama bize top kapma canavarı biri lazım.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Trezeguet denilen elemana güvenmeyin çok fazla. Adamın belli ki kariyer hedefi yok. Geçen hafta Suudi Arabistan'dan yüklü bir teklif aldığı için antrenmana çıkmadı. Kriz çıkaran oyunculardan ki özellikle de para için kriz çıkaran futbolculardan bize hayır gelmez. Zaten o paralara takas veya ödeme yapamayız.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçmişten ders almamız lazım transfer işinde. Yoksa aldığın adam kalite olsa dahi işine yaramıyor. Örneğin kucka. Bence de kötü bir oyuncu değil ama ihtiyacımız olan oyuncu da değil. Beşiktaş lensi aldı adam takım oyununa paslaşmaya uygun değildi şimdi çöp oldu. Fenerde tonla asist yapan adam hem de. Trezeguet gelse bize aynısı olacak. Dolayısıyla ileri hatta illa ki biri olacaksa forvet olmalı ki ona da bütçe yok zaten. Bizim şu an en bariz eksiğimiz lider stoper ve ayağı düzgün güven veren bir altı numara. Onun dışında takımın transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişten ders almamız lazım transfer işinde. Yoksa aldığın adam kalite olsa dahi işine yaramıyor. Örneğin kucka. Bence de kötü bir oyuncu değil ama ihtiyacımız olan oyuncu da değil. Beşiktaş lensi aldı adam takım oyununa paslaşmaya uygun değildi şimdi çöp oldu. Fenerde tonla asist yapan adam hem de. Trezeguet gelse bize aynısı olacak. Dolayısıyla ileri hatta illa ki biri olacaksa forvet olmalı ki ona da bütçe yok zaten. Bizim şu an en bariz eksiğimiz lider stoper ve ayağı düzgün güven veren bir altı numara. Onun dışında takımın transfere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum
    rodaya bişey olsa forvet yok

onaziye bişey olsa yerine adam yok

stoperler en azından 3 kişi şimdilik

aciliyet olarak forvet, defansif ortasaha ve stoper ve hatta kaleci.

burak, kucka, esteban, onur, ibanez gitmeli

trezege ise alınabilir kalitede fakat mevcut durumda 5 milyon asla verilemez. takasla yollasak bile nakit isteeceklerdir. o yüzden çok çok zor

Nereden
    Hatay

Kişiliğini bilemeyiz tabi ki onu kulüp araştıracak .
    Ama izlediğimiz bildiğimiz Trezeguet bence bizim takıma cuk oturur.
    Sağ kanat Abdülkadir solda Trezeguet çok iyi olur diye düşünüyorum.Ama zor Nwkame oyunu yavaşlatıyor top tutuyor kaybetmiyor ama çok ağır topu önüne alması pas vermesi veya topla ilerleme yaparken rakip takımın defans hattı yerleşiyor pozisyonlarını alıyorlar.
    Amiri iyi bir yedek oyuna sonradan girerek direnç katıyor ama ilk 11 için yetersiz bence

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay, Recep, Kuco ve bu futbolcuların 2018/19 kalan alacaklarının Trabzonspor tarafından ödenmesi karşılığında Trezeguet alınırsa, çok iyi iş çıkarılmış olur.

Burak'tan ortaya çıkacak tasarruf ile orta alanın gerisine Onazi ile rekabet edecek bir futbolcu alınırsa , bu takım üst gruptan ayrılmaz ligi istediği yerde bitirir. Belki bu sezon değil ama gelecek sezon için hem takım maaş dengesi düzene oturmuş hem de 2-3 transfer ile ligin en iddialı takımı ortaya çıkarılabilir.

Yine de en büyük silahımız takım içerisindeki duygusal bütünlük , en büyük dezavantajımız ise nakit akışı. Güçlü tarafımızı daha da ön plana çıkaracak , zorluk çektiğimiz idari-ekonomik sorunları ise daha dengeye getirmek öncelikli meselemiz. Bu uğurda bir kaç yıl büyük transfer yapmamamız ve dar kadro ile mücadele etmemiz gerekiyorsa , bu durumu da hep birlikte desteklemek, sahiplenmek gerekir.
    Konu Serdar A tarafından (15.12.2018 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rodaya bişey olsa forvet yok

onaziye bişey olsa yerine adam yok

stoperler en azından 3 kişi şimdilik

aciliyet olarak forvet, defansif ortasaha ve stoper ve hatta kaleci.

burak, kucka, esteban, onur, ibanez gitmeli

trezege ise alınabilir kalitede fakat mevcut durumda 5 milyon asla verilemez. takasla yollasak bile nakit isteeceklerdir. o yüzden çok çok zor
    ben yazın yapılan transferlerin bile nasıl yapıldığına şaşıyorum. kulübün durumu öyle böyle kötü değil batmış durumdayız. bu noktada bu takım biraz nefes alsa dahi artık o paraları vermez bi oyuncuya. sağdan soldan bulabileceği adamlarla bu işi götürmeye çalışacak. takım bu sezon sene başından bu yana onurun onazinin akbaşın bizzat elleriyle epey gol yedi. bazı maçlara direkt yenik başladık. bu kadar kötü olmasa eminim transfer falan düşünmezdi onlar da.

Nereden
    Avrupa Diğer

Hırslı, zeki ve futbolu bilen adam alalım.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Trezeguet , Diagne ikisi de fos.

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben trezeguet'in üstünü dünya kupasında izledikten sonra sildim.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kasımpaşa, Mbaye Diagne için gelen 12 milyon euro'luk teklifi reddetti.

Senegalli futbolcu için 20 milyon euro istiyorlar. (@fanatikcomtr)

http://bit.ly/2rkgVRR
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşa, Mbaye Diagne için gelen 12 milyon euro'luk teklifi reddetti.

Senegalli futbolcu için 20 milyon euro istiyorlar. (@fanatikcomtr)

http://bit.ly/2rkgVRR

Hahaha.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

barış yurduseven ın dediğine göre ,
    Burak yılmazın apar topar maaşı ödenecek ve devere arasında talip olan takımlara satılıp para kazanılmaya çalışılacak .
    Onur un ise maaşı ödenmeyecek . bu sebeple onur serberst kalma hakkına sahip olacak .
    Onuru yerin dibine sokacak bir hamle olur sevindim .
    Gercı dava acar özer hurmacı gibi çatır çatır alır o ayrı
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Hatay

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak yılmazın apar topar maaşı ödenecek ve devere arasında talip olan takımlara satılıp para kazanılmaya çalışılacak .
    Onur un ise maaşı ödenmeyecek . bu sebeple onur serberst kalma hakkına sahip olacak .
    Son derece saçma bir hareket olur parasını ödemeyince sözleşmesini feshedip üstüne mahkemeye verecek tazminat alacak misliyle yönetim bunu yapmaz anlaşarak karşılıklı fesih yapılır

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Öncelikli olarak futbolcuların maaşlarını ödememiz lazım.

Nihayetinde her ay, yıl ödememiz gereken milyonlarca dolar var. Dahası FİFA'da da 60'a yakın dosya bekliyor.

Hani Şota, Ekuban, Houseini örneğinde olduğu gibi ekonomik külfeti olmayan, kaliteli futbolcular bulmalıyız.

Halihazır Kasımpaşa bunu çok iyi yapıyor.

Transfer için ise direkt oynayacak kaleci, sol bek, iki yönlü orta saha(6-8) ve sol kanat oyuncusu alınması icap ediyor.

Bunlar zaruri ihtiyaç değil bu bölgelere isimler belirlenerek yahut sözkeserek yaz transfer döneminde gereken yapılabilir.

Altyapıdan daha önce belirttiğim isimler. Furkan, Tunahan, Berkay Sefa. Ek olarak 1461'den Sefa Kınalı, Burak Temir vs.. var.

Şayet yapılacak yabancı transferler iyi olursa bunlarla iyi harmanlanırsa iyi bir kimliğe ve takım anlayışına sahip olabiliriz.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekonomik durum göz önünde bulundurulduğunda takıma kaliteli takviye yapmamız zor görünüyor. Bu yüzden şampiyonluk hala benim için çok uzak ama en azından 2.lik ve türkiye kupası hiç zor değil. Ama yusuf, abdulkadir gibi oyunculardan para kazanmak istiyorsak kesinlikle avrupaya gitmeliyiz.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ara transferde cafer tosun kesinlikle takıma katılmalı. kupa maçlarında, lig maçlarının sonlarında kesinlikle forma bulmalı. çok beğeniyorum oynadığı futbolu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onura kimse para vermez farkına varmış demekki yönetim
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak'ın talibi çok geri kalan 17 takım da ister adamı bunu biliyoruz. İsteyen elini cebine atacak. Ya da Burak alacaklarından feragat edip istediği yere gidecek ki ben maaşının bir şekilde ödenip istediğimiz takıma satılmasından yanayım ki bizim açımızdan en doğru tercih fb gibi duruyor. Para harcamak zorundalar.

Onur'u alabilecek takım çok az. Bence Kasımpaşa'nın bu tarz bir isme ihtiyacı var. Para edecek oyuncuları da var ama çok bonservis vereceklerini sanmıyorum. Onur'un da gitmek için fedakarlık yapacağını düşünmüyorum.

Kucka'yı ise içeride bir takıma satmaktan yana değilim. Piyasası olan bir adam ve bir tık daha az bedelle yurt dışına gitmesini tercih ederim. Potansiyelli bir adam ve ligde benzer bir b2b oyuncu yok maalesef.

Bizim ihtiyacımız ise kesinlikle bir stoper, Mümkünse Estaban denen varili yollayıp tecrübeli ve yaşlı bir kaleci almak, Mümkünse Türk. Teknik bir 6 numara bulursak da bal kaymak olur. Bu yoklukta satış olmadan geri mevkilerin idare edeceğini düşünüyorum. Şampiyonluk diye hedef koyup gereksiz açılmaya mahal yok, İskelet oturmaya başlıyor önümüzdeki sene çok daha sağlam gireriz İnşallah.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Slimani bizde iş yapar mı ?
    Özkan SÜMER

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim ozan tufandan hala umudum var, Trabzon açardı o çocuğu ama yıllığı çok fazla.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slimani bizde iş yapar mı ?
    Yapmaz olur mu Kanımca ligin en formsuz ama en iyi forveti. Kaldı ki Ersun faydalanacaktır. Kaldı ki zaten alamayız
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökhan Uzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmaz olur mu Kanımca ligin en formsuz ama en iyi forveti. Kaldı ki Ersun faydalanacaktır. Kaldı ki zaten alamayız
    Bizim ofsayt kralıyla takas etmezler mi acaba ?
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim ofsayt kralıyla takas etmezler mi acaba ?
    Bonservisi onlarda değil ki
    (Dozer) Cemil Usta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)