Sayfa 817 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 317 717 767 807 815 816 817 818 819 827 867 917 1317 1817 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 20,401 ile 20,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yusuf, ömür, uğurcan, hüseyin, arda, kerem, behlül, ebrar, berkay, faruk, serkan, rahim, oğuzhan, hakan yeşil, muhammet akpınar.

bu sayı 20'ye tamamlanabilir mevkideki ihtiyaca göre. bu oyunculara şimdiden fiziksel olarak gelişmeleri için bir program verilebilir. yaza kampından sonra fizik olarak sahada çok rahat hareket edebilen, öz güvenli oyuncular a takımda kalır. diğerleri karakter ve yaşlarına göre kiraya verilir veya u21'de kalır. sonra takibi daha ciddi yapılır.

bu işi biraz daha ciddi yapar oyuncuları yükseltirsek çok doğru bir yola gireriz. 18 yaşında arda ümraniye maçından gs maçına kadar yapılan çalışmalarla gelişim sağlayabiliyor. bu gelişim maçta oynayacağı için oluyor. her oyuncu buna inanır, ciddi bir ortamda çalışırsa yeteneğine göre çok çabuk yükselebilir, değerlendirmek lazım. ve en önemlisi bu oyuncuları başıboş bırakmamak. kendilerini geliştirmeye yönelik düşünecekleri ve keyifli vakit geçirecekleri bir ortam klüp içinde hazırlanabilir. öyle ki oyuncular başka yerde arayışlara girmesinler. gelişim çağlarını sağlıklı bir ortamda geçirsinler.
    Konu artvints tarafından (12.02.2019 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kerem ve faruk yavaş yavaş sahaya. bu seneden kazanmamız lazım bir kaç oyuncuyu. seneye geç olur.
    Aynen. Ne zaman başımız sıkışsa bu gençleri sahaya atıyoruz zaten
    En büyük Trabzon

Nereden
    Bursa

https://twitter.com/TSFootballClub/s...88072655704064

lopez'i alalım. çok zeki adam hemen çözmüş olayı.

Nereden
    Bursa

https://twitter.com/sguel61/status/1094929829126914048

selçuk abi böyle bir onbir yazmış. aynısını ben düşünmüştüm. ismail er ve bora'yı yeterince izlemediğim için yazmadım bu onbiri, ama isimlerini biliyorum. seneye bu oyuncuların a takıma yakın olması lazım. u21 oynasınlar, a takımla çalışsınlar.

Nereden
    Trabzon

https://twitter.com/sguel61/status/1094929829126914048

selçuk abi böyle bir onbir yazmış. aynısını ben düşünmüştüm. ismail er ve bora'yı yeterince izlemediğim için yazmadım bu onbiri, ama isimlerini biliyorum. seneye bu oyuncuların a takıma yakın olması lazım. u21 oynasınlar, a takımla çalışsınlar.
    takıma katılyorum gerçkten yüksek potaniyell hepsi..ismai cem e daha var ama bora son gs maçınd u 21de oynadı lider özellkli stoper savunmada liderlik yapacak bir yapısı vardı alt tarafta ama ben gs açında savruk buldum inşallah adaptasyon dönemidr bu arada 99 jenerasyonundan nerdeyse faydalanamadık cafer murat cem ahmet hakan ı bir şekilde kazanmalıyız

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Açık söylemek gerekirse bu yıl yapılan transferlerden Newagame ve Ekuban geçer not aldı İranlılar beklediğim gibi çıkmadı stoper Toure ise en kötüleri adamı kim izleyip aldı bilmiyorum onun alternatifi de Ankaragücüne gitmişti oda tam bir pompaydı yani stoperlerde sınıfta kaldık

Seneye stoper mevkisine sağlam bir adam bulmak lazım ayrıca onların önüne önlibero oynayacak Okay tarzı bir adam şart stoperlerin sıkıştığı yerde devreye girecek bir topçu
    Abdülkadir Ömür ezilmeye başladı formsuzluktan mı güçsüzlükten mi karar veremiyorum ama bu yıl bal yapmıyor iyi bir para bulurlarsa elden çıkarılmalı düşüncesindeyim
    Yusuf beni yanıltıyor bundan fazlası olmaz dedikçe fazlası olabileceğini gösteriyor umudun bittiği yerde Trabzonlunun inadı başlar tarzı bir çocuk bu son haftalarda yoklukta büyük oynuyor onu kaybetmemek lazım Sosa gelirse ve sağlam bir ön libero alınırsa daha verimli olacak gibi duruyor üç yükü elinde taşıyor ve ezilmiyor maşallah demek lazım ama abdülkadir bende hayal kırıklığı oldu sorumluluk alamıyor ve oyundan kaçıyor bu çok kötü bunun formsuzlukla alakalı olmadığını düşünüyorum
    @ okşoholu

Nereden
    Ankara

Torpili engelleyip yetenekli gençleri alt yapıya kazandıran özkan sümer’e ne kadar teşekkür etsek az. Kulübün geleceğini kurtarıyor
    Konu serdaracıl tarafından (13.02.2019 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf, ömür, uğurcan, hüseyin, arda, kerem, behlül, ebrar, berkay, faruk, serkan, rahim, oğuzhan, hakan yeşil, muhammet akpınar.

bu sayı 20'ye tamamlanabilir mevkideki ihtiyaca göre. bu oyunculara şimdiden fiziksel olarak gelişmeleri için bir program verilebilir. yaza kampından sonra fizik olarak sahada çok rahat hareket edebilen, öz güvenli oyuncular a takımda kalır. diğerleri karakter ve yaşlarına göre kiraya verilir veya u21'de kalır. sonra takibi daha ciddi yapılır.

bu işi biraz daha ciddi yapar oyuncuları yükseltirsek çok doğru bir yola gireriz. 18 yaşında arda ümraniye maçından gs maçına kadar yapılan çalışmalarla gelişim sağlayabiliyor. bu gelişim maçta oynayacağı için oluyor. her oyuncu buna inanır, ciddi bir ortamda çalışırsa yeteneğine göre çok çabuk yükselebilir, değerlendirmek lazım. ve en önemlisi bu oyuncuları başıboş bırakmamak. kendilerini geliştirmeye yönelik düşünecekleri ve keyifli vakit geçirecekleri bir ortam klüp içinde hazırlanabilir. öyle ki oyuncular başka yerde arayışlara girmesinler. gelişim çağlarını sağlıklı bir ortamda geçirsinler.
    hafız doğru diyorsunda bunun için ciddi bir profesyonel kadro kurmak gerekiyor.teknik direktöründen aşcısına kadar.arsene wenger zamanında oyuncuların ne yemek yiyeceklerine karar veriyormuş.misal.fizik gelişim ciddi bir olay.detay ve profesyonellik gerektirir.bilgi de tabi.fitness anterenörleri bazı kulüplerde bakıyorum 10 -15 kişi.transfermarkt da yazıyor bu.bissürü fitness tranier yazıyor.yemek konusu önemli.beslenme.antreman tercihleri.dinlenme zamanları.vede psikologlar.

bu olay komple profesyonel ekipler tarafından yapılıyor.parmak ın batuhanın fizik durumları kondüsyonları daha iyi olmalıydı aslında.diğer oyuncularında tabi.her oyuncu ile tek tek ilgileniyorlar hafız.günde çift idmanla olay bitmiyor.

bizde sanırım bu biraz eksik.

alt yapılarda misal u21 takımının oyun sistemi ile A takımının oyun sistemi paralellik göstermesi gerekiyor.

son dönemde bide mevki anterenörleri ortaya çıkmaya başladı.yani genç stoperleri zamanının iyi stoperleri çalıştırıyor.misal.

eski oyunculara görev vereceksin hafız.futbolu bırakmış oyunculara u21 takımında görev vereceksin.bu şekilde bir gelişim olabilir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık söylemek gerekirse bu yıl yapılan transferlerden Newagame ve Ekuban geçer not aldı İranlılar beklediğim gibi çıkmadı stoper Toure ise en kötüleri adamı kim izleyip aldı bilmiyorum onun alternatifi de Ankaragücüne gitmişti oda tam bir pompaydı yani stoperlerde sınıfta kaldık

Seneye stoper mevkisine sağlam bir adam bulmak lazım ayrıca onların önüne önlibero oynayacak Okay tarzı bir adam şart stoperlerin sıkıştığı yerde devreye girecek bir topçu
    Abdülkadir Ömür ezilmeye başladı formsuzluktan mı güçsüzlükten mi karar veremiyorum ama bu yıl bal yapmıyor iyi bir para bulurlarsa elden çıkarılmalı düşüncesindeyim
    Yusuf beni yanıltıyor bundan fazlası olmaz dedikçe fazlası olabileceğini gösteriyor umudun bittiği yerde Trabzonlunun inadı başlar tarzı bir çocuk bu son haftalarda yoklukta büyük oynuyor onu kaybetmemek lazım Sosa gelirse ve sağlam bir ön libero alınırsa daha verimli olacak gibi duruyor üç yükü elinde taşıyor ve ezilmiyor maşallah demek lazım ama abdülkadir bende hayal kırıklığı oldu sorumluluk alamıyor ve oyundan kaçıyor bu çok kötü bunun formsuzlukla alakalı olmadığını düşünüyorum

Abdülkadir hakkında ben de sizin gibi düşünüyordum. Fakat Ünal hocayı dinledikten sonra fikrim değişti.
    Haftalardır topuğundaki bir yara ile oynuyormuş. Onun dışında uzun süredir sıkıntısı olduğu bir bölgesinde de ağrıları varmış.
    Sizin anlayacağınız kadro sıkıntısı çektiğimiz bu dönemde çocuk riske edilip oynatılıyor. Allah korusun.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ugurcan,arda
    serkan asan,hüseyin,bora,ali osman,oguzhan acıl,abdürrahim,faruk genç
    ömür,yazici,parmak,hakan yeşil,kerem,tunahan,behlül,ebrar,berkay,ismail cem
    muhammed akpınar

buradan 14-15 isim A takımda olmalı yetmez ciddi süre almalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abdulkadir dinlendirilir umarım bu maç.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benfica'nın 61 numaralı adamını alalım. Hep yurt içindeki 61 leri toplayacağız diye bi kaide yok.
    There is no spoon...

okb61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benfica'nın 61 numaralı adamını alalım. Hep yurt içindeki 61 leri toplayacağız diye bi kaide yok.
    Aynen hemen alalım

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yazmaya girmiştim
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

karaozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neredesin Ümit...

Nereden
    Bursa

gs'nin ne kadar kalas bir takım olduğu tam anlamıyla ortaya çıktı. teknik ve zeki oyuncu avantajdır ama takımın duruşu, düzeni iyiyse avantaj olur. felix maç boyu çok etkili hareketler yapmadı ama ne kadar yetenekli olduğu görülüyor. girmediği delik kalmadı. yalnız kalmıyor, topu alıp kime atarım diye bakmıyor. ya topla alan geçiyor, ya da tek pas oynuyor.

bir de her yerde antrenman bilimi aynı diye bir yalan çıktı. iki takımın aynı antrenmanı yaptığına inanmak mümkün mü? takımın şekli üzerine daha çok çalışmamız lazım. oyuncuları hedefe almaya gerek yok. hangi kalıba girerlerse onun şeklini alırlar.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

u21 hüseyin mert kurt adlı 6 nolu oyuncumuz oyunu iki yönlü oynama konusunda oldukça yetenekli son üç maçta iyi işler yaptı izlediğim kadarıyla as takımda iyi işler yapabilir... tekniği, oyun görüşü ve fizik gücü iyi geldi bana...

Nereden
    Bursa

u21 'de bu sene koray forvet oynadı. düzenli bir şekilde gol kaçırdı, sözleşme imzalanmış. bence kiralık verilmesi gerekir. solbek faruk neden sözleme imzalamadı, neden a takımla antrenmanlara çıkmıyor merak ediyorum.

Nereden
    Kocaeli

u21 'de bu sene koray forvet oynadı. düzenli bir şekilde gol kaçırdı, sözleşme imzalanmış. bence kiralık verilmesi gerekir. solbek faruk neden sözleme imzalamadı, neden a takımla antrenmanlara çıkmıyor merak ediyorum.
    Yalnız korayın pivot özellikleri çok iyi

Nereden
    Bursa

Alıntı okb61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız korayın pivot özellikleri çok iyi

bir iki maçtan sonra çok takan olur.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yakında BMN SCOUT ı kuracağım.umarım destek olursunuz.süper lig alt ligler ve izlediğim karşılaşmalardan çıkan oyuncular.bu iyi niyetli yönetime destek olmak gerekiyor.umarım buraları takip ediyorlardır .net
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kocaeli

bir iki maçtan sonra çok takan olur.
    Jankodan kötü olacağını düşünmüyorum

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Ankaragücü'nün sağbeki kitsiu 3 maçta da çok iyi oynadı,kiralık almışlar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki sezon için Saivet ve Mensah kiralayabiliyorsak kiralayalım. Kaliteli oyuncular, kaliteli takımda daha da verimli olurlar.
    ( ゚д゚)

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki sezon için Saivet ve Mensah kiralayabiliyorsak kiralayalım. Kaliteli oyuncular, kaliteli takımda daha da verimli olurlar.
    saivet mi ?

beyinsiz birine mi meraklisin aga ? yapma etme yaa çildirir deliye döner kafayi yerim bize gelirse.. onun oynadigi çakma ezbere futbolun içine edeyim..

çizgiye indin mi geri çikar, ezbere futbol, burun vursa gol...
    önü bombos, savunma geriye çekiliyor basan yok, ama yok oyunu kanada açiyor ya aauuu mügemmel is, idmanin kopya yapistiri, ezbere futbol

böyle manyaklarin sahada isi yok, futboldan para kazanmaya hakki bile yok, deli oluyorum yaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)