Sayfa 695 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 195 595 645 685 693 694 695 696 697 705 745 795 1195 1695 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 17,351 ile 17,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur’un sağlık problemi başka bir takımın sağlık kontrolünden hiçbir şekilde geçemeyecek kadar kötü ki futbolu bıraktı... yok Trabzon yok başka takım hikaye... bu adam bizde yıllık 15 milyondan fazla para kaldırıyordu... ustanın doktorları bu adamı hiç görmemişler mi acaba
    Bu mudur yani yorumun iyi veya kötü 11 yıl bana göre türkiyenin en iyilerinden onca sakatlık yaşamasaydı belki de dünyanın sayılı kalecilerinden biri olabilirdi biraz saygı bu kadar kindar olmanıza gerek yok istese 4.5 yıl daha oynayabilir onur kardeşim yolun ve bahtın açık olsun diyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Sanırım Babel de Fulham a gitmiş.
    Bjk nın skor etkili adamları gitti.
    Tek oyun stratejileri bizim "at Burak'a" sistemi olacak galiba.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz ki buragi kral söylemiyle takıma döndürüp bağrımıza basan ve rakiplerize nispet yapan bir taraftariz.
    Onurun yaptığı neymiş ki silelim tamamen defterden? Bir kaç yıla kadar unutulur ve futbolu bırakis söylemi camiamizda taktir görmeye başlar.simdi herşey çok sıcak. Zaman rüzgarı tersine döndürecektir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onazi ve Sosa zaten yok bunlar haricinde eğer Nwakeamede Başakşehir maçında oynamazsa ortasaha şöyle şekillenebilir.

..................Uğurcan.............
    Joao--Hüseyin.....Toure--Novak
    ..........Yusuf.....Batuhan........
    Abdülkadir...Ekuban...A.Parmak
    ................Rodallega.................

Kamil de ortasaha da oynayabilir ama Ünal Hoca uzun boylu olduğu için Batuhanı kullanıyor genelde.Olcay gönderilmesi gündemde olduğu için büyük ihtimalle oynatılmaz eğer oynama ihtimali varsa sol kanat oynar.

Şampiyonluk sevdası hepimizin içinde var ama şartlar ortada.Başakşehir daha yeni Robinhoyu aldı.Ellerinde Visca gibi önemli bir adam da var.Tek başına silah olan Adebayor var.Çok zor bir maç olacak.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'in orta sahasında da Mahmut, Mossoro, İrfan Can var abartmayalım yani. İyi kötü bi üçlü oluşturur direnç koyarız. Sende Abdüş, Yusuf, Nwakaeme var orta alana sürekli yardım edip adamın anasını belleyecek cinsten. Ligin en iyi futbolunu bu takımın oynadığını bilmiyormuş gibi ilk 5'e girersek başarıdır falan gibi saçma sapan düşüncelerde olanlara insan hayret ediyor. Yani transfer olmadı, olmadı napalım oturup karalarımı bağlayalım? Bu kadar çok çalışan yönetim, teknik heyet ve özverinin kralını veren oyuncular birbirlerinin açığını kapatır tasalanmaya gerek yok.
    rakiplerimiz güçlenirken biz sakatliklar asya kupası gibi nedenlerle çok güç kaybettik ki iyi futbol oynarken bile defansta yaşadigimiz sıkıntılar konyanın rizenin oyun berabere iken karşi karşıya kaldığı pozisyonlar gibi pozisyonlari visca filan affetmez.
    inşallah bu kadro ile de kazanırız ne diyelim

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başakşehir'i yenemeyiz hadi oldu da yendik diyelim bir sonraki maçı kaybederiz mevcut kadro şampiyonluğa oynayamaz seri galibiyet alabilecek bir kadro yok Onazi'nin yokluğu fazlasıyla hissedilir.. 3 sağlam transfer lazım..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (13.01.2019 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Ankara

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'i yenemeyiz hadi oldu da yendik diyelim bir sonraki maçı kaybederiz mevcut kadro şampiyonluğa oynayamaz seri galibiyet alabilecek bir kadro yok Onazi'nin yokluğu fazlasıyla hissedilir.. 3 sağlam transfer lazım..
    Transferle başarının gelmediğini defalarca gördük
    En büyük Trabzon

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Son senelerinde çok kızsak da bu veda yakışmadı Onurla.Keşke çıkıp özür dilese kendini ifade etse duygusal bir basın toplantısıyla veda etseydi.
    Kendi hataları da çok fazla lakin asıl sorun yıllardır yönetilememiz oluşumuzdan doğan boşluk.
    Ne olursa olsun 11-12 sene az değil.İyi günlerin hatrı da çoktur.
    Trabzonsporlu Onur olarak bırakması beni onurlandırdı.Eyvallah.
    1-2 seneye kötü hatıralar unutulur ve bu hareketiyle anılır.Ne olursa olsun bu taraftar onu çok sevdi.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin takip ettiğin yılların üç dört katıdır bu forumdayım.Bu forumda bu güne kadar kimseye küfür etmedim.Utanmadan sıkılmadan yalan söylüyorsun.Dedigim gibi seninki çamur at izi kalsın.Hem yalan söylüyor hem de çamur atıyorsun.
    Unalin başlarda başarılı olacağını düşünmüyordum ama dediğim gibi bana küfür edildiğinde dahi kimseye küfür etmedim.
    Hem yalancısın hem de iftiracı..
    Tamam reis sen sövmedin ben durup dururken sana gıcık oldum senaryo yazdım linç kampanyası başlattım.İşim gücüm yok komplo kurdum sana.Aslında ben küfür etmiştim.
    Boş işler peşinde koşan bi adam olsaydım ekran görüntüsünü önüne koyar asıl yalan söyleyen kişinin sen olduğunu ispatlardım ama dediğim gibi boş iş olarak gördüğüm için gerek duymuyorum.
    Hayatımda kimseye iftira atmadım yalanı da hiç sevmem.Dediğim gibi kimseyle de burada senelerdir takip eder yazarım tartışmaya girdiğimi hatırlamıyorum.Zaten sizin gibi alenen küfür eden insanlar burda oldukça bayanlar ister istemez soğuyor bu ortamdan ve seviye düşüyor.

Benim takip ettiğim senelerin üç dört katıdır senin takip etmen zaten imkansız.Ben kuruluş zamanlarından beri takip ediyorum aşağı yukarı maksadımız Trabzonspor neticede;yine yalan söylemiş oldun nafile bir şekilde kendinden emin bir vaziyette..Ne kadar emin gözükse de bir o kadar yalan yanlış cümleler "Senin takip ettiğin yılların üç dört katıdır bu forumdayım" vb..

Konu pReN@_61 tarafından (13.01.2019 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alt yapidan berkay sefa, defans karnapoğlu ve santraforda oynayan 50 numara koray dişindaki alt yapidan gelenleri yollayin gitsin.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

uğurcan
    xxxx-hüseyin-karnapoğlu-xxxx
    xxxx-yusuf
    ömür-xxxx-berkay
    ekuban

Geleceğin inşası bunlar üzerine yapılırsa başarı gelir.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Nereden
    Trabzon

Son gündemi değerlendirirsek;

Kuckanın gidişi kayıp değil batuhan da onun kadar oynuyor sonuç olarak ikisi de durağan,ağır yapısı ile ihtiyaçlara cevap vermiyor.

Transfer yasağı kalkar umarım çünkü orta sahaya bir iki takviye şart,uefa,fıfa hem borcunuzu ödeyin diyor tamam iyi hoş da bizim borcumuzu ödememiz için sportif başarıya ihtiyacımız var transfer yasağı yanlış bir uygulama kontrollü bir şekilde kısıtlamalar getirilebilir.Örneğin elimizde olmayan sakatlık sebebi ile sezonu kapatmış bir oyuncu oldu en azından onun yerine bir oyuncu alma imkanı bize tanımalı,transfer tahtasını tamamen kapatmak çok yanlış hem bize üretim yap diyorsun hem de hammadde kaynağımı kesiyorsun o zaman nasıl olacak bu iş.Neyse uzatmanın bir anlamı yok hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.Umarım bu yasak kalkar.

Gençlerden bahsedersek 10 gençden ön plana sadece berkay çıktı.Biraz da stoperler dikkat çekti onların da yolu uzun.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım Babel de Fulham a gitmiş.
    Bjk nın skor etkili adamları gitti.
    Tek oyun stratejileri bizim "at Burak'a" sistemi olacak galiba.
    babel zaten kafasında bitirmişti bjk yi geçen yılki babelden eser yoktu daha gitmek isteyen medel adriano gibi oyuncular teknik kadro ya da yonetimle sıkıntılari olan guaresma oguzhan tolgay gibi oyuncular var sırada. bjkde hicbirsey olmaz bu sene. iyi bir golcu alırlarsa gs fikstur avantajiyla ligin favorisi olur bence.
    ah sosa ve onazi sakatlanmasaydı diyor insan

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı turgut kasap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mudur yani yorumun iyi veya kötü 11 yıl bana göre türkiyenin en iyilerinden onca sakatlık yaşamasaydı belki de dünyanın sayılı kalecilerinden biri olabilirdi biraz saygı bu kadar kindar olmanıza gerek yok istese 4.5 yıl daha oynayabilir onur kardeşim yolun ve bahtın açık olsun diyorum.
    Bizden haketmeyerek aldığı paraların hayrını görmesin

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten sizin gibi alenen küfür eden insanlar burda oldukça bayanlar ister istemez soğuyor bu ortamdan ve seviye düşüyor.

Bakın bu yaptığınız hiç şık değil gerçekten. Adam , ben forumun orta yerinde galiz küfür etmedim , ispatlayamazsanız hakkımı helal etmiyorum dedi. Size yakışan ise ya iddanızı ispat etmek ya da özür dilemek olurdu. Takip edebildiğim kadarıyla asilhamsi rumuzlu arkadaşımız gerçekten de o tıynette bir kişi değil , en azından benim izlenimim o yönde ve olsa dahi , siz aksini göstermedikçe kişinin beyanı esastır. Biraz empati yapalım , bir insanın ayarlarını bozmanın , provake etmenin en kestirme yolu , hakkında asılsız ithamlarda bulunup , karşı tarafın ne dediğine aldırış etmeden bunu sürekli tekrarlamak olurdu sanırım. Sizce de öyle değil mi ? İncir çekirdeğini doldurmayacak şeyler için bir birimizi kırmayalım. Ne gerek var , hepimiz aynı şeylere ağlayan aynı şeylere gülen insanlarız...

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayat işte, sen Malatya maçından önce kankana bu maç Ünal hocanın son maçı olacak dersin ama o maç gelir senin kariyerinin son maçı olur.

Benim sana hakkım helal değil sinsi herif.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayat işte, sen Malatya maçından önce kankana bu maç Ünal hocanın son maçı olacak dersin ama o maç gelir senin kariyerinin son maçı olur.

bu bilgi nereden geliyor, sosyal medya dışında doğrulaması oldu mu?

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bjk babeli de vermiş kaldı bi quaresma onu da yollarsalar her top Burak’a şeklinde oynamaya mahkum kalıcaklar. Bay ofsayt ve Güneş bjknin çöküşünü hazırlıyorlar içten içe.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaynak ne? Drabzon Gulis mi? Vefasızlık bünyenize işlemiş, sağdan soldan duyduklarınızla hareket ediyorsunuz yazık.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeşim. Camia havaya girince telefonu eline alan yöneticiye ulaşmaya çalışıyor. Kardeşim bırakalım adamlar işini yapsın, bu adamları geçmişteki hırsızlarla kıyaslamayalım, harıl harıl para arıyorlar kulübün düştüğü durum ortada.
    fatih ne zordur biliyormusun hemde tel bakmazsa hemen yaftalarda bununda bir tarafı kalktı diye

ben de yaşardım bizde şöyle olur ama bir iş çıkar acil yumurta dayanınca haber verirler

bu işi yarım saate bitir. bitmez bu iş yarım saatte toplanmaz en az bir saat

başlarsın 2 dk biri arar komazlardı ki çalışalım. işin peşinde 5 amir mi var. hepsi arıyor. bende giderdim bir odaya

1 saat 45 dk işi toparlar verirdim. Bir rahatlama

yani bizim yapımız dk adamlara rahat vermiyorlardır

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Çağımızın sorunu bu zaten yalancılara bir şey olmaması.

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak ne? Drabzon Gulis mi? Vefasızlık bünyenize işlemiş, sağdan soldan duyduklarınızla hareket ediyorsunuz yazık.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın bu yaptığınız hiç şık değil gerçekten. Adam , ben forumun orta yerinde galiz küfür etmedim , ispatlayamazsanız hakkımı helal etmiyorum dedi. Size yakışan ise ya iddanızı ispat etmek ya da özür dilemek olurdu. Takip edebildiğim kadarıyla asilhamsi rumuzlu arkadaşımız gerçekten de o tıynette bir kişi değil , en azından benim izlenimim o yönde ve olsa dahi , siz aksini göstermedikçe kişinin beyanı esastır. Biraz empati yapalım , bir insanın ayarlarını bozmanın , provake etmenin en kestirme yolu , hakkında asılsız ithamlarda bulunup , karşı tarafın ne dediğine aldırış etmeden bunu sürekli tekrarlamak olurdu sanırım. Sizce de öyle değil mi ? İncir çekirdeğini doldurmayacak şeyler için bir birimizi kırmayalım. Ne gerek var , hepimiz aynı şeylere ağlayan aynı şeylere gülen insanlarız...
    Ben ispat ile yükümlü müyüm?İspat talep ediliyorsa yönetimden edilmelidir benim görüşüm.Var mısınız asilhamsi isimli üyenin(silinen mesajlar da dahil) geçmiş mesajları dökülsün ortaya.Bakılsın, yanılmıyorsam maç anında ya gol yemiştik ya da oyuncu değişikliği ile ilgili küfür yorumu vardı.Dökülsün mesajlar ortaya talep edelim yöneticilerden.Eğer ben yanılıyorsam özrümü de dilerim ama şuan özür dilenecek bir durum görmüyorum. Dediğim gibi eğer aksini yönetim ispatlarsa ve ben yanılmışsam ki bence düşük ihtimal bu..
    Ayrıca ben x kişisi küfür etti dur fotoğraf çekeyim videoya alayım ileride bu adamla uğraşırım diye burda gözlem yapan biri değilim...
    O an denk gelmiş ve beni bu durum çok rahatsız etmiş almışım hafızaya kullanıcı adını.Olan durum bu.

Ayrıca ben diyalogun en başında sizli bizli konuşurken muhatabım olan kişi bana senli benli konuştu. Peki bu sizce şık mıydı ?

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam kaynakları ''Kaba Organları''... (Gerçi Drabzon Gulis'in kaba organdan bir farkı yok. Aynı şey...)

Bir insana iftira atmak bu kadar kolaymış! Üstelik bu insan 12 yıldır bu takımda ve uzun yıllardır kaptanımızdı.

Ne diyeyim. Bu camia başına gelen her musibeti hak ediyor.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı turgut kasap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet böyle bakıyorum, böyle bakmaya da devam edeceğim.. eğer kulüp bu dar Boğaz’da iken hak ettiği ücretten vazgeçerse belki o zaman hoş görebilir hatta jübilesi için kampanya başlatırım... benim ağrıma giden bu adam üç dört yıldır sakat ve yarım yamalak kalemizde durdu.. ben eğer böyle durumda olsaydım (onur gibi tribünlere armaya ) adam gibi çekilir o kaleyi daha güvenilir bir kaleciye layık görürdüm... ama onur hakan arıkana bile tahammül edemedi. Tosun estebanla yerini hep korudu taraftar da güzelce yedi... adam topa çıkmıyor sakat çünkü, Adamın degajı ortasahayı geçmiyor neden o degajı atacak kuvvet bağ yok çünkü sakat.. adamın morali bozuk maça çıkmaz çünkü kaprisli kendini kulübün sahibi sanıyor.. arkadaşı pislik Yapar kadro dışı kalır bu adamcık maç satıp hocanın kellesini almaya çalışır... bu adamı mı savunacağım Ben... sakak sakat yıllık üç beş götürmüş.. inatla iddia ediyorum bu adam hiçbir takımda sağlık kontrolünü geçemez geçemeyeceğini bildiği için çok sevdiği takımına bonservis kazandırmadı (!).. ayrıca bu süreçte onur tek suçlu mu hayır suçlu olanlar bu gibi topçulara kulübün anahtarlarının verilmesi sonsuz güç sınırsız güç sahibi olanlar zamanla eğer eğitimli kültürlü değilseler yozlaşırlar kendilerini yitirirler..Burak da Olcay da aynı şeyler oldu..otorite sağlayamazsan otoriteni sarsıtırsan (hurma olayı: hurmayı sevmem ayrıca) bu gibi soytarılar kulübünle değerlerinle kutsalınla oynar... maç satar hoca kellesi almaya kalkar ayrıcalıklı araç ister Kartal pençesi Yapar hocaya küfür eder .. neden çünkü adam trabzonu kendi çiftliği görüyor.. ameliyata bile kendi karar veriyor.. kulüp sadece para veren baba figürü ama bu yoz adamlar üzerinde bir şeyler yapmaya kalsa maçlar satılıyor dirlik düzen bozuluyor korsan gibi yağmalar başlıyor... Cemil Meriçin dediği gibi “insan mukaddesi olanlandır” önemli olan sizin için mukaddes olan şeylere sizin değer verdiklerinizin yaklaşımı ben bu yaklaşımı Onur’da da Burak’ta da Olcayda da göremedim.. Ünal hoca samimi bir insan her şeyi gördü Malatya maçı sonrası satışa geldiğini farkettiği an bıraktı sağolsun yönetim sahip çıktı. Orda doğru iş yaptılar ...son söz şunu derim ki son 8 yılda onur varken kaç hoca geldi bu takıma desem daha iyi anlaşılır Ufuk Onur’un olduğu yerde ihanet vardır ruh bozukluğu vardır takım olamamak vardır onurun kaptan olduğu gemi batmaya mahkumdur ve her yıl battık... ben bu adamın kaptanlık yaparken volkan ayısı gibi bir toplantı yaptığını bile görmedim içerden sinsice hocalar yendi hocalar bunda yönetimler kulüp çalışanları doktoruna kadar onlar da suçlu ama ben neden onura yükleniyorum söylemleri ile yaptıkları uyuşmadı birbirine bizi kandırdı bize ihanet etti... hocalara olan hırsını takım üzerinden aldı gidip hocayı dövde Mert adammış derim ama benim mukaddesim üzerine oynarsa canı cehenneme derim ..

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı BySeHzAdE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk babeli de vermiş kaldı bi quaresma onu da yollarsalar her top Burak’a şeklinde oynamaya mahkum kalıcaklar. Bay ofsayt ve Güneş bjknin çöküşünü hazırlıyorlar içten içe.

Futbolcuyu gönderen Beşiktaş yönetimi, hocaları değil. Maaşta anlaşamadılar. İçten içe Bjk'yı çökerten de yine Beşiktaş yönetimidir. Zira ellerinde iyi futbolcuları para için tek tek sattılar. Gerçi umurumda değil. Çöksünler ve batsınlar. Bizim daha iyi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)