Sayfa 3210 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2210 2710 3110 3160 3200 3208 3209 3210 3211 3212 3220 3260 3310 3710 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 80,226 ile 80,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

isiran top calan aurollu gabian ernst gibi 6 numara istiyoruz..parmagin istatistiklerine bak ne kadar top.calmis..obi ise yumusak oynuyo yogun pres ve top calmasi yok..maasi dusuk diye alternatif diye lindi sosanin yerine veya 8 6 numarada yeri gelince koyarsin ama bize buyuk.maclarda bizi geriye yaslatmicak baski yememizi engellicek kosan bir oyuncuya ihtiyac varbuyuzden 6 no israri

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Waka—-sörlok——-sturiç
    ——-eku——ömür———
    —————mikel————
    Önümüzdeki sene kadromuz.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem pozitif hem negatif anlamda tez canlilik yaparak ortaligi galeyaba getirmekde üstüne yok valla. Twitterda olsan takipcu kasiyorsun derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Twitter felan kullanmıyorum takipçi kasma derdim de asla olmaz eş geç abi beni ne moralini bozuyorsun benim için cansın
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (21.08.2019 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

Alıntı MİSSE_MİSSE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waka—-sörlok——-sturiç
    ——-eku——ömür———
    —————mikel————
    Önümüzdeki sene kadromuz.
    Maçlar 5-5 falan biter heralde.Halı saha maçına döner

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar bu Falcao - Sturridge kiyaslamasini birakalim lütfen. Her yerde ayni seyler yaziliyor.

Falcao PL de sadece 5 gol atmisda felan.

Yasi gecmis de olsa iyi kötü bir Falcao pesinde adamlar. Bana göre Porto ve Athletico dönemindeki Falcao, Dünya'nin en iyi 3 forvetinden biriydi. Sonra parayi secip Monaco'ya gitmesi, kariyerini düsüse gecirdi.

Adamlar sadece Falcao ismi icin senelik 5 Mio'dan fazla para ödeyecekler 3 sene. Son senesinde 37 yasinda olacak ve bu kadar para kazanan baska futbolcu yoktur belki dünyada Ibrahimovic disinda o yasta.

Diagne'den kurtulmak isterken, daha büyük bir bela sariyorlar su an baslarina. Falcao'yu su an isteyen tek takim Galatasaray. Ben eger erkenden ülkesine dönmek istemezse, baska bir transfer yapabilecegini de düsünmüyorum. Falcao bu sene 15-20 gol arasinda kalacakdir. GSyi cok büyük bir kaos bekliyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu Falcao - Sturridge kiyaslamasini birakalim lütfen. Her yerde ayni seyler yaziliyor.

Yasi gecmis de olsa iyi kötü bir Falcao pesinde adamlar. Bana göre Porto ve Athletico dönemindeki Falcao, Dünya'nin en iyi 3 forvetinden biriydi. Sonra parayi secip Monaco'ya gitmesi, kariyerini düsüse gecirdi.

Adamlar sadece Falcao ismi icin senelik 5 Mio'dan fazla para ödeyecekler 3 sene. Son senesinde 37 yasinda olacak ve bu kadar para kazanan baska futbolcu yoktur belki dünyada Ibrahimovic disinda o yasta.

Diagne'den kurtulmak isterken, daha büyük bir bela sariyorlar su an baslarina. Falcao'yu su an isteyen tek takim Galatasaray. Ben eger erkenden ülkesine dönmek istemezse, baska bir transfer yapabilecegini de düsünmüyorum. Falcao bu sene 15-20 gol arasinda kalacakdir. GSyi cok büyük bir kaos bekliyor.
    bizim taraftarımız masum o konuda,galatasaraylılardan çok medyayla derdimiz var bu sefer.Bırakın konuşmuyorlarsa konuşmasınlar bizi daha iyi ya zorla bağırta bağırta konuşturacağımız günlere kadar sessiz kalsınlar.Dün sabah trtde falcaonun 30un üzerinde gol atacağını 5-6 dakika konuşan bir kadın vardı,ardından sturridge habeirne geçince yüzü düştü iyi oyuncu ama sakat falan dedi 30 saniyede geçiştirdi,bunların hesabını sahada soracağız.

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takımdaki Türk sayısının azalması yanlış yolda olduğumuzu göstermez mi?
    Kadrolarda uğurcan ve abdüş dışında Türk kalmadı nerdeyse, bu bizim amacımıza ve çizdiğimiz profile uygun değil.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı riv riv riv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadrolarda uğurcan ve abdüş dışında Türk kalmadı nerdeyse, bu bizim amacımıza ve çizdiğimiz profile uygun değil.
    Yani mevkilerinde oynayabilecek türk olsa elde hoca onlara öncelik verirdi belli ki zamana ihtiyaçları var veya yetersizler. Aza kanaat getirmek zorunda değiliz ekonomik şartlarımız sağlayabiliyorsak. Hüseyin bile bayaaa formsuz

Yanlış yol olmaz takım başarılı oldukça. Bizim temel gayemiz türk oyuncu yetiştirmek değil olmamalı da. Çizdiğimiz profil sadece tebessüm ettiriyordu biraz sonra geçiyordu yani
    Konu Yiğit SARI tarafından (21.08.2019 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Istanbulda ne yapiyor bu cocuk. Heralde biryerleri gidip gezmisdir, hic mi resim yok ?
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçtiğimiz sene biz övünüyorduk yerli oyuncu sayımızdan gs ye ..k atıyorduk ,şimdi aynı duruma geldik neredeyse .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eto da geldi bu lige. Geldiğinde aynı yaştaydı. Bir sezon 20 diğer sezon 18 gol attı.
    Ama antalya ya faydadan çok zarar verdi. Eto falcao dan da üst düzey bir isimdi.

Sturridge transferinin diğer kariyerli oyunculara göre farkı 29 yaşında olup yüksel bedellere satabilme ihtimalimiz.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet,diğer transferler bizi mutlu ediyor lakin altyapı altyapı diyerek çıktığımız yolda elde uğurcan ve abdüş kaldı.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kadroda baya Türk var zaten hakeden formayı alır

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Video geliyor galiba.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video geliyor galiba.
    Bekliyoruz nasıl bir video bakalım...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne videosu arkadaşlar?
    Açık yazar mısınız?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık KAP'tır da gel be
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Almanya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video geliyor galiba.
    Kaynak?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne videosu arkadaşlar?
    Açık yazar mısınız?
    Sturridge ve yılanların öcü videosu İlker abi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sturridge ve yılanların öcü videosu İlker abi
    ))
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

------pere--huseyin---ivan----novak
    ----------------parmak--sosa
    -----------ömür------------------waka
    ----------------------stu
    ------------------------alex
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

yahu biz 6 numaralik bir oyun oynamiyoruz konusunu netlestirelim artik forumda. bizim sistemimizdeki sorun su anda boyumuzun uzun olmasi. dolayisi ile de o ortada herkesin gordugu boslugu dolduracak adam olmasi gerektigine inanmamiz.

aslinda boyumuzu kisaltmamiz lazim
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eto da geldi bu lige. Geldiğinde aynı yaştaydı. Bir sezon 20 diğer sezon 18 gol attı.
    Ama antalya ya faydadan çok zarar verdi. Eto falcao dan da üst düzey bir isimdi.

Sturridge transferinin diğer kariyerli oyunculara göre farkı 29 yaşında olup yüksel bedellere satabilme ihtimalimiz.
    Aynen birakin yesinler birbirlerini. Eto'o, van Persie... daha nice örnekler sayabiliriz.

Biz Stu'yu 1 sene sakatlanmadan Avrupa ve Türkiye'de oynatalim parlatalim zaten minimum 20 gol atacakdir. Sonra da 15-20'ye bi yere kakaladikmi "Mission Completed" bizim acimizdan. Allah bereket versin deriz, yolumuza bakariz

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim taraftarımız masum o konuda,galatasaraylılardan çok medyayla derdimiz var bu sefer.Bırakın konuşmuyorlarsa konuşmasınlar bizi daha iyi ya zorla bağırta bağırta konuşturacağımız günlere kadar sessiz kalsınlar.Dün sabah trtde falcaonun 30un üzerinde gol atacağını 5-6 dakika konuşan bir kadın vardı,ardından sturridge habeirne geçince yüzü düştü iyi oyuncu ama sakat falan dedi 30 saniyede geçiştirdi,bunların hesabını sahada soracağız.
    Bende cok denk geldim böylelerine ama takilmamak lazim. Sabah 30 saniyede atladi kadin, ama aksam da uzun uzun Trabzonspor'u konusdular Evren Turhan ile.

Bizim yapmamiz gereken Avrupa'da ve Lig'de tek tek maclari kazanmak. Oyuncularimiz üstün performans göstersin yeter. Zorla konusacaklar.. Diger bütün takim taraftarlarina bakiyorum, takip ediyorum, ben böyle bir sezon basi hatirlamiyorum. Hepsi kendilerine bizi rakip görüyorlar. Kimi takip etsem, bu sene Trabzonspor ile yarisiriz diyor.

NOT.: Yazmayi unutmusum. O Zeki Uzundurukan'a Kulübümüzden bu saatden sonra kim bilgi verirse, net bizden degildir. Karaktersiz herif. Mac sonu yapacagi yerde Stu'ya geldi konu, ordan Falcao'ya baglicakdi, ne kadar sevmesemde sunuculari sonra sonra diye kapattirdi konuyu.!
    Konu Mehmet Ç. tarafından (21.08.2019 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Uğurcan ve Ömür dışında şampiyonluk mücadelesini kaldırabilecek oyuncu var mı Türk olarak? Keza Atakan, Salih, Behlül, Taha, Muhammet, Yusuf Sarı gibi oyuncular da var takımda. Bu adamlarla şampiyon olabilir miyiz? Hüseyin Türkmen'i izlemiyor muyuz o yaptığı hatalarla takımı şampiyonluğa oynatabilir mi? Hedefimiz 4. olmaksa Sturridge gelmesin zaten. Sörloth gibi oynayacak Türk oyuncu var da biz mi oynatmıyoruz? Sosa gibisi var mı? Altyapımızdan çıkan en iyi stoper Hüseyin oldu son yıllarda. Ne yapalım şimdi Alex yerine Muhammet mi oynasın? En fazla oynayabilecek olan kişi Parmak ve Hüseyin zaten Ömür ve Uğurcan dışında onlar da yeterince süre alacaklardır. Takım UEFA gruplara kalırsa 50 maça yakın oynayacak.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Öğleden sonra açıklanır diyor Divane sayfası

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 16 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 16 misafir)