Sayfa 405 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 305 355 395 403 404 405 406 407 415 455 505 905 1405 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 10,101 ile 10,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kel ölür sırma saçlı olur; kör ölür badem gözlü olur..

vahid bu takıma gelmiş en rezil hocalardan biriydi.. tabii bunda başındaki çarıklı 3. sınıf mafya bozuntusunun da etkisi yadsınamaz..
    Attan inip eşeğe bindik!

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kel ölür sırma saçlı olur; kör ölür badem gözlü olur..

vahid bu takıma gelmiş en rezil hocalardan biriydi.. tabii bunda başındaki çarıklı 3. sınıf mafya bozuntusunun da etkisi yadsınamaz..
    Vahid ŞG'den sonra bu takımı şampiyon yapabilecek tek hocaydı, Haminin aldırdığı 3. sınıf topçuları verirsen adama adam da açar ağzını yumar gözünü yapacak bişey yok.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boyu bacakları uzun atletik seri oyuncu bulmamız gerekiyor. Futbolun bugu durumuna geldi bu özellik.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyu bacakları uzun atletik seri oyuncu bulmamız gerekiyor. Futbolun bugu durumuna geldi bu özellik.
    Toulouse'ta Sidibe diye bir eleman çıktı alttan. Tam dediğin gibi , ama bize yâr olmayacak tabi ki.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bize lazım olan siyahi, güçlü mü güçlü, 188 boyunda ve askerliğini yapmış, tercihan Senegalli bir golcü.

Tek parmağıyla koca bir öküzü kaldıran bir de stoper.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toulouse'ta Sidibe diye bir eleman çıktı alttan. Tam dediğin gibi , ama bize yâr olmayacak tabi ki.
    Tonlarca var arayıp bulursan özellikle sorunlu tipler var. Alacaksın sorunlu morunlu. İdare edeceksin
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Tonlarca var arayıp bulursan özellikle sorunlu tipler var. Alacaksın sorunlu morunlu. İdare edeceksin
    Bizdekiler de sorunsuz değil ki zaten , hatta adam hem uzun değil, hem bacakları uzun değil hem de atletik değil ama sorunlu mk

Nereden
    İstanbul

Bizdekiler de sorunsuz değil ki zaten , hatta adam hem uzun değil, hem bacakları uzun değil hem de atletik değil ama sorunlu mk
    Haklısın resi ama yinede duygusallıktan uzak durmak gerekiyor. 2010'dan beri ilk defa takım kimin karşısına çıkarsa çıksın maçı bir şekilde oynuyor. Sefa'lı Yusuf Erdoğan'lı Aykutlu Mustafa Yumlulu kadroları hatırlıyorum. Kabız bir futbol. Yenileceğimiz o kadar belli ki, eziyet çekiyorduk maçları izlerken. Bu takım çok daha farklı. Bize eziyet çektirende bu. Maçları hakederek kaybediyoruz.

Bu hafta attığımız gol o kadar güzel bir gol ki açık söylüyorum son yıllarda attığımız en güzel gol olabilir. Colmanlı Jajalı maçlarda bu tadı alıyordum ben en son.

Fakat şu bir gerçek. Colman adamlığı ile şuanki oyuncularımızı cebinden çıkartır. O şiir gibi futbola uygun olan Novak ve Pereira var şuan bizde. Takımı seviyorum. Parçalanmasını istemiyorum. Bulutlar dağılana kadar net olan şeylerden uzaklaşmak en iyisi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

@Sercan Keleş Yazdıklarına katılıyorum.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vahid ŞG'den sonra bu takımı şampiyon yapabilecek tek hocaydı, Haminin aldırdığı 3. sınıf topçuları verirsen adama adam da açar ağzını yumar gözünü yapacak bişey yok.
    kardeşim futboldan anlayan adam kendini belli ediyor bizim çok futboldan anlayan taraftarımız vahid halilhodziçin rennes lille takımıyla harikalar yarattığını bilmez gene aynı şelik PSG takımını çalıştırdığını bilöez gene dünya kupasında sıfır çeker denen cezayir takımını gruptan çıkartıp o yıl dünya kupasını kaldıran almanyaya kök söktürdüğünü bilmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim futboldan anlayan adam kendini belli ediyor bizim çok futboldan anlayan taraftarımız vahid halilhodziçin rennes lille takımıyla harikalar yarattığını bilmez gene aynı şelik PSG takımını çalıştırdığını bilöez gene dünya kupasında sıfır çeker denen cezayir takımını gruptan çıkartıp o yıl dünya kupasını kaldıran almanyaya kök söktürdüğünü bilmez.
    Şimdi de Nantes'ta. 5 maç önce göreve geldi. 4 galibiyet tek yenilgisi var.

Ama bizde olmadı, bir şekilde olmadı. Tek haftada 10 tane adam aldırdı, yine olmadı

Işık da vermiyordu takım bir türlü.

Nereden
    İstanbul

Şimdi de Nantes'ta. 5 maç önce göreve geldi. 4 galibiyet tek yenilgisi var.

Ama bizde olmadı, bir şekilde olmadı. Tek haftada 10 tane adam aldırdı, yine olmadı

Işık da vermiyordu takım bir türlü.
    kardeşim sorun tutar tutmaz oalyı değil evet bizde olmadı ama bu olmaması vahid halilhodziç kötü hocadır anlamına gelmez ben bunu anlatmak istedim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sorun tutar tutmaz oalyı değil evet bizde olmadı ama bu olmaması vahid halilhodziç kötü hocadır anlamına gelmez ben bunu anlatmak istedim
    Anladım, kötü hoca demek abartı bir söylem bence. Aynı şey Kucka için de öyle mesela. Şuan bizde çok çok kötü performans gösteriyor. Ama Kucka futbolcu değil, Hasan Üçüncü bile daha iyi demek de mesela mübalağanın daniskası. O yüzden bizde olmadı, performansı iyi değildi, dikiş tutmadı, uyum sağlanamadı vs. gibi yumuşak söylemleri daha doğru buluyorum gerek hoca gerekse de futbolcu yorumlarken. Fakat hepsinde değil, mesela Kadir Keleş Trabzonspor'luk bir oyuncu değil, onu göm istediğin kadar , elle tutulur yanı yok çünkü.

Nereden
    İstanbul

Anladım, kötü hoca demek abartı bir söylem bence. Aynı şey Kucka için de öyle mesela. Şuan bizde çok çok kötü performans gösteriyor. Ama Kucka futbolcu değil, Hasan Üçüncü bile daha iyi demek de mesela mübalağanın daniskası. O yüzden bizde olmadı, performansı iyi değildi, dikiş tutmadı, uyum sağlanamadı vs. gibi yumuşak söylemleri daha doğru buluyorum gerek hoca gerekse de futbolcu yorumlarken. Fakat hepsinde değil, mesela Kadir Keleş Trabzonspor'luk bir oyuncu değil, onu göm istediğin kadar , elle tutulur yanı yok çünkü.
    aynen kardeşim italyada yıllarca oynayan ve milan gibi italya liginin üst seviye takımında oynayan bir adam zaten kötü futbocu olamaz

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Milan Pavkov iyi topcuymus bir ara adı bizimle geçti diye hatırlıyorum...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Bursa

Batuhan diyorsun,bence de forma verilse çok iş yapacak bir çocuk ama kimse güvenmiyor,Ünal Karaman ile birlikte Yusuf ve A.Kadir bile geri gitti,Batuhan da normaldir.
    • Memento mori

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onuru gece gündüz elestirenler neden sustu acaba? Muslerayi izleyen yokmu?
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan diyorsun,bence de forma verilse çok iş yapacak bir çocuk ama kimse güvenmiyor,Ünal Karaman ile birlikte Yusuf ve A.Kadir bile geri gitti,Batuhan da normaldir.
    Cok siradan bir oyuncu. Atleticoda Thomas Patey veya Rodrigo tarzi bir oyuncuya ihtiyacimiz var. Saul gibileri zaten hayal. Ama Thomas gibi bir oyuncu alinabilinir gibi bana geliyor. Tabi Atleticoya gitmeden önce.

Bu arada Onazi kendini cok gelistirdi. Eski Lazio günlerini andirmaya basladi.
    Nefsin icin sevme

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Kucka kötü mü futboldan anlamayan biri bile dışardan bakınca bu çocukta bir problem olduğunu sezebilir vurdum duymaz oynuyor bazen boş veriyor bazende onun ayağından top almak imkansız oluyor güçlü topla iyi gidiyor temaslı oyunu seviyor bizde herkesin kaçtığı oyun şekli
    Ya Allah aşkına şu takıma gelen iyi topçulardan birinden bahsediyoruz yeminle bu adamın ölüsü Colmana beş basar iddiasındayım biz adamı çöp yaptık Onazi gibi bir pigmeyi adama alternatif yaptık adam kendi kendini yiyordur muhtemelen bu teknik ekibin tamamı sığır diyordur
    Ya düşünsenize Ünal hocanın özelliği neydi ne farkı vardı bu Kuckadan, Kucka iyi şut atıyor Ünal dağlara taşlara topla ikisi de iyi gidiyor bu adamın defansif yönü Ünaldan çok fazla iyi hava topu desen adamı stoper bile oynatabilirsin ben kafayı yiyorum böyle bir elemanın yedekte beklemesinden bu adam yıldız ama kimse görmüyor her yıldızın kaprisi olur ne yapsın Burak gibi bize küfretsin mi
    @ okşoholu

Nereden
    Ankara

Taliska
    Konu serdaracıl tarafından (07.11.2018 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milan Pavkov iyi topcuymus bir ara adı bizimle geçti diye hatırlıyorum...
    Aynen, geçtiğimiz yaz yazıldı çizildi. Erzurumspor ve bizimle adı anıldı ama transferi olmadı.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Para kazanabileceğimiz Kucka,Burak var. İkisiden toplam 5 m euro gelir edersek çok iyi olur. Yıllık olarak da 6 m euro külfetten kurtuluruz.

Az zararla kurtulabileceğimiz yetersiz futbolcular ise : Esteban,İbanez,Akbaş,Zeki,Semih Karadeniz,Hasan Batuhan

Yerlerine çok değil 3 futbolcu alsak kafi. Bu satınalma opsiyonlu kiralık da olabilir. Stoper,Ortasaha ve Bek .
    Bu futbolcuların işin yaş sınır maks 27-28. Maaş sınırı max. ise 1 m euro olmalı.

Bu hamleler doğru yapılırsa geleceğe adım atmış olabiliriz.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa

Alıntı ~UniCef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok siradan bir oyuncu. Atleticoda Thomas Patey veya Rodrigo tarzi bir oyuncuya ihtiyacimiz var. Saul gibileri zaten hayal. Ama Thomas gibi bir oyuncu alinabilinir gibi bana geliyor. Tabi Atleticoya gitmeden önce.

Bu arada Onazi kendini cok gelistirdi. Eski Lazio günlerini andirmaya basladi.
    Şanlıurfaspor'da ona takım içinde sorumluluk verildiğinde ve güvenildiğinde göstere bir çocuk,biraz Türk futbolcuların geç olgunlaşması ve daha çok da ona güvenilmemesi sonucu bu noktadayız.

Mesela şu golü izleyen iyi bir scout bu çocuğa yatırım yapılır der.

Aslında Şanlıurfa'da o kadar güzel şeyler yaptı ki,biraz araştıran bu çocuğa güvenir ama yok olmuyor.
    • Memento mori

Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şanlıurfaspor'da ona takım içinde sorumluluk verildiğinde ve güvenildiğinde göstere bir çocuk,biraz Türk futbolcuların geç olgunlaşması ve daha çok da ona güvenilmemesi sonucu bu noktadayız.

Mesela şu golü izleyen iyi bir scout bu çocuğa yatırım yapılır der.

Aslında Şanlıurfa'da o kadar güzel şeyler yaptı ki,biraz araştıran bu çocuğa güvenir ama yok olmuyor.
    Ben onun bir cok macini izledim. Güzel bir gol atmasi onun ön libero olarak iyi oynamasinin nasil bir göstergesi olacagini tam anlayamadim.
    Türk futbolcularin en büyük sorunu yavas düsünüp yavas oynamalari. Abdülkadir ve Yusufta bu yok mesela. Onun icin onlari avrupadan takimlar istiyor. Batuhan hem vucüt olarak hemde beyin olarak cok yavas.

Vucüt olarak yavas oldugu halde iyi bir oyuncu olabilinir ama onun icin baska yetenekleri cok üst düzeyde olmasi gerekiyor ki ben bazi maclarinda kademe oyununu begenirdim.

Ben onu Aykut Akgüne benzetiyorum.
    Nefsin icin sevme

Nereden
    Bursa

Alıntı ~UniCef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onun bir cok macini izledim. Güzel bir gol atmasi onun ön libero olarak iyi oynamasinin nasil bir göstergesi olacagini tam anlayamadim.
    Türk futbolcularin en büyük sorunu yavas düsünüp yavas oynamalari. Abdülkadir ve Yusufta bu yok mesela. Onun icin onlari avrupadan takimlar istiyor. Batuhan hem vucüt olarak hemde beyin olarak cok yavas.

Vucüt olarak yavas oldugu halde iyi bir oyuncu olabilinir ama onun icin baska yetenekleri cok üst düzeyde olmasi gerekiyor ki ben bazi maclarinda kademe oyununu begenirdim.

Ben onu Aykut Akgüne benzetiyorum.
    Yanlış anlamışsınız,benim bu golü izletme sebebim,sanılanın aksine Batuhan'ın hantal ve yavaş bir futbolcu olmadığını açıklamak istemem,çok hızlı bir stoper olan Akaminko'yı nasıl geçip ve bu kadar uzun top sürmesinden sonra da bilinçli olarak sola doğru vurabilmesi,dinç kalması.

Batuhan hızlı ve bence çok teknik bir futbolcu ama şans verilmedi,samimi olarak söylüyorum Okay'dan iki gömlek iyi futbolcu bana göre.

Gollerini ve asistlerini göstermek istesem aşağıdaki videoyu koyardım, sonundaki golü çok az futbolcu atabilir.İyi bir teknik gerektirir.

• Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)