Sayfa 776 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 276 676 726 766 774 775 776 777 778 786 826 876 1276 1776 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 19,376 ile 19,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    İstanbul

bu kadar kötümser olmayın. bizim takımın ilk yarıya göre tek eksiği onazi. onun yeri de kamil ahmet ile dolabilir.
    şampiyonluk zor evet. çünkü şampiyonluk için kadro derinliğin olması gerek. yedeklerinin iyi olması gerek. ama onazinin sakatlığı olmasaydı da şampiyonluk yine zordu. şampiyon takımın kadrosu 2010 2011 kadrosu gibi olur. yedeklerinle bile birlikte çıkıp oynayabilecek durumda olursun. mesela dün başakşehir kadrosu. çoğu yedek oyuncu. adebayor, elia, gökhan gibi adamlar o takımda yedek kalıyor. böyle bir kadro bu ara dönem zaten kuramayacaktık. hatta yaza bile zor. en azından yaz için kadroyu korumak ilk tercihimiz olmalı. mesela hiç düşündünüz mü? yazın abdülkadir ve yusufu nasıl elde tutacağız? peki onlar gidince yerlerine kimi alacağız, ne kadar ödeyeceğiz? herkes sefa'yı abdülkadirin yerine yazmış. o kadar büyük yanılıyorlar ki... akuban'ı alabilecek miyiz? sosa'yı nasıl yedekleyeceksin. pereira'yı, novak'ı nasıl yedekleyeceksin? rodallegayı ne yapacaksın... bugün bile çok memnun olmadığın rodallega ve onazi ile şampiyonluk kovalamaya çalışıyorsun, kaldı ki yedekleri yok...
    şampiyonluk için bunların çözülmesi lazım. bunlar çözülmeden şampiyonluk gelmez.

ama herşeye rağmen ben bu yönetimi destekliyorum. hesap kitap ortada. 2 sene önce ''alalım da tutarsa tutar tutmazsa yollarız'' diye aldığımız ramil sheidaev isimli topçuya ''yaaa ver 400 bin euro ne olacak'' diyecek kafadaydık. 400 bin euro. rakama bakın. bu rakamlara rağmen ilk 5e bile girmeye zorlanan bir trabzonspor vardı. oğuzhan acar'lar, mertcan çam'lar, a.parmak'lar üstünde durulmadı o zamanlar. yusuf da şans eseri tuttu... ödenmeyen paralar, açılan yaralar ve gelinen bu durum. çatır çatır transfer yaptığımız dönemlerde eleştirileri hatırlıyorum diğer takım taraftarlarından gelen: hükümet sizi koruyor, nereden geliyor bu para? meğerse para yokmuş, hayali ödeme yapıyormuşuz, görsünler şimdi... bu durumu buralardan çevirip kendi öz kaynakları ile ilk 5 içinde olmak müthiş bir beceri ve cesaret ister. ben bu cesaretinden ve başarısından dolayı yönetimi kutluyor ve takdir ediyorum.

Nereden
    Giresun

Geçmiş olsun siteden resmi açıklama yapılmış. Zaten yasak almışız daha önce ama askıya almışlar. Madem arkanda böyle bir sıkıntı var neden temkinli davranmazsın ki ? Olan oldu rakiplerimizi bir daha asla böyle yakalayamayız.bu saatten sonra önemli olan sene sonuna kadar maaşları dakikası dakikasına yatırmak. Transfer sezonunada daha iyi pay ayırmak. Yapacak birşey yok. Bazen şans da gerekli Başakşehir de kimse sakatlanmadan ilerliyor.

Bu saatten sonra Amiri gelene kadar 4-4-2 oynamalıyız diye düşünüyorum. Yusuf 10 a çekilince gereksiz hareketlere girip kayboluyor. Dün ortaya yakın oynayınca güzel top dağıttı.

Abdüş—sosa—Yusuf—nwakaeme

—————Roda—Ekuban

amiri gelince ya Amiri orta sahaya geçmeli milli takımda oynadığı gibi oynamalı yada toure ön liberoya geçmeli.

bu durumda hamle oyuncuları ibanez ve Abdülkadir parmak oluyor şaka gibi bari olcay affedilse sene sonundan kadar
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benim anlamadığım fb,gs ve bjk nin bizden 2-3 kat fazla borçları var. onlara yasak gelmiyor sadece bize geliyor. acaba onların borcu sadece bankalara mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftara müthiş bir görev düşüyor , her zamankinden çok üstelik .
    onca olumsuzluk ve eksiklere rağmen şu maçı alırsak müthiş başarı öyküsüne ilk adımı atabiliriz .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım fb,gs ve bjk nin bizden 2-3 kat fazla borçları var. onlara yasak gelmiyor sadece bize geliyor. acaba onların borcu sadece bankalara mı?
    ben onların bir kulube transfer taksidi ödemediklerini hiç okumadım . bu nedenle de fifa'da bizimki gibi kabaran dosyaları olmuyor sanırım .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerde fire vermeyelim, dışarda mehter takımı misali gidersek bu işi sonuna kadar kovalayacaz
    Valla helal olsun sana ....Benim o kadar ümidim yok İranlılar olsaydı belki bu kadar karamsar olmazdım....Orta sahamız yok....Inşallah bu krizden bir tane daha 11 için çıkartabiliriz....

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ekuban GS'ye gidecek. Yazın bir kenara.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

borcumuz olduğu için değil de borcumuzu ödemediğimiz ve alacaklılar fifa'ya müracat ettiği için aldık transfer yasağını. borçsuz kulüp zaten yok. ama kredi vs. kanallarla bir şekilde ödemelerini yapıyorlar demek ki alacaklılarına.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bize transfer yoksa diğer takımlardan konuşalım

O değil de bu başakşehir futbolculara ne maaş ödüyor. FM de bakabilecek var mı. Yoksa eve gidince özellikle bakcam. Adamlardan yedekler bile fena.

Bizim takımın alt yapı oyuncu grubu hiç de fena değil. Batu hariç. Dün akşam parmak Yusuf falan güzel verkaclar yaptılar. Ama kırılgan olduğumuz doğrudur.

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    31/5/2019 tarihine kadar Ekuban için Leeds United'in hesabına 1.000.000 Euroyu yatırdığımız anda tapulu malımız olacağını, opsiyon kullanmak için transfer dönemlerinin açılmasına gerek olmadığını düşünüyorum.
    Aynen hatta yasağın kaltığı günün ertesi bile yani 1 Şubat'ta dahi bonservisini alabiliriz. Sorun olmaz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun sana ....Benim o kadar ümidim yok İranlılar olsaydı belki bu kadar karamsar olmazdım....Orta sahamız yok....Inşallah bu krizden bir tane daha 11 için çıkartabiliriz....
    Çıkartacaz kardeşim şüphen olmasın

Nereden
    Giresun

Yalnız dünkü oyunda şu dikkatimi çekti. Kamil Ahmet dün onazinin yaptığı gibi Ani presler uyguladı. Bir çoğunda başarılı oldu. Üstüne daha fazla gitmeliyiz. Kondisyon yüklemesi yapması lazım. Onaziye göre biraz daha ağır oyuncu. Pas almak için kendini boşa çıkarması lazım. Batuhan zaten hiç yapmıyor bunları fakat dün ara ara da olsa kamil bunları denedi. Ha sosa ile oynarsa sosa yöneteceği için daha iyi oynar belki. Çünkü hüseyinln bile duruşu değişiyor sosa olunca sürekli uyarıyor onu.

takım artık 1 koşuyorsa 1.5 koşmak zorunda. Taraftar olarak kesinlikle yalnız bırakmamak sürekli destek vermek zorundayız. Ğs geçen sene evindeki maçlar ile şampiyon oldu. Evimizde onlara sahayı dar edip tüm gücümüzle destek olmamız lazım !!
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Afrika Diğer

Sonunda tuz bastım gönül yarama
    Nice dağlar koydun, nice, arama
    Seni terkedip de gitmek var ama
    Ah bu şarkıların gözü kör olsun

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Zamanın birinde bir ressam çırağı yaptığı resmi fikrini sormak için hocasına göstermiş. Hocası "Sen al bu resmi, yanında bir kalemle sokağın ortasına koy, ahaliden beğenmedikleri veya yanlış gördükleri yerleri işaretlemelerini iste." demiş, çırak söyleneni yapmış. Bir zaman sonra resmin başına gittiğinde resmin bir çok yerinin işaretlendiğini görmüş, üzgün bir şekilde hemen resmi hocasına götürmüş. Hocası öğrencisine aynı resmi tekrar çizmesini, yine sokağa koymasını, ancak bu defa yanına fırça ve boya da koymasını ve ahaliden resimde beğenmedikleri yerleri kendilerinin düzeltmesini söylemesini istemiş. Çocuk denileni yapmış. Bir süre sonra resmin başına geldiğinde çok şaşırmış, yaptığı resimde en ufak bir müdahale dahi yokmuş...

Anlamak isteyenler için kıssadan hisse.

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezon bitti bence.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerde fire vermeyelim, dışarda mehter takımı misali gidersek bu işi sonuna kadar kovalayacaz
    Her maç öncesi soyunma odası yerine senin şantiyeye getirsinler uşakları, şampiyonluk karanti

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

amiri elenirse tez zamanda,sosa ve wakamede dönerse hiç üzülmeye gerek yok hele şu ibibyi yenelim.

amiriyi çok seyrettim,

onazi gibi hatta daha iyi pres yapıyor,driblingleride cabası,ciğersiz,özverili,insan gibi insan mütevazi

amirinin hala yüzde otuz bile oynamadığı kanaatindeyim.

amiri lokomotif gibi biri hele bi mazotunu alsın ilerideki kara tren ekubanla bu ligin tozunu attıracaklar.

amirinin mazotu motivasyondur bu da ünal abimizin işi.

hele sosa hüseyiniyide yazmamışım
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

an itibariyle transfer tahtamızın özeti

DxGFVaTX4AA5kGO.jpg

Nereden
    Afrika Diğer

Zuaahahahahhahahahahahahahahahhahahaha

Tesbih bile kurtarmamış.

Nereden
    Ankara

Berkay sefa karanın kumaşı iyi ama şuan 90 dk performans gösterebileceğini sanmıyorum. 60 tan sonra oyuna girebilir. Onun dışında kamil ahmet biraz hız biraz kondisyonla onazi yokluğunu kapatabilir ki onazi de öyle çok iyi bi oyuncu değildi. Tek sıkıntı sosa çabuk iyileşse kaptan onun yerini asla dolduramayız. Ayrıca olcay ile olan konuyu da hayli merak etmeye başladım bu yoklukta affedilmicek ne yaptı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maç öncesi soyunma odası yerine senin şantiyeye getirsinler uşakları, şampiyonluk karanti
    Gözüm gibi bakarım kardeşim yeter ki gelsinler

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sıkıntı yok gençler, ilk yarıdan çok daha iyi oynayacağız. Onazi yokmuş, onun yeri dolar hem de daha iyi dolar. Başka kim yok, ofsaytın oğlu burak da yok. Yerine ilk yarıda yararlanmadığımız Ekuban var. İlk yarının başlarında kullanamadığımız nwakame yi de ekle. Her türlü ilk yarıdan daha çok puan toplayacağız.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem bu kadar belli idi ceza alacağımız sormazlar mı
    Kucka'yi niye gönderdin?
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Döndürülebilir borçdur bu.

Çok basit bir mantığı var.

A klubünün Borcu 100 her dönem 25 ödemeli, geliri 23-27 arası değişiyor... Borcu döndürüyor.

TS borcu 25 her dönem 5 ödemeli, geliri 1. Borç dönmüyor. Olay çok basit şekilde bu.

Borç ile ödeme yapamamak arasındaki farktan geliyor ceza. Biz ödeme yapamayanlardanız.
    Konu ucurum tarafından (17.01.2019 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem bu kadar belli idi ceza alacağımız sormazlar mı
    Kucka'yi niye gönderdin?
    Adama geldi geleli para ödeyememişiz. Yakın zaman da oda fifaya giderdi. Zaten durmak istemiyormuş en iyisi olmuş gitmesi ya.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)