Sayfa 514 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 414 464 504 512 513 514 515 516 524 564 614 1014 1514 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 12,826 ile 12,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takıma 10 yılını vermiş bir oyuncu nasıl olur da alacakları konusunda kolaylık sağlamıyor, üstelik teklif edilen şey paranı bırak git de değil sadece taksit yap diyoruz, aklım almıyor gerçekten.
    Bunlar virus kardesim virus dertleri trabzonspor falan degil ciftlik bulmuslar istedikleri gibi at kosturuyorlardi dur dediler bu duzene ondan cirkeflikleri..

Nereden
    İstanbul

Emin ol biz anlamiyoruz sen mukemmel anlatiyorsun..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta dönemi İHO'nun tazminatlarını ödemekle geçti. Bunu vurgulamaya dahi gerek yok ama bazı arkadaşlar unutuyor.
    Usta'dan bu yönetime miras kalan ağır yük Sosa, Burak ve Kucka'dır.
    Sadece 1 haftada 2 tane tazminat yedik, Douglas menajerine ve Suk'a neredeyse 1m euro tazminat ödeyeceğiz. Özer'e sadece bir imza işini beceremedi diye yedirdiği para ortada. Aykut gibi 2. lig topçusuna 1m euro tazminat ödediysek sorumlu kim ? Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki Usta bütün enkazı kaldırdı paraları ödedi Ağaoğlu'na rahat rahat gel başkan ol dedi. Adam İbanez'in Bero'nun bile paralarını ödememiş, Sosa-Kucka vs.. hepsinin parasını Ağaoğlu ödüyor. Bunları görseller ile insanların gözüne sokarcasına tek tek anlatmıştı.

2 sene yatakta yatıp parasını kuruşuna kadar alan, dünyanın en çok kazanan ilk 10 kalecisi haberlerine malzeme olan takımın 12 yıllık kaptanı bile adamı arkadan vurma peşinde. İho'dan bile beter borçlandıran hem saha içi hem saha dışı bizi tam anlamıyla batıran, cebini doldurup arsaları kapıp giden Muharrem Usta gibiler için Ağaoğlu'na laf edilmesi çok yanlış. Tekrar diyorum, sadece son 1 haftada Douglas ve Suk'tan tazminat yedik )) Çok sinir bozucu durum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

Al al al, ama zırnık ödeme, transfer yasağı getirt, gelen başkanın kucağına bombayı bırak, alacağını euroya çevir, yetmedi alacağına karşılık birçok futbolcunun bonservisinin verilmesini iste (üstelik bunun medyaya farklı lanset), maç kazanınca da "benim futbolcularım" diye hava at... Bknz. Muharremin özeti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar virus kardesim virus dertleri trabzonspor falan degil ciftlik bulmuslar istedikleri gibi at kosturuyorlardi dur dediler bu duzene ondan cirkeflikleri..
    Ve bu kişi nasıl hakli bir gerekçe göstererek kendini savunabilir. Yönetime kızabilirsin sana haksızlık edildiğini de düşünebilirsin ama seni bu günlere getiren bir camiaya bunu yapmaya hakkin yok.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak bu saatten sonra kimseyi şampiyon yapamaz çünkü egolarına yenik düşüyor. Gittiği yerde sorun yaratır.

Burak'ın Trabzonspor'da olamayacağı geçen sezonun sonunda belli idi.
    Zira kendisini kulüp üstünde görüp haddi olamayan meselelere karışıyordu.
    Bu hadsizliği de Usta döneminde kulüp içerisinde yaşanan başı boşlukta buldu.
    Ağaoğlu yönetime gelince Özkan Sümer ve H. Hacısalihoğlu ile kulübe disiplin geldi.
    Burak eski alışkanlığını devam ettirmek isteyince bir çatışma çıktı. Burada bir kıvılcım doğdu.
    Bir de üzerine Ağaoğlu'nun maaşı yüksek isimleri göndermek istemesi bindi. Ve durum bu hale geldi.
    O yüzden sezon başında Burak'ın gönderilmesi en doğru iş olur demiştim. Maalesef yanılmadık.
    O zamanlar 3 Milyon Euro gibi bir bonservis ile göndermek kaymak olur dahi demiştim. Ama iş işten geçti.
    Şimdi ise umarım tek taraflı feshe neden olacak bir duruma düşmeyiz diyorum. Zira sonu hiç iyi olmaz.
    Çok ağır tazminat öderiz. İş Burak'ın insafına kalır. O da ne kadar insaflı olursa artık...

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu kulupte 2000'li yillarda Ozkan Sümer de ekonomik olarak bir devrim yapti. Sportif olarak cok basarisiz olan bir kulup Gokdeniz ve Fatih Tekke'yi satarak neredeyse borcsuz bir hale geldi.

Simdi de ayni ekonomik devrimi Ahmet Agaoglu yapiyor. Aradaki en büyük fark ise, son donemde altyapiya torpille değil de, yetenekle adam secilmesidir.

Suan da takim basariliysa, bunu ilk once son 5 yilini altyapiya harcamis adamlara borcluyuz.

Birakin Ihoyu, Ustayi v.b isimleri tartışmayı.

Hepsi ceplerini doldurdu ve cekip gitti bu kulüpten.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Giresun

mbia videosu paylaşan bir taraftar sayfasına mbia ‘��������������‘ şeklinde not düşmüş. 32 yaşına geldi. Hantallaşma oldu mu acaba ? Kucka da yavaş kalıyor.
    Konu CasTo tarafından (31.12.2018 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Manisa

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan da boş boş açıklamalar yapmasın arkadaş
    Bu saatten sonra dengeleri sarsacak en küçük bi demeç milyon euro zarar demek.

Dereyi geçene kadar ayıya dayı demek lazımdı ama geldiğimiz nokta belli...
    Bak Bjk da Tolgay ile sorun yaşadı. Ama transfer dönemi geldi diye yalandan af oldu. Şimdi takasta kullanacaklar.
    Bizimkiler de savaş ortamı yarattılar. Sağ olsunlar...
    Bunu dile getirince bazılarına göre yönetime haksızlık etmiş olduk.

Nereden
    Manisa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al al al, ama zırnık ödeme, transfer yasağı getirt, gelen başkanın kucağına bombayı bırak, alacağını euroya çevir, yetmedi alacağına karşılık birçok futbolcunun bonservisinin verilmesini iste (üstelik bunun medyaya farklı lanset), maç kazanınca da "benim futbolcularım" diye hava at... Bknz. Muharremin özeti.

Yazmayayım diyorum ama olmuyor.
    O vakit siz de kasa dönsün diye cebinizde 40-50 milyon TL verin. Sonra da paranızı geri almayın. Nasıl? İyi mi?
    Ha bir de 25 Milyon Euro verip kulübe sponsor da olursanız çok makbule geçer!
    Kusura bakmayın ama adam borç olarak verdiği parasını elbette alacak. Borç vermiş! Borç! Neyin hesabını güdüyorsunuz?

Ayrıca al al al zırnık ödeme değil. O adam da kendi döneminde İHO'nun aldıklarını ödedi. Onun taksitlerini ödedi.
    Futbolcu taksitleri belli bir tarih çizelgesine göre ödenir. Ağaoğlu'nun ödedidkleri de budur. Demagojiye gerek yok.
    Her gelen yönetim aynı ağlamaklı sahneyi yapıyor. Usta da aynı şeyi yapmıştı. Halbuki taksit ödüyor. Normal yani...
    Kimse keş 5 Milyon Euro bonservisi bir anda ödemiyor. Bu silsile 20-25 yıldır böyle devam ediyor. Yeni bir durum değil.

Ha ayrıca siz sürekli önceki yönetimin maaş yükü derseniz.
    Adam da benim aldığım futbolcularla maç kazanılıyor edebiyatı yapar. Ki haksız da değil.
    Kadronun %70'i onun döneminde kadroya kazandırılmış isimlerden oluşuyor. Bırakın da bunu da yapsın.

Nereden
    İstanbul

Elini cebine atan tek buyuk baskan m.ustaymis!!! Allahtan atmis birde atmasaymis demek ki ey allahim ya nelerle kimlerle ugrasiyoruz birde laf anlatmaya calisiyoruz bunlara beyhude..
    Konu gurur6134 tarafından (31.12.2018 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dereyi geçene kadar ayıya dayı demek lazımdı ama geldiğimiz nokta belli...
    Bak Bjk da Tolgay ile sorun yaşadı. Ama transfer dönemi geldi diye yalandan af oldu. Şimdi takasta kullanacaklar.
    Bizimkiler de savaş ortamı yarattılar. Sağ olsunlar...
    Bunu dile getirince bazılarına göre yönetime haksızlık etmiş olduk.
    Zaten bu işin bir tek çaresi vardı
    Sezon başında
    Burak,Onur,Kucka,Olcay,İbanez hatta Rodallega ve Sosa'ya bile bu söylense yok demezdim.
    Hiç kötü olmadan tamamen pozitif bi yaklaşımla
    "Arkadaşlar tablo çok kötü biz yeni bi yapılanmayla daha ucuz ve genç bi takım kurmak istiyoruz sizde bize bu noktada yardımcı olun bizde size kolaylık gösterelim emeklerinize teşekkür edip dostane bi şekilde ayrılalım" der işi kapatırdık.
    Kucka'ya bile gelen transfer teklifini reddettik o dönemde

Nereden
    Ankara

O vakit siz de kasa dönsün diye cebinizde 40-50 milyon TL verin. Sonra da paranızı geri almayın. Nasıl? İyi mi?
    Kusura bakmayın ama adam borç olarak verdiği parasını elbette alacak. Borç vermiş! Borç! Neyin hesabını güdüyorsunuz?

Ayrıca al al al zırnık ödeme değil. O adam da kendi döneminde İHO'nun aldıklarını ödedi. Onun taksitlerini ödedi.
    Futbolcu taksitleri belli bir tarih çizelgesine göre ödenir. Ağaoğlu'nun ödedidkleri de budur. Demagojiye gerek yok.
    Her gelen yönetim aynı ağlamaklı sahneyi yapıyor. Usta da aynı şeyi yapmıştı. Halbuki taksit ödüyor. Normal yani...
    Kimse keş 5 Milyon Euro bonservisi bir anda ödemiyor. Bu silsile 20-25 yıldır böyle devam ediyor. Yeni bir durum değil.

Ha ayrıca siz sürekli önceki yönetimin maaş yükü derseniz.
    Adam da benim aldığım futbolcularla maç kazanılıyor edebiyatı yapar. Ki haksız da değil.
    Kadronun %70'i onun döneminde kadroya kazandırılmış isimlerden oluşuyor. Bırakın da bunu da yapsın.
    Usta bey zırnık ödemedi zırnık, İHO'nun pislikleri bile daha yeni yeni ödeniyor, Usta neyi ödemiş, 250 bin euroyu ödemeyip transfer yasağı getirten birinden bahsediyoruz, ödemelerin zamanı gelince kaçan bir adamdan bahsediyoruz.

Para vermişse karşılığını misliyle alır, parası mı kalır bu kulüpte. Euroya çevirmek neyin kurnazlığı. Batırdığı kulüpten paramı alamam korkusuyla, aldığı futbolcuların bonservisini kendisine isteyen bir adamdan bahsediyoruz.

Abartıp abartıp kimseyi bulamayan, sonra da şirketlerini sponsor yaparak bunu bile ranta çeviren, Trabzonspor üzerinden kazandığı itibar ve para, verdiklerinin yanında devede kulak kalan bir adamdan bahsediyoruz.

Adam koca kulübü mahfetti hala daha komik argümanlarla savunuyorsunuz ya pes vallahi.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sayın muharrem usta;

madem aldığın hiçbir oyuncunun bonservisini ve maaşını ödemiyordun bari viscayı da alsaydın ya
    hiç değilse başakşehir bu konumda olmazdı ve viscalı kadromuzla biz bu yıl bu işi kopartabilirdik

Nereden
    Ankara

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın muharrem usta;

madem aldığın hiçbir oyuncunun bonservisini ve maaşını ödemiyordun bari viscayı da alsaydın ya
    hiç değilse başakşehir bu konumda olmazdı ve viscalı kadromuzla biz bu yıl bu işi kopartabilirdik
    Ahahahah Bak bu mantıklıymış

Nereden
    Manisa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece 1 haftada 2 tane tazminat yedik, Douglas menajerine ve Suk'a neredeyse 1m euro tazminat ödeyeceğiz. Özer'e sadece bir imza işini beceremedi diye yedirdiği para ortada. Aykut gibi 2. lig topçusuna 1m euro tazminat ödediysek sorumlu kim ? Öyle bir yazıyorsunuz ki sanki Usta bütün enkazı kaldırdı paraları ödedi Ağaoğlu'na rahat rahat gel başkan ol dedi. Adam İbanez'in Bero'nun bile paralarını ödememiş, Sosa-Kucka vs.. hepsinin parasını Ağaoğlu ödüyor. Bunları görseller ile insanların gözüne sokarcasına tek tek anlatmıştı.
    2 sene yatakta yatıp parasını kuruşuna kadar alan, dünyanın en çok kazanan ilk 10 kalecisi haberlerine malzeme olan takımın 12 yıllık kaptanı bile adamı arkadan vurma peşinde. İho'dan bile beter borçlandıran hem saha içi hem saha dışı bizi tam anlamıyla batıran, cebini doldurup arsaları kapıp giden Muharrem Usta gibiler için Ağaoğlu'na laf edilmesi çok yanlış. Tekrar diyorum, sadece son 1 haftada Douglas ve Suk'tan tazminat yedik )) Çok sinir bozucu durum.

Bir arkadaşa cevap olarak yazdım. Size de yazayım.
    Futbolcuların bonservis, menajer, maaş gibi ücretleri tek kalemde ve bir seferde ödenmiyor. Taksitler halinde ödeniyor.
    Hal böyle olunca misal 2015 yılında aldığınız bir futbolcunun ödemeleri 2018-2019 yıllarına kadar devam edebilir.
    Yönetimler değişse de önceki yıllarda alınan futbolcuların ödemelerini yeni yönetimler üstlenmek zorunda kalabilir.
    Sizin anlattıklarınızın bir çoğu şu bahsettiğim durum özelinde yaşanan şeyler...

Kucka, Sosa, Burak vb. bunların taksitlerinin bir kısmı önceki başkan döneminde ödendi.
    Ödeme takvimi çerçevesinde bu ödemeleri devam ediyor. Bu yönetim bırakıp başkaları gelse onlar da ödeyecekler.
    Bu işler 20 yıldır bu şekildee devam ediyor. O yüzden onlar ödemedi bunlar ödüyor edebiyatı yapmayın.
    Mesela birkaç ay sonra Kucka'nın taksiti yatırılmayıp tazminat yediğimizde Usta yaptı demeyin lütfen.

Kaptan meselesine gelirsek; ben diyorum ki bu adam 12 yıldır kimseyi arkadan vurmadı. Neden bunları vuruyor?
    On iki senedir kimseyi hedef almayıp bunları hedef almışsa arkada bizlerin bilmediği bir şeyler vardır diyorum.
    Ben bunca yıllık yaşımda bir şey öğrendim. Şu futbol aleminde yönetimler futbolculardan daha sahtekar!
    Futbolcu parasını alır futbolunu oynar. Ama şu yönetimlerin para/menajer vb. ilişkileri çok karışık...

Usta için cebini dolduran diyorsun. Bak bu gerçekten komik!
    Bana vazife değil ama sen adamın parasal gücünü bir araştır. O zaman ettiğin lafı emin ol değiştirirsin.
    Unutmadan cebini dolduran o adam kimse sponsor olmazken 25 Milyon Euro verip sana destek oldu.
    Kulübe 10 TL'lik sms atmayan adamların ağırlıkta olduğu bu camia 25 milyon Euro nedir ki...
    Ama sen de haklısın cebini doldurdu.

Nereden
    Manisa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bey zırnık ödemedi zırnık, İHO'nun pislikleri bile daha yeni yeni ödeniyor, Usta neyi ödemiş, 250 bin euroyu ödemeyip transfer yasağı getirten birinden bahsediyoruz, ödemelerin zamanı gelince kaçan bir adamdan bahsediyoruz.

Para vermişse karşılığını misliyle alır, parası mı kalır bu kulüpte. Euroya çevirmek neyin kurnazlığı. Batırdığı kulüpten paramı alamam korkusuyla, aldığı futbolcuların bonservisini kendisine isteyen bir adamdan bahsediyoruz.
    Abartıp abartıp kimseyi bulamayan, sonra da şirketlerini sponsor yaparak bunu bile ranta çeviren, Trabzonspor üzerinden kazandığı itibar ve para, verdiklerinin yanında devede kulak kalan bir adamdan bahsediyoruz.
    Adam koca kulübü mahfetti hala daha komik argümanlarla savunuyorsunuz ya pes vallahi.

Kusura bakmayın ama yazdıklarınız gerçekten komik.
    Size laf anlatarak vakit harcamayacağım. Açın KAP bildirimlerine bakın.
    Her şey bilançolarda açık açık yazıyor. Kime kaç kuruş ödenmiş belli. Siz okumuyorsanız suç benim değil.
    Usta döneminde de kime ne kadar ödenmiş açın okuyun. Belki biraz bilgi sahibi olursunuz.

Bu arada Usta'yı savunmuyorum. Başarısız bir başkan olduğunu her fırsatta söyledim.
    Ama iyi yaptığı işler de oldu. Bunları söylemekten geri de durmam. Kötü yaptıklarını da çekinmeden söylerim. Söyledim.
    Bu adamı son 1 yılında en ağır şekilde ben eleştirdim. Mesajlarımız ilgili yerlerde duruyor. Siz kendinizi kontrol edin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yahu Burak ve Onur'a şu sözleşmeler ile 3 yıllık mukavele yapan bir yönetim 25 milyon euro sponsor olsa ne, olmasa ne?
    Trabzonspor tarihinin en beceriksiz 1-2 başkanından biri.
    Kongrede verdiği sözleri yutup, şu aptal saptal sözleşmeleri, abuk sabuk, asla hak etmeyen adamlara imzalattı.

Onur işine gelince, niye bu güne kadar pislik çıkarmamış.
    Bak hele soruya...
    Bana da ligin en büyük paralarını ver, bana da böyle itibar sağla, ben de sesimi çıkarmam.

Adamın kaç kuruşluk ciğeri olduğu zora girdiğinde belli olur.
    Bunca olaydan sonra hala Onur-Burak gibi bu takımın kanını ekmekten başka halta yaramamış keneler üzerinden bu yönetime dalmaya kimsenin hakkı yok.

Burak in asla gelmemesi, onur un ise hurma Şota döneminde kovulması gerekiyordu.
    Basiretsiz yönetimler bu işleri uzattı diye, bu ihale de ekonomik konularda olduğu gibi bu yönetime kaldı.
    Son derece isabetli ve sonuç alıcı bir karar olduğu da hemen ortaya çıktı.
    5 sene önce bu keneler sökülüp atilsaydi çok daha iyi durumda olurduk.
    Onurmuş, Burakmış geçin bu habis urları artık.
    Yeterince gündemi işgal etti iki mayası bozuk.

Nereden
    Ankara

Kusura bakmayın ama yazdıklarınız gerçekten komik.
    Size laf anlatarak vakit harcamayacağım. Açın KAP bildirimlerine bakın.
    Her şey bilançolarda açık açık yazıyor. Kime kaç kuruş ödenmiş belli. Siz okumuyorsanız suç benim değil.
    Usta döneminde de kime ne kadar ödenmiş açın okuyun. Belki biraz bilgi sahibi olursunuz.

Bu arada Usta'yı savunmuyorum. Başarısız bir başkan olduğunu her fırsatta söyledim.
    Ama iyi yaptığı işler de oldu. Bunları söylemekten geri de durmam. Kötü yaptıklarını da çekinmeden söylerim. Söyledim.
    Bu adamı son 1 yılında en ağır şekilde ben eleştirdim. Mesajlarımız ilgili yerlerde duruyor. Siz kendinizi kontrol edin.
    Burada komik olan bir kişi varsa o sen oluyorsun arkadaşım. "Savunmadığın(!)" adamın iyi iş diye lanse ettiğin şeylerinin gerçek yüzünü yazıyoruz veya yazıyor birileri, sen ise hala masallara inanmaya devam ediyorsun.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usta ve İHO’yu savunmayın lütfen bu iki adam kulüp tarihinin en beceriksiz başkanları olabilir Nuri Albayrak bile bunlardan iyiydi en azından topçu alıp parasını ödememezlik yapmiyordu.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Söz konusu olan önceki 2 başkan ismini bu kulüp tarihine kara lekeyle yazdırmıştır, bu kişilerin isimlerinin bundan böyle Trabzonspor'la yan yana anılmamasını dilerim.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

''Ahmet Ağaoğlu: İkinci yarı en büyük transferimiz Juraj Kucka olacak.''

Bakın hem bu sözleri edip hem de bu oyuncuların maaşından dolayı önceki yönetimi suçlayamazsınız.
    Üstelik önceki yönetim Burak, Sosa ve Kucka gibi
    maliyeti yüksek oyuncuların yükünü kaldırmayı taahhüt etmiş!
    Fakat siz de elinizin tersi ile bu teklifi geri çevirmişsiniz. Bugün çıkıp da burada partizanca önceki yönetimi suçlayamazsınız.
    Bu durumda suçlanacak tek bir merci var. O da bu teklifi reddeden mevcut yönetimdir.
    Bugün Burak ve Onur'un maaşı ödenmiyorsa muhatap bu yönetimdir. Yarın doğacak zararın müsebbibi de kendileridir.
    Adamları hem kadro dışı bırak hem de maaşlarını ödeme. Sonra da bıdı bıdı...
    Bugün Onazi nin degeriyle gecmisteki Onazi nin degeri bir mi? Bunu Sosa nin kazanilmasina borcluyuz. Ünal Karaman yerinde Riza olsaydi görürdük simdi..Kucka sözlesmeli oyuncun. Belli klüplerde oynamis birisi..Kazanabilirsek cok sey kazanmis oluruz..Agaoglu nun tercih hakki yok burda..Elimizde ki malzeme degerlendirilmeye calisiliyor..batakligia iyice saplanmamak icin..

Gelinen noktada önceki yörtimler suclu degilse kim suclu? Agaoglu mu? Suan bir basari varsa da Usta nin eseri o zaman..yok ya..

Ben burda alintiladigin arkadaslarin yazilarini okumadigini düsünüyorum tipki bir zaman yazdiklarimi okumadam alintilayip yazdığın gibi..Ilker kardesiminiz ne güzel aciklamis. Yazdiklarini gercekten okuyup düsünmeni öneririm..
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (31.12.2018 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    İstanbul

Şu aşamada Djedje M'Bia'dan daha iyi bir seçenek gibi duruyor. Gönül ister Badji olsun ama sezon başı büyük ahmaklık ettik.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ahmet Ağaoğlu'unun elinde Sosa-Kucka-Burak-İbanez'e ödenen 20 milyon euroya yakın bütçe, artı yine Sosa-Kucka-Burak-İbanez-Onur'a ödenen yıllık 12-13 milyon euro maaş bütçesi olsaydı bakardınız bugün Kucka'dan su çıkarmaya çalışıyor muydu.
    Yoksa bunun 10 katı daha verimli bir takım mı kuruyordu.

Bunca parayı ödeyip yıllarca verim alınamamış adamlardan verim almaya çalışıyor Ahmet Bey ve ekibi.
    Önceki beceriksizlerle asla karşılaştırmayın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Borcu TL verip, gidere Yuro yazdırmayı biliyor ama çakal Usta!
    Sırf şu hareket, bile yeterlidir Usta'nın notunu vermek için..
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)