Sayfa 2155 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 1155 1655 2055 2105 2145 2153 2154 2155 2156 2157 2165 2205 2255 2655 3155 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 53,851 ile 53,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=8Q3KLsKOf1M

1:40'tan sonraki maç güzel olmuş .
    Nwakaeme yine yargi dagitiyor bir tane olumsuz hareketi yok

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim göğüs sponsoru ortada yok ama , Barca'nın sponsorlarından BEKO boş durmuyor.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakıs acısına gore degısır tabi, keske gelseseydide sacmaliklar silsilesini gerceklestirmeseydi, Burak'a yapilan sozlesmede bir kulubun anahtarini koymadigi eksik kalmis, ayni sekilde diger futbolcu maaslari ve menejerlere verilen ucretlerde deve ise yapilan sponsorluk anlamalarida kulaktir. Usta ismini kimse bilmezken maasallah Trabzonspor sayesinde Turkiye duydu. Yukarida bir arkadasta iho ve usta aslinda Agaogluyla ayni icraatleri yapmis Agaoglu'nun bararisini yusuf, abdulkadir ve unal hocaya baglamis ona zaten yorum yapmaya bile gerek yok saka gibi bir sey sabah komedisi.

Arif Bey, her başkanın olumlu ve olumsuz icraatları vardır. Usta'nın da olumsuz icraatları olmuştur. Ama bu adamın olumlu icraatları da görmezden gelinecek gibi değildir. Maalesef burada bazı arkadaşlarımız kendisini İHO denen herif ile bir tutuyor. Ben bu görüşe katılmıyorum. Zira adamın başkanlık dönemi İHO'nun pisliklerini temizlemekle geçti. Tabi bunları söylerken Usta'nın da başkanlığı döneminde hatalar yaptığını söylemeliyiz. Artısı eksisi bir yana koyduğumuzda totalde Usta iyi bir başkanlık yapamamıştır. Tek tek yanlışlarını saymayacağım ama bu adamın olumlu icraatlarını söylediğimizde bazı arkadaşların ''HAİN'' damgası vurarak konuşmasını doğru bulmuyorum.

Burak konusunda çok şey yazılıp çiziliyor. Fakat Burak gibi bir oyuncuyu Çin'den getirmek ancak o paralara mümkündü. Kaldı ki çocuk oynadığı futbol ve attığı gollerle parasının hakkını veriyordu. İşin garip tarafı şu: bugün Burak'a servet bağlandı diyenler Sosa'ya bağlanan serveti değil, oynadığı muazzam futbolu konuşuyor. Bu iş böyledir. Gidenin arkasından sallamak maalesef moda oldu.

Menajerlik ücretlerini konuşuyoruz. Peki burada yasal olmayan bir ücret var mı? Yok. Yasal sınırları ölçüsünde verilmiş ücretleri ancak mantık çerçevesinde eleştirebiliriz. Bence de yüksek menajerlik ücretleriydi. Ama alınan oyuncular ve isimlerine bakınca o isimleri Türkiye'ye ucuza getiremezsin. Her neyse bence de fazla idi diyerek bu meseleyi kapatıyorum.

Usta'nın ismi konusundaki açıklamalarınızı ise talihsiz buluyorum. Adamın tanınırlığı ve bilinirliği bize gelmeden önce ülkede epey iyi durumdaydı. Ülkede spor alanında pek çok sponsorluk yapmış ve ismini duyurmuştu. Bu bizim meselemiz olmamalı hocam. Boş ver.

Her neyse, biz şu an takımımıza odaklanalım. Sadri, İHO, Usta vb. boş verelim. Şu an başkanımız Ahmet Ağaoğlu. Onun da yaptığı ufak tefek hatalar olsa da takımı yeniden diriltmesi büyük iş! Trabzonspor'da uzun yıllardır sağlanamayan yönetim birlikteliğini kısmen sağladı. Ve saha içini Ünal Karaman'a emanet ederek en akıllıca hareketi yaptı. Bugün bu noktaya gelmemizde Ünal Karaman'ın ve ekibinin emeği çoktur. Ama bu yapılanlar yeterli değildir. Daha yolun başındayız. Bu ekiple ve futbolcu grubu ile şampiyonluklar yaşayacağız. Bizler de taraflar olarak güzel işlerin arkasında durup takımımızı sahada sonuna kadar destekleyeceğiz.

Nereden
    İstanbul

Gazişehir Alin Tosca'yı renklerine bağlamış. Hayırlı olsun , iyi topçu aldılar. Bizde yedek sol bek ve 4. stoper olarak iş görebilirdi.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kurada Espanyol çıkıp da elersek olay Katalan derbisine dönüşecek ��

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=8Q3KLsKOf1M

1:40'tan sonraki maç güzel olmuş .
    2 dakkalık videoda Yusuf yine iki tane pas hatası yaptı. Bi sevemedim şu adamı. Bizde kalırsa yine sezon boyu çok küfür yer diye düşünüyorum.

Not: Bu mesajı saat 22.00 sularında atsam zehirli ok etkisi yapardı ama bu saatte bişey olmaz
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cidden gelebileceğine inanıyor musunuz hocam
    ne edek kardesim umut fakirin ekmegi bizimkisi nasreddin hoca hesabi ya tutarsa. ama boyle gozu gara kendi gara taraftari atesleyecek deli bi usagi forvette gormeyi cok isterdim. bize deli oglan lazim akillisi bize yaramiyor

Nereden
    İstanbul

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arif Bey, her başkanın olumlu ve olumsuz icraatları vardır. Usta'nın da olumsuz icraatları olmuştur. Ama bu adamın olumlu icraatları da görmezden gelinecek gibi değildir. Maalesef burada bazı arkadaşlarımız kendisini İHO denen herif ile bir tutuyor. Ben bu görüşe katılmıyorum. Zira adamın başkanlık dönemi İHO'nun pisliklerini temizlemekle geçti. Tabi bunları söylerken Usta'nın da başkanlığı döneminde hatalar yaptığını söylemeliyiz. Artısı eksisi bir yana koyduğumuzda totalde Usta iyi bir başkanlık yapamamıştır. Tek tek yanlışlarını saymayacağım ama bu adamın olumlu icraatlarını söylediğimizde bazı arkadaşların ''HAİN'' damgası vurarak konuşmasını doğru bulmuyorum.

Burak konusunda çok şey yazılıp çiziliyor. Fakat Burak gibi bir oyuncuyu Çin'den getirmek ancak o paralara mümkündü. Kaldı ki çocuk oynadığı futbol ve attığı gollerle parasının hakkını veriyordu. İşin garip tarafı şu: bugün Burak'a servet bağlandı diyenler Sosa'ya bağlanan serveti değil, oynadığı muazzam futbolu konuşuyor. Bu iş böyledir. Gidenin arkasından sallamak maalesef moda oldu.

Menajerlik ücretlerini konuşuyoruz. Peki burada yasal olmayan bir ücret var mı? Yok. Yasal sınırları ölçüsünde verilmiş ücretleri ancak mantık çerçevesinde eleştirebiliriz. Bence de yüksek menajerlik ücretleriydi. Ama alınan oyuncular ve isimlerine bakınca o isimleri Türkiye'ye ucuza getiremezsin. Her neyse bence de fazla idi diyerek bu meseleyi kapatıyorum.

Usta'nın ismi konusundaki açıklamalarınızı ise talihsiz buluyorum. Adamın tanınırlığı ve bilinirliği bize gelmeden önce ülkede epey iyi durumdaydı. Ülkede spor alanında pek çok sponsorluk yapmış ve ismini duyurmuştu. Bu bizim meselemiz olmamalı hocam. Boş ver.

Her neyse, biz şu an takımımıza odaklanalım. Sadri, İHO, Usta vb. boş verelim. Şu an başkanımız Ahmet Ağaoğlu. Onun da yaptığı ufak tefek hatalar olsa da takımı yeniden diriltmesi büyük iş! Trabzonspor'da uzun yıllardır sağlanamayan yönetim birlikteliğini kısmen sağladı. Ve saha içini Ünal Karaman'a emanet ederek en akıllıca hareketi yaptı. Bugün bu noktaya gelmemizde Ünal Karaman'ın ve ekibinin emeği çoktur. Ama bu yapılanlar yeterli değildir. Daha yolun başındayız. Bu ekiple ve futbolcu grubu ile şampiyonluklar yaşayacağız. Bizler de taraflar olarak güzel işlerin arkasında durup takımımızı sahada sonuna kadar destekleyeceğiz.
    Aynen iho ile kiyaslanamaz bile zira sportif anlamda ihonun yanindan bile gecememis trabzonspor tarihinin en kotu baskanidir tarihimizde yasamadigimiz hezimetleri skandal sonuclari usta zamaninda yasamisizdir tek bir basarisi yoktur sportif olarak..birakalim artik usta guzellemelerinide onumuze bakalim ne hikmetse usta denince hep ayni kisiler ortaya cikiyorlar ..iho da muho da les baskanlardir usta sportif olarak ihodan da beterdir ve klup tarihine adini altin harflerle yazdirmistir aldigi sonuclar kara leke olarak tarihimize kazinmistir..

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İghalo nasıl olur abi?

Nereden
    Ankara

serdar bunlardan alabilme ihtimalimiz olan var mi

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Brazil scout 'un yaptığı yusuf ile ilgili bir video seyrettim biraz önce youtube da
    Yusuf gitmesin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

forumun en güvenilir duyumcusu olarak şunu söyleyebilirim . Forvet alınacak arkadaşlar. 1-2 hafta olur 1-2 ay olur 1-2 vakte kadar forvet gelir.

ek olarak forvetimiz ya zenci ya da beyaz olur , ya uzun ya da kısa olur. ikisinden biri olacak merak etmeyin.

yusuf gidebilir yusuf kalabilir her şey eşit şuan. merak edenlere ipucu vereyim forvetimiz forvette oynuyor.

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Necmi6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumun en güvenilir duyumcusu olarak şunu söyleyebilirim . Forvet alınacak arkadaşlar. 1-2 hafta olur 1-2 ay olur 1-2 vakte kadar forvet gelir.

ek olarak forvetimiz ya zenci ya da beyaz olur , ya uzun ya da kısa olur. ikisinden biri olacak merak etmeyin.

yusuf gidebilir yusuf kalabilir her şey eşit şuan. merak edenlere ipucu vereyim forvetimiz forvette oynuyor.
    Üstadım hoşgeldin..

Erikli marka suyun içinde erik olmamasını nasıl değerlendiriyorsun?
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ooo heyecanladım

Nereden
    Trabzon

Alıntı Bilâl ÇOBAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım hoşgeldin..

Erikli marka suyun içinde erik olmamasını nasıl değerlendiriyorsun?
    üstadım beni bilen bilir , fotoğraf çekilmek isteyen var mı aranızda bilmiyorum ama pek müsait değilim.

hazır erik demişken , erzurum eriği ))

erzurumda oynayan çocuk ))

ben duymadım duyan olabilir . hayırlısı

Nereden
    Ankara

kaynak

Nereden
    İstanbul

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İghalo nasıl olur abi?
    Adam zaten Jaja'nın santrafor hali de , Afrika kupasına ne kadar fit gelmiş , harika maçlar çıkardı , tam tak-çalıştır santrafor işte. Bilemiyorum hocanın profiline uyar mı , zira hava toplarını domine edebilecek bir oyuncu bakılıyor gibi ama Ighalo oyun kurma tek pas sürat birebir gibi alanlarda Hugo'dan çok daha üst düzey bir oyuncu , ve Hugo kadar spektaküler goller atabilen bir hücumcu olarak kısa sürede sesleri kesebilecek bir yetenek.

Fakat bu adam çuvalla para kazanıyordu en son , Türkiye'ye gelecek olsa bizden önce kapacak bir iki kulüp var.

Nereden
    Trabzon

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaynak
    kaynağımı sormayın fiyat artar.

fiyatın kardeşinin amca oğlunun oyuncak arabasıyla konuştum transferi zor dedi öyle bir şey yok dedi bakalım.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiden heyecanlanmaya başladım.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Nereden
    Ankara

yalniz arkadaslar son gunlerdeki sosyal medyadaki gelismeler, genc bir takim olmamiz, baskan-yonetim-hoca-futbol takimin pozitifligi tarafli tarafsiz yerli yabanci bir cok kisinin takdirini sempatisini kazandik. camia sampiyonluk moduna girmeye basladi. iyi bir forvet gelirse fren bosalir. son gunlerdeki gelismeler gercekten heyecan verici.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/Kaffeerappel/sta...815635968?s=19

Sezonun başlamasına 4 gün kaldı ama halen Terodde ikinci bölüme (kamp) geçmedi, neler oluyor ?

https://twitter.com/duyumculuk/statu...572430848?s=19

https://twitter.com/mcagataycelik/st...485506561?s=19

Acaba harbiden Terrode ile mi ugrasiyoruz?
    Bu eleman Koln'den ayrilmak istiyor zaten.
    Bu Dwp Duyumculukta menajerlerin yonettigi bir hesap.
    Oyle sallama haber yapmiyorlar fazla.

Umitlendirmek istemem ama Terrode listede buyuk ihtimal.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (22.07.2019 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ighalo şu an ismi geçenler arasında olabilecek en iyi tercih hatta bayağı önlerinde ama maaşını ödeyemeyeceğimizden ve katakulli işlerini beceremediğimizden olanaksız bir transfer gibi duruyor.

En basitinden İstanbul'un üçüzleri fahiş fiyata sattıkları adamları ücretsiz geri getirirken biz alacaklarını bırakmasına rağmen Burak'a 3.5 bonservis ödedik.

Ha takımdaki Nijerya lobisi devreye girip Ighalo'yu 4.9 milyon eurodan 2-2.5 milyon euro kazanmaya ikna edebilir mi? Çok zor. İkna etti diyelim başkan bu paraları verir mi? Bu da çok zor.

Dipnot: Çin'de 2019 sezonundan itibaren salary cap tarzı bi uygulamaya geçileceğinden ve vergi oranlarında değişikliğe gidileceğinden birçok yıldız oyuncu Avrupa'ya geri dönecek tarzı yabancı bi haber okumuştum 2-3 ay önce. Bu da olası transferde kritik bir rol oynayabilir.

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Ser verip sır vermemişsin..)Bütün tiplemeler mevcut..Kim gelirse gelsin uyar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)