Sayfa 845 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 345 745 795 835 843 844 845 846 847 855 895 945 1345 1845 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 21,101 ile 21,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takimda şu an satilsa yerini en kolay doldurabilecegimiz oyuncu Yusuf. Guzelce parlatip +15m euro ya satarsak maddi anlamda sorun olmaz. Sozlesmesi biten Josue orayi rahatlikla doldurur. Stopere de hic macera aramadan Egemen i almak lazim. Gelsin genc stoperleri egitsin abilik yapsin.

Alttan Kerem geliyor, Sosa nin özevlat versiyonu bu cocugu cok begendim. Behlul u hic izlemedim, menajeri Sefa nin menajeriymis ve sozlesmesinden anladigim kadariyla kisa surede parlayip kacip gitmek istiyor, ona bu sansi vermemeliyiz. Menajeri kovup sozlesmeyi yenilerse Yusuf yerine gecebilir ama muhtemelen 2. Sefa Akgun vakasi olacak. Parlayabilecek Ebrar vardi ama onu kaybettik, cok uzuldum o cocuga.

Yusuf u satip gelen parayla Josue ve Egemen haric cok saglam bir stoper ve maasini dusurup eskisi gibi hirsli oynamayacaksa Rodallega yerine forvet isterim. Ayrica sag kanada Yattara, Visca karisimi birisi alinmali.

Özet: Egemen, Josue, 1 adet stoper, 1 adet sag kanat, Rodallega nin durumuna gore 1 adet forvet. Toplam 5 transfer yederli.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,

Bilmiyorum daha once boyle bir konu gundeme geldimi ama bence bi kampanya baslatalim JAJA geri donsun diye. Bugun paylasim yapmis kendi instagramindan Bursaspor'a attigi gol icin. Henuz 33 yasinda bence 2 sene daha oynayabilir.

Bizle cok guzel anilar birakti gitti, sampiyon olmamizi sagladi. Ayni katkiyi bence seneye tekrar yapar, nwakaeme ve Ekuban ile super bir 3 lu olustururlar.

Gecen sezonku performanisi izledim hala oynuyor herif. Burda da oynar rahatlikla

Guzel bir kontrat ile bize donmesi hem taraftar icin hem takim icin cok iyi olur.

Yukarki mecralara tasiyalim bu konuyu. Baskan taraftari dinliyor. Bence super olur.

GERI DON JAJA
    Super lig de jaja daha yapamaz fizik kalitesi kaldirmaz kannimca ama bildigimiz jaja olsa cok tehlike olur
    Hani alex gibi cok kosmadan yararli oynasa cok temiz bir 10 numaramız olurdu

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bordo-Mavi

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

hatem ben arfanın transfer edilmesini çok isterim. 10 numara ve sağ kanata iyi i çıkarır.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takimda þu an satilsa yerini en kolay doldurabilecegimiz oyuncu Yusuf. Guzelce parlatip +15m euro ya satarsak maddi anlamda sorun olmaz. Sozlesmesi biten Josue orayi rahatlikla doldurur. Stopere de hic macera aramadan Egemen i almak lazim. Gelsin genc stoperleri egitsin abilik yapsin.

Alttan Kerem geliyor, Sosa nin özevlat versiyonu bu cocugu cok begendim. Behlul u hic izlemedim, menajeri Sefa nin menajeriymis ve sozlesmesinden anladigim kadariyla kisa surede parlayip kacip gitmek istiyor, ona bu sansi vermemeliyiz. Menajeri kovup sozlesmeyi yenilerse Yusuf yerine gecebilir ama muhtemelen 2. Sefa Akgun vakasi olacak. Parlayabilecek Ebrar vardi ama onu kaybettik, cok uzuldum o cocuga.

Yusuf u satip gelen parayla Josue ve Egemen haric cok saglam bir stoper ve maasini dusurup eskisi gibi hirsli oynamayacaksa Rodallega yerine forvet isterim. Ayrica sag kanada Yattara, Visca karisimi birisi alinmali.

Özet: Egemen, Josue, 1 adet stoper, 1 adet sag kanat, Rodallega nin durumuna gore 1 adet forvet. Toplam 5 transfer yederli.
    josue'yle doldurmaya calisirsan o bosluk daha da derinlesir. Boyd daha iyi bence ama avrupa'dan daha farkli isimlere bakmak iyi olur.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    josue'yle doldurmaya calisirsan o bosluk daha da derinlesir. Boyd daha iyi bence ama avrupa'dan daha farkli isimlere bakmak iyi olur.
    Bursa da cok begeniyordum, Braga ya gitti birkac macini izledim orada da iyiydi, tekrar buraya geldi Akhisar dusuyor ama bu sezon izledigim maclarda yine iyiydi. Fazla maaş istemezse gelsin baslasin.

Daha skorer birisi de olabilir ben beleş, verimli yabanci diye onu yaziyorum. Yusuf iyi paraya satilirsa bize tam olarak Colman, Szymkowiak lazim. Onazi dönecek dmc lazim degil, Parmak a defansif ozellik yukleyelim Onazi ile yarissin, biz ön tarafa biraz daha yaraticilik katacak birini alalim. Onazi ye guveniyorum hatta sakatlanmasa sezon sonu en az 6-7 milyonluk tekliflere kesin gozuyle bakiyordum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa da cok begeniyordum, Braga ya gitti birkac macini izledim orada da iyiydi, tekrar buraya geldi Akhisar dusuyor ama bu sezon izledigim maclarda yine iyiydi. Fazla maaş istemezse gelsin baslasin.

Daha skorer birisi de olabilir ben beleş, verimli yabanci diye onu yaziyorum. Yusuf iyi paraya satilirsa bize tam olarak Colman, Szymkowiak lazim. Onazi dönecek dmc lazim degil, Parmak a defansif ozellik yukleyelim Onazi ile yarissin, biz ön tarafa biraz daha yaraticilik katacak birini alalim. Onazi ye guveniyorum hatta sakatlanmasa sezon sonu en az 6-7 milyonluk tekliflere kesin gozuyle bakiyordum.
    boyd ghiulerme mis gibi iki alternatif. boyd kanatlarda oynayabilir, ghiulerme sosa'ya alternatif 8 oynayabilir. josue'yi beğenmiyorum ben, uyumsuz kalır fazla skor da yapamıyor.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımdaki ortamı bozabilecek oyunculardan uzak durulmalı. Forma için savaşacak kişilikli oyuncular lazım. Ekuban ve Tony buna iyi örnek

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu “Transfer konusu ayrı bir politika. Kadroya Ekuban ve Wakaeme gibi doğrudan katkı sağlayacak oyuncular kazandırmak istiyoruz. Yurt dışında yerli ve yabancı oyuncular sezonun devre arasından bu yana izleniyor değerlendirmeler alınıyor ve raporlanıyor. Bu oyuncuların içinde gurbetçi Türk oyuncularda var yabancı genç oyuncular da var ve Türkiye’de de izlediğimiz oyuncular var. İhtiyaç duyulan bölgelere bu doğrultu da transfer yapacağız dedi. Lig devam ederken bu mevkiye oyuncu alacağız şu mevkiye futbolcu bakıyoruz gibi açıklamaların doğru olmadığını belirten Ağaoğlu, takım iyi bir ahenk yakaladı ve bu ahengi bu tür haberlerle bozmak iyi bir davranış değil. 6 maçımız kaldı ve bu maçlardan transfer değerlendirmesini yapacağız” dedi.

Hiç gitmeyecekler gibi…
    Sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncularla ilgili de konuşan Ağaoğlu, onlar hiç gitmeyecek gibi hatta uzun yıllar kalacak gibi sahada mücadele veriyorlar. Bu çok sevindirici bizim için. Rodallega ve Olcay konusunu Mayıs ayında netleştireceklerini ifade etti.
    Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan teknik Direktör Ünal Karaman için ise “Ünal hocayla alakalı hiç bir sorunumuz yok, son derece uyumlu çalışıyoruz. Onunda bizden memnun olduğunu biliyorum, sezonun bitmesine daha 2 ay varken konunun gündeme getirilmesi son derece yanlış, günü geldiğinde verilecek bir kararı bugünden irdelemenin bir anlamı yok.” Şeklinde konuştu.

Transferde yıllık tavan ücret 1 Milyon Euro
    Transfer ücreti konusunda da çok hassas davranacaklarını belirten Ahmet Ağaoğlu “Takımın kadro maliyeti yıllık 15 Milyon Euro civarında, bu rakamı aşmayı düşünmüyoruz. Transfer edeceğimiz oyuncularda da yıllık maaş olarak 1 Milyon Euro tavan ücret belirledik. Bu rakamın üzerine çıkılmayacak” ifadelerini kullandı.

haber61

3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1)Sağlam, karakteri düzgün, 30 yaş üstü yabancı bir stoper
    2)onaziye yedek olacak ama yeri geldiğinde sosa pozisyonunda da oynayabilecek bir ortasaha
    3)yusufa alternatif bir Türk genç yetenek, muhtemelen gurbetçi Bi 10 numara
    4)rodallega yerine direkt ilk 11 oynayacak yabancı bir golcü
    VERENA (KIRANKAŞ)

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Erzurumdan Gabriel Obertan,Antalyaspordan Doğukan Sinik ve Souleymana Doukara,Kayserispordan Deniz Türüç ve Bernard Mensah,Alanyaspordan Efecan Karaca,Rizespordan Okechukwu Azubuike ve Braian Samudio,Sivasspordan Douglas Pereira ve Fousseni Diabete,Malatyaspordan Guilherme ve Aleksic,Konyaspordan Nejc Skubic ve Moryke Fofana,Göztepeden Andre Poko ile Kasımpaşadan Trezeguet geniş kadroda faydalı olabilecek isimler olarak göze çarpıyorlar.

Türkiye içerisinde de öne çıkan oyuncular için maliyete göre değerlendirmeler yapılabilir.Eksik olan yerler konuşulur,duruma göre kararlar alınır.Avrupa liglerini zaten mutlaka takip ediyorlardır.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz senelerdir visca visca derken küçük takım oyuncusu diyenler açın izleyin viscayi. adam her yıl basketbol tabiriyle double double yapiyor az önceki asistini de acın izleyin nasıl gol attırdı robinhoya, bjk sol kanadıni parcaliyor resmen. zaten iş işten geçti usta zamanı alınmalıydi ah be usta zaten takimlara bonservis parası vermiyordun alsaydin ya viscayıda.

hicbir oyuncuyu istemedim isimleri bizle gecen oyunculardan visca ve sosayi istedigim kadar birisi oldu digeri olmaz artık.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkan ve yöneticiler her roportajda ekuban ve nwakemeden bahsedip buna benzer transferler yapacagiz diyorda.
    toureyi, hoseiniyi ve amiriyi alanda onlar.
    toure ve amiririnin birakın zirveye oynayacak bir takimda oynamalarini rizesporda bile kadroya girmesi mucize olur. keza iki stoper tandemimiz olan iki huseyinde zirve mucadelesi veren bir takimın stoperleri şuanki halleriyle olamazlar. her mac yaptikları inanilmaz hataları gectim stoperlerin bir tane duran topta golü olmazmı sıkışan maçlarda yan toplar cok önemli bizimkiler bomboş kalsalar bile bildiğin topa kafa vuramıyorlar

stoper transferi çok elzemdir

Nereden
    Ankara

Kalan haftalarda önceliğimiz daha fazla genci oynatmak olmalı. İbanez sana ne verecek bu saatten sonra? Stoperde, sağ bekte alttaki gençler denenmeli, yusuf gidecekse yerine başka bi genç ağır ağır sahaya sürülmeli. Sosa’nın alternatifi 15-20 dk şans bulmalı
    En büyük Trabzon

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan haftalarda önceliğimiz daha fazla genci oynatmak olmalı. İbanez sana ne verecek bu saatten sonra? Stoperde, sağ bekte alttaki gençler denenmeli, yusuf gidecekse yerine başka bi genç ağır ağır sahaya sürülmeli. Sosa’nın alternatifi 15-20 dk şans bulmalı
    Her macta aldigin galibiyet 2.6 milyon Tl

Oyle her genc oyuncuyu yetenekli diye sahaya atarak KAZANAMAZSIN !
    Ayrica yarin Fener yenerse, lig ikincisi ile puan farkin sadece 6 olacak.

Yazin kampa zaten yetenekli gencler goturulecek.
    Yeterli gorulenler de, seneye kadroda kendine yer bulur.

Sen kafayi biraz altyapi ile bozmussun, kusura bakma.

Hoca altyapidan oyuncu oynatma konusunda bence cok iyi gidiyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (13.04.2019 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her macta aldigin galibiyet 2.6 milyon Tl

Oyle her genc oyuncuyu yetenekli diye sahaya atarak KAZANAMAZSIN !
    Ayrica yarin Fener yenerse, lig ikincisi ile puan farkin sadece 6 olacak.

Yazin kampa zaten yetenekli gencler goturulecek.
    Yeterli gorulenler de, seneye kadroda kendine yer bulur.

Sen kafayi biraz altyapi ile bozmussun, kusura bakma.

Hoca altyapidan oyuncu oynatma konusunda bence cok iyi gidiyor.

Sen ibanezi oynatırsın ama maçı abdülkadir alır. Genç oyuncularla ilgili politikamız yanlış. Mecbur kalmadıkça oynatmıyoruz. Oynayınca pestilini çıkarıyoruz. Abdüş dinlendi bak nasıl toparlandı. Yusuf, parmak, hüseyin kaç maçtır sahadalar. Diğer gençlerin de oynatılması lazım. Ayrıca Alt yapı falan umrumda değil. Bana kalsa 11 yabancıyla oynayalım
    Konu serdaracıl tarafından (13.04.2019 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ibanezi oynatırsın ama maçı abdülkadir alır
    Ibanez geldiginden beri en iyi macini oynadi Cuma aksami.
    Canli izledim adami.

Sezon sonu gidecek bu adam zaten.

Meseleyi anlamamakta israr ediyorsun sen.
    Her genci sahaya atarak kazanamazsin, hatta cogunu kaybedersin.

Yeri gelir 11 tane altyapi oyuncusu ile oynarsin, basarili da olabilirsin ama herseyin zamani var.

Cok Baris Memisler, Alisen Kandiller de gordu bu gozler.

Biraz derin dusunsen sen de anlayacaksin olayi.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıllık maksimum 1 milyon euroya ancak 5.liğe oynayacak takım kurar başkan. Başkana herkese 2.5-3 ver diyen yok da tavanı 2 milyon euro olarak belirlese ve takımın en kaliteli 3-4 futbolcusuna 1.5-2 arası yıllık ücret verse bu kasa yine döner. Yeter ki birilerine para yedirilmesin.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllık maksimum 1 milyon euroya ancak 5.liğe oynayacak takım kurar başkan. Başkana herkese 2.5-3 ver diyen yok da tavanı 2 milyon euro olarak belirlese ve takımın en kaliteli 3-4 futbolcusuna 1.5-2 arası yıllık ücret verse bu kasa yine döner. Yeter ki birilerine para yedirilmesin.
    aynen sana katılıyorum kardeşim 1 milyon tavanla uefa ya katılma mücadelsi yaparsın daha fazlası olmaz

Nereden
    Trabzon

Scout ekibin harika olursa,sürekli yetenekli genç alıp parlatarak satan sistemiyle ön plana çıkan bir takım olursan,futbol kültürün ve mazin iyi olursa dışardan gelecek oyuncuları düşük maaşlara ikna edip her türlü başarıyı yakalayabilirsin.

Benfica ve Porto örnek olarak gösterilebilir.Portekiz gibi takımlarının yarısından çoğunun ismi bilinmeyen vasat takımlardan oluşan bir ligde oynadıkları halde brezilya,Arjantin ve dünyanın birçok yerinden genç yetenekleri çok uygun maaşlara ikna edip getirebiliyorlar çünkü yukarıda da açıkladığım gibi oyunculara güven veriyorlar.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İbanez,Amiri,Kamil Ahmet,Batuhanla yollar ayrılmalı.
    Olcay ve Sosayla yeni sözleşme yapılmalı(İndirimli)
    Rodallega yerine iyi bir forvet bulanabilecekse gönderilebilir ama mali olarak forvete gücümüz yetmiyorsa indirimli bir sözleşmeyle devam edilebilir.

Önceliklerimiz ise;
    Stoper,Defansif Ortasaha ve Yedek bek olmalı.

1461 ve altyapıdanda çok değil 2-3 futbolcu kazandırılmalı.

Satılacak futbolcularla ilgili ise takım bu havayı yakalamışken Avrupada boy göstermeliyiz.Bu takım havasını ancak 10 yılda bir yakalıyoruz.Bozarsak yazık olabilir.
    Konu Mert Acar tarafından (14.04.2019 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Trabzon

1.5-2 arasını veremeyiz diyemem ama çok düşük ücretler kazanan adamların bu paraları istemesi ve kulübün soyulacak bir arap kulübü olarak görülmesini hazmedemiyorum.Ligimiz vasat bir lig kabul ediyorum ama bu biraz da kulüp politikasıyla alakalı.Bize gelecek adam gerçekten isteyerek gelmeli.Futbol kültürümüz,mazimiz,başarılarımız ya da farklı özelliklerimiz için gelsin.Para tabiki önemli ama tek kriterin para olması içime sinmiyor.Dışarıdan nasıl göründüğün çok önemli.Benfica ve Porto örneklerini bu yüzden sürekli veriyorum.Benficanın en iyi oyuncusu bile bir milyondan fazla almıyordur büyük ihtimalle.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tavan fiyat 1.5 - 2 milyon € arası olmalı ama en fazla 2-3 oyuncu olacak şekilde. Çok para vermek başarılı olacağın anlamına gelmiyor geçen sezondan örnek verelim Onur 2.25, Kucka 2.25, Burak 4, Sosa 3.8 alıyordu 5. bitirdik sezonu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nwakayeme ve ekubana verilen para ve aldığımız katkı ortada.
    Onaziye yine uçuk paralar vermiyoruz.tabiki her bulduğumuz oyuncu bunlar kadar katkı vermeyebilir. Amiri ve toure nin durumu da ortada .
    Ama daha titiz bir çalışma yapıldığı kesin sezon boyunca . O nedenle max 1 milyon eurolara oynayanlardan kurulacak takım ile çok rahat zirve zorlanabilir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    Trabzon

En azından artık 4-4-2 değil de 4-2-3-1 e karar kıldık. Yusuf bu sene skor yapamadı. Abdüş keza son maç gol atmasına rağmen skorer değil. Ekuban da golcü değil umut bulut vari bir adam bir sezonda 20 gol atması sürpriz olur. 10-15 arası atar. Yusuf ya da Abdüş'ten daha fazla skor katkısı almamız lazım Nwakaeme gibi. Eğer Birinci forvetimiz Ekuban stilinde bir adam olacaksa ikisinden de skor katkısı almamız lazım.

60-70 arası gol atıp 20-30 arası gol yeme bandına oturursak başarılı bir sıralama yakalayabiliriz.daha az gol yemek tabi ki çok daha iyi tabi ki. Başakşehir gibi 20nin altında gol yersen 60 gol altında atarak da başarılı olunur ama şu halde pek gerçekçi bir hedef değil.

Sosa'nın ve Nwakaeme'nin alternatifi yok takımda. Sosa'ya alternatif oyuncu almaktansa yokluğunda iki yönlü oyuncularla oynamak daha efektif olur kadro planlaması açısından. Onazi varken bir ön libero almak efektif olmaz.

En zayıf oyuncun kadar güçlüsün prensibinden yola çıkarsak stoper tandemine kesinlikle 2 transfer lazım. Önlerinde de iyi pozisyon alan ve takım savunmasını iyi yapan 8 kişilik oyuncu grubu konumlandırılmalı.

Transferleri yaparken şu anki takım olma hüvviyetini de bozmamak lazım. Şu anki başarılı futbolun en büyük nedeni karakterli oyun anmalıdır. Tembellik yapan adam yok.
    Konu mmert tarafından (14.04.2019 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Bursa

abdülkadir ve yusuf satılırsa yabancı sayısı mecburen artacak, kalite düşmesi diye. o zaman başkan ne diyecek acaba, boşuna kendini zora sokmuş oluyor. bu seviyede direk katkı alacağın türk oyuncu yok. en azından geçiş döneminde önlem almak zorundasın. ekstra iki yabancı demek.

abdülkadir yerine berkay ve behlül, yusuf yerine ebrar ve kerem iyi hazırlansın. ilk etapta güçlü alternatifler var diyebiliriz ama beklenti çok yükseldiği için işleri zor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)