Sayfa 1135 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 135 635 1035 1085 1125 1133 1134 1135 1136 1137 1145 1185 1235 1635 2135 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 28,351 ile 28,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun beyler Polonya liginden Hırvat stoper. 1.92 boyunda. Ivan Runje. Geçen sezon 40 maça çıkmış. Piyasa değeri 1.25 milyon euro, yaş 28.

https://www.transfermarkt.com.tr/iva...spieler/109012

Buyrun bu da Legia'nın kaptanı 31 yaşında. Artur Jedrrezjczyk. Yeni Glowacki'miz olur mu?

https://www.transfermarkt.com.tr/art.../spieler/42401
    Jedrrezjczyk tam net bir stoper değil aslında

Genelde bek oyuncusu yada 3 lü defansın sol-sağ stoperi

Ama bu yıl ne oynadı bilmiyorum...

legia da ki Szmanski 5.5 m Euro ya gitmiş Rusya ya yeni gördüm..

Bu arada Legia lı Cafu iyi oyuncu beğeniyorum...
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jedrrezjczyk tam net bir stoper değil aslında

Genelde bek oyuncusu yada 3 lü defansın sol-sağ stoperi

Ama bu yıl ne oynadı bilmiyorum...

legia da ki Szmanski 5.5 m Euro ya gitmiş Rusya ya yeni gördüm..

Bu arada Legia lı Cafu iyi oyuncu beğeniyorum...
    Bu adamları TM'den bakıp buluyorum yoksa izlediğimden değil hocam, kulüp izleyip alsın

Bu arada Lizbon 10 milyon euro teklif etmiş Abdüş'e.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene iskelet kadrodan topçu satan veya gidip ülkemi ve takımımı avrupada temsil etmek istiyorum ayakları yapan her kimse gözümde haindir. Kimse kusura bakmasın sen ben 3 kuruş maaşla geçinen insanlarız bu takımın şampiyonluğu için önüme 50 bin liralık senet koysalar gözümü kırpmam imzalarım. Herşeyini bu takıma borçlu olan insanlar para için bunu yapmamalı yapıyorsa da şunu bunu temsil ediceğim ayağına keriz yerine koymamalı insanları. Eğer yönetim ben 15 milyon euroya satıyorum diyorsa paraya ihtiyacım var diyorsa yarın istifasını versin hiç uzatmayalım. Bu sene öyle kritik bir seneki 3 topçu ile şampiyon olma şansımız çok yüksek Allah aşkına yapmayın sıkın dişinizi 1 sene daha

Nereden
    İstanbul

Eren derdiyok yedek forvet olarak benim de içime sinmişti.. herkes söylemekten korkuyodu galiba hahah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Asya Diğer

O değil de şu Yusuf Yazıcı herhangi bir takımda olsa böyle Trabzonsporlu olduğunu bilsek alalım diye deliririz, adamı 3 kuruşa postalamak isteyenler var çok şaşırtıcı.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar linç etmeyin ama,

çok maliyetli olmayacaksa Eren Derdiyok en az Roda kadar iş yapar bizde.

Düşünsek fena olmaz.
    Ben sözleşmesi biten yerli statudeki futbolcular Eren ile Şener gelsin yazmıştım küçük bi linç yemiştim. Kasımpaşa'dayken burada methiyeler düzülüyordu kendisine, gsde de baya gol attı. Diagne'den daha iyi bir forvet. Şahsen 1 m € ve altına oynayacaksa ben de isterim gelmesini. Penaltısız 15 golü var..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamları TM'den bakıp buluyorum yoksa izlediğimden değil hocam, kulüp izleyip alsın

Bu arada Lizbon 10 milyon euro teklif etmiş Abdüş'e.
    Jefforson ve Gelson dala için 10 bin Euro teklifle cevap verelim
    HAMİ AYAZ

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağlam sakatlık problemi olmayan bir eren derdiyok sallana sallana 10 gol atar yedek olarakta düşünülebilir ama ben 1 milyona oynayacağını sanmıyrum türkiye liginde yüksek paralara oynamaya alıştı.

Nereden
    Asya Diğer

Doriev'i alsak bari iyi bir şeye benziyor 30 maç 16 gol 2 asist.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sözleşmesi biten yerli statudeki futbolcular Eren ile Şener gelsin yazmıştım küçük bi linç yemiştim. Kasımpaşa'dayken burada methiyeler düzülüyordu kendisine, gsde de baya gol attı. Diagne'den daha iyi bir forvet. Şahsen 1 m € ve altına oynayacaksa ben de isterim gelmesini. Penaltısız 15 golü var..
    O zaman bir sinerji oluşturalım
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlam sakatlık problemi olmayan bir eren derdiyok sallana sallana 10 gol atar yedek olarakta düşünülebilir ama ben 1 milyona oynayacağını sanmıyrum türkiye liginde yüksek paralara oynamaya alıştı.
    Bence maksimum 1 milyona imza atar bir takıma biz de şaşırırız ya da daha düşük bir paraya.

Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmaya çekindiğimiz isimler diye ayrı bir başlık mı açsak acaba ))

Eren (uygun fiyata kabul ederse)
    M.Pektemek (yıllardır oynamadığı için bir oynama motivasyonu olabilir)
    Selçuk İnan (kariyerinin sonunda 1-2 yıl neden tecrübesiyle oyun zekasıyla katkı sağlamasın, uygun fiyata)
    Muğdat Çelik (rotasyondda yerli, iş yapabilir)
    İsmail Köybaşı (solbek alternatifi yok takımda, uygun rakama her türlü katkı verir)
    Caner (fiyatı yüksek ama olur da bjk bırakırsa pek taliplisi olmayabilir. fb'nin isteyeceğini sanmıyorum, gs de çok sıcak bakmayabilir. O zaman biz devreye girebiliriz, özellikle de Novak gidecekse.)
    Serdar Gürler (adam 2 yıldır çıkışta ama kimse görmüyor nedense. Yaşı çok ideal bence ama maliyeti yüksek olabilir)
    Volkan Babacan (aslında Mert'i tercih ederim hem malum Trabzon geçmişi de var babasından ötürü ama şimdi milli takım felan derken değerlendi. Babacan Ufukhan'ın iyi bir yedeği olabilir)
    Emre Mor (Trabzon havası iyi gelebilir. Yusuf giderse ve Abduş Yusuf'un pozsiyonuna kayarsa, Emre de Abduş'un pozsiyonunda olabilir)

Hemen itiraz etmeden önce, linç etmeden önce bir dinleyin ama... Bunlardan max 1-2 tanesi. 2'den fazla olursa takım içi genel denge biraz bozulur. Ve ugun maliyetle. Yani bunların hepsine yanaşıp düşük teklif yapcan, hatta komik teklif yapcan biraz maç başı parasını yüksek tutup. Olurda kabul eden olursa rotasyon içinde faydaları olabilir...

Şimdi sonuçta herkesin gözü olan formda isimleri alma şansımız yok. Ama bir dönem yıldız olan, bir şekilde fayda verme şansı olan ve uygun maliyetle ikna edilebilecek isimler.

Sizin var mı böyle aklınıza gelen başka isim ? Yazmak istediğiniz ama çekindiğinz )
    Ben net çıkış yapamayan birini yazayım , linç ise kralını yiyeyim

En önde oynatalım ama. Kanat falan oynatmayalım

Oğulcan Çağlayan

....

(Alternatif olarak tabi )
    HAMİ AYAZ

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selçuk İnan (kariyerinin sonunda 1-2 yıl neden tecrübesiyle oyun zekasıyla katkı sağlamasın, uygun fiyata)
    İsmail Köybaşı (solbek alternatifi yok takımda, uygun rakama her türlü katkı verir)
    Caner (fiyatı yüksek ama olur da bjk bırakırsa pek taliplisi olmayabilir. fb'nin isteyeceğini sanmıyorum, gs de çok sıcak bakmayabilir. O zaman biz devreye girebiliriz, özellikle de Novak gidecekse.)
    Serdar Gürler (adam 2 yıldır çıkışta ama kimse görmüyor nedense. Yaşı çok ideal bence ama maliyeti yüksek olabilir)
    Volkan Babacan (aslında Mert'i tercih ederim hem malum Trabzon geçmişi de var babasından ötürü ama şimdi milli takım felan derken değerlendi. Babacan Ufukhan'ın iyi bir yedeği olabilir)
    Emre Mor (Trabzon havası iyi gelebilir. Yusuf giderse ve Abduş Yusuf'un pozsiyonuna kayarsa, Emre de Abduş'un pozsiyonunda olabilir)

Hemen itiraz etmeden önce, linç etmeden önce bir dinleyin ama... Bunlardan max 1-2 tanesi. 2'den fazla olursa takım içi genel denge biraz bozulur. Ve ugun maliyetle. Yani bunların hepsine yanaşıp düşük teklif yapcan, hatta komik teklif yapcan biraz maç başı parasını yüksek tutup. Olurda kabul eden olursa rotasyon içinde faydaları olabilir...

Şimdi sonuçta herkesin gözü olan formda isimleri alma şansımız yok. Ama bir dönem yıldız olan, bir şekilde fayda verme şansı olan ve uygun maliyetle ikna edilebilecek isimler.

Sizin var mı böyle aklınıza gelen başka isim ? Yazmak istediğiniz ama çekindiğinz )
    Neyse ki transfer komitesindr yada kulüpte görev yapmıyorsun.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bundan 3 yil önce Eren 1m euro'yu kabul etti Trabzon'a geliyor yazsalar kimse inanmaz, şimdi 1m Eren'e kim verir deyip beğenmiyoruz. Adam aynı adam arkadaşlar. Yarın seri goller atar yeni takımında tekrar değerlenir. Önemli olan işte böyle değeri düşmüşken kelepir fiyata kapatabilmek. Değerlendikten sonra zaten bize kalmıyor. Bu şekilde bakmak lazım biraz...
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Asya Diğer

Hocam bana göre burda kabul edilebilir tek isim Eren Kalanların hepsi ofsayt isimler. Çoğunun karakter sorunu var zaten.

Nereden
    Sakarya

Yusuf'un satilmasi klup ve kendisi icin dogru karar olur. Oncelikle Onazi donuyor. Sosa 10 numara pozisyonuna cekilip Parmak Onazi Sosa orta sahasiyla oynayabiliriz. Orta sahada kalite olarak eksilecegimizi sanmiyorum. Ikinci olarak futbolcularin yasi bonservisleri uzerine bu yaslarda cok etkili, seneye Yusuf performans artirsa bile sapkadan tavsan cikarmadikca fiyati 15m€ civarinda olacaktir (23 yasi gelecek vaadeden futbolcu olarak degerlendirmezler gibi geliyor).
    Ote tarafran Abdulkadir kesinlikle bir yil daha kalmali, kadro istirari korunmali. Her seyin yaninda Abdulkadir bir altyapi heyecanidir. Taraftar olarak sahada gorunce heyecanlaniyorum.
    Kisaca Yusuf satilsin, Abdulkadir astronomik bir teklof gelmedikcr tutulaun.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Gerçekten altyapıdan berkayı almaktansa emre moru tercih eder misiniz?

Nereden
    İstanbul

Alıntı paspatojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'un satilmasi klup ve kendisi icin dogru karar olur. Oncelikle Onazi donuyor. Sosa 10 numara pozisyonuna cekilip Parmak Onazi Sosa orta sahasiyla oynayabiliriz. Orta sahada kalite olarak eksilecegimizi sanmiyorum. Ikinci olarak futbolcularin yasi bonservisleri uzerine bu yaslarda cok etkili, seneye Yusuf performans artirsa bile sapkadan tavsan cikarmadikca fiyati 15m€ civarinda olacaktir (23 yasi gelecek vaadeden futbolcu olarak degerlendirmezler gibi geliyor).
    Ote tarafran Abdulkadir kesinlikle bir yil daha kalmali, kadro istirari korunmali. Her seyin yaninda Abdulkadir bir altyapi heyecanidir. Taraftar olarak sahada gorunce heyecanlaniyorum.
    Kisaca Yusuf satilsin, Abdulkadir astronomik bir teklof gelmedikcr tutulaun.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    23 yaşındaki oyuncu 10 sene daha futbol oynar. Yaşı yusufun bonservisini düşürmez, daha genç olsa arttırır ama.

Nereden
    İstanbul

@muratt Düşüşteyken kelepir fiyata almak politika bu olmalı katılıyorum. Bir dönem dünya yıldız olan futbolcular için de aynı şey geçerli. Adebayor bir sene top oynamadı geldi Başakşehirde 17 gol 6 asist. Mario Gomez benzer. Eto öyle...

Yalnız saydığınız isimler arasında Emre Mor'u isterim. Düşüşte ama üst çizgisi yüksek ona ulaşabilirse tutulmaz. Gökhan Töre de böyle bana göre ama Muğdat, Ismail, Selcuk, Pektemek falan bu saatten sonra en iyi dönemlerine ulaşamazlar o yüzden istemem..

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

@muratt Düşüşteyken kelepir fiyata almak politika bu olmalı katılıyorum. Bir dönem dünya yıldız olan futbolcular için de aynı şey geçerli. Adebayor bir sene top oynamadı geldi Başakşehirde 17 gol 6 asist. Mario Gomez benzer. Eto öyle...

Yalnız saydığınız isimler arasında Emre Mor'u isterim. Düşüşte ama üst çizgisi yüksek ona ulaşabilirse tutulmaz. Gökhan Töre de böyle bana göre ama Muğdat, Ismail, Selcuk, Pektemek falan bu saatten sonra en iyi dönemlerine ulaşamazlar o yüzden istemem..
    Emre mor Abdulkadir in yerine cuk oturur çok yetenekli ama sormak lazım oynadığı takımlara sorunu neymiş mental sorunları var gibi geliyor çalışmayı sevmiyor gibi defalarca kadro dışı kalması bunu kanıtlar nitelikte

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Enes Başkaya60 @bingolts

castillo > bongonda

Castillo cardozo ile oynamış olsa şuan haakkında çok farklı konuşuyor olurduk

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Fransız takımlarına acayip ayar oldum...12 milyon € , 4 yılda ödenecekmiş ulan yavşaklar Gayserililer mi kurdu sizi?
    Bu teklif doğruysa bizim yönetim misilleme olarak Pepe’ye 50 milyon € teklifte bulunsun ama 50 yılda ödemek koşuluyla.
    Ağasarlı_61

Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten altyapıdan berkayı almaktansa emre moru tercih eder misiniz?
    Emre Mor, Fatih Terim veya Şenol Güneş gibi bir hocanın elinde, denetiminde bir dünya yıldızına dönüşebilir. Şatafatlı bir hayatı bırakarak memleketine döner futboluna odaklanırsa. Teknik olarak herhangi bir eksiği yok özel yetenek full. 19 yaşında Real Madrid savunmasını ipe diziyordu. Mental eksiklikleri çok büyük ve onla Türk işi ilgilenilmediği hadi oğlum denilmediği sürece zor aşacak gibi duruyor.

Berkay daha ne yapmış ki böyle bir kıyaslama yapabilelim, fb altyapısında attığı goller ofspor ve bizdeki u21 macerasıyla mı ? Berkay Sefa Kara potansiyel Emre'deki kadar olmasa da var ama Emre'den daha çalışkan bir futbolcu. Daha çok uzun yolu var. Yani birini Ünal hocaya ver ve arkana yaslan denilirse kesinlikle Emre Mor'u isterim..
    Konu Kemal Öztel tarafından (13.06.2019 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Şu emre mor övenler, medyanın gazıyla ve zamanında hüyük transfer yaptı diye konuşmuyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Abdulkadirin yeeine cuk otururmuş...

Nereden
    Asya Diğer

Yahu karı kıza saran paso playstation oynayan disiplinsiz topçuyu Trabzon'a mı istiyorsunuz. Bizden uzak olsun. Bir ara Batuhan Karadeniz vardı böyle bir meşhur olduydu takım takım dolaşıyordu aynı o hesap.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)