Sayfa 47 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 547 1047 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Hoca’dan beklentisi olan arkadaslari seviyorum.
    O en kucuk ihtimalleri kovalayan, inanmak isteyen guzel insanlar.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu da koyalım bari

Bu durumda pas yaparken hata yapma lüksün yok. Bölgede yüksek pas isabet oranına sahip bir oyuncu olmalı. Bizde böyle bir durum olursa o topu değıtma görevi onaziye kalıyor ve isabetsiz bir pasta rakip geniş alan yakalamış oluyor. Bu sistem için pas oyunu oynayabilecek bir orta saha ve iki iyi bek gerek.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kotu hocalar gordum.
    Ama futbolun f sinden anlamayanini ilk kez goruyorum.
    İbanez tercihi yanlis bir oyuncu tercihi degil sadece.
    Bir fecaat. N’aptigim hakkinda en ufak fikrim yok itirafi.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusuf Sociedad'a giderse bize Hector Morenoyu verme şansları nedir? yada yönetim böyle bir hamleyi düşünürmü acaba?
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gecmis tecrubeler ornekler diyor ki Doumbia yi alan normal sartlarda ligde gol sikintisi yasamaz.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Iran ligi hollanda 2.liginden iyiyse, holl 2.liginden adam alsaydik bâri... hiyar ferdi'yi yoklasaydik...
    ben geçen sayfalarda yazdigimi düzeltiyorum, Morteza büyük ihtimal bizden alacaginin fazlasini alacak Traktör'de, ya da menajeri çok daha fazla pay alacak...
    ama hem o avrupa teklifleri yalandi, hem de brighton olayi, baslarda da yazmistim blöftür diye...
    yalniz bu Traktör isini hesap etmemistim, onlar için sevindim ama bizim için kötü oldu...
    haaa ama onun yerine stoper almayip 6-8 falan alirsak kesinlikle hayirlisi olmus derim...

ya aklima geldikçe çildiriyorum, kuconazi virüsü ile olmaaaazzzzz
    kovun gitsin yaa

rodayeka ?? sat gitsin sat sat sat

yas 33 , fayda 0 , maas 1,6m€ mu ne... gönder, al nwakaeme'yi, geç o yana
    gönder onazi ve kuçka'yi, saglam 1 topçu al yeter, koy Cafer'i bitir isi, ya da
    yeni gelen + Abdül + Yusuf
    satabiliyorsan sosa'yi da sat...

_________________________Cafer (busquets-casemiro)
    ________________AbdülkadirÖ (modriç)______Yusuf (kroos)
    AbdülParmak__________________________________Nwaka eme
    ____________________________GralBY17

Cafer adam kovalayacak, alisacak, baska bir sey degil, topu aldi mi da bosta olan birine topu dagitacak, gerekirse en çok Abdülkadir'e verecek, o da oyun kuracak... ya mâdem öze dönüs mâdem tasarruf, taraftar da hazir buna, îtiraz eden çok kimse çikmaz, firsati degerlendirin daaa e agzina ayndigimin yönetimi.... zegi ile ugrasacaginiza, ulan hiyar herifler ulan rezil gereksizler sizi, utanmazlar.... böyle taraftar buldunuz begenmiyorsunuz, bizleri kuçka onazi kalaslarina mahkûm ediyorsunuz, yapmayin etmeyin ayiptir yaziktir yaa.... yeter valla yeter....
    gidin tüm alt yapiyi oynatin da demiyoruz bee, 1 adam daha ekleyin diyoruz, çocuk genç millî takimlarda çok fazla oynamis kaptanlik yapmis birisi, Abdülkadir'in kaptanligini da yapmis berâber oynamislar, bunu oynatmayacaksiniz da kimi oynatacaksiniz...
    arada MuratCem de oynar, SamiCan gerekirse süre alir,,, rekâbet ettikleri topçular çok iyi degiller ki "imkansiz yaa" diyelim...
    eeyy ünal hoca sen de az biraz adamlik kirintisi kaldiysa - sikeci mecnun olayini da fazla gündeme getirmiyorum yoksa savunulacak tarafin yok - çikarsin cesâretli kararlar alip en az 1 alt yapi topçusunu daha sahaya sürersin, bilhassa orta sahadan, bilhassa o 2 gereksizin yerine....
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu razvan lucescu bizimle anıldığında isyan ediyodu herkes adam paokla ortalığı dağıtıyor keşke bize gelseydi zamanında

karaozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu razvan lucescu bizimle anıldığında isyan ediyodu herkes adam paokla ortalığı dağıtıyor keşke bize gelseydi zamanında
    Babasının adı geçiyordu ama maalesef ki oda bir yalanmış. Gerçi bununda adı geçseydi eğer, muhtemelen seçimden sonra "RAZVANVARİ" demiştim ben diye de revize edebilirdi Mr. Mitomani...

Nereden
    Trabzon

Konu koknar61 tarafından (15.08.2018 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Onazi yetersizdir degildir tartisilir ama adam korkmadan sorumluluk alan tek kisi maalesef

Nereden
    Almanya

Elif Elmas cok buyuk topcu olacak siritmadan Fenerin en iyi topcusuydu bugun burda cok yazilmisdi ismi nasil kacirdilar bu cocugu anlamak mumkun degil

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elif Elmas cok buyuk topcu olacak siritmadan Fenerin en iyi topcusuydu bugun burda cok yazilmisdi ismi nasil kacirdilar bu cocugu anlamak mumkun degil
    Geçen sene çok kötüydü, hatta bizim maçta 2. yarı oyuna girdiğinde hiçbir şey yapamadı adım attırmadı bizim oyuncular, çok övülen adam bu mu demiştim. Bu sezon 3 tane maçını izledim, hiç sırıtmadan Avrupa'nın büyük takımlarında oynayabilir. Gerçekten büyük potansiyeli var. Hele hele fizik anlamında resmen çağ atlamış adam, ilk Benfica maçında resmen adamı hor kullandılar tek başına her yere koştu adam. Bu yaşta bu kondisyon kapasitesi inanılmaz, fiziği de çok iyi.

Yalnız geçen sene Abdülkadir'in fersah fersah gerisindeyken bu sene Abdülkadir'in önünde gözüküyor maalesef şuanki yetenek anlamında. Halbuki Abdül'ün oyun zekası ve teknik beceresi çok daha iyi ama o potansiyel bir türlü ortaya çıkmıyor. Burada hata kimde acaba. Sık sakatlanması Abdülkadir'i kötü etkiliyor, üstüne takımdaki sistemsizlik ve yanlış kadro mühendisliği gelişimini tıkadı Abdül'ün.

Nereden
    Fransa

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene çok kötüydü, hatta bizim maçta 2. yarı oyuna girdiğinde hiçbir şey yapamadı adım attırmadı bizim oyuncular, çok övülen adam bu mu demiştim. Bu sezon 3 tane maçını izledim, hiç sırıtmadan Avrupa'nın büyük takımlarında oynayabilir. Gerçekten büyük potansiyeli var. Hele hele fizik anlamında resmen çağ atlamış adam, ilk Benfica maçında resmen adamı hor kullandılar tek başına her yere koştu adam. Bu yaşta bu kondisyon kapasitesi inanılmaz, fiziği de çok iyi.

Yalnız geçen sene Abdülkadir'in fersah fersah gerisindeyken bu sene Abdülkadir'in önünde gözüküyor maalesef şuanki yetenek anlamında. Halbuki Abdül'ün oyun zekası ve teknik beceresi çok daha iyi ama o potansiyel bir türlü ortaya çıkmıyor. Burada hata kimde acaba. Sık sakatlanması Abdülkadir'i kötü etkiliyor, üstüne takımdaki sistemsizlik ve yanlış kadro mühendisliği gelişimini tıkadı Abdül'ün.
    aga sen o maçi bir daha aç, orta sahadan topu alip Okay ve Kuçka'dan siyrilip tehlikeli yerden faul almasi var meselâ, bizim kuconazi ikilisi hayatta yapamaz bunu... o maçta Abdülkadir'e de pek adim attirmadi Elif, tabi bizim usak yorgundu, o ise sonradan oyuna girmisti...
    bir de fbye yakismayacak bir efendilik var çocukta, degismezse tabi...
    biz bizim Cafer'e bakalim, onu oynatmak gerek, ama o da girgir samatayi birakacak, instada tipik bir alt yapi topçusu gibi takiliyor, takimin vazgeçilmezi olsun sonra ergen paylasimlar yapsin sorun yok da su an biraksin bu isleri, sanki hâlinden çok memnun oynamasam da olur havalarinda gibime geliyor, oysa bos zamanlarinda ek çalisma yapmasi gerek, isirmasi gerek, idmanlarin alitini üstüne getirmeli, formayi istemeseler de ona vermeliler...

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@Sefer Asan

O pozisyonu hatırlıyorum evet ama genel olarak çok top ezmişti diye kalmış aklımda. Eleman gerçekten çok iyi, sahaya koyduğu agresifliğe hayran oldum yalnız yeteneğini çok hor kullanıyor, her şeyi yapmaya çalışıyor sahada amele gibi koşturuyor her topa, kendini daha koruyarak oynasa hücum anlamında daha çok şey katar. Gerçekten Allah vergisi her şey var. Fener'e talih kokuşu kondu ileride çok iyi bir paraya satarlar.

Cafer ben oldum triplerinde gezerse yok olup gider, sanki futbolu yalayıp yutmuş tüm kupaları kazanmış gibi bir rahatlık var çocukta. Hazırlık maçlarında bu rahatlık ona pahalıya patladı, kadroda olamamasının sebebi budur. Öyle rahat takılıyorsan pas hatası yapmayacaksın ama her topu yanlış, baskı altında hemen panikliyor. Cafer, Murat Cem ve Ahmet Hakan takımda kalsın ve formayı istediklerini göstersinler, Elif Elmas nasıl yırtıyor kendini izleyip örnek alsınlar.

Ayrıca takımda kanat yok, Ahmet Hakan'ın stili çok iyi ve mentali sağlam, niye yedeğe alınmaz bu kanat yokluğunda aklım almıyor. Sahada duruşunda profesyonellik var adamın, hiç yadırgamıyordu hazırlık maçlarında. Al dursun işte sana zararı ne. Sok 5-10 dakika oynasın. Başakşehir maçında Olcay'ı soktun da ne oldu, bir tane pas verdi o da şut çeker gibiydi başka hiçbir şey yapmadı.

Nereden
    Fransa

@TSemih61

haklisin evet, ben geçen seneden beri begeniyorum herifi... simarmazsa Makedonya'yi da sirtlar kaptan da olur yakinda...

AhmetHakan u21'de oldugu için her an takima katilabilir oynayabilir, orasi iyi...

yalniz aldigim bilgiye göre a takimda MuratCem ve AbdülParmak kalacakmis, Cafer için takim ariyorlar herhalde...
    SamiCan kalacak saniyordum, geçende 1461 idmanlarinda gördüm onu sanki, ya da ona çok benzeyen biriydi

Cafer en kötü ihtimal ptt ligine gitmeli, yoksa takimda kalsin daha iyi, pttden asagi gidecekse hiç ise yaramaz, fuzuli ve saçma bir hamle olur

Nereden
    Fransa

omeruo leganes'e kirâlik gitti, satin alma opsiyonu da olacakmis deniyor...

sociedad da oyarzabal ile 2024'e kadar uzatti sözlesmesini, eger 50m€'luk maddeyi de kaldirdilar ya da epey yükselttilerse, bilbao isi yatar, dolayisiyla Yusuf'u da çok çok büyük ihtimal almazlar...

masaya oturmamisiz belki ama, bu oyarzabal'in gidisi kesinlesseydi bir seyler olurdu Yusuf hakkinda....

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Onur
    Joe husaini novak Sami can
    Toure
    A.parmak Abdülkadir amiri
    Burak yazıcı

Transfer olmayacak ise şu takımda ısrar edelim.

En azından orta sahada eli belinde gezen adam seyretmemis oluruz.

Ayrıca Cafer ve Murat Cem den faydalanmak gerekir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Günaydın. Dün konuştuğumuz yeni ön libero, Anthony Nwakaeme ve Bielsa'nın istediği Trabzonsporlu... https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...lan-h8548.html

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu da koyalım bari

Şu uzakta eli belinde şuraya at diyen artiss Yusuf mu?

Nereden
    İstanbul

basaksehir macinda en cok uyuz oldugum olay ikinci yarinin basinda mustafa sag stoper toure sol stoper gibi gozukuyorlardi. sanirim dalginlikla yerlerini degistirdiler. o anda kendimden suphe edip acaba bir degisiklik mi oldu taktiksel anlamda dedim. sonra eski yerlerine geri donduler. dedim evet dalmislar.

gercekten dalmislar miydi ?
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı annttiigs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basaksehir macinda en cok uyuz oldugum olay ikinci yarinin basinda mustafa sag stoper toure sol stoper gibi gozukuyorlardi. sanirim dalginlikla yerlerini degistirdiler. o anda kendimden suphe edip acaba bir degisiklik mi oldu taktiksel anlamda dedim. sonra eski yerlerine geri donduler. dedim evet dalmislar.

gercekten dalmislar miydi ?
    Bence bilinçli bir hamleydi, sanırım oyun kurma sıkıntısına karşı bir şey denediler ama mantıksız geldi bana.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay'ı, hırsını, mücadelesini, baskısını, sağına soluna kızmasını çok özledim yahu.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın. Dün konuştuğumuz yeni ön libero, Anthony Nwakaeme ve Bielsa'nın istediği Trabzonsporlu... https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...lan-h8548.html
    Ön libero Batuhan olabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön libero Batuhan olabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Feybe'nin basın toplantısında Advocaat'ın bir lafı çok hoşuma gitmişti.

Soru şu: Acaba daha değişik bir formasyonda çıksak olabilir mi?

Cevap: Olabilir tabi. Her şey olabilir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakacagiz, orda da kuconazi virüsüyle oynayacaksa def olsun gitsin, net

ersun köpegini dinlemekten iyidir... çok yetersiz olsa da ünal hoca...
    @Gürkan Asma
    fark göremiyorum
    Kuconazi oynarsa, ötenazi yaparız diyorsun yani
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 22 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 22 misafir)