Sayfa 103 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 603 1103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sosa ya teklif varsa hemen satsınlar iyi topçu olsa zaten alıcısı çok olurdu burak zaten herhalukarda satılır

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbaş -töre takası diyen gördüm

Şenol Güneş sol ayaklı stoper istemiş
    yetenekli ama her an sıkıntı çıkaracak bir karakteri var.

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Sosayı ağzıma dahi almıyorum..Tamam aldığı para fazla ama onda o parayı çıkartacak yetenek var.. Arkada oynamasından yanaydım çok şükür oynattı.. Yanına iyi bir ön libero alırlar Nwakaema de iyi çıkarsa Abdülkadir ile resital sunarlar.
    Dilerim bizim taraftarın gazına gelip de satmazlar. Kucka da eleştiriliyor lakin Sivasspor maçında ceza sahamızda tüm hava toplarını sivassporlular alırken, Kucka girdiğinden itibaren hepsini kendisi aldı. Orta sahaya mükemmel bir direnç ve sertlik getirdi. Ofansif olarak da etkili oldu. Bizim taraftara kalsa Batuhan da aynı işleri yapıyor. La havle.
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene şampiyonluğu bırak ilk 5'e giremeyeceğimiz belli.

Sosa istediği kadar istekli olsun, inanılmaz pas hataları yapıyor ve olası bir geri dönüş yapsa bile verimli olabileceği süreler yıllar sınırlı.

Burak bu sene gene 20 gol atar, Sonra da jübile yapar yok mu bu takımın ileriye dönük forvet planı. İsmail'den önce.

Burak ve Sosa'yı 8 versinler gözüm kapalı satarım.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bilâl ÇOBAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top dağıtabilen, istasyon olabilen bir forvet aldığımız takdirde (adebayor, giroud gibi) Burak kesinlikle satılabilir. Ama Sosa olmaz. İlk defa böyle kreatif bir orta saha bloğuna kavuştuk, şimdi değil.
    Giroud gibi olmasın yaa hiç sevmiyorum o adamı. Adam dünya kupasında final gördü ama kaleye isabetli şutu yoktu o kadar da istasyona gerek yok.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak hazır değildi ama Roda'dan daha istekli oynadı. Daha fazla top tuttu. Rakibi daha fazla zorladı. Sağlıklı Burak varken Rodallega anca sonradan girer o da Burak'ı alkışlatmak için veya ikinci forvet olarak.
    ( ゚д゚)

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dilerim bizim taraftarın gazına gelip de satmazlar. Kucka da eleştiriliyor lakin Sivasspor maçında ceza sahamızda tüm hava toplarını sivassporlular alırken, Kucka girdiğinden itibaren hepsini kendisi aldı. Orta sahaya mükemmel bir direnç ve sertlik getirdi. Ofansif olarak da etkili oldu. Bizim taraftara kalsa Batuhan da aynı işleri yapıyor. La havle.
    Kucka hava toplarını aldı ama tam olarak ne oynuyor ben kestiremedim.. Savunma desen çok adam kovalamıyor hücum desen ayağındaki topu rakibe atıyor..Hangi bölgenin oyuncusu bilemiyorum doğaçlama oynuyor biraz...Sosa değil de Kucka için öyle bir teklif gelirse o değerlendirilebilir ben beğenmiyorum hocam bir standardı yok..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

adamlar percy tau icin is izni cikartamamis

ne yaptilar sonra? adami belcika 2. ligine kiraladilar

bu ingilizlere iyice gicik kaptim

iyice

Kucka hava toplarını aldı ama tam olarak ne oynuyor ben kestiremedim.. Savunma desen çok adam kovalamıyor hücum desen ayağındaki topu rakibe atıyor..Hangi bölgenin oyuncusu bilemiyorum doğaçlama oynuyor biraz...Sosa değil de Kucka için öyle bir teklif gelirse o değerlendirilebilir ben beğenmiyorum hocam bir standardı yok..
    defansimiz dengesiz oldugundan iyice gömülüyor

defansi biraz daha önde kurabilsek kuco da farkini daha cok ortaya koyar

Konu selcuk tarafından (19.08.2018 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kucka şu anki saçma galatasaray orta sahasına çığır açtırır, şampiyonluğu getirir. Allah korusun, giderse İtalya'ya falan dönsün o mübarek Kucka
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ya şakamısınız siz ya Burak ve Sosa sarılsın hemi hemde bjk veya gsye. Sonra burada Trabzonsporlulukdan bahsedeceksiniz hemi. Ya bırakın allah aşkına Burak ve Sosa rakibime gidecek onları daha güçlü edecek bende bundan fırsat diye bahsedeceğim birde. Burak ve Sosa satılırsa bu ihanet demektir. Başka da açıklaması yoktur. Burada Sosa Burak satilsin tartışması yerine satılırsa kopacak kıyamet konuşulmalı ama garip garip ruh hallerinde sarılsın diyen adamlar var garipsiniz satilsin diyende hain dir gözümde olurda satan kadar
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta forvette kim oynayacak. 2 gol atan roda kesilmez. Burak da form tutuyor. Ilk yari roda son yarim saat burak mi olacak acep. Ya da cift forvet.
    Yine 60/30 olur, skora ve oyuna göre 45/45 de olabilir. Sonraki hafta gs maçında Burak ilk 11 başlar yüksek ihtimalle.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazi'ye çok laf ediyoruz ama şöyle bir düşüncede var.

Sosa akıllı oynuyor. Hem defansif hem ofansif manada. Fakat fazla hareketli değil. Onazi bu noktada deli danalar gibi sağa sola saldırıp defans yaparken bıraktığı açıkları Sosa kapatsa, Onazi'de asla ama asla ileriye uzun pas atmayıp topları genelde Sosa ve Abdülkadir'de buluştursa problemsiz bir orta saha olabilir kanımca.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar percy tau icin is izni cikartamamis

ne yaptilar sonra? adami belcika 2. ligine kiraladilar

bu ingilizlere iyice gicik kaptim

iyice

defansimiz dengesiz oldugundan iyice gömülüyor

defansi biraz daha önde kurabilsek kuco da farkini daha cok ortaya koyar

Önde basan takımlarda yaptığı şok preslerle faydalı olabilir evet ama ben yine de beğenmiyorum..

Kucka şu anki saçma galatasaray orta sahasına çığır açtırır, şampiyonluğu getirir. Allah korusun, giderse İtalya'ya falan dönsün o mübarek Kucka
    Vallahi ben hiç öyle düşünmüyorum..Kucka 4-5 milyon Euro veren herkese gidebilir

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Madem herkes butun oyuncularimiza talip demekki kadro iyi .neden bizde sampiyonluga oynamayalim..suan sampiyonluk icin en buyuk aday basaksehir ve fb..fb yeni kurulma yili oldugu icin zor..hoc amacsiz baslayip stres olmadan devam edersek ilk yari sonu herseyi gorebiliriz..inAnc ve azim lazim..suan 3 istanbul takimida tsden iyi degil..bizde iyi degiliz anxak hersey olabilir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nereden
    Amasya

Alıntı erkankoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem herkes butun oyuncularimiza talip demekki kadro iyi .neden bizde sampiyonluga oynamayalim..suan sampiyonluk icin en buyuk aday basaksehir ve fb..fb yeni kurulma yili oldugu icin zor..hoc amacsiz baslayip stres olmadan devam edersek ilk yari sonu herseyi gorebiliriz..inAnc ve azim lazim..suan 3 istanbul takimida tsden iyi degil..bizde iyi degiliz anxak hersey olabilir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    cok basit

1 denge stoperin yok

2 bir sag bekin cok yasli, her hafta mac cikaramiyor, 2.si müzmin sakat

3. sol beklerin limoni

4. halen pivot santrforun yok

5. yönetimin kendi kendini yiyor

Ünal Karaman

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nasil ki Riza Calimbay´in ilkmaci Yeni Malatya macinda olmayacagi cok acik görülmüsken, gecen haftada Ünal Karaman´la olmayacagi cok acik..maalesef! Haa 3 yil sabir göstereceksek olur!

Bir Galibiyetle yaz gelmis yine..nedense ben sahada pek birsey göremedim,

Takimin boyu cok uzun, alinan stoperlerle basarili olabilmek icin, topu 3. bölgede tutmak gerek ama ne Burak ne de Roda ile bu olmaz. Damdoy la bu Ortasaha cok gol atardi, Pivot Santrafor olmazsa olmaz..Sahayi daraltarak oynayabilirsek, Onazi´den de iyi faydalanabiliriz.

Organizasyon adina hicbir sey yok sahada, sadece bireysel..takim 2 aydir nasil ne calisiyor merak ediyorum.

Bu yapida duran toptan cok gol yeriz..
    Konu Fanatik34 tarafından (19.08.2018 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transferde ilk onceligimiz Gattuso, Ngolo Kante, ve hatta Hurriyet Gocer ekolunden gelen bir 6 numara almak olmali. Bizim icin stoper'den ya da forvetten daha onemli. Rakip hizli ataga cikarken Kucka, Onazi, Sosa hep bakiyorlar. Orada calisacak, top kapacak, rakibi isiracak, savunmamizi rahatlatacak bir fedaiye ihtiyacimiz var.
    Yahsi Bati 51:28

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şu Serdar Taşçı tam sopalık.

Elbette önceliği para olacak ama gel açlık sınırına oyna demiyoruz. İnsan tuttuğu takımın tarihine geçmek için biraz fedakarlık yapar ki artık kariyer olarak da üst seviyeler kendisini aşıyor.

Nereden
    Amasya

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Serdar Taşçı tam sopalık.

Elbette önceliği para olacak ama gel açlık sınırına oyna demiyoruz. İnsan tuttuğu takımın tarihine geçmek için biraz fedakarlık yapar ki artık kariyer olarak da üst seviyeler kendisini aşıyor.
    yeni bir gelisme mi oldu?

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Ciddi hedef koyamadığımız bir sezon için fazla sayıda yaşlı oyuncumuz var. 2020'de çoğu oyuncunun sözleşmesi bitiyor.
    En azından 2-3 tane 4-5 yıllık oyuncu düşünmeliydik.
    Mesela adı geçen Rodriguez ve Halil bu profile uygun isimlerdi.

https://www.transfermarkt.com.tr/der...spieler/411554
    https://www.transfermarkt.com.tr/lui...spieler/426609

Yine bu 2 oyuncu da yaş, maliyet, oynadıkları bölge ve oyuncu özellikleriyle ideal seçim olurlar.
    Tarz olarak biri Makalele, diğeri Vieira'ya yakın.
    Konu champions tarafından (19.08.2018 Saat 17:47 ) değiştirilmiştir.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni bir gelisme mi oldu?
    Net kaynaklar değil ama son olarak gs'ye önerilmiş. Ki Başak'la görüşmesi vs. İstanbul'u bizden önde tuttuğunu düşünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fb guilianonun satışıyla büyük bir şans yakaladı, aynı sow un satışı gibi çok ballilar, sıkıştıklarında araplar yetişiyor.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ünal Karaman ile rıza çalımbayın hiçbir alakası yok. Adam ilk maç yaptığı hatayı ikinci maç düzeltti. Rıza geçen sene kanat forvet yok deyip sızlandı durdu. Farklı bir taktik denemedi bile. Yıl boyu korumacı bir futbol seçti insanların ağzından kan getirdi. Çok soru işareti ile yaklaştığım Ünal Karaman en azından bana bir ışık gösterdi. Gerekli transferler yapılınca daha da iyi olacağını düşünüyorum

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamlar bizim alamadığımız adamı alınca dalga geçiolardı biz aldık yeni aleximiz olacak diye tam ellerinde patladı derken hemen araplara itelediler.
    şu araplara biz bir türlü adam iteleyemiyoruz. onazi-kucka-sosa-burak gibi maaşı yüksekleri ve değeri olanları iyi fiyata okutabilseydik...
    Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb guilianonun satışıyla büyük bir şans yakaladı, aynı sow un satışı gibi çok ballilar, sıkıştıklarında araplar yetişiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)