Sayfa 3953 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2953 3453 3853 3903 3943 3951 3952 3953 3954 3955 3963 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 98,801 ile 98,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Su Chelsea'dan bari takasta bir iki genç oyuncu alsak

naimbektas6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Norwich düştü al teemu pukki yi

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su Chelsea'dan bari takasta bir iki genç oyuncu alsak
    Billy Gilmour’u kiralayalım 1 yıllık
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mechatron61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi videoya göre futbolcu seçilmez. Ligde önemli. Misal Danimarkada çok parlak görünen bi dünya topçu var. Ama Dame ndoye ve Emre mor örneği dururken insan güvenemiyor.
    Ama bu ANSELMO biraz farklı gibi. Çünkü ligin en iyisi. Gomis, Amrabat, Guilianoya fark atmış durumda. Alttaki istatistiğe bir bak.
    Çok iyi ikili mücadele performansı var. Bizimde 6 numara olarak en sıkıntılı olayımız top kaptırmak ikili mücadelelerde birkaç futbolcu hariç zayıf düşmek.

Alınmayı düşünürsek bence önlibero problemini çözeriz. Yedek olarak ta Hakan Yeşili deneriz. En azından o da gelişir.
    Doğansa dediğin gibi olmayacak.

Evet, bayağı iyi görünüyor istatistikleri de. Videoda benim en dikkatimi çeken çok güçlü, sağlam olmasına rağmen acayip ince işler de yapması. Adam önlibero ama nice golcülerin yapamadığı vuruşlar yapmış. Sen bu adamı kulüpte tanıdık falan varsa bildir içeri Ama fazla para vereceklerse olmaz çünkü 31 az yaş değil, tutmazsa elimizde patlamasın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asbaşkanın hüseyinle ilgili açıklamasına bakın arkadaşlar

aynnı kafa devam bizim evladımız yok doğru karardı yani var ya ne diyim başarısızlığımızın nedeni bakış açısı

bu kafayla bizden bir halt olmaz tamam belki şimdi kameralara savunma amaçlı bir açıklama sahip çıkalım görüntüsü verdi hikayeden olsa bile hüseyine sahip çıkmaman lazım

susun daha iyi ayıptır

kafa değişmez takımı taşıyan wakayeme ve sorloth hüseyin cimşir kimdir?

Trabzonspor doğru yolda ama doğru yolda olurken yanlış yola saptı.

Bizim evladımız diye herkesi alın klubun emekleri boşuna gitsin devam bu kafada.

Yabancı hoca almayalım çünkü: Türk değil ,alacağımız hocanın teknik bilgisi önemli değil milliyetçi olsun yeter komik insanlar var bu dünyada

insanların ve bazı yöneticilerin bazı şeyleri değerlendirecek bakış açısı yok doğruları yaparken tam şekilde yapılması gerektiğini anlamıyorlar çünkü dünyaya bakış açıları hep dar bence. biz bu kafayla başarılı olamayız.

mantık bu "
    Oyuncuyu tanıyorum ben bende oynadı bu iyi çocuktur boşver oyuncuları tanıyor kankalar taktik bilgisi önemli değil ben tanıyorum çaycı o olur olur masör olsun klupte Trabzonsporun nasıl yönetildiğini yıllarca bir halt olmaz bizden derken bunu kast ediyorum işte

doktoru tanıyorum bizim akraba olur futbolcunun ayağı gitti

oyuncular şut çekemiyor: olsun tanıyoruz önemli değil oyuncuları tanıyor futbolu bilmesi önemli değil

tanıyorum oyuncuları kaynım olur jhkhahjkhkj"

Trabzonspora dietisyen aranır veya yardımcı teknik direktör hoca aranır: " tanıyom bizim evlat vatan sever alak bunu bizde oynadı ne gerek var aramayalım şimdi araştırmayla uğraştırma bizi anlamaz bizi alman hoca ne anlar yalnız kadroda bir sürü yabancı var arkadaşlar

altyapıdan yeteri kadar oyuncuların gelişim göstermemesi önemli değil niye? tanıyorum ben salla bir ara gelişir altyapımız

"Hüseyin Çimşir kararımız doğruydu" Teknik Direktör Hüseyin Çimşir’e yönelik eleştirilere de değinen Mehmet Yiğit Alp, "Bu eleştiriler en çok bize yapılıyor aslında. 'Neden başka bir hoca ile anlaşmadınız' şeklinde. Yönetim olarak doğru bir karar verdik. Yaklaşık 1,5 yıldır takımın içinde olan, futbolcuları tanıyan Hüseyin Çimşir’i başa getirdik. Hüseyin Hoca evladımız. Bizde futbol oynamış, camiamızın değerlerinden biri. Ayrıca o dönem başka bir hocayı takımın başına getirme konusunda hazırlığımız zaten yoktu. Hadi diyelim acele ettik ve yeni bir hoca getirdik. Takımı tanıması, şehirle, camiayla kaynaşması zaman alabilir ve daha da kötü olabilirdi. Bunu bugün gündeme getirmek ‘daha iyi olurdu’ demek bir ihtimal. ‘Daha kötü olurdu’ da başka bir ihtimal. Bunlara takılmadan yolumuza devam etmek zorundayız. Sonuçta Trabzonsporumuz son iki sezondur yarışın içerisinde. Şampiyonluğa en çok bu sezon yaklaştık. Lakin hiçbir şey bitmedi" ifadelerini kullandı

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzo...i-h769891.html

olay ne ben size söyleyeyeyim:yabancı hoca bulmak için araştırmayalım ,bilimsellik önemli değil....

siz başta adam gibi çalışssanız profesyonelce devre arasında da hocayı bulurdunuz

çünkü tembelsiniz
    Şansımız çok çok düşük olsa da lig bitmedi, ne olur ne olmaz motivasyon kaybı olmasın diye öyle bir açıklama yapmıştır. Yoksa ben ne Ağaoğlu'nun ne de başka bir yöneticinin Hüseyin ile devam etmeyi düşündüklerini sanmıyorum. Biraz acı oldu ama kendileri de Hüseyin Cimşiri teknik direktör yaparak büyük hata yaptıklarını gördüler.

Şimdi Hüseyin ile devam diyecek kadar da büyük bir yanlış içine girmezler, giremezler. Ancak şampiyon olsak olur ki o da bu saatten sonra zor. Hatta şampiyon olsak bile Hüseyin ile devam etmeme ihtimalleri var bence.
    Konu Latif Özdem tarafından (11.07.2020 Saat 19:56 ) değiştirilmiştir.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

33 milyon euro Uğurcan için normal fiyat..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Yabancı hoca bizde başarılı olamıyor muhabbeti biraz da oluşturulan algı ile ilgili. Ya ligde şu an kaç tane yabancı hoca var Allah aşkına? Sadece 2..

İkisi de çalıştırdıkları takımlar, kadrolar ve ellerindeki imkanlara göre fena da gitmiyor. Sen Türk hoca gelsin diye yine çok da fena gitmezken (en azından gönderilecek kadar kötü değilken) İgor Tudor'u binbir hakaretler ederek gönderiyorsun. Muhtemelen bizde de bazı hocalara yapıldığı gibi çalışmasına olanak vermeden. Maç satan topçusu, hemen gaza gelen taraftarı, kokuşmuş medyası vs. dahil.. Sonra da bizde yabancı olmuyor. Ya olmaz tabi, olabilecek olanların da ayağını kaydırırsan.

Hoşumuza gitmese de kabul etmek zorundayız ki Türk hocaların çok büyük çoğunluğu tembel, istikrarsız, gelişime açık değil ve üzülerek söylüyorum kişiliksiz. Çok büyük çoğunluğu başarısızlık halinde kendini de sorgulamak yerine bahaneler buluyor, suçu ona buna atıyor ve taraftarların DUYGULARINI SÖMÜRÜYOR.

Yabancılar içinde sırf para için, yatmaya gelen, başarısız olunca senin ülkeni, şehrini küçümseyen isim yapmış nice karaktersiz hoca da vardır. Ama sen onlar yerine belli oranda bilgili, düzgün, çalışkan, disiplinli olanları seçebilir ve Ersun gibilerinin arkasında duracağına öyle adamların arkasında durabilirsin. En azından seçme şansın daha fazla. Türkiye'de seçme şansın çok kısıtlı.

Mutlaka yabancı olsun, yabancı olunca iyi olacak diye bir kural elbette yok. Ama yabancı bizde olmuyor düşüncesine karşıyım. Olmuyor evet, çünkü elbirliği ile OLDURMUYORUZ..

(Sadece milli takımda yabancı hoca düşünülmemesinin bir mantığı olabilir. İşin içine milli duygular daha fazla giriyor çünkü. Ve oyuncuların hepsi Türk. Ama takımlarda zaten Türk oyuncular sayılı.)
    Konu Latif Özdem tarafından (11.07.2020 Saat 20:16 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TS-AKCAABAT-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, evet ben de kızdım şampiyonluk gitti diye.
    Ama sezon başında ikinci olacağız deseydiler inanmazdim.

Şampiyonluğu Hüseyin hoca kaybetmedi.

TFF + hakemler + siyasete Trabzonspor boyun eğmek zorunda kaldı.
    Yani siyasete güvenerek bu işe giriyorsan, isteklerini de yerine getireceksin. O da oldu nihayetinde.

Reisin takımı şamp oldu.
    Trabzon lu seçmenlerin takımı işte, 70-80 % oy oranı.
    Sevinsinler simdi.

Bunu da belirteyim, benim partim de Trabzonspor.
    AKP CHP MHP, hepsi aynı mokun sulusu.

Yönetim + baskan da beni ilgilendirmez.
    Onlar gelip geçici.
    Alanya maçında tükenen orta alana bir takviye bile yapmadı.Nefes alamayan Sorlothu oyunda tuttu.Bakasetas bomboş alanda şut çıkardı ve golü yedik.

Ankaragücü maçında yapabileceği birşey yoktu.

Antalya maçında takımın en önemli ismi Ekubanı çıkarıp Wakayı aldı.Yardımcı forvet olarak cezasahasını zorlayan Ekubanın çıkması takımı bitirdi.Wakanın ayrı bir oyuncunun yerine alınması lazımdı.Ekubanı çıkarmak Hüseyinin ne kadar mal olduğunu gösteren bir detay zaten.

Sonuç olarak siyasetin etkisi de olsa şampiyonluğu veren tam olarak Hüseyin salağıdır.Takım yönetmeyi bilmeyen bir mala takımı verirsen olacağı budur.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Uğurcan'ı bu sezon şampiyon dahi olsak tutamazdık
    Kaliteli bir ekiple daha fazla kendini geliştireceği kesin.
    Avrupa'nın en iyi kalecilerinden biri olacağına şüphem yok.
    Bizde kal yada kalma seninle gurur duyuyorum Uğurcan.
    Çok daha iyi yerlere geleceksin.

Nereden
    Trabzon

Kaçan kurtarır kendini. Ben abdüş de iyi teklif varsa gitsin derim. Trabzonspor yobaz dolu. Gelen değerini bulunca giderse sükse yaparız hiç değilse
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mehmet Yiğit Alp'in kulübü borç batağına sürükleyen.

Menajer Metin Korkmaz ile işbirliği ve dostluğu aklıma gelince insan işkilleniyor.

Transferde şansımızın da yardımı ile %30'luk başarı ortalaması yakaladık.

Diğerlerinde yanıldık ve hangi menajerin kullanıldığı muamma.

Yabancı kısıtlamasının gelmesi, Hüseyin Çimşir ile çalışmak istemesi ile transferi istediği gibi yönlendirmek istiyor.

Balıkesir'den alınan oyuncunun menajeri Metin Korkmaz çıktı.

Ha iyi ise gam yemem lakin başka oyuncu yokmuş gibi Balıkesir'den peşisıra oyuncu alma isteği Mehmet Yiğit Alp'i töhmet altında bırakıyor.

Bence istifa ederek erdemli ve onurlu davranış göstermeli

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şu takıma en başta iyi bir yabancı kondisyoner getirsinler. Daha önce bizde İspanyol Miguel vardı mesela, o adam iyiydi. Şu an boştaymış. Veya İngiltere'den getirsinler birini.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CL oynamamış, milli takımda oynamamış topçuya Lampard'ın Chelsea'si vermez o kadar para bence. Yine de çıkan haberler sonrası İngiliz taraftarların olumlu yorumları bile Uğurcan'a değer katacaktır.

Transfer yapsın milli takımda formayı verir Trabzonspor efsanesi..

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CL oynamamış, milli takımda oynamamış topçuya Lampard'ın Chelsea'si vermez o kadar para bence. Yine de çıkan haberler sonrası İngiliz taraftarların olumlu yorumları bile Uğurcan'a değer katacaktır.

Transfer yapsın milli takımda formayı verir Trabzonspor efsanesi..
    birde şu var chelsea geçen sezon kaleci kepa ya 70 milyon euro bonservis ödedi bu kaleciyi satmadan ben başka bir kaleciye yüksek bonservis verecekelrine inanmıyorum bence balon haber

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer yapmak için oyuncu satman gerekiyor
    Uğurcan ne kadar yüksek bonservise giderse çok şahane olur

Para eden kim varsa satılsın
    Özellikle alt yapıdan çıkanlardan

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Uğurcan ayarında kaleci pek yok piyasada. İyi kalecileri zaten hemen kapıyor Avrupa'nın önde gelen takımları. 33 milyon euro da başka ligler için olabilir ama EPL için uçuk bir para değil. 25+ bir paraya gideceğini düşünüyorum. Ama hangi takım olacağına bakacağız.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Daha önceki duyumları çıkan biri novak fenere gidecek demiş, uğurcan da 25e tottenhama gidiyormuş.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Latif Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamil, Ömür gibi adamları yedek düşünüp Serkan, Atakan, Taha gibi adamlara henüz o kadar rahat güvenemeyiz bence. Atakan ağır görünüyor. Serkan yeterince dengeli değil henüz. Taha da soru işareti. Ama bu oyuncular, Safa Kınalı (bence en hazır olanı o), Kerem Baykuş (en potansiyellilerden biri), Hakan Yeşil, Taha Cevahiroğlu gibi isimler de dahil olmak üzere yavaş yavaş takımda denenmeli. (Hatta bu sene de denenmeliydi. Ama rahat bir maçımız ne zaman oldu ki?) Denediklerimiz içinden iyi performans gösterenler, 11'i hak edecek kadar iyi olanlar olursa ne ala. Giysinler formayı bir daha da vermesinler kimseye.

Ama U19 takımları ile, süper lig takımları bir olmadığı için hiçbirini öyle kafadan ilk 11'e yazmamalıyız bence.

Bu arada, Erce bizi çok pişman eder. Forvetlerden korkup kalesinin hemen önüne kadar gelen ortaya da yükselip topu almaya veya en kötü yumruklamaya cesaret edemeyen kaleci bize çok yan top golü yedirir. İnşallah Uğurcan gitmez. Giderse Erce ile Taha Tepe vb. ile falan olmaz. Sadece Arda var tam emin olmasam da (yeterince izleyemedik çünkü, keşke bu sene Erce yerine onu oynatıp görsek ve tecrübelendirseydik) en azından diğerlerinden daha çok güven veren.
    erce'yi ben de beğenmiyorum. bence de uğurcan'dan sonra arda da sıra. çoğunluğa uydum onu yazarken.

diğerleri de 20 yaşında girmeyecekse kadroya boşuna almışız bence. köy oynasın. kaybedecek birşey yok

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca olarak Şota saçmalığına düşülmez. Prosinecki mantıklı olabilir.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/jer...spieler/216569

Ne yapmış bu adam Serie A da ya öyle. Juve maçını beklerken özette yılan gibiydi. Bakayım dedim de bu sezon 11 gol 4 asist. Vov. İşte yapmamız gereken transfer örneği. Balıkesirden adam kovalayacağına git getir bu tarz topçuları.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

https://www.transfermarkt.com.tr/pau...spieler/286415 Şu sığıra 23.5 milyon euro verildi beyler. Uğurcan bu arkadaştan çok çok daha kaliteli bir kaleci.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önceki sayfalarda yazılan Niclas Eliasson fena oyuncuya benzemiyor. Fiziği güçlü, bonservisi elinde tam bize göre.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca olarak Şota saçmalığına düşülmez. Prosinecki mantıklı olabilir.
    Katiliyorum.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Chealse Liverpool gibi takımlar Uğurcan çakır i ya da süper ligden herhangi bir oyuncuyu almaz. Yedek kaleciye 25 üstü getirseler bilemem.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdulkadir icinde umarim iyi bir teklif gelir, hem kendisi icin hemde alttan gelen yeni oyunculara yer acmak icin guzel bir hamle olur. Cocuk baya yiprandi, kalirsa tahamulsuz taraftarimiz yuzunden bir o kadar daha yipranabilir. Bir macla messi baska bir macla ozevlat ilan ediliyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)