Sayfa 133 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 633 1133 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 3,301 ile 3,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hakaret etmedim, çekince ve görev bilincinden söz ettim. Ben tek hakaretimi İho'ya ettim.
    Olurmu öyle şey sen kimsin! ki Hayrettin Bey'e Facebook fenomeni diyebiliyorsun!11 Vallahi hep diyorlarya eğitilmeziz diye bizim camia gerçekten eğitilmez yazık.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Kulübün tek dayanak noktası taraftarı.

Bir hazırlık maçı ile iddiasız bir lig maçında 30+30 60.000 kişi izlemeye geliyor bu takımı hem İstanbul'da hem Trabzon'da.

Nasıl olur da taraftarın bu kadar istemediği bir oyuncu gelir takıma transfer olur anlamıyorum.

Bu taraftar olmasa takım çoktan batmıştı yahu.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suudi Arabistan ekibi Al Hilal, Sofiane Feghouli için Galatasaray'a 5.5 milyon euro teklif etti. Pazarlıklarda son aşamaya gelindi. (beIN SPORTS)

araplar coştu. İteleyemedik şuraya bir iki adam.
    Bir ara biz de iyi satış yaptık onlara İHO döneminde. O zamanki satışları yapan yönetici, Sosa vs. İçin yönetime gelip yardımcı olalım dediler. Ama bu adamcı zihniyet bizim adamımız değil deyip kabul etmediler. Aynı adamcı zihniyet nakit olmasa da 15 milyonluk makbuzu kesmiyor. Biri de çıkıp demiyor ki ( başta adamcılığın abidesi divan başkanı) siz be yapıyorsunuz. Hayri denen adam utanmadan diyor ki nakit para vermiyor. Lan adam sana haciz yollasa ne bok yiyeceksin. Neymiş usulsüz para olabilirmiş. Sen makbuzu kes, usulsüzse dava açar fazlasını alırsın... Ama yok maksat üzüm yemek değil.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ahmet Ağaoğlu sadece medya önündeki başkan ve arka planda asil başkan H. Hacisalihoğlu olduğu müddetçe daha çooook Zeki'ler gelir gider!...

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yo, yo hayır arkadaşlar. Öyle kaçıp gitmek yok. Öyle forma almam, stada gitmem yok. Forma da alacağız, stada da gideceğiz. Bu kulübü bu çakallara yedirmeyeceğiz. Sinmeyeceğiz. Kabul etmeyeceğiz. Stada gidecek ve gereğini yapacağız.

Zeki Yavru'yu bu kulüpten Volkan Şen gibi göndereceğiz. Bunun lamı cimi yok. Her top ayağına geldiğinde hakaret edeceğiz, yuhalayacağız ve ağlaya ağlaya bu kulüpten yollayacağız. Taraftarımıza bu konuda inanıyorum ve güveniyorum. Bunu başarabiliriz.

Hadi bakalım zeki efendi, hadi bakalım hayrettin efendi. Siz mi büyüksünüz, taraftar mı büyük? Görelim çapınızı.

(Belki kin ve düşmanlığa sevk ediyorum diye forum ceza verebilir. Kaç yıldır buradayım. Hiç ceza yemedim. Ama umurumda değil. Evet zeki ve türevleri için kin duyuyorum. Bu savaşı onlar başlattılar)

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NEE Hayrettin emiceye hakaret he, yakında ceza gelir şu forumdaki tek cezamı bu HH yüzünden almış adamım ben.
    Senin tek cezanı o yüzden alman senden değil forum kurallarının uygulanmamasından kaynaklanıyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ağlaya ağlaya gideceksin zeki efendi

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dar ve sığ bir bakış açısı değil bu ülkede sabun yapılması gereken kesim.
    Çok ilginç gerçekten , deminden beri bunu düşünüyorum,

Diyorum ki yani bu taraftar Zeki'nin Trabzonspor seviyesinde bir oyuncu olmadığını bu kadar geçen sürede anlayamamış , takım içinde huzursuzluk verdiğini , Trabzonspor'da yetersizlğinin yanında Gençlerbirliği gibi düşmüş bir takımda bile tutunamadığını , orada da takım içi huzursuzluk yaratttığını ve bildiğin şutlandığını ve gelince tekrardan bunları yaşatabileceğini , transferinin de hak ettiğinden değil de , birileri aracılığıyla olduğunu , o zaman daha alt liglerde daha çok şansı hak eden , alt yapıdaki çocukların suçunun Hacısalihoğlu 'nu tanıyıp tanımamak olması, bu transferin yönetimin bu dönem yaptığı kıran kırana pazarlıklarla tamamen ters düşmesi falan filan .. Bunların hiçbirini sorgulamıyor da , bir gol atsa parasını çıkarır diye düşünüyor ..

Resmen üzerine sosyo-analiz yapılacak bir yorum . İnsanların düşünce tarzını anlayabilmek gerçekten çok ama çok zor.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı alptug_kd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yo, yo hayır arkadaşlar. Öyle kaçıp gitmek yok. Öyle forma almam, stada gitmem yok. Forma da alacağız, stada da gideceğiz. Bu kulübü bu çakallara yedirmeyeceğiz. Sinmeyeceğiz. Kabul etmeyeceğiz. Stada gidecek ve gereğini yapacağız.

Zeki Yavru'yu bu kulüpten Volkan Şen gibi göndereceğiz. Bunun lamı cimi yok. Her top ayağına geldiğinde hakaret edeceğiz, yuhalayacağız ve ağlaya ağlaya bu kulüpten yollayacağız. Taraftarımıza bu konuda inanıyorum ve güveniyorum. Bunu başarabiliriz.

Hadi bakalım zeki efendi, hadi bakalım hayrettin efendi. Siz mi büyüksünüz, taraftar mı büyük? Görelim çapınızı.

(Belki kin ve düşmanlığa sevk ediyorum diye forum ceza verebilir. Kaç yıldır buradayım. Hiç ceza yemedim. Ama umurumda değil. Evet zeki ve türevleri için kin duyuyorum. Bu savaşı onlar başlattılar)

+61 yanındayım hocam bu sebepten dolayı ceza yiyeceksem sıkıntı yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin tek cezanı o yüzden alman senden değil forum kurallarının uygulanmamasından kaynaklanıyor.
    Valla sana yazdığım kötü birşey yok olanı yazdım, hareketlerine çeki düzen ver biraz normalleş bi sıkıntı kalmaz işine bak canımı sıkma benim.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Yönetim tez zamanda defolsun gitsin, ya anlamıyorum.
    Cahil duygusal getirdik olmadı Yedirdi Batırdı.
    Eğitimli vizyoner getirdik olmadı Batırdı.
    Düzgün soymaz diye bir adam getirdik bu da batırıyor.
    Artık Çare Nevzat Aydın + Sadri Şener Koalsiyonu. Hayrettin + Ağaoğlu, Zeki olayıyla taraftarın nefretini kazandı, defolup gitsinler. Forma da almıyorum, takip de etmiyorum.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bu adamın yusuf'tan abdülkadir'den fazla kazanacak olması benim ağırıma gidiyor arkadaş. bu çocukların ağırına gitmez mi?

sonra "yusuf trip yaptı yeaaa"... ayıptır ayıp.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Afrika Diğer

Valla sana yazdığım kötü birşey yok olanı yazdım, hareketlerine çeki düzen ver biraz normalleş bi sıkıntı kalmaz işine bak canımı sıkma benim.
    Ne olur canın sıkılırsa, klavyeni duvara mı fırlatırsın?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mustafa Yumlu'da gündeme düşer yakında
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Mehdozo†@Mehdice 45 dk.45 dakika önceDaha fazla

Bu adam Sadri başkan döneminde de böyleydi. Tesislerin araka tarafında büyükbaş hayvan çiftliği kurmak istemişti. Sığıra karşı zaafi var adamın. Benim dedem de öyle. Hor görmüyorum.

Güzel tespit.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olurmu öyle şey sen kimsin! ki Hayrettin Bey'e Facebook fenomeni diyebiliyorsun!11 Vallahi hep diyorlarya eğitilmeziz diye bizim camia gerçekten eğitilmez yazık.
    Fanatik Fenerbahçeli bir babanın oğluyum. Fenerbahçeli doğdum ve Fenerbahçeli büyüdüm.

Çocukken marketimizden Fotomaç gazetesi alırken bir haber okumuştum. Fenerbahçe 10 numaralı Formayı Fatih Tekke'ye ayırdı diye. Benim ilk adresim Sercan_fb123@. Trabzonspor benim için çok özel. Anlatılamaz bir hikayesi var. Kendi iradem, seçimim.

Şimdi şifrelerimin hepsinde 345361 var. Trabzonspor'u bu kadar özel kılan benim hücrelerimin kansere olan yatkınlığı idi.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olur canın sıkılırsa, klavyeni duvara mı fırlatırsın?
    Birgün BMN organizasyonunda seninle tanışmak isterim bi kaç doktor arkadaşta getiricem yanımda söz sana bu sorunu aşıcaksın yanındayım ben merak etme.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim tez zamanda defolsun gitsin, ya anlamıyorum.
    Cahil duygusal getirdik olmadı Yedirdi Batırdı.
    Eğitimli vizyoner getirdik olmadı Batırdı.
    Düzgün soymaz diye bir adam getirdik bu da batırıyor.
    Artık Çare Nevzat Aydın + Sadri Şener Koalsiyonu. Hayrettin + Ağaoğlu, Zeki olayıyla taraftarın nefretini kazandı, defolup gitsinler. Forma da almıyorum, takip de etmiyorum.
    Sadri ve Nevzat da emin ol ukala ve dik kafalı olacak. Altı dolu bir ukalalık olursa amenna ama ikisinin de ersunu desteklediği düşünülürse tövbe bismillah bir durum olabilir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Koyduğumun yerel medyası sevinç içerisinde. Artık soyunma odalarından istihbaratlarını alabilecekler.

Nereden
    İstanbul

Bomb has been planted.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bomb has been planted.
    Ünal Karaman bom boş bir adamsın bom boş.

Nereden
    Belçika

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fanatik Fenerbahçeli bir babanın oğluyum. Fenerbahçeli doğdum ve Fenerbahçeli büyüdüm.

Çocukken marketimizden Fotomaç gazetesi alırken bir haber okumuştum. Fenerbahçe 10 numaralı Formayı Fatih Tekke'ye ayırdı diye. Benim ilk adresim Sercan_fb123@. Trabzonspor benim için çok özel. Anlatılamaz bir hikayesi var. Kendi iradem, seçimim.

Şimdi şifrelerimin hepsinde 345361 var. Trabzonspor'u bu kadar özel kılan benim hücrelerimin kansere olan yatkınlığı idi.
    Bu adam eğitilemez ise bende eğitilmem.
    Helal olsun sana be
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Belçika

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri ve Nevzat da emin ol ukala ve dik kafalı olacak. Altı dolu bir ukalalık olursa amenna ama ikisinin de ersunu desteklediği düşünülürse tövbe bismillah bir durum olabilir.
    Kim gelsin sizce?
    Hani bu adamlar son çare gibi, içimizden hiç bağlantısı olmayan birileri mi alıp yönetsin. Ne yapalım renktaş?
    Ey Türk Gençliği!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Zeki gelsin diyen Hocanında vasfına tüküreyim
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bomb has been planted.

Kit yok hocam camiada ufaktan uzayalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)