Sayfa 734 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 234 634 684 724 732 733 734 735 736 744 784 834 1234 1734 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 18,326 ile 18,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alptug_kd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şey merak ediyorum. Bizim yönetimde sıcak para girişi sağlayacak bir isim var mı? Bu konuda Ağaoğlu'na yardımcı olabilecek birisi var mı?

Bunu şundan dolayı soruyorum 18 tane dosyamız var deniliyor. Bu 18 dosyanın kapatılması için ne kadar para gerekebilir ki? 10 M-20 m gibi yüksek bir bedel midir acaba? Bu kadar yüksek bir bedelse anlaşılabilir. Ancak daha az ise (3-5 m gibi) bir tür sponsorluk, reklam vb. formülle kulübe para aktarılıp bu borç ödenerek sorun çözülemez mi?

GS, FB, BJK'nin borcu bizden kat kat yüksek. Ancak bu takımlar transfer yasağı almıyor. Çünkü bir şekilde sıcak para girişi sağlıyorlar. Bizim yönetimde bunu yapabilecek isim var mı?
    araplarla bu denli icli disli degiliz bu konuda..olmamasi daha iyi..bu cözümde degil kesinlikle..Sadri Sener cizgisinden sapmasaydi, IHO ve USTA gibi adamlar secilmeseydi suan ligi domine edecektik her anlamda..simdi akillica davranirsak gelecegimizi kurtarabiliriz..hala bir umut var..eger senin dedigin gibi yapilirsa o umut da tükenecek yakin zamanda..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi herşey olabilir, dediklerinin hiç biri de olmayabilir...

Ben, Ünal hocanın bu takıma kazandırmış olduğu pas ve hırs oyununu senelerdir izlemedim...

Bunun üstüne koyalım...

Ligde sanki her sene başarılı oluyormuşuz gibi hayıflanmam takım ikinci yarı tepetakla giderse...

Ki öyle olacağını da sanmıyorum...

Ligin hali ortada...

Başakşehir maçı başlığını okuyorum hayretler şçinde , sanki Barça ile oynayacağız, abartı da abartı...

Ben,ikinci yrıyı izleyip görelim diyorum...

Takım olma yolunda bu yıl kazanacağımız her şey, önümüzdeki yıl ve yıllara en büyük yatırım olacak...

En sabretmemiz gereken sezondayız şu anda...

Umarım, yönetim taraftarın gazına gelmez...
    evet 2010 senesinden sonra takım ne yaptıysa rayına oturmadı 30 tane transfer oldu ama gene olmadı burda benim anlatmak istediğim takımın 2. olması gördüğüm kadarıyla taraftarımızda bir beklenti oluşmasına neden olmuş bende bu şuanki sıralamanın kimseyi aldatmasın kimseyi havalara sokamsın diye yazdım evet takımda bir hırs bir azim bir istek var ama eksiklerde yok değil ben takım yapılanmaya girmişken bazı şeylerin yavaş yavaş olması gerektiğini düşünüyorum bu gençler le olan olay da da aynı tutup yarı sezon kampına 10 tane genç getiremesiniz bir yusuf bir abdülkadır oldu diye aynı şeyleri beklemek hayalperestlikten öteye gitmez.başakşehir maçına gelince tamam barcelona değil ama bir gerçek var kadro kalitesi bizden üstüm ve bu takım 17 maçta sadece 8 gol yemiş ve bizim taraftarımız 3 atarız 5 atarız modunda sen 17 maçta 8 gol yiyen bir takıma nasıl bir maçta 5 atacaksın oda ayrı bir muamma

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araplarla bu denli icli disli degiliz bu konuda..olmamasi daha iyi..bu cözümde degil kesinlikle..Sadri Sener cizgisinden sapmasaydi, IHO ve USTA gibi adamlar secilmeseydi suan ligi domine edecektik her anlamda..simdi akillica davranirsak gelecegimizi kurtarabiliriz..hala bir umut var..eger senin dedigin gibi yapilirsa o umut da tükenecek yakin zamanda..
    Öyle 10-15 milyon eurolar ise borç almasınlar zaten. Ancak 3-5 m ise kaynağı bulmaları lazım. Sponsorluk, reklam vb. diyorum hibe olarak yani. Kısa vadeli bize ceza olarak dönecek ödemeler için diyorum tabi. Şu 18 dosya için mesela. Yoksa borcun tamamını kapatmak imkansız onun ben de farkındayım.

Şu faizlerle yüklü miktarda kredi intihar olur zaten. Bu 18 dosya toplamda ne kadar ediyor acaba?

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor yönetimi, Olcay Şahan'ın affını gündeme aldı. Ünal Karaman ise Olcay Şahan'ın affını veto etti. (Fotomaç)

kanımca burak ı zati herkes biliyor lakin onur ve olcay konusunda bizim bilmediğimiz mevzular var. yoksa bu iş bu şekil almazdı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor yönetimi, Olcay Şahan'ın affını gündeme aldı. Ünal Karaman ise Olcay Şahan'ın affını veto etti. (Fotomaç)

kanımca burak ı zati herkes biliyor lakin onur ve olcay konusunda bizim bilmediğimiz mevzular var. yoksa bu iş bu şekil almazdı.
    Hoca ne derse o.
    Halt etmeseler zaten Hoca bu kadar kesin kararlı durmazdı.
    Var bir ettikleri ki faturasını bu kadar ağır kesti Ünal Hoca.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca ne derse o.
    Halt etmeseler zaten Hoca bu kadar kesin kararlı durmazdı.
    Var bir ettikleri ki faturasını bu kadar ağır kesti Ünal Hoca.

Katılıyorum.

Ünal hoca'ya bu kadro dışılar konusunda güveniyorum, buzdağının görünmeyen kısmında neler var kim bilir.
    .

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi herşey olabilir, dediklerinin hiç biri de olmayabilir...

Ben, Ünal hocanın bu takıma kazandırmış olduğu pas ve hırs oyununu senelerdir izlemedim...

Bunun üstüne koyalım...

Ligde sanki her sene başarılı oluyormuşuz gibi hayıflanmam takım ikinci yarı tepetakla giderse...

Ki öyle olacağını da sanmıyorum...
    Aynen öyle, çok doğru bir yere değinmişsin. Bu futbolu en son 2010-11 sezonunun ilk yarısında gördüm. Aynı sezonun ikinci devresi daha kötüydük; hırs, futbolcu özverisi ve bireysel yeteneklerle 82 puanı görebildik.

Şu futbolun sağına-soluna eklemelerle, modern teknikleri de takip ederek 7 tane alt yapı takımına ve 1461'e yayalım önce. Altyapıdan gelen çocuk "şimdi ne edeceğuk" diye kurbanlık koyun gibi sahaya bakmasın. Benim U14'üm de, as takımım da 20-30 metrede oynanan paslı oyuna adapte olsun. Sonra kadro istikrarı, yerli-yabancı takviye ve son olarak şampiyonluk beklentileri gelsin. Ha bu sezon olursa -ki çok daha zor, hatta imkansıza yakın- biraz şans, biraz da diğerlerinin aynı ilk yarı gibi kötü olmalarına bağlı.

O yüzden ilk 4 sıra ile bu güzel futbolun korunması bu sezon için gayet yederli.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olcay ile ilgili birikmiş sıkıntılar var , form düşüklüğü ve son kupa maçında kaptanlık bandını kabul etmemesi buna etken . eylül ayında da antremanda disiplinsiz davranıp ünal hoca tarafından kovulmuştu , sonra özür diledi geri geldi takıma.
    hoca belli artık şans vermek istemiyor olcaya .
    çoğumuza göre kalması doğru bende öyle düşünüyordum ama hoca bu kadar katı yaklaşıyorsa olaya vardır bence bir bildiği .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

u19 da Hüseyin Mert diye biri var önlibero. Çocuğun ayakları çok iyi

Maç linki
    https://www.youtube.com/watch?v=vCzE1lUBReI
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa'ya vermişlerdir 12 milyon, Trabzonspor'dan kazancı da Çinlilerin veerceğinden çok da eksik değildir zannımca o yüzden reddetmiştir..
    Özkan SÜMER

Nereden
    Almanya

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    u19 da Hüseyin Mert diye biri var önlibero. Çocuğun ayakları çok iyi

Maç linki
    https://www.youtube.com/watch?v=vCzE1lUBReI
    Takim cok kötu Defansda 4 numarali Bora diye cocuk var sol ayakli o iyi birde 10 numara iyi gerisi fos

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin'den flaş sözler: (Radyospor)
    •>Transfer engeli ortadan kalkarsa transfer yapacağız
    •>Onazi daha erken dönecektir
    •>Onur Kıvrak bizi gururlandırdı; biz de onu hiç mağdur etmedik
    •>Kucka bugün yarın netleşir

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sezon basinda da yazmistim. Takimin bu seneki hali Feyenoordun 2012deki haline cok benziyo diye. O sene Martins indi, de vrij, Kongolo, Nelom, Clasie,Vilhena, Boetius, Cabral gibi bi cok altyapidan yetisen genc oyuncularla mucadele etmek zorunda kalmisti. Supriz bi sekilde ligi 2. Bitirip CL biletini almislardi yanlis hatirlamiyorsam.

Transfer yasagi kalkmasa bile icimde karamsarlik yok. Sampiyonluk belki zor olabilir ama ilk 3 kesinlikle hayal degil. Çogu kisi 2016 senesindeki antalya (6-0) ve Kasimpasa (7-0) maclarini örnek gosteriyor ama o donemde oynayan gencler! Ve simdi oynayan gencler arasinda daglar kadar fark var. Bi tarafta ramazan övünç, semih Karadeniz gibiler ve diger tarafta Berkay Sefa, Kerem Baykuş, Ebrar Cumur vs. Devre arasinda A kadroya alinan gencler harbi topçu.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yönetimde bir planlama göremiyorum. Onur ve Burak konusunda alınan cesur kararı hep destekledim. Ama devamında saha sonuçları iyi olunca Onur’un hain ilan edilmesi midemi bulandırdı. Hepimiz hatırlıyoruz daha 10 gün önce Onur yüzünden yasak var diye yazıyordu gazeteler, yöneticiler de hiç ses etmedi bu süreçte.

Evet yönetim maliyeti çok güzel kıstı, çok ucuz faydalı transferler yaptı, helal olsun. Ama geldikleri günden bu yana oyuncu satışları ve çekilen kredi hariç herhangi bir para girişi var mı? Benzin istasyonunu deniyordu ne oldu belli değil. Aylardır göstere göstere gelen bir süreç var ve Celta Vigodan gelen para olmasa şuan korkunç bir haldeydik. Maliyeti kısacam diye az çok fayda gösterecek oyuncular da takımdan uzaklaştırıldı. Mesela Olcay, İbanezin gidişine onay vermeyenler Olcayı neden ısrarla göndermek istiyor. Bırak sezon sonuna kadar kalsın şu dar kadroda takım da ikinciyken ve oyuncu da istekliyken etinden sütünden faydalan. Kaç hafta oynatmıyorsun, Sivas bld. maçında ilk 11 oynatıyorsun ve kaptanların üçü de sahada yokken pazubandı Uğurcana veriyorsun. O maçta kaptanlık görevi Olcaya verilmeliydi. Beşiktaş maçında Olcay dururken sahaya Batuhan’ı atıyorsun maçı kaybediyoruz, ben bunları kabullenemiyorum.
    Yönetimin icraatlerinin farkindasin yani..Bu olumluda argumanlarina bakip yaptigin elestiriler orantili olmadigindan havada kaliyor..

Olcay cesitli nedenlerden dolayi gönderilmek istiyor olabilir..Onur - Burak grubuna dahildi belli ki..bilemedigimiz ve bilmeyecegimiz bir seyler olmuski bu adamlarin hepsi gözden cikarildi ve disiplin saglanabildi..

Adamlar aylardir ödeme yapiyorlar..Eski dönemlerden kalan furbolcu maaslari..bilincli yapilmis haksiz sözlesme fesihlerinden kaynaklanan milyonlarca TL..E.Yanal ve Ö. Hurmaciya bile 10 er milyon TL ödenmis..Resmi sitede yayimlandi..Ekonomik olarak batmis klüp yahu..

Bu klübün bu hale gelmesinde en büyük payi taraftarlarda görüyorum..bu sekilde olmaz..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Sosa yetisecekse yanina Olcay'i mobte ederdim.
    Kaldi ki Olcayin kabahatinide anlayamadim.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Olcay'ın göbek oynayabileceğinde hem fikiriz ancak hoca istemediğine göre bir kabahat işledi ve affedilmiyor. Ünal Hoca düşünsün artık durumu yapacak bir şey yok.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosanın 11 başlama ihtimali hiç yok..Ama kadroda bulunacaktır belki son 15 dk falan ..

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer konusuna glirsek artık bence geç kalındı zaten başakşehir maçında olası bir yenilgide umarım olmaz ama rüzgarı kaybetmiş olacaz ondan sonrada transfer gerek yok bence .

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uykudan biraz erken uyanabilseydik şu an farklı şeyler konuşuyor olabilirdik Mali sıkıntı uzun süredir vardı ama yeni uyandık. Zararın neresinden dönersek kârdır. Bence 1-2 yıl geçiş senesi gibi düşünüp mali tabloyu toparladıktan sonra çok iyi yerlere gelebiliriz.

Altyapıdan elde var 4 (Uğurcan ve Hüseyin Türkmen de iyi bence)

Bu sayının artacağına inanıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Burak'ın kabahatini anlamadık, Onur'un kabahatini anlamadık. Şimdi de Olcay'ın kabahatini anlayamıyoruz.

Anlamayıverin.

Hoca, disiplinsiz davranışları gereği kadro dışı bırakmış.

Detay mı verecek?

Bu ne "ikna olma" beklentisidir?

İstemiyor Hoca.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yillarca gece gündüz Transfer bekleyen bizler de sucluyuz.

Bu is herhalde Gökhan Ünal transferi ile patlak vermisti. 6 milyon €.
    Sadri Baskan, sonra IHO ve Usta.

Ne gereksiz paralar gitti be. Fesih bedellerini anlatmaya gerek yok.

Konstant, Janko, Sefa, Aykut say say bitmez!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'ya vermişlerdir 12 milyon, Trabzonspor'dan kazancı da Çinlilerin veerceğinden çok da eksik değildir zannımca o yüzden reddetmiştir..
    Valla bizden de az almıyor ama ben olsam çinlileri ikna ederdim aga bize 12 degil 10 verin ama Sosaya yillik 6 verin Şaka maka çok büyük para.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

u19 da göze batanı bırakın top kontrol etmesini bilen adam yok..
    bu jenerasyondan 3.lige dahi topçu çıkarsa başarıdır..
    gs u19 takımı çok iyi ve diri..
    Trabzon-Çaykara-Yeşilalan (Holaysa)

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Kucka KAP gelsin artık
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Almanya

Alıntı özçelik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    u19 da göze batanı bırakın top kontrol etmesini bilen adam yok..
    bu jenerasyondan 3.lige dahi topçu çıkarsa başarıdır..
    gs u19 takımı çok iyi ve diri..
    Altin jenerasyon diyordular bende anlamadim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)