Sayfa 847 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 347 747 797 837 845 846 847 848 849 857 897 947 1347 1847 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 21,151 ile 21,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Kuzey Afrika

Halil Dervişoğlu nu alabilsek keşke çok iyi transfer olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bosingwa neden Türkiye'ye gelmiş? Antrenörlük teklifi falan mı var acaba işin içinde yoksa geçmişten kalan alacak hesabı mı?
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı E. Okan Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosingwa neden Türkiye'ye gelmiş? Antrenörlük teklifi falan mı var acaba işin içinde yoksa geçmişten kalan alacak hesabı mı?
    Porto için oyuncu izlediğini yazdılar. Muhtemelen Abduş ile Yusuf'u izlemeye geldi.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maksimum 4 transferle yola devam etmeliyiz, tabiki biri ekuban olacak. Yıllar sonra 60 kişilik ordu ile kampa gitmeyeceğimiz için ayrıca mutluyum.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosseinin eksikleri var ama gönderilecek kadar kötü değil bu mantıkla bakarsak Hüseyini de göndermemiz lazım onun da bir sürü eksiği var.Hosseini yedek olarak kalır.Ayakları iyi ve sakin bir oyuncu.İdare eder.

Parmakın çevre kontrolü ve soğukkanlılığı çok iyi değil.Biraz tezcanlı gibi.Yetenekli bir oyuncu olduğu konusunda herkes hemfikirdir ama bence genel olarak bakılırsa çok iyi bir yedek olur.Bize yeni bir Colman ya da yeni bir Szmykowiak gibi bir maestro lazım.Ortasahayı tek başına yönlendirecek kapasiteye sahip olacak bir adam lazım.Bu tarz çift yönlü,pasör ve şutör bir oyuncu bulup almak zor ancak alabilirsek takım büyük seviye atlar.Sosayı yazmadım çünkü artık çok yaşlandı ve fiziksel olarak çabuk düşmeye başladı.Geleceği düşünmek lazım.

8 numaraya bir adet maestro gerektiğini söyledim.6 numara için de şunları söyleyeyim.Onazi çok faydalı ama birinci sınıf bir önlibero değil.Topa sahip olmak isteyen bir takım için sıkıntı yaratabiliyor.Atiba,Aurelio ya da Melo kalitesinde birisi bize yakışır.Bu kalitede bir oyuncu da bulmak ve transfer etmek zor ama bu tarz bir transfer takıma çağ atlatır.

Stoper için de şunu söyleyeyim.Tecrübeli,hava toplarında etkili,lider özellikli ve bizim alabileceğimiz bir stoper kesinlikle genç bir stoper olmayacaktır.Bu tür stoperlerde genelde çabuk olmazlar zaten en önemli eksikleri bu olur.Sonuç olarak bu tür ağır bir stoperin yanında kim oynar derseniz ben direkt olarak Hüseyin derim.Hava toplarında etkili ağır bir stoperin yanına Hosseiniyi koyarsan kontra ataklarda dağılırsın.En az bir adet kaliteli stoper alsınlar da ikincisi olmasa da birşey demem.

Abdurrahim Dursun hazırlık kampında ki maçlarda savunma anlamında çok kötüydü.Genel olarak Novakın yedeği olacak bir görüntüsü yoktu ama yine de gelişimine bir bakmak lazım.

Kamil Ahmet as takım için yetersiz ama yedek takım için yeterli olduğunu düşünüyorum.Sonuçta genel olarak yedekleri vasat oyunculardan oluşan bir takımız çok fazla da abartmamak lazım.

Amiri kapasitesi çok sınırlı bir oyuncu.Süper ligde daha faydalı olabilecek oyuncular var.Ankaragücünde Boyd var,Konya da Fofana var.Bu adamlar Amiri kadar defansif katkı veremeyebilirler ama ofansif anlamda kat kat daha iyi performans gösterirler.En azından oyuna aldığında bir iki etkili hareketleri olur.Amirinin kısa pas yapmaktan başka bir meziyeti yok.

Stoperleri ve ortasaha göbekte ki ikilisi iyi olan bir takım şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi olur.Düşünsenizi ortasahanızda Melo-Szmykowiak gibi bir ikili olduğunu hem defansif hem de ofansif anlamda olağanüstü bir seviye atlatır bu tarz bir ikili.Futbol sadece kanat ve forvet oyuncularıyla oynanmıyor.İşin savunma tarafını da ofansif tarafını da dengeli ya da yakın seviyede yapabilecek oyunculara ihtiyaç var.Scout ekibinin en çok stoper,önlibero ve 8 numara üzerinde düşünmesi lazım.Sosa eninde sonunda gidecek.Onazi zaten iyi bir yedek olacak seviyede.İyi bir 6 ve 8 numara alıp Onazi ve Parmağı da onların yedeği yapmak en mantıklısı ama bunu yapabilir miyiz onu bilmiyorum.Kanat ve forvet bölgesi için ucuz alternatifler mutlaka bulunur.Bek olarak her iki kanatta oynayabilecek Kamil var.10 numara için gerekirse Parmakı da kullanırsın.Tekrar ifade ediyorum stoper,6 ve 8 bizim için en önemli bölgeler.
    Yazdıklarınızın hemen hemen hepsine katılıyorum. Stoper en öncelikli yer. Onazzi mükemmel değil tabiki ama hem genç hem çok iyi top çalıyor. Top kullanma becersini az geliştirebilsek muhteşem olur. Ancak bu bölgeye Onazzi ile forma savaşına girecek kaliteli bir 6 numara konusunda sizinle hem fikirim.

Bir tek 8 numara konusunda katılmıyorum. Elimizde (ve hatta alt yapıda) o bölge için çok fazla oyuncu var. Sosa yaşlı evet ama o bölgede sizin tarifini yaptığınız oyuncular özel oyuncular oluyor ve kolay bulunmuyor. Sosa nın satılmasına kesinlikle karşıyım. En azından 1 sene daha. Genç bir Colman yada Smek bulursak,1 sene de Sosanın tezgahında pişerse tadından yenmez.

Santrafor konusunda Ekuban'ı çok beğensem de bana tamamlayıcı forvet gibi geliyor Ekuban. Müthiş katkı yapar çift santrafora dönen maçlarda. Arada joker gibi false 9 yada kanat forvet olarak da kullanılabilir. Ama daha net ve hava hakimiyeti olan,son vuruş ustası adama ihtiyacımız var bence. Hani bulsak uygun genç ucuz yollu bir Cardozo mis olur mis

Amiri'yi ben Olcay'a benzetiyorum. Daha dinamik olan versiyonu gibi. Ancak hep sonradan girdi oyuna, yada farklı mevkilerde joker gibi kullandık. Ritmini bulamadı bence. Bir kanatta Anthony bir kanatta Ömür varken de biraz zor bulur gibi. Daha genç ve iki kanadı birden yedekleyebilecek ucuz yollu bir versiyonunu bulursak yollanabilir. Ben olsam kadroda kesinlikle tutardım.
    Konu Orkun 61 tarafından (16.04.2019 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hugo gidecekse iyi bir golcü. Amiri gönderilip yerine Boyd alınabilir. Adam skor yapıyor.

Boyd + Santrafor + Stoper + Mensah veya o tarz, orta sahada bir kaç mevkide oynayabilecek futbolcu ile 3 kulvarda çok can yakarız.

Bek alternatiflerinde yerli oyuncu tercih edilebilir. Altyapı mı olur gurbetçi mi olur artık nasıl olursa.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .........................Arda
    serkan.....cafercan....samican.....faruk
    ..............kerem........muratcem
    ..berkay............behlul..........ismail cem
    .......................talha

Cafer'den stoper olmaz belki ama kaybolmasina gonlum razi olmuyor. Sami'de tam stoper fizigi var. Biraz dengesiz oyuncu ama sol stoper onemli. Stopere yetenekli oyuncu devsirmak cok zor ama yapilabilecek isler.
    Samican ilk cıktıgında cok ümitliydim ancak sürekli geri gidiyor.A takım seviyesine cıkması cok zor.
    Faruk izlemedim ancak cok iyi oldugunu sürekli söylüyorlar.O bolge icin abdurrahim fizik olarak hazır ancak savunma yonu zayıf.
    stoper icin ali osman ve oguzhan acıl on plana cıkacak isimler.
    cafercan eger biraz kıpırdanırsa A takımda on liberoda yer bulur.
    Hakan yeşil ve muhammed ( golcü ) bu jenerasyonun en önemli isimleri olduğu söyleniyor.
    Hakan yeşilin bu kadar kötü giden 1461 de bir dakika dahi süre alamaması sacmalık.
    Nereden buluyorlar bu kadar dandik teknik ekipleri?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

John Ogu nasil oyuncu
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Nereden
    Düzce

Bu arada son macta berkay sefa gercek yeri olan 10 numara da cok iyi oynadı.

Nereden
    Düzce

Son macta berkay sefa (10 numara) ,huseyin mert kurt(8 numara) ve mustafa aksoy(5 numara) cok iyi oynamış.
    Lidere karşı takım üstün oynadı.

Nereden
    Düzce

ogu ismi bana olacak gibi geliyor.Yeni bir waka meselesi olabilir.

mehmet ozcan ve ogu merkez icin yeterli olur.

mehmet özcan,ogu,onazi,sosa,parmak,yazıcı boylece sosa yı daha onde kullanabiliriz.

emrah bassan bedavaya kesinlikle kacmaz.Her iki kanadı yedekler. Eğer olcay kalacaksa sağ tarafa yedek alınmaz.

ömür,emrah,waka,olcay kanat oyuncuları olur. Amiri ne merkez ne de kanatta bekleneni veremedi.

forvet icin ben roda nın kalacagını dusunmuyorum. Ekuban dan bir tık iyi bir oyuncu alınabilirse muazzam olur.Koray kılınc veya burak temur ucuncu santrafor olur.

Stoper icin en az bir isim şart.iki olursa tanından yenmez.Ali osman sert bir stoper bence a takımda olmalı.

sol bek ve sag bek alternatifleri 1461 ve u21 den olmalı. faruk,abdürrahim,serkan asan adaylar.

Bana kalsa eger uygun bir ücret ile alınabilirse boyd ismini kesinlikle kacırmam.Ayrıca alternatif olarak taylan ismini değerlendiririm.

ugurcan,arda,muhammed
    joe,novak,serkan,abdurrahim/faruk
    huseyin,husaini,ali osman,transfer
    a.ömür,emrah,waka,olcay
    onazi,ogu,mehmet ozcan,sosa,parmak,yazıcı
    ekuban,transfer,koray/burak
    Konu asilhamsi tarafından (16.04.2019 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ogu'yu cidden beğeniyor musunuz?

Adamı tanıtmak için yapılan videoda bile çok ağır ve topla koordinasyonu kötü görünüyor.

Adam sürekli ayağından açıyor topu.

Sadece bana mı kötü göründü acaba?
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ogu bence bizim klasmanımızda bir oyuncu değil ama wakaeme gibi kendini bir üst klasmana taşırsa titulmaz bir takım oluruz atibanın 1-2 tık altı bir oyuncu

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tek 8 numara konusunda katılmıyorum. Elimizde (ve hatta alt yapıda) o bölge için çok fazla oyuncu var. Sosa yaşlı evet ama o bölgede sizin tarifini yaptığınız oyuncular özel oyuncular oluyor ve kolay bulunmuyor. Sosa nın satılmasına kesinlikle karşıyım. En azından 1 sene daha. Genç bir Colman yada Smek bulursak,1 sene de Sosanın tezgahında pişerse tadından yenmez.

Santrafor konusunda Ekuban'ı çok beğensem de bana tamamlayıcı forvet gibi geliyor Ekuban. Müthiş katkı yapar çift santrafora dönen maçlarda. Arada joker gibi false 9 yada kanat forvet olarak da kullanılabilir. Ama daha net ve hava hakimiyeti olan,son vuruş ustası adama ihtiyacımız var bence. Hani bulsak uygun genç ucuz yollu bir Cardozo mis olur mis

Amiri'yi ben Olcay'a benzetiyorum. Daha dinamik olan versiyonu gibi. Ancak hep sonradan girdi oyuna, yada farklı mevkilerde joker gibi kullandık. Ritmini bulamadı bence. Bir kanatta Anthony bir kanatta Ömür varken de biraz zor bulur gibi. Daha genç ve iki kanadı birden yedekleyebilecek ucuz yollu bir versiyonunu bulursak yollanabilir. Ben olsam kadroda kesinlikle tutardım.
    Sosa bir sezon daha kalabilir ama o bölge için iyi bir çalışma mutlaka yapılmalı.En önemli birkaç mevkiden biri.Altyapıda yetenekli çocuklar var ama fiziken daha çok aşama katetmeleri şart.Kerem Baykuştan uzun vadede beklentilerim var.

Ekuban golcü olarak değil de çalışkan forvet olarak kullanılıyor.Yetenekli isimler arkada olacak.Ekuban 10-15 arası gol atsa bize yine yeter maksat önde pres yapabileceğimiz bir takım yaratmak.Ortasahada ve savunmada zaten ciddi defansif sorunlarımız var bir de buna önde koşmayan ve pres yapmayan bir oyuncu eklenirse defansif anlamda ciddi sıkıntılar yaşayabiliriz.Ayrıca genç Cardozoyu nereden bulacaksın

Amiri 900 bin euroya oynuyor bu da çok düşük bir rakam sayılmaz.Yedek olmak maç ritmini tabiki doğrudan etkiler ama Amirinin sorunun genel olarak sınırlı yeteneklere sahip olması.Olcay için de benzer şeyleri düşünüyorum.Amiri biraz daha dinamik gibi görünebilir ama aldığı paranın karşılığını verebiliyor mu diye sormak lazım.Bu işler sadece mücadele etmekle olmaz.Ankaragücünde ki Boyd kat kat daha fazla katkı sağlamıştır büyük ihtimalle de Amiri kadar kazanmıyordur.Amiri süratli bir oyuncu değil,teknik kapasitesi de sınırlı.Dünyada daha düşük maaşa Amiriden iyi oynayacak oyuncu mutlaka vardır.Amiriden kat kat daha iyi oynayan ve daha yetenekli olan Nwakeame 1 milyon euro civarı yani sadece 100 bin euro daha fazla alıyor.Amirinin 900 aldığı yerde Wakanın en az 5-6 alması lazım.Fiyat-performansı oranı iyi olmayan oyuncular gönderilmeli.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ogu bence bizim klasmanımızda bir oyuncu değil ama wakaeme gibi kendini bir üst klasmana taşırsa titulmaz bir takım oluruz atibanın 1-2 tık altı bir oyuncu
    Şimdi burada eksik bir anlatım var.Bizim klasmanımızda değil ifadesinin açılımı nedir diye bir sormak gerek.Nwakeame çok yetenekli bir oyuncuydu ancak kondüsyonu yetersizdi çok iyi çalıştı ve oyunun savunma tarafını da iyi oynayan bir oyuncu haline geldi.Yetenek açısından bir problemi yoktu yani.

Ogu bizim klasmanımızda değilse neden değil bunu açıklamak lazım.Ben mesela Oguyu hiç tanımıyorum bu yüzden yorum yapamıyorum.Yeteneği,atletizmi,oyun zekası ne düzeyde bunları iyice bir araştırmak lazım.Sorun kondüsyonsa çok iyi çalışarak az çok yükseltebiliriz ama sorun yetenek ve zekaysa buna yapacak birşey yok.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi burada eksik bir anlatım var.Bizim klasmanımızda değil ifadesinin açılımı nedir diye bir sormak gerek.Nwakeame çok yetenekli bir oyuncuydu ancak kondüsyonu yetersizdi çok iyi çalıştı ve oyunun savunma tarafını da iyi oynayan bir oyuncu haline geldi.Yetenek açısından bir problemi yoktu yani.

Ogu bizim klasmanımızda değilse neden değil bunu açıklamak lazım.Ben mesela Oguyu hiç tanımıyorum bu yüzden yorum yapamıyorum.Yeteneği,atletizmi,oyun zekası ne düzeyde bunları iyice bir araştırmak lazım.Sorun kondüsyonsa çok iyi çalışarak az çok yükseltebiliriz ama sorun yetenek ve zekaysa buna yapacak birşey yok.
    çok maçını izlemişliğim yok açıkçası3 maçı dışında onlarda avrupa kupası maçlarıydı. O 3 maçta da gözüme batan sadece wakaemeydi. Ogu ise her ne kadar pas istatistiği yüksek bir oyuncu olsa da oyunu çözebilecek pas organizasyonlarında eksik bir oyuncu yani kilit pas yüzdesi bu anlamda düşük. mücadele gücü yüksek o anlamda eksik değil kesinlikle aslında şunu tam olarak söyleyebiliriz iyi bir sosa ile oynar ama kötü bir sosa ile daha bir beter olur. Söylediğim ve gördüğüm kanun değil elbette sadece benim gördüğüm bu.. umarım alınırsa deli gibi oynar
    Konu A.Gökhan AKIN tarafından (16.04.2019 Saat 19:14 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ogu denen herif kendini bize yamamaya çalışıyor sezon başından beri, sürekli Nwakaeme ile ilgili story falan atıyor taraftara oynuyor.

Nereden
    Kocaeli

Ogu'nun problemi çabukluk. Onun dışında bizde oynamasına engel bir şey yok. Fiziken güçlü bir oyuncu ama kazma bir oyuncu değil. O bölgedeki oyuncu ne kadar çabuk olursa pas oyunumuz da atağa çıkışlarımız da o derece çabuklaşır.

Ayrıca biz hem takım olarak gelişmek hem de oyuncu al sat yapmak istiyorsak transferde 20-25 yaş aralığındaki futbolculara yönelmeliyiz.
    Konu ilelebeTS tarafından (16.04.2019 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Tolga Zengin (yedek), Şener, Buğra Çağıran. Bu üç oyuncu da alternatif için uygundur. Yohan Boli ismi forvet için uygun olacaktır. Fb için de adı geçse de muhtemelen daha şöhretli birini alacaklar. Çabuk, teknik ve pas oyununda iyi bir servisçi. Üst düzey bir bitirici değil ama çok faydalı olur. Khalfan Mübarek Birleşik Arab Emirliklerinden pırpır kanat oyuncusu. Düşünülebilir. Jimmy Durmaz iyi bir kanat alternatifi olabilir. İbrahima Tandia pırpır ekolünden Nwakaeme için iyi bir alternatif. Abdülkadir satışına alternatif olarak Alexis De Sart uygun olabilir. Milad Mohammadi de sol koridro için iyi bir isim olabilir. Orta saha için Mehdi Abeid ve John Ogu makul oyuncular.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    Ankara

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga Zengin (yedek), Şener, Buğra Çağıran. Bu üç oyuncu da alternatif için uygundur. Yohan Boli ismi forvet için uygun olacaktır. Fb için de adı geçse de muhtemelen daha şöhretli birini alacaklar. Çabuk, teknik ve pas oyununda iyi bir servisçi. Üst düzey bir bitirici değil ama çok faydalı olur. Khalfan Mübarek Birleşik Arab Emirliklerinden pırpır kanat oyuncusu. Düşünülebilir. Jimmy Durmaz iyi bir kanat alternatifi olabilir. İbrahima Tandia pırpır ekolünden Nwakaeme için iyi bir alternatif. Abdülkadir satışına alternatif olarak Alexis De Sart uygun olabilir. Milad Mohammadi de sol koridro için iyi bir isim olabilir. Orta saha için Mehdi Abeid ve John Ogu makul oyuncular.
    Tolga zengin kim? Şener falan bunlar leş. Bunlar futbolla alakaları kalmamış tipler. Şuraya tolga şener falan yazmak taraftara hakarettir.
    Edit, tolgayla şenerden sonrasını okumamıştım, jimy durmaz da varmış. Aman allahım
    Konu serdaracıl tarafından (16.04.2019 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ogu'nun problemi çabukluk. Onun dışında bizde oynamasına engel bir şey yok. Fiziken güçlü bir oyuncu ama kazma bir oyuncu değil. O bölgedeki oyuncu ne kadar çabuk olursa pas oyunumuz da atağa çıkışlarımız da o derece çabuklaşır.

Ayrıca biz hem takım olarak gelişmek hem de oyuncu al sat yapmak istiyorsak transferde 20-25 yaş aralığındaki futbolculara yönelmeliyiz.
    genç adam almak pahalı mevzu, paranın yettiğini alınca da matus bero. biz bir süre nwakaeme profilinde oyunculardan transfer marjı elde etmeliyiz.

ayrıca ekuban bu takımda olmalı, biz almasak başkası alır, ülkeden çıkmaz.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genç adam almak pahalı mevzu, paranın yettiğini alınca da matus bero. biz bir süre nwakaeme profilinde oyunculardan transfer marjı elde etmeliyiz.

ayrıca ekuban bu takımda olmalı, biz almasak başkası alır, ülkeden çıkmaz.
    Ekuban'ı nasıl buluyorsan tarayıp bulacaksın işte. Transferi zamanında yaparsan pahalıya gelmez. Oyuncu patlayınca zaten alma şansımız yok. Öncelikle iç pazara bakacaksın. Ligimizde 25-26 yaşlarında kaliteli yabancılar var. Bir kaç tanesi kiralık hatta. Öncelik bunlarda olmalı.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Transfer Dosyası - 14 -

Ah ulan ah, bu sene birazcık şansımız olsa tarih yazabilirdik.

Sakatlıklar, hakem katliamları, Burak & Onur kaosu, transfer yasağı, direkten dönen 21 top...

Bunlara rağmen ilk 4 içinde kalabildik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu freedomforever tarafından (17.04.2019 Saat 07:50 ) değiştirilmiştir.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ulan ah, bu sene birazcık şansımız olsa tarih yazabilirdik.

Sakatlıklar, hakem katliamları, Burak & Onur kaosu, transfer yasağı, direkten dönen 21 top...

Bunlara rağmen ilk 4 içinde kalabildik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    havlu atmamızın sebebi sakatlıklar ve hakem katliamları yüzünden oldu.
    Tüm bunlara ragmen ilk 4 te kalmamız ise onur ve burak ın postalamamız sayesınde .
    Azılı bir ihocuyum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)