Sayfa 433 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 483 533 933 1433 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 10,801 ile 10,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı futbolcular UÇK değil direk FIFA gidiyor diye biliyorum hocam
    FIFA'ysa kazanırız.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şubat Ayına kadar 200 milyon tl para ödenmesi gerekiyormuş. Birçoğu da önceki yönetimlerin saçma sapan işlerindenmiş.

Sponsorluk şart duruma geldi, Vestel bir elini cebine atsın 10 milyon euro ateşlesin.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamın borcunu zaten geciktirmisiz, nasıl hakli duruma geçebiliriz ki.avukattan süre aldık ama bu fifayi bağlar mi ,sanmiyorum.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın borcunu zaten geciktirmisiz, nasıl hakli duruma geçebiliriz ki.avukattan süre aldık ama bu fifayi bağlar mi ,sanmiyorum.
    Yazılı taahhüt varsa haklıyız. Şifaî bir akitse haklı fesih olur. Biz de tazminat öderiz. Göreceğiz...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oguzhan gelirse takimda sosanin dilinden anlayan hic degilse 1 tane oyuncumuz olmuş olur. oguzhanin zirve yaptigi dönem sosa ile oynadiklari dönem oldu ver kaclar duvar paslari ile barcelona golleri hazirladilar takima gelirse ben cok sevinirim.

ama onurla buraka karsilik takasla oguzhanla tolga zengin biraz zayif olur karsiliginda parada diyecemde fikret orman birak para vermeyi bu takasa bile para ister. ben herseye ragmen tolgay arslanıda isterim 2 yıl onceki napoli maclarinda oynadigi futbolu unutamiyorum sosa ile o da kendini bulacaktır.
    Konu trbzonsporlu tarafından (19.12.2018 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Tolgay Arslan 500 bin euroya oynasa da olmasın bence. Sorunlu futbolculardan kurtulmaya çalışırken Tolgay hiç olmaz. Adam devre arasında yemek söyleyip yemiş. Aklında futbol yok.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tolgay Arslan bonuslar hariç; 1,8 milyon € maaş alıyor
    Oğuzhan Özyakup bonuslar hariç; 2 milyon € maaş alıyor.

Bizim yönetim bu paraları verecek bir yönetim değil, bu iki isim de 1 milyon €'ya oynamaz.

Geçelim bence bu mevzuyu .
    .

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgay Arslan bonuslar hariç; 1,8 milyon € maaş alıyor
    Oğuzhan Özyakup bonuslar hariç; 2 milyon € maaş alıyor.

Bizim yönetim bu paraları verecek bir yönetim değil, bu iki isim de 1 milyon €'ya oynamaz.

Geçelim bence bu mevzuyu .
    aynen bu yoklukta, bu borç sarmalında, yönetim futbolcu maliyetleri dahil giderleri nasıl azaltırız diye düşünürken kadroya maliyetli futbolcu almazlar. oğuzhan ve tolgay gibileri de düşük rakamlara gelmezler. bjk-gs-fb para vermezler. olacaksa yine takasla birşeyler olacak. alternatifleri düşünelim. genç uygun maliyetli bize yarayacak kimler olabilir diye. zati bunların yıllık maaş yükünden kurtulmak bile büyük kar.

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burak ve Kucka icin alicilar cikar ama... Onuru napacagiz ? Asil sorun o. Diger ikisi gibi piyasasi oldugunu sanmiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ikisine de geçmişlerinden dolayı soğuk bakıyorum orası ayrı da türkiye den başka alternatifleri varsa gitsinler o zaman.
    tr kulüplerinde ağır ekonomik kriz var bu paraları artık kimse veremez ya kabul edip transfer olacaklar yada sözleşmelerinin sonuna kadar orda kalacaklar. yakın gelecekte de böyle paraların verilebileceğini sanmıyorum kulüpler bütün arama tarama faaliyetlerini tavan yapıp genç yetenekli ucuz transferlere yönelecekler.

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Onur €1.75
    Olcay €1.7
    Kucka €2.5
    Burak €3.5
    Esteban yaklasik €1

€10 milyona yakin bi maas yukunden kurtulacaz neredeyse. Bu bizi baya rahatlatir. Savunmaya ve orta sahaya 1er takviye yapildimi bence bu devre arasi icin yeterli olur.

Nereden
    Hollanda

Majid Hosseini, Huseyin Turkmen ve Zargo Toure üçüde benim gözümde iyi stoperler. Tek sikintilari bunlarin hepsinin tamamlayici stoper olmalari. Yanlarinda bi Durica tarzi stoper olsaydi bu üç stoperlerle beraber çok iyi bi tandem olusurdu.
    Durica - Majid, Durica - Toure, Durica - Huseyin. Bence bu üç tandemde rahat iş yapar turkiyede. Bu tarzda bi stoper almamiz sart

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Majid Hosseini, Huseyin Turkmen ve Zargo Toure üçüde benim gözümde iyi stoperler. Tek sikintilari bunlarin hepsinin tamamlayici stoper olmalari. Yanlarinda bi Durica tarzi stoper olsaydi bu üç stoperlerle beraber çok iyi bi tandem olusurdu.
    Durica - Majid, Durica - Toure, Durica - Huseyin. Bence bu üç tandemde rahat iş yapar turkiyede. Bu tarzda bi stoper almamiz sart
    3 ü de hızlı olduğu için orta alana kadar gelip oyunu rakip alana sıkıştırabiliyoruz.
    Uzun toplarda dahi stoperlerimiz rakip oyunculara yetişebiliyor. Zaten bek oyuncularının bu kadar ön plana çıkması bu sebepten. Durica tarzı bir oyuncu ile bekler bu kadar ilerde oynayamaz.
    Bu da taktiktir tabi tartışılır. Çünkü hızlı stoper kısa demek, kısa demek hava topunu rakibe teslim etmek demek.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

uğurcan
    pereira....hüseyin....toure....novak
    tolgay....oğuzhan
    abdüş....sosa....yusuf
    hugo

biliyorum mümkün değil ama bu takım rakipleri top diye oynar,
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Nereden
    Trabzon

Uğurcan: Tolga’dan daha faydalı oynar.

Oğuzhan-Tolgay: Bunlar artık kaşarlanmış oyuncu. Onazi’yi kesersen de bunlardan birini eklersen takımın direnci düşer. Sosa’yı kesemezsin. Yusuf’u kesip üçlü gibi oynasan kısır bir fıtbol olur bu seneki ve geçen seneki bjk nin sorunu. Sosa’yı 10 numarada oynatsan fiziksel olarak oranın yıpratıcılığını kaldırmıyor.

Ez cümle Tolgay ve Oğuzhan kadro derinliği için lüks şu anki oyun yapımızda ilk 11 için yanlış oyuncular olur. Geçmişte bize madik atan oyunculardan alamadığımız performanslar da ortada. Yarım dönem iyi performans verse bile sonradan yüne sorun çıkartırlar. Kağıt üstünde iyi olsa da biizim için gereksizler.

Bjk’den Medel ya da Babel harici her transfer gereksiz. Onlar olmuyorsa alacaklarını bırakıp 2 m€ da bize ateşleseler kâfi.

Artırılan parayla kaliteli bir oyuncu kiralanabilir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Hollanda

Alıntı riv riv riv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ü de hızlı olduğu için orta alana kadar gelip oyunu rakip alana sıkıştırabiliyoruz.
    Uzun toplarda dahi stoperlerimiz rakip oyunculara yetişebiliyor. Zaten bek oyuncularının bu kadar ön plana çıkması bu sebepten. Durica tarzı bir oyuncu ile bekler bu kadar ilerde oynayamaz.
    Bu da taktiktir tabi tartışılır. Çünkü hızlı stoper kısa demek, kısa demek hava topunu rakibe teslim etmek demek.
    "Durica tarzi stoper" ile kastim "lider" özellikli stoper. Tecrubeli, takimi arkadan yönlendiren, pozisyon hatasi yapmayan ve hava toplarina hakim olan bi stoper. Aslinda Duricada bu ozelliklerin hepsi vardi, sadece yaşi itibariyle agirlasmisti. Ama pozisyon alma ve ilk hamle konusunda okadar iyi ve tecrubeliydiki bu açigi kapatabiliyordu

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bizim bütün kanat oyuncularımızın (a.kadir,anthony,vahid,olcay) gol attığı maç sayısı üç. vahidin kayseriye attığı gol organizasyon olarak bunlara sayılmazda hadi sayalım etti dört. hadi a.kadir merkez orjinli, asıl işi o kanattan oyun kurmak ve atmaktan çok gol attırmak, ki bunuda iyi yapıyor. bizim çözmemiz gereken bir konuda sol kanat organizasyonları. sağdan yaptığımız kadar soldan da işlersek rakip beyni error verir, bizim de sağ tarafımız biraz nefes alır..

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

devre arası için stoper ve ön libero şart eğer imkan oluşursa kaleci ve bir tane golcü de alınabilirse kadro derinliği anlmaında da batuhan gibi çapsızlara ihtiyaç olmaz.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolgay değilde Oğuzhan olsa iyi olur. Onazi, Oğuzhan, Sosa üçlüsü ile 4-3-3 görünümlü 4-2-3-1den kurtuluruz Ben bize vereceklerine ihtimal vermiyorum ama bir yandan da neden olmasın be.. Adamlara deli gibi santrafor lazım. Ortama adapte olup takımı karıştırana kadar Burak'a tapar taraftar.
    ( ゚д゚)

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgay değilde Oğuzhan olsa iyi olur. Onazi, Oğuzhan, Sosa üçlüsü ile 4-3-3 görünümlü 4-2-3-1den kurtuluruz Ben bize vereceklerine ihtimal vermiyorum ama bir yandan da neden olmasın be.. Adamlara deli gibi santrafor lazım. Ortama adapte olup takımı karıştırana kadar Burak'a tapar taraftar.
    Oğuzhan adamların gözünde bitmiş...gerçekten de bitik olabilir tabi.. ama ben de olumlu bakıyorum...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuzhan adamların gözünde bitmiş...gerçekten de bitik olabilir tabi.. ama ben de olumlu bakıyorum...
    Bitik olmasa zaten biz bu ihtimali dahi konuşmuyorduk ama alıp eski haline dönmesini isteyeceğim adam Oğuzhan olur. En temizi parayla almaları ama bu fiko hayatta para vermez. Elindeki çöpleri itelemeye çalışır. Tolga ve Töreyi dayar önce muhtemelen. Sonra al al Tolgay'ı verdim der
    ( ゚д゚)

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimde yerlinin yerlisi mevzusu fetişizm boyutuna ulaşmak üzere .
    Bu cok tehlikeli .
    caner osmanpaşalı kadir keleşli kadroda bu denendi .
    12. liği basarı sayan bi kadro cıktı ortaya
    Azılı bir ihocuyum

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkan 1461 ve U-21 den 4 ila 6 futbolcu A takıma katılacak dedi.Bu planlama umarım doğru yapılır..
    Zeki,Semih Karadeniz,Batuhan Artarslan,Parmak gibi 24-25 yaşlarına gelmiş futbolcular gönderilip bu kontenjan yerine alttan futbolcular çıkartılırsa okey..
    Ama hem bunlar kalır hemde alttan gelirse olay fetişzme dönebilir..
    Çünkü alttan gelen futbolcular harici 2-3 transfere daha ihtiyacımız var.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan 1461 ve U-21 den 4 ila 6 futbolcu A takıma katılacak dedi.Bu planlama umarım doğru yapılır..
    Zeki,Semih Karadeniz,Batuhan Artarslan,Parmak gibi 24-25 yaşlarına gelmiş futbolcular gönderilip bu kontenjan yerine alttan futbolcular çıkartılırsa okey..
    Ama hem bunlar kalır hemde alttan gelirse olay fetişzme dönebilir..
    Çünkü alttan gelen futbolcular harici 2-3 transfere daha ihtiyacımız var.
    Yerlinin yerlisi kontenjanı kaliteli futbolcu bağlamında değerlendirilmeli takımdaki aptal futbolcu bağlamında değil. Umarım dediğiniz gibi olur
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Zeki, Semih Karadeniz, Batuhan ve Adbülkadir Parmak'ı bir dk bile tutmak saçma. Hiçbirinden bir yol olmaz.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)