Sayfa 402 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 452 502 902 1402 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 10,026 ile 10,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Afrika Kupası Asya Kupası falan filan var ya hocam. Hosseini ile Zargo 4-5 maç kaçırabilir. Elenseler bile şampiyonluk istiyorsak 3.stoper Akbaş olmamalı. Hata 3. stoper Zargo olmalı Hosseininin yanına tecrübeli bir stoper alınmalı. Ha Zapata ne kadar yeterli olur bilemem gönül ister ki Kompanyi falan alalım sözleşmesi bitiyor ama mali şartlarda ortada..
    Diyelim ki maliyeti uygun ve Kompany alabiliyoruz. Bu adam müzmin sakat... Gencecik yaşından bu yana aşırı beğenerek izlediğim bir oyuncu ama son 1-2 senesi kayıp. Mantıklı tercihlere yönelmek lazım.

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda Akhisar li Miguel lopez övülen yazılar gördükçe gözlerime mil çektirmek istiyorum.

Gerçekten izleyip mi beğeniyorsunuz bu adamı? Mesela bu hafta izlediniz mi?
    Formsuz başladı bu sezon.

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lamine Gassama çok atletik bir oyuncu.Sağ kanadı komple etkili bir şekilde kullanabiliyor.Topa hakimiyeti bir sağ bek için yeterli.Oyun zekası,pas ve orta kalitesi vasat ama genel anlamda süper ligde ki faydalı sağ beklerden birisi.

Akhisarda ki Miguel Lopes ve Sivassporda oynayan Douglas Pereira da süper ligde dikkat çeken diğer sağ bek oyuncuları olarak göze çarpıyorlar.Douglasın yaşı daha uygun ve bu sezon gerçekten muhteşem bir performansı var,barcelonadan çok rahat transfer edilebilecek bir oyuncu.Pereira artık yaşlandı bunu iyice bir düşünmek lazım.

Andre Castro süper ligde ki en faydalı 8 numaralardan birisi.3-4 sezondur istikrarlı bir şekilde iyi performansını sürdürüyor.Kasımpaşa ve Göztepe ile bize karşı oynadığı maçlarda da oldukça başarılı performanslar sergiledi.Biz bu adamla bugüne kadar niye hiç ilgilenmedik anlamıyorum.Kucka gibi ne oynadığı belli olmayan vasat bir oyuncuya bir dünya bonservis ve maaş veriyoruz gerçekten yazık.
    Castro, Holmen gibi oyuncular bizim ligin bugı. Doğru kullanırsan şampiyon yapar...

Onazi yerine keşke Castro olsaydı. Hem de boştaydı...

Ki kendisini Trabzonspor seviyesine çok uygun bulmadığımı da belirteyim ekstra olarak.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Yiğit Gayretli Ne yalan söyliyim Kompany dedikten sonra benim mantığım duruyor bacağı kopsa da gelsin derim duygusal bakıyorum
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Yiğit Gayretli Ne yalan söyliyim Kompany dedikten sonra benim mantığım duruyor bacağı kopsa da gelsin derim duygusal bakıyorum
    Bana da "stoper nasıl olmalı?" diye sorsan Kompany tarifi veririm ama hiçbir açıdan bize uygun değil. Pahalı bir sakat
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 stoper - 1 ortasaha(iyilerinden) - 1 kanat(saf kanat)

Nereden
    Ankara

Abdülkadir talisca takası olur mu? Çok mu uçuk oldu? Hala benfica’nın topçusu mu onu da bilmiyorum
    Konu serdaracıl tarafından (23.10.2018 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Castroyu gecen yil bostayken biz almis olsaydik bu ortasaha bu kadar bos kalmazdi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göztepe ve Erzurum gibi iyi kapanan takımlara karşı çok zorlanıyoruz.İnanılmaz derecede yavaş oynuyoruz.Pereira,Sosa ve Rodellega formda olursa bu adamların yapacakları ekstra işlerle maç kazanabiliriz ama onun haricinde şuan oynanan oyunla hiçbir maçı kolay kolay kazanamayız.

Trabzonsporun özellikle devre arasına girdiğimizde ki puan durumuna göre radikal kararlar alması lazım.Takımda yüksek maaşlı birçok isim var.Şampiyonluk yarışından koparsak eğer devre arasında mümkün olmasa bile sezon sonunda yüksek maaşlı isimlerin hepsi gönderilmeli.

Trabzonspor yeni Hosseiniler bulmalı.Stoper nasıl bulduysak ortasaha,kanat ve forveti de araştırarak bulabiliriz.

Stepanov,Hosseini,Selçuk,Colman,Yattara,Jaja ve Teofilo gibi isimler iyi araştırma yapılarak bulunabilecek isimler.Buraka 3.5 milyon euro vereceğine adam akıllı bir scout ekibi kur parayı onlara ver.
    Konu Onur Erçetin tarafından (23.10.2018 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Egemen'i nasıl kaçırdık ya. Cuk diye otururdu bize sakatlık problemi felan kalmadıysa. En son Başakşehir'deydi.

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe ve Erzurum gibi iyi kapanan takımlara karşı çok zorlanıyoruz.İnanılmaz derecede yavaş oynuyoruz.Pereira,Sosa ve Rodellega formda olursa bu adamların yapacakları ekstra işlerle maç kazanabiliriz ama onun haricinde şuan oynanan oyunla hiçbir maçı kolay kolay kazanamayız.

Sorun okadar basit ki Ünal Hoca nasıl göremiyor şaşıyorum.

Kapanan takımların özelliği göbeği çok iyi kapamaları. Bunu ya üçgen kurarsın çok seri şekilde ki Sosa çok geri kaldığı için bunu tek yapabilecek Abdülkadir oluyor ki oda aşırı güçsüz bu aralar, ya da hızlı bir biçimde yön değiştirirsin ki bundada kanat oyuncularımızın olmadığı için kilitleniyor.

Dikkat edin bu iki maçta tek etkili gelebildiğimiz yöntem Rodellaga'ya yapılan ortalar. Birde Göztepede seri üçgen kurmuştuk bir kerecik onda da golü atmıştık.

Ünal Hoca'nın alternatif bir planı olduğuna inanmıyorum. Çok eski kafalı. Top bende kalsın, topu döndüreyim yeter kafasında. Millet taç organizasyonunu bile düşünürken bizim başımızda dar kafalı, alternatif olarak hiçbir düşüncesi olmayan bilimsel verilerden uzak bir hoca var. Hatır, adamlık gibi kavramlar maalesef yeterli değil bir kulübü yönetmek için. Sarri gibi bir hoca lazım bize uzun yıllar yönetebilecek ancak yönetim bazında bukadar rezil bir şekil varken kim gelir ki başımıza proje için.

Sanırım artık böyle gider bu takım çok uzun süre. Harcadığımız paranın 3 te 1 ini harcayan takımlar üstümüzde olur bizde borç batağına her geçen sene daha çok saplanırız. Umudum bitti benim bu takım adına.
    Konu Uğur Ö. tarafından (23.10.2018 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer döneminde tek isteğim Burak in bir şekilde satılması.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alireza Beiranvand onca teklife rağmen takımında kaldı. Asya Şampiyonlar Ligi’nde Persepolis’i finale çıkaran kurtarışa imza artı. O bir kahraman artık. Trabzonspor’un bir halk kahramanına belki ihtiyacı yok ama kaleci almak zorunda.

https://twitter.com/iranfutbolu/stat...861290496?s=21
    Konu Burak tarafından (24.10.2018 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor-Erzurumspor maçını yıllık izin alıp Trabzona gelerek stadyumda izledim.Tek kelimeyle iğrendim.Takıma olan inancımı tamamen kaybettim.Bu sezonu kendi adıma bitirdim.Sezonu dördüncü bitirirsek başarıdır.

Şimdi bana tepki gösterecekler olabilir ama ben yine de yazayım.Takımın en klas ismi olsa da sezon sonu Sosa gönderilmeli.Esteban,İbanez,Kucka,Olcay ve Burak da gönderilecek diğer isimler olmalılar.İyi bir kaleci alınabilirse Onurla da yollar ayrılabilir.

Genç,başarıya aç isimler görmek istiyorum.Yetenekli olsun ya da olmasın sahada yürüyen,futbola doymuş,kısmen motive edilse bile yaşı gereği koşacak hali kalmamış isimleri artık görmek istemiyorum.

Sezon boyunca araştırma yapsınlar.Sezon sonunda adam akıllı 3-4 oyuncu alsınlar.Uzun vadeli plan diyoruz ama iki maç kazanınca bütün planları unutuyoruz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (24.10.2018 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelecek sezonun planı şimdiden yapılmaya başlanmalı, 2008-2010 arasında olduğu gibi potansiyelli yerliler takıma kazandırılmalı malum yabancı sınırı yolda.

Eslem Öztürk
    Melih Okutan
    Merih Demiral

Bu adamlarla şimdiden anlaşsınlar bence.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ~UniCef~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon sonu bitiyormus sözlesmesi Tabi Estebani satmak imkansiza yakin, cünkü daha yeni uzattilar.
    maliyetleri ikisinin simdiye kadar 10 milyon euro varmı vardır bence 10 tane hibrit antreman sahaıs yapardık altyapıya.

Nereden
    İstanbul

Alıntı btnyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası 1 sene sonu 1 olmak üzere acilen 2 santrafor arayışına başlanmalı
    gelirin yüzde 80 i faize gidiyor gelecek ayı bile görecegimiz süpheli sene sonunu nasıl görecegiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecek sezonun planı şimdiden yapılmaya başlanmalı, 2008-2010 arasında olduğu gibi potansiyelli yerliler takıma kazandırılmalı malum yabancı sınırı yolda.

Eslem Öztürk
    Melih Okutan
    Merih Demiral

Bu adamlarla şimdiden anlaşsınlar bence.
    eslem melih olabilir ama merihi bize yedirmezler

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eslem melih olabilir ama merihi bize yedirmezler
    Tüm şartlar zorlanmalı, ilerde daha çok değerlenecek.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Trabzon

Galatarasaylı Maiconun kardeşi Trabzona şeklinde haberler yapılmış.Yönetimin genç ve yetenekli isimlerin peşinde olması önemli.Geleceğe yönelik takım kurma amacından kesinlikle vazgeçilmemeli.

https://www.transfermarkt.com.tr/mau...spieler/227511

https://www.fanatik.com.tr/galatasar...abzona-2019571

https://www.yeniakit.com.tr/haber/bu...di-534836.html

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

.............................Onur

JP...............Toure.............Majid.......... ...Novak

.....................Onazi.........Sosa

......Ekuban............Abdülkadir.........Tony

.........................Rodellaga

Şu kadro ofansif ve defansif olarak çok güçlü bir kadro. Tony hariç kemik sesi çıkartmayacak adam yok. Sosayı biraz daha ekonomik kullanmak lazım. Ekuban ceza sahasını her zaman doldurur, Abdülkadir top tutuculuğunu yapar ve no17 olmadığı için rahat oynar. Forma giyen hiç kimse el kol hareketi yapmaz bu takımda.

Devre arası çok acil şekilde Kucka ve Burak gibi virüslerden kurtulmak gerekiyor. İkiside işe yaramaz takımı bozan tipler.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Saelamaekers izleyin
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün Anderlecht'te 25 numara kaptan Trebel'e bayıldım, tam aradığımız orta saha.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm şartlar zorlanmalı, ilerde daha çok değerlenecek.
    gücümüz belli gelirin yüzde 80 i faize gidiyor 4 5 milyon euro verecek bütcemiz yok istanbula dogru gider.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Anderlecht'te 25 numara kaptan Trebel'e bayıldım, tam aradığımız orta saha.
    Trabzon'da binlerce genç Trebel vardır. Seneye yine sunarsınız bi özevlat :/
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    İstanbul

trebel bizden cok daha iyi bir takımda oynuyor maliyeti 10 milyon euro dan assagı degil kompany ise hayal gelirin yüzde 80 i faize gidiyor borcumuz cok yüksek cark dönmüyor malesef baskanında dedigi gibi su alacak para yok işimiz mucize.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saelamaekers izleyin
    Aleykümsaelam...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleykümsaelam...
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)