Sayfa 3749 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2749 3249 3649 3699 3739 3747 3748 3749 3750 3751 3759 3799 3849 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 93,701 ile 93,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetim ne yaapmaya çalışıyo yine son güne bıraktılar işi

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birisi ,
    bu zamana kadar rize'nin ( biz talip olsak bile ) bize kaç futbolcu verdiğini paylaşabilir mi ?

peki siz ,
    rize'nin (bilhassa başkanının ve teknik direktörünün ) bize , bedeli ile de olsa , futbolcu verebileceğine gerçekten inaniyor musunuz ?

size bir şey diyeyim mi ?

o rize başkanı ve teknik direktörü var ya ,
    melnyak'ın futbol hayatını bitirirler de ,
    sana onu yine vermezler , yine vermezler .

uzun zamandır bize gıcık olan bu oluşumdan ,
    futbolcu alabileceğinizi sanıyorsanız ,
    cidden çok iyi niyetli insanlarsınız demektir .

şehircilik , bölgecilik veya ayrımcılık yapmıyorum .
    bilhassa rize'deki bu ekip hakkında oldukça ciddiyim .

yanıbaşımızdalar ama bize plüton kadar uzaklar .
    Adamın sözleşmesi bitiyor azıcık toksiklik yapsak çok rahat yapışırız aslında da

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

şimdi oturup adamın menajeriyle anlaşırsan ve adam şampiyonlar liginde oynama ve avrupaya transferinde kolaylık sağlayacağını hatta bedel belirteceğini de söylersen seve seve gelir.. trabzonspor uğurcan ve ömürden 70 milyon euraya yakın para kazansın bütün yerli yabancı oyuncuların seçeneği olur. önemli olan süreci iyi yönetmek.. rizeymiş, hasanmış aliymiş tırt o işler... futbolcunun hedeflerine bakar olay.. burada önemli olan değerini baban da bulsa anında satacaksın.. bundan ders çıkarması lazım kulübün artık.. ayrıca kulüplerin dostu yoktur çıkarları vardır klişe ama gerçek bu yok kayseri kardeş kulüp yok rize komşu kulüp geçeceğiz bunları...

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birisi ,
    bu zamana kadar rize'nin ( biz talip olsak bile ) bize kaç futbolcu verdiğini paylaşabilir mi ?

peki siz ,
    rize'nin (bilhassa başkanının ve teknik direktörünün ) bize , bedeli ile de olsa , futbolcu verebileceğine gerçekten inaniyor musunuz ?

size bir şey diyeyim mi ?

o rize başkanı ve teknik direktörü var ya ,
    melnyak'ın futbol hayatını bitirirler de ,
    sana onu yine vermezler , yine vermezler .

uzun zamandır bize gıcık olan bu oluşumdan ,
    futbolcu alabileceğinizi sanıyorsanız ,
    cidden çok iyi niyetli insanlarsınız demektir .

şehircilik , bölgecilik veya ayrımcılık yapmıyorum .
    bilhassa rize'deki bu ekip hakkında oldukça ciddiyim .

yanıbaşımızdalar ama bize plüton kadar uzaklar .

Nereden
    Trabzon

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi oturup adamın menajeriyle anlaşırsan ve adam şampiyonlar liginde oynama ve avrupaya transferinde kolaylık sağlayacağını hatta bedel belirteceğini de söylersen seve seve gelir.. trabzonspor uğurcan ve ömürden 70 milyon euraya yakın para kazansın bütün yerli yabancı oyuncuların seçeneği olur. önemli olan süreci iyi yönetmek.. rizeymiş, hasanmış aliymiş tırt o işler... futbolcunun hedeflerine bakar olay.. burada önemli olan değerini baban da bulsa anında satacaksın.. bundan ders çıkarması lazım kulübün artık.. ayrıca kulüplerin dostu yoktur çıkarları vardır klişe ama gerçek bu yok kayseri kardeş kulüp yok rize komşu kulüp geçeceğiz bunları...
    Osman Aşkın Bak, Rize'nin başkanı, Gençlerbirliği başkan yard., menajerler bunlar karışık biraz. Neticede oyuncuyla değil menajerle görüşüyorsun ve ilişki ağı ortada. O yüzden ben pek ihtimal vermiyorum bu işe ama Melnjak'ı takımda görmek isterim.

Nocak konusunda güncel eleştirilere katılmıyorum. Sakatlıktan dönüşü problemli oluyor fizik kalitesiyle iyi işler yapan bir oyuncu. Bu yüzden sendelemesi oluyor.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

guilerme bu yoklukta fena olmaz hiç olmazsa asist özelliği fazla ve bitirciliği de fena olmayan bir oyuncu. en çokta adil gevrek için isterim guilermenin alınmasını

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

novakın bu sene ligde toplamda 1 gole katkısı var gs nin yeni sol bekinin ise daha 2 maçta 2 gole katkısı oldu. novak 1 yıl önce sakatlandıktan sonra eski formuna bir türlü ulaşamadı yokluğu büyük kayıp olmaz bizim için ki yerine kamil ahmet oynadığında bile pek aramıyoruz novakı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bizimkilerin izlediği söylenen filip mladenovic çok iyi oyuncu novak ve meljnatan üstün özellkileri var teknik bir sol bek ve hücümcü biraz pereira gibi fm özelliklerinde de novaktan da meljnaktan da iyi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su ekonomik bu maliyetlerle malatyali topcuyu istememek olmaz hicbirsey yapmasa bile 11 gectim ekstra bir klube oyuncu olur..zaten tapusunu almiyoruz uyum saglamazsa salariz gider..

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

guilherme iyi oyuncu ara pası verir sürekli ileri oynuyor 5 gol 6 asist bizde de yapsa düşünün nerede oluruz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KARAGOZLUM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha onceki mesajlara bak instagram da ne yazmiz
    google a da gir adini yaz ingilzven varsa bir bak ne yapmis gecmiste daha iyi anlarsin
    Bize ne esinin gecmisinden.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

malatyadaki topcunun alinmasi mevcut sartlarda kisa vadede is gorur ama bizimkilerin o topa girecegini sanmiyorum.ne olursa olsun basindaki yoneticileri gevrekte olsa bir sehrin takimi.anadolunun abisi rolumuz geregi yonetimle anlasmadan oyuncuyu almak etik olarak bize yakismaz.haa gevrek ve ekibi hak ediyor mu ediyor ama herkes kendine yakisani yapar yapmalidir da.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Guilerme teknik ozelliklerinin yanında mücadeleci de bir oyuncu. Hem sag kanat hem de forvet arkası için uygun bir sim

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Guilerme transferine pek olasilik vermiyorum ama fiyat/performans acisindan süper olurdu..Bu transfer gerceklesirse bir adim daha öne cikariz rakiplere göre..Son gün bile transfer olsa Fb macinda bile oynayabilir..Talisca gibi maliyeti cok yüksek birisini daha kaldiramazdik..Ne olacaksa olsun artik..Bende isin buralara kalacagini beklemiyordum..Kac zamandir prensip geregi yönetim son gün transferleri yapmiyordu..Bu sefer uzun zamandir görüsülen oyuncularda istisna yapilacak gibi..Keske daha önce bitseydi bu is..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatyadaki orta sahanın alınması bizim önceliğimiz mi yahu alsana as kalitede bi stoper de şampiyonluk yolunda önümüze bakalım..eldeki stoperler sakatlanınca ceza alınca mikeli koyarsınız stopere hüseyinde eldeki imkanlar bunlar der bizde başka baharları bekleriz..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Novak ve Perrera bu sene sahada adeta geziniyorlar. Kötü defansımızın nedenlerinden biriside bu, Perreranın geri dönüşlerde geç kalması ve yerini kaybetmesi. Kiminiz buna karşı gelebilir ama iyi izleyiciler ne demek istediğimi gayet iyi anladınız. Hüseyin'in hatalarının bir çoğu da Perreranın hatalarından kaynaklanıyor, açıkçası ne Novak ne de Perrera geçen sezon gibi iştahlı değiller. Novak gönderilebilir ama ondan alamadığımız verimi hangi sol bekten alacağız bu muamma..

Takımın hala lider stoper bulamamasını ise anlayamıyorum. Bu stoperler ile bir yere kadar olur ama Şampiyonluk gelmez.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ağaoğlu'nun sıkıntısı stoper transferini başaramaması, Novak'tan daha iyisini getirir, Novak vasatın altı bir bek..
    I am not in danger , I am the danger..

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Guilerme ile ugrasiyorlarsa ve iddia edildigi gibi sözlesmesinde özel bir madde varsa onunla birlikte alinacak bir stoper ile kapatiriz bu transfer dönemini..Mutlaka transfer olacaktir ama..

Malatya baskanin Bein deki bi röportajina rastlamistim haftalar önce..Neden hemen kanal degistirmedim bilemiyorum..Iki kelimeyi bi araya getirip konusmaktan aciz Fb yalakasi birisi oldugu her halinden belliydi..Guilerme nin Bjk ye transfer olmasi haberlerinden önceydi..Transferi soruldu ona..Oyuncunun önünü tikamayacagiz demisti..Büyük takimlarla görüsüyoruz derken anadolu takimi degil diye altini cizerek bizi özellikle disarda tuttu.Ilgimiz olmasina ragmen bize olasi bir transferi engellendigini cikarmistim bundan..Son olaylardan sonra ihale Malatya baskanina kaldigi icin Guilerme transferine sesini cikaramayabilir..Normal sartlarda asla vermez bence..
    Konu AyhanPe tarafından (29.01.2020 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    İstanbul

Novak iyi bi sol bek değil. 1.5-2 milyon verilecek biri hiç değil. Yerine hızlı, defans yapmayı bilen, orta açabilen bi bek bulunur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KaraEski61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak iyi bi sol bek değil. 1.5-2 milyon verilecek biri hiç değil. Yerine hızlı, defans yapmayı bilen, orta açabilen bi bek bulunur.

24 25 yasinda olsa veririz 1.5. Cunku satabiliriz.
    Ama sezon sonu 30 yasinda olacak. Sozlesmeyi imzaladiginda satamayacagiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Novak anca şu anki maaşı kadar edebilecek bir bek. Öyle 1,5 milyon eurolar etmez kesinlikle. Bu sene zaten Kamil'den daha kötü durumu. Yerine şimdiden biri bakılmalı.

Sosa için aynı durum geçerli değil. Kesinlikle ikna edilmeli.
    8. Kuşatma

Nereden
    İstanbul

Gui ince işler yapabilecek sağ kanatta pereira ile pas alışverişine girebilecek bi oyuncu. Pereiranın performansını da yukarı çekecektir. Mücadele kısmından emin değilim sağda oynayan adamın gerektiğinde orta sahaya ve beke yardım etmesi gerekir. Ama 40 bin euro gibi bi rakama alınacaksa gayet iyi transfer olur.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Stoper transferinde oldukça geç kalındı. Gelecek oyuncu "hazır" değilse gelmesinin anlamı yok. Bu mevki bekleyelim görelim ya da son dakika fırsat kovalanacak bir transfer değildi. Takımın bir numaralı ihtiyacıydı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 25 yasinda olsa veririz 1.5. Cunku satabiliriz.
    Ama sezon sonu 30 yasinda olacak. Sozlesmeyi imzaladiginda satamayacagiz.
    Aynen mümkün değil satamazsın maaşını gören kulüp geri döner

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan sol bekler:
    https://www.transfermarkt.com.tr/det...suche/18917747
    Direk gidib Craiova takım kaptanı nicusor bancu'yu alırım. Sezon son sözleşmesi bitiyor. Sol kanadın her yerinde oynuyor, 27 yaşında ve lider oyuncu. Küçük takımda oynayarak performansıyla milli takıma kadar yükseldi. Romanyalilar hırslı, mücadeleci ve teknik oluyorlar. Bizim takıma cuk diye oturacak özellikler.

Ben oyuncuyu tanımıyorum ama böyle dışarıdan bakınca iyi oyuncuya benziyor.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
    Konu Alika87 tarafından (29.01.2020 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

solbeck novağı elinde tutarsın daha iyi solbeck alırsın novak da kalır

böylece yedeğin de acayip derecede güçlü olur

böyle gelişirsin klup olarak

neden diyorum bunu?

bakınız elinizde a kalite stoper yok zaten geri dörtlünün a kalite olması lazım böyle vasat transferler yaparsak geri dörtlü daima eksik kalacak
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)