Sayfa 511 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 411 461 501 509 510 511 512 513 521 561 611 1011 1511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 12,751 ile 12,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Almanya

Alıntı yasinylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/15391088477...4428603055980/
    Sefa kara' nin a takima karsi idman macindan dokturmus cocuk. Video ne zamana ait acaba ?
    Mevkisi ne bu cocugun muazam bir sol ayak valla hemde hizli cok begendim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun kurucu degil mi Tonydeki oyun anlayisi Sosada bile yok üstün zeka topcu hizli olsa ztn Real madride fln oynardi
    Sosa'nın gözlerini bağla yine oyun görüşü ondan iyidir. Aralarında ciddi bir futbol IQ'su farkı var hiç karşılaştırma bence.

Nereden
    Almanya

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'nın gözlerini bağla yine oyun görüşü ondan iyidir. Aralarında ciddi bir futbol IQ'su farkı var hiç karşılaştırma bence.
    Rize Macindaki ilk golu izle ne demek istedimi anlarsin o tek pasi kolay kolay kimse atamaz

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkanin kafasinda kuckayida sosa gibi motive edip o bolgeyi kucka sosa ile beraber gotürmek var sanirım.

milanda o bolgede beraber oynamisliklari var. yusuf faul yapmadan temaslı savunmada kendini geliştirip top rakipte iken o bolgeye yardıma gelirse bencede bu maddi yetersizlikte en ideal çozüm gibi görünüyor.

daha birkac saat oncesine kadar siddetle o bolgeye kaliteli adam alinmasi gerektigini savunurken baskanin acikladigi 7 bin sms rakamı benide demorilize etti. yok arkadaş kulupte para yok ödenmesi gereken inanilmaz borclar var. aylarca maaş alamayan oyuncular var. burak gibi ağirligi olan bir oyuncuya bile 2.1 milyon euro borcumuz varsa diger oyunculari düşunemiyorum bile.

son olarak sosa oguzhandan sonra bu senede onaziyi vitrine cikariyordu ki maalesef sakatlandi. sosa öyle bir oyuncu ki yanindaki adami vitrine çikaran yildiz yapan bir oyuncu. nerde yanindan gecen adamin ruzgarindan yıkılıp yerlere düşen önazi nerde bu yılkı önazi. umarım nasil ilk yarida onazi sosa ikilisi konuşulduysa ikinci yarıda da kucka sosa ikilisinin başarisi bir takimi nasil şampiyon yaptiklari konuşulur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Rize Macindaki ilk golu izle ne demek istedimi anlarsin o tek pasi kolay kolay kimse atamaz
    Ver kaça girebileceği pozisyonlardan rakibin içinden geçmeye çalışırken top kaybettiği var kaç defa uğraşıp koyamıycam buraya şu an. Sen beğeniyorsun demek ki, söyleyecek bir şey yok.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu transfer döneminden umudum şu şekildeydi.
    Burak,Onur,Olcay,Kucka,İbanez,Batuhan,Akbaş,Zeki,s emih gönderilir.
    Az da olsa biraz bonservis elde edilir.
    Bir tane istenilen şartlarda en az 1.87 boylarında hava hakimiyeti iyi sol ayaklı yada iki ayaklı,tecrübeli,çabuk,ekonomik ve direk oynayabilecek bir stoper.
    Klasik ön libero değilde iki yönlü boyu en az 1,80 civarı pas kalitesi yüksek bir rotasyonda kullanılacak orta saha oyuncusu.
    Bu iki transfer bana göre devre arası transfer dönemi için gayet yeterliydi.
    Sezon sonunda da Hugo'yla vedalaşıp eksikliğini çektiğimiz fizik gücü yüksek,adam eksilten güçlü,skorer bi forvet oyuncusu
    Novak'ın alternatifi olabilecek,Novak sakatlanınca karalar bağlamayacağımız genç ve iyi bi alternatif sol bek
    Hem sağ,hem sol,hem merkez forvet oynayabilen,skor yüzdesi iyi olan,kontra atağa yatkın,sprinter bi kanat forvet oyuncusu
    Bu beş oyuncunun haricindeki alt yapıdan ya da 1461 den gelecek oyuncularla tastamam eksiksiz bi takım oluşturulmuş olurdu.
    Onazi'ninı sakatlanması devre arasıyla alakalı bütün hesabı bozdu maalesef.
    Eğer bu tarz beş oyuncu bulabilsek önümüzdeki sezonun muhtemel Avrupa maçlarında da çok fazla bi eksiğimiz kalmazdı.
    Şimdi Onazi'nin sakatlığı orta sahada ki tercih edeceğimiz oyuncunun tarzını bile değiştirmeye sebep oldu.
    O bölgede alternatif sayısı bir tane daha artmış olmayacak
    Özetle sadece Onazinin yeri dolmuş olacak
    Konu CİVELEK.61 tarafından (31.12.2018 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda şu an 4 tane beyin var; Pereira, Sosa, Abdülkadir, Wakayeme. Bunlar oyun kuran, takımı yönlendiren, sahaya akıl koyan oyuncular. Top ayaklarına geldiğinde o hissi zaten veriyorlar.

_________xxx
    ______yusuf_sosa
    ____abdül_____waka
    _________hugo

İşaretli yere 5. oyuncuyu bulursak ligin 2. devresinde şampiyonluğa oynar mıyız bilmem ama sezon sonu olmazsa sonraki sezon şampiyonluğa oynayacak kadroyu kurmuş olacağız. Daha önce hep yaptık yaptık bozduk, şimdi 2011 den sonra tekrar eli yüzü düzgün takım oluşuyor Allah'ını seven şu takıma odun ayak ya da tek yönlü yetenekleri kısıtlı veya bireysel oynayan sirk topçularını sokmasın. Yolun sonu bu kez iyi yerlere çıkacak.

Stoper falan umrumda değil şu işaretli yere gelecek adam nokta atışı olursa 2. devre enteresan şeyler olabilir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

@Mert Oğuzlu61 katılıyorum. Oyunun gelişmesi adına böyle bir oyuncu kesiciye nazaran daha elzem.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5-6 maçını izledim.
    genelde kanatta oynuyor ama bazen 10 numara mevkisinde de izledim.
    çok hızlı birisi aynı ahmet hakan gibi ama bazen gereksiz topla oynuyor. yetenekli ama biraz daha üstüne koyması lazım.
    u21 takımımız gerçekten çok iyi. önce maalesef 1461 de sonra da inşallah önümüzdeki 2-3 senede 4-5 iyi isim duyacağız a takımda.

bu son maçın kadrosu imkanınız olursa açın izleyin.
    özellikle ortasahadaki 5 ismi dikkatli takip edin derim
    Untitled.jpg

Mevkisi ne bu cocugun muazam bir sol ayak valla hemde hizli cok begendim
    Konu Ahmet Aksu tarafından (31.12.2018 Saat 03:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 maçını izledim.
    çok hızlı birisi aynı ahmet hakan gibi ama bazen gereksiz topla oynuyor. yetenekli ama biraz daha üstüne koyması lazım.
    u21 takımımız gerçekten çok iyi. önce maalesef 1461 de sonra da inşallah önümüzdeki 2-3 senede 4-5 iyi isim duyacağız a takımda.

Untitled.jpg
    Gelecek 10 yıla damga vurur bu kadro
    En büyük Trabzon

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 maçını izledim.

Untitled.jpg
    kerem,behlül ve ebrar aynı anda 1461 de merkez ortasaha oynasa muhtesem olur.Bir sezon sonrada A takım.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunca olaydan sonra, hala Onur efendidir diyen adam benim gozumde Trabzonsporlu filan degildir.
    Ben kaynaksiz haber paylasan bir insan degilim.
    Inanmak ya da inanmamak paylaştığım kisinin haberine göre sana ait.

Burasi forum.
    Haber paylasma ve dusunce ifade etme yeri.
    Isinize gelmeyen yazilari okumak agriniza gidiyorsa, girmeyecek ve okumayacaksiniz.
    Cozum basit.

Onur asagilik, zavalli, sakat ve içten pazarlıklı bir adamdir.
    Unal Karaman'i bile yemeye çalışmış, ben oldugum sürece burada barinamayacaksin demis adamdir.
    Vira grubu gibi Trabzonsporun en akli basinda olusumunu bile delirtmis, kendini sizin gibi savunan ergen taraftar sayesinde bu takimin sahibi sanmistir.

Evet bak buyuk harflerle yaziyorum.
    Bu forumda su dakikadan sonra bile ONURU SAVUNAN INSAN, ERGEN VE ZAVALLIDIR BENIM GÖZÜMDE...

TRABZONSPORLULUGUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLAMAMIS INSANDIR.
    ONUR DENEN VİRÜSÜN, TRABZONSPOR TARIHINDE NOKTA KADAR DEĞERİ OLMADIĞINI ANLAMAYAN ZAVALLIDIR.

DAHA DA AĞIR LAFLAR EDERIM AMA KIMSENIN KALBINI KIRMAK ISTEMIYORUM..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uğur ,
    İnsanlara hakaret edemezsin kardeşim...

Lütfen kendinize gelin...Şu saçma sapan konu yüzünden cezai işlem uygulamayalım...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mbia instagramdan yusuf, sosa ve kulübü takip etmeye başlamış. Hiç istemiyorum o adamın dönmesini. Kulüp zaten oyuncuların maaşını ödeyemiyor bide mbiayı mı çekeceğiz
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Ankara

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mbia instagramdan yusuf, sosa ve kulübü takip etmeye başlamış. Hiç istemiyorum o adamın dönmesini. Kulüp zaten oyuncuların maaşını ödeyemiyor bide mbiayı mı çekeceğiz
    O paralar kalmadı artık. Endişe etme
    En büyük Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

çabuk bir oyuncu almak lazım. sosa ve yusuf'la uyumlu olması açısından en önemli özellik hız. onazi hızlı ataklarda sürekli rakibin karşısına dikiliyordu nefes aldırmıyordu. kucka'yı düşün, tek pasla oyundan düşer, sonra izlemeye başlar.

Nereden
    İstanbul

Eğer gerçekten Kucka'ya kalacaksa bu takım,Allah yardımcımız olsun.
    Ben Trabzonsporla Kucka'nın adı ilk kez anılmaya başlandığında "Heralde çok güçlü,koşan,basan,mücadele eden klasik Orta Avrupa tarzında disiplinli ve mücadele gücü yüksek iki yönlü bir oyuncu alıyoruz"diye düşünmüştüm.
    Zira hiç tanımazdım Kucka'yı.
    Verilen parayada bakarsak beklentim bu yöndeydi.
    Gel gelelim izlediğimiz Kucka tıpkı Zokora gibi çok büyük paralara,çok büyük umutlarla alınmış koskoca bi israftan ibaret.
    Eğer bu takım Kucka'ya kalacaksa,Ankaragücü ikna edilsin eldeki fazlalıklardan bir hediye sepeti yapılıp Ankaragücüne hediye edilsin zaten bonservis vermedikleri djedje alınsın.
    Hiç olmazsa bu olsun.
    Konu CİVELEK.61 tarafından (31.12.2018 Saat 09:55 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Mbia gelirse takımdaki bu ortam bozulur düşüncesindeyim. Mbia lider özellikli bir kişi. Önünde sosa olacak. Sosa onaziyi de bizim stoperleri de sürekli uyarıyor. Büyük takımlarda neyse de onların kral olarak bakıldığı bizim lig de bence kaldıramayız. Daha çok genç basan adam lazım. Geçen sene ki Bursaspor da ki agu gibi. Ha bu dediğim olmazsa mbia dan iyisi de alınmaz
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Trabzon

Evet nefes aldırmıyordu Onazi.. rakibin karşısına dikiliyordu..

Sakatlığı elbette ki kötü oldu ama şu durumda yerine daha iyisini alabilme imkanı da doğdu.. daha iyisi derken de ortalama pas yeteneği ve defansif özellikleri daha iyi olan biri bile bu takıma level atlatır.

O bölgede oynayan oyuncu elbette baskı yapacak ama Onazi'de bu durum alışkanlık haline geldi ve olur olmaz pozisyonlar da bile kendini fazlasıyla zorluyordu.. sakatlandığı pozisyon da bile bunu gördük malesef.

Çok da geriye gitmeden evimizde oynadığımız son 2 maçtan bazı pozisyonlar..

onazi1.JPG

Alışılagelmiş pas hataları ve Jahovic'in kalecimizle karşı karşıya kaldığı pozisyonun başlangıcı

onazi2.JPG

onazi3.JPG

Onazi Muriqi'e nefes aldırmıyordu

onazi4.JPG

Sürekli önde basmayı çalışıp çoğunda başarılı olamayan ve bu yüzden kalemizde gördüğümüz pozisyonlardan biri daha..

Nereden
    Trabzon

Eğer imkan varsa Badji transferi çok iyi olur.

Top çalma denemesi ve başarı oranları..

onazi5.JPG

Top kapma

onazi6.JPG

Hava topları

onazi7.JPG

Pas

onazi8.JPG

Nereden
    İstanbul

Alıntı battle symphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ver kaça girebileceği pozisyonlardan rakibin içinden geçmeye çalışırken top kaybettiği var kaç defa uğraşıp koyamıycam buraya şu an. Sen beğeniyorsun demek ki, söyleyecek bir şey yok.
    Arkadaşım uzatma işte. Wakame'nin attığı o pası her futbolcu atamaz..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer imkan varsa Badji transferi çok iyi olur.

Top çalma denemesi ve başarı oranları..

onazi5.JPG

Top kapma

onazi6.JPG

Hava topları

onazi7.JPG

Pas

onazi8.JPG
    Koşu mesafelerini de görmemiz mümkünmü renkdaş

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa sol kenar oyuncusu arıyor sanırım. Olcay ve saire olabilir lakin yeni aldıkları futbolcuyu ancak değerinin üzerinde rakamlara satarlar.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Finans ve Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz ve Onur Recep Kıvrak’ın alacaklarına karşılık sözleşmelerinin fesih etme teklifini kabul etmediklerini söyledi.

Oyunculara taksitle ödeme teklifi sunduklarını belirten Doğan, her iki futbolcuya 4 Ocak tarihine kadar yapılması gereken toplam 3 milyon 600 bin Euro’yu ödemeyeceklerini söyledi. Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan kaptan Onur Recep Kıvrak ve Burak Yılmaz’ın bordo-mavili kulüple geleceği konusunda önemli bir gelişme yaşandı. Trabzonspor Yönetim Kurulu, alacaklarına karşılık sözleşmelerini karşılıklı fesih etmek isteyen futbolculara taksitlendirme teklifinde bulundu. Her iki futbolcudan da bu teklife olumsuz cevap geldi. Bordo-mavili kulübün Finans ve Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, görüşmelerin bir süredir devam ettiğini, Onur Recep Kıvrak’ın durumuyla ilgili her hangi bir gelişme yaşanmazken, Burak Yılmaz’ın durumuyla ilgili olarak menajeri Ogan Tarhan ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

TEKLİFİ REDDETTİLER

Burak Yılmaz 2 milyon Euro, Onur Recep Kıvrak da 1 milyon 600 bin Euro alacağından dolayı yaklaşık 1 ay önce Türkiye Futbol Federasyonu’na ihtarname çekmiş, 4 Ocak tarihine kadar alacaklarının ödenmemesi halinde sözleşmelerini tek taraflı fesih etme hakkını kullanmak istediklerini belirtmişlerdi. Başkan Yardımcısı Doğan, her iki futbolcunun menajerleri ile konuştuklarını ve taksitlendirme teklifi yaptıklarını belirterek, bu teklifin her iki futbolcu tarafından kabul edilmediğini söyledi. Doğan, 4 Ocak’ta ödenmesi gereken toplam 3 milyon 600 bin Euro’yu ödeyemeyeceklerini ifade etti.

ONUR SERBEST KALIYOR

Burak Yılmaz’ın menajeriyle görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekleyen Ertuğrul Doğan, “Burak’ın transferi söz konusu. Kendisine Onur gibi taksitlendirme önerisi getirdik. Kabul etmesi halinde taksitlendirme yapıp sonrasında da transferi söz konusuysa istediği kulübe Trabzonspor’a menfaatleri doğrultusunda gitmesine yardımcı oluruz. Onur, teklifimizi kabul etmediği için 4 Ocak’tan itibaren serbest kalma hakkını kullanabilir. Şu anda Trabzonspor, ikinci yarı için kadrosunu güçlendirmeye çalışırken yaklaşık 23 milyon TL gibi bir parayı verme şansına sahip değil” dedi.

Baskan yardimcisi Ertuğrul Doğan söylemiş bu haberi de.

Ertugrul Dogan da yalan söylüyor bence !!!
    Onur purupak, tertemiz bir adamdir !!!

Para bitti, aşk bitti...

Yazık...

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön libero cenneti faransa git fransaya isme cisme bakma tuttuğunu getir hangi takımdan olursa olsun cuk diye oturur.
    Fransa'dan Fatih Atik cuk diye oturmamisti.
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Badji'nin 2.5 milyon euroya serbest kalma maddesi var.
    Oradan takasla oyuncu alamayız.
    O parayi da veremeyecegimize göre, o transfer gerceklesmez.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)