Sayfa 781 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 281 681 731 771 779 780 781 782 783 791 831 881 1281 1781 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 19,501 ile 19,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

14cell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu

bizim sezon başın da da orta saha eksiğimiz vardı. adam almayacaksan aytaç gönderil memeliydi. bunun bu noktalara geleceği belliydi.

OFLU_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rahat olun! Bu yasak bize HayIrlI gelecek.

Savasan TakImImIz var.

Ben rahtIm, cünkü gecmIste , Hoca ve Oyuncunun (G.Milne ve Campell) paralarIni alamadIklarI icin maca cIkmadIlar. Onazi bizim icin sakatlandI ve daha cok oyuncular sakat sakat oynadI.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Buradaki bazı arkadaşları çarşıda pazarda annesinin eteğine yapışıp onu alalım bunu alalım diye ağlayıp zırlayan ,annesinin paramız yok lafını anlamayan 5 yaşındaki acar veledlere benzetiyorum.para yok para...kuruş yok kuruş,hala ödenseydi diyorsunuz..ha bir de bizim burda şunu derler “bayramda giyilmedik dona s....m”. Yanisi şu ki zamanında gelmeyen paranın canı cehenneme.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

deplasman ve içerdeki maclar için her hafta camilerden 100 tane hoca alınıp rakip ve kendi kale arkamıza yerleştirmeliyiz.
    Yol, Yemek ve Bilet karşılanır.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar,

o suclu bu suclu deyip birbirimizi kirmanin anlami yok.

Sadri Baskan zamaninda basladi bu sacma sapan transferler. Ayagimizi yorgana göre uzatmadik. Acik ve Net!
    Yönetimler kadar bizlerde sucluyuz. Adamlari baski altina alip, fuzuli para harcattik. Bu bir gercek.
    10/11 sezonu akabinde herhalde bos yere harcadigimiz para 50 milyon €'dur.

Vel hasil, su an itibari ile tek hedef Türkiye Kupasi olmali. Lig'de ilk 4'e girmemiz basaridir.
    Ünal Hoca'nin yaninda olalim.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,

o suclu bu suclu deyip birbirimizi kirmanin anlami yok.

Sadri Baskan zamaninda basladi bu sacma sapan transferler. Ayagimizi yorgana göre uzatmadik. Acik ve Net!
    Yönetimler kadar bizlerde sucluyuz. Adamlari baski altina alip, fuzuli para harcattik. Bu bir gercek.
    10/11 sezonu akabinde herhalde bos yere harcadigimiz para 50 milyon €'dur.

Vel hasil, su an itibari ile tek hedef Türkiye Kupasi olmali. Lig'de ilk 4'e girmemiz basaridir.
    Ünal Hoca'nin yaninda olalim.

.
    Ligin başından beri hedef o olmalıydı zaten, şu andan itibaren değil...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hay ustanın teklifine bilmem ne edeyim. he he o para bizi kurtaracaktı madem öyle mas'in parasını odeseymis ya ilk cezayı o yüzden aldık neden ödemedi?

Uçan kuşa borç var sadece milan'a değil hangi birine yetisecekler birini odesen öteki açıkta kalıyor bu herifler mecbur mu cebinden ödemeye sürekli ultra milyoner mi bunlar.

Hala savunanlar var yahu şaka gibi bu kafayla daha çok ceza yeriz biz.
    sadece aşk bizimkisi

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Usta denilen adamı savunmak, Trabzonspor düşmanlığı ister.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylemek istediğim şey bu para zaten ödenmiş ödenmekte zorundaydı hazırlığımızı buna göre yapmamız gerekirdi bence alt yapı yönetimde bir rehavete yol açtı bununda ne denli başarılı olacağını ligin 2. yarısında görecez.
    Alakası yok. Bu yönetimin planlarının en başında altyapı oyuncuları vardı zaten. Sonra adamlar ceplerinden para vermek zorunda da değil. Konuşulan rakamları ömrü boyunca bir arada göremeyecek insanlar var. Az buzda değil. Efsane diye nitelendirdiğimiz adamlar bile para bırakmıyor bu klüpte. Yöneticilerden hibe mi bekleyeceğiz? Bu klüp zor durumda. Taşıma suyla değirmen bir yere kadar. Artık su vermek istemiyor kimse. Kaynaklar kısıtlı.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Nereden
    Belçika

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakası yok. Bu yönetimin planlarının en başında altyapı oyuncuları vardı zaten. Sonra adamlar ceplerinden para vermek zorunda da değil. Konuşulan rakamları ömrü boyunca bir arada göremeyecek insanlar var. Az buzda değil. Efsane diye nitelendirdiğimiz adamlar bile para bırakmıyor bu klüpte. Yöneticilerden hibe mi bekleyeceğiz? Bu klüp zor durumda. Taşıma suyla değirmen bir yere kadar. Artık su vermek istemiyor kimse. Kaynaklar kısıtlı.
    Hocam bir şey sorcam.

Ahmet Ağaoğlu kendi ağzından "3 transfer yapmayı düşünüyoruz" dedi.

Diyelim para zamanında ödenmişti yasak gelmemişti Nasıl yapacaktı?
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Ağaoğlu son akşam aday oldu.
    Son akşama kadar kimse adaylığını koymadı.
    Ve herkes Ağaoğlu'na aday olması için çullandı.
    2 hafta.

Seçildikten sonra Ağaoğlu'nun en büyük hatası Usta ve yönetimi ile ilgili izlediği politika.
    Hem söylemde hem eylemde.
    Bunu inkâr etmiyorum ki!
    Mahkeme sözleri de hata.
    Ama asıl hata Usta'yla oturup konuşup yardımını almak yerine adamı medya üzerinden b.oka sokup parasını zorla almaya çalışmak.

Bunun doğru bir tarafı yok.

Mehmet Bey,
    Esasında bu meseleler üzerinde sizinle pek farklı düşünmüyoruz. Ama nedense Onur meselesinde gereksiz gerginlik yaşadık.
    Her neyse, o meseleyi şahsım adına unutuyorum. Farklı düşünsek de bundan sonra saygı çerçevesinde devam edelim diyorum.
    Bu meselede de Ağaoğlu'nun ılıman politika güdüp Usta'yı köşeye sıkıştırıp parayı almasını beklerdim. Fakat yapamadı.
    Keşke bu dediğim şekilde davransaydı da Usta'nın her iki teklifinde de samimi olup olmadığını ölçse idik. Keşke...
    Ama sonuç olarak bazı yanlışlarına rağmen son beş altı yılda en beğendiğim yönetim Ağaoğlu yönetimi oldu.
    Hem de geleli çok uzun bir zaman olmamasına rağmen...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Usta yönetimi Trabzonspor tarihinin vizyon bakımından en ileride yönetimiydi.

Yapılan hamleler anlaşılamadı sadece.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Belçika

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şaka dimi
    Ey Türk Gençliği!

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, bu yasağın sorumlusunun A. Ağaoğlu ve yönetimi olduğu yapılan açıklama ile zaten sabittir. Zaten itiraf ediyorlar.
    Fakat burada tek bir suçlu yok. Bu borçları takıp takıp gidenlerin esas kabahatli olduğunu da söylemek lazım. Unutmamak lazım.
    Ama yine diyorum. Önceki yönetim sezon başında üç futbolcu için 13 Milyon Euro teklif ettiğinde kabul etmeleri gerekiyordu.
    A. Ağaoğlu iki konuda çok büyük bir strateji hatası yaptı. Birincisi bu üç oyuncudan medet umdu. Risk aldı ve sonuç bu oldu.
    İkincisi Aykut, Özer ve Ersun'dan kaynaklı 30 Milyon TL'lik zararı Usta ödeyeceğim dediği halde adamı mahkeme ile tehdit etti.
    Sonuç o para da alınamadı. Ve ilginçtir yasal süreç falan da başlatılmadı. Başlatılamadı(!)A. Ağaoğlu önceki üç başkana oranla daha iyi bir yönetim gösteriyor fakat bu saydığımız hatalarını da söylemek lazım.
    Usta nin lafiyla kuyuya inilmez..Bu yasagin sorumlusu nasil A.Agaoglu ve yönetimi oluyor yahu? Simdi alinmis ve ertelenmis bir ceza var..Ceza coktan alinmisti yani..Sonra Bero transferi sonucuda eski yönetim yüzünden ceza yedik ve kaldirildi..yani en kücük olumsuzlukta cezanin sabitlenecegi belliydi..

simdi sen göreve geliyorsun..100 milyon tl borca sokmusum klübü..zamaninda hicbir ödeme yapmamisim..transferlerin ilk taksitleri bile sen ödüyorsun..bunun gibi onlarca alacakli cikiyor..sonra ödenmesi gereken taksidi zamaninda ödüyemiyorsun ve suclu sen oluyorsun öylemi?
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yönetime kimse silah zoruyla getirmedi bu arkadaşları , orada bulunmak demek ben bu sorumluluğu alıyorum demektir eğer problem çözemiyorsan orda kalmanın bir anlamıda yoktur şimdi bu takım devre arası yapacağı 1-2 takviyeyle (yıldız oyuncu maliyetli oyuncu bekleyende yok ) ilk 2 ye oynasa alacağı parayı düşün birde bu kadroyla ilk 10 diyorum ben kazanılacak parayı düşünelim ayrıca avrupa hayalide bitecek ordan gelecek parayıda koy üzerine kim karda kim zararda hesap et bakalım nereye varılacak. Buarada belirteyim yönetimi sonuna kadar destekliyorum sadece bu yapılan hata eksi hanelerine yazılmıştır hepsi bu.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bazı şeyleri yeterince idrak edemeyen arkadaşlara bilgi amacıyla yazıyorum.

1. Usta'nın 13 Milyon Euro teklifini dile getirmek Usta'yı desteklemek değildir. Durum tespitidir.
    2. Her söylenenin ardında bir adamcılık, neferlik aramayalım. Yazılanı okuyup sadece yazılana ilişkin değerlendirme yapalım.
    3. Hepimiz burada Trabzonspor için varız. A şahsı veya B şahsı için burada değiliz! En azından ben Trabzonspor için buradayım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekuban konusunda kesin olan bir bilgi var mı ? Bu yasakla bile bonservisini alabilirmiyiz, sözleşmesi bitmeden.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Belçika

Arkadaş şunu söylemek neden hata ki?
    Geçen sezon da Kucka futbolcu değil dedim. Sezon başında kovulsun dedim. Elde tutuldu ve sezon başına göre gereksiz zarar ettik şimdi satınca. Yanlışa yanlış demekten niye gocunuyoruz?

Adres verin gocuk gönderelim.
    Ey Türk Gençliği!

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamanında ödenmedi muhabbetini ben de anlamıyorum. Arkadaş onlarca dosya var. Bonservis taksitleri vs. Kulübe para girişi zaten yok. Bunları mı ödeyeceksin yoksa mevcut oyuncu maaşlarını mı? Bu da bir çeşit ticaret. Ticaretin içinde olan adam anlar aslında ama neyse..

Neymiş borç alamaz mıymış. Bu zamana kadar borçlar bir şekilde ödendi zaten. İlla ki sağdan soldan para toplanıyor bir şekilde. Ama bu şekilde nereye kadar? Olmayınca olmuyor.

Şuan yapılması gereken en önemli iş, oyuncu paralarının ödenmesi, dosyaların kapanmasıdır. Sonrası Allah kerim. Karamsar olacak bir kadromuzda yok.

Fişek gibi oyuncularımız var. Az sabır lütfen. Mali tablo düzlüğe çıktığında bu gençleri, Sosa ayarında kaliteli isimlerle tamamlayınca zaten ligi domine ederiz.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Evet baya anlaşılamamış belli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban konusunda kesin olan bir bilgi var mı ? Bu yasakla bile bonservisini alabilirmiyiz, sözleşmesi bitmeden.
    Yasak, Şubat 2019'da kalkıyor.
    Eku'yu alma opsiyonu Mayıs 2019'a kadar bizde...

Yani 01.02.2019 tarihinde (ki yaş günümdür Leeds United'a al kardeşim paranı deyip, Eku'yu alabiliriz...
    Arafilboylu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen o sözleşmeleri imzalamak için ileri vizyon sahibi olmak lazım.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne oldu şimdi konu kilit mi..

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu konuya açıklık getirme adına söyleyeyim.Transfer denilen olay oyuncuya kendi kulübün adına lisans çıkartmaktır yani aslen oyuncu alıp satmak değildir.Oyuncu alıp satmak her dönem yapılabilir ama tescil dönemi transfer dönemi denilen zamandır.Biz de ocak oyuncu tescil döneminde ceza yedik yani bu devre arasında parasını verip oyuncu alsak da oynatamıyoruz maksimum antremanlara çıkartırız.Bizim oyuncu kaydetme yasağımız da 31 ocakta sona eriyor yani 1 şubat itibariyle istediğimiz oyuncuya parasını verip lisans çıkartabiliriz.Ekuban da bunlardan biri.Yani eğer istersek ekubanın parasını şimdi bile verip satın alabiliriz ancak 31 ocaktan sonra bizim oyuncumuz olarak kaydedebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı emrahtuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne oldu şimdi konu kilit mi..
    Değil, herkes birbirine saydırabilir...
    Arafilboylu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 36 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 36 misafir)