Sayfa 392 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 292 342 382 390 391 392 393 394 402 442 492 892 1392 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 9,776 ile 9,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeki alacak paramız var fakat
    Lütfen, o sabit ücretsiz oynuyor.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serbest statüdeki oyunculara transfer hakkı getirilmesi için pro futbol derneği tffye başvuruda bulunmuş, diğer avrupa liglerini de emsal göstermişler.
    Sonuç olumlu olcak deniyor.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

burak ı 2-3'e elimizden çıkarsak ta kulüp rahat etse. bu astronomik maaştanta kurtulsak. yazık bu kulübe. bu sene zaten 5. olsak yeter
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Burak iyi güzel gitsin de nereye gitsin kim para verip de alacak..

Belki de bu karaktersiz devre arası bunlar beni artık bir şekilde elden çıkarır bari içerde param kalmasın diye ihtarname göndermiş olabilir ki muhtemelen de böyle olabilir..

Adebayor ve Avcının sorun yaşadığı söyleniyor öyle bir durum varsa bu takas zorlanabilir ..

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serbest statüdeki oyunculara transfer hakkı getirilmesi için pro futbol derneği tffye başvuruda bulunmuş, diğer avrupa liglerini de emsal göstermişler.
    Sonuç olumlu olcak deniyor.
    defolup gitsinler.kasar topcularin kimseye ihtiyaci yok.o saate kadar takim bulamayan topcuda her türlü sorun vardir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak iyi güzel gitsin de nereye gitsin kim para verip de alacak..

Belki de bu karaktersiz devre arası bunlar beni artık bir şekilde elden çıkarır bari içerde param kalmasın diye ihtarname göndermiş olabilir ki muhtemelen de böyle olabilir..

Adebayor ve Avcının sorun yaşadığı söyleniyor öyle bir durum varsa bu takas zorlanabilir ..
    Arda bombası elinde patladı avcı böyle bir hata yapmaz bence. Ha gönül isterdi ki olsun adebayor uçurur bu takımı

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnanılmaz bir antipati topluyoruz.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ansarifard bizi kesmez.Bence Omar Al Soma için girişim yapmalıyız.Güçlü,son vuruşları iyi,hava toplarında etkili bir forvet.

https://www.youtube.com/watch?v=JPgHk6dxL1M
    Omar al Soma nın ne bonservisini ne de maaşını karşılayacak paramız yok

ciddi maaş alıyor orada

Fedarkarlık yapar mı , yapabilir bilemem.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

burak 2-3 aralıgında hemen postalanmalı.Bonservisi elinde karim ANSARİFARD cok mantıklı bir hamle olur.Elimizde zaten roda ve ekuban var.
    Buraktan gelen bonservis ile bir stoper ve bir on libero alabilirsek bu sene bu takım zirveyi sonuna kadar zorlar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bu iranlıyı yönetime iletecek kimse varmı?Şimdiden imzalanıp devre arası burak ile vedalaşırız.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yabancıyı geçiniz bu saatten sonra kaliteli Türk lazım, yavaştan Yabancı sınırı kokusunu estirdiler, yakında da tattırırlar.

Nereden
    Trabzon

1. Sınıf : Onur, Abdüş, Yusuf
    2. Sınıf : Akbaş, Kamil Ahmet, Olcay
    3. Sınıf : Murat Cem, Abdülkadir Parmak

Yerlilerimizi bu şekilde sınıflayabiliriz. İlk aşamada yerli için hamle yapılacak nokta sol bek, sağ bek olabilir. Ortalama bir bek yeterli olabileceği için feragat edilecek bölge olarak görüyorum Kamil Ahmet kısa vadedeki durumuna , Sami Can ya da Abdurrahim Dursun'un gelişimine göre gerek kalmayabilir de.

Uğurcan bence yedekten öteye gidemeyecek. Arda için iyi diyorlar ama bilemiyoruz daha çok genç. Bu yüzden daha iyi bir yerli kaleci aranabilir.

Abdüş/Yusuf yerine Murat Cem hazırlanabilir. Keza Cafer de var.

Zeki Çelik İstanbulspor'dan alınabilseydi iyi olurdu. Geçiş süreci diğer kulüplerden daha rahat olacaktır yabancı kuralı gelirse ama sürdürülebilir bir düzen oluşturmak için biraz daha özveri gösterilmeli. Başkasının tavuğunu kaz görmeden Alt yapımızı daha verimli kullanabiliriz. Bunun için avantajımız da var.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Sınıf : Onur, Abdüş, Yusuf
    2. Sınıf : Akbaş, Kamil Ahmet, Olcay
    3. Sınıf : Murat Cem, Abdülkadir Parmak

Yerlilerimizi bu şekilde sınıflayabiliriz. İlk aşamada yerli için hamle yapılacak nokta sol bek, sağ bek olabilir. Ortalama bir bek yeterli olabileceği için feragat edilecek bölge olarak görüyorum Kamil Ahmet kısa vadedeki durumuna , Sami Can ya da Abdurrahim Dursun'un gelişimine göre gerek kalmayabilir de.

Uğurcan bence yedekten öteye gidemeyecek. Arda için iyi diyorlar ama bilemiyoruz daha çok genç. Bu yüzden daha iyi bir yerli kaleci aranabilir.

Abdüş/Yusuf yerine Murat Cem hazırlanabilir. Keza Cafer de var.

Zeki Çelik İstanbulspor'dan alınabilseydi iyi olurdu. Geçiş süreci diğer kulüplerden daha rahat olacaktır yabancı kuralı gelirse ama sürdürülebilir bir düzen oluşturmak için biraz daha özveri gösterilmeli. Başkasının tavuğunu kaz görmeden Alt yapımızı daha verimli kullanabiliriz. Bunun için avantajımız da var.
    Bence bek konusunda yanılıyorsunuz. Bir takımın en önemli mevkiler bekleridir. Hem atakta hem defansta aşırı şekilde etkiliyor takımı, düşünün kadroyu süper kurdunuz İbanez ve Zekiyi beklere yerleştirdiniz. O takım hiçbirşey yapamaz. Bir takımın en önemli yeri bekleri. Joe şuanda takımımızın oyun kurucusu. Milli maçta şener ve h.a.k ın nasıl takımın içine ettiğinizi görmüşsünüzdür. O yüzden beke kesinlikle A sınıfı topçular alınmalı.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bek konusunda yanılıyorsunuz. Bir takımın en önemli mevkiler bekleridir. Hem atakta hem defansta aşırı şekilde etkiliyor takımı, düşünün kadroyu süper kurdunuz İbanez ve Zekiyi beklere yerleştirdiniz. O takım hiçbirşey yapamaz. Bir takımın en önemli yeri bekleri. Joe şuanda takımımızın oyun kurucusu. Milli maçta şener ve h.a.k ın nasıl takımın içine ettiğinizi görmüşsünüzdür. O yüzden beke kesinlikle A sınıfı topçular alınmalı.

Yerli oyuncu kuralı damdan düşer gibi gelirse şayet böyle yapılanılabilir. Bek için ortalama oyuncular yeterli basit hata yapmasın temel gerekleri yerine getirsin. İbanez ve Zeki temel hiçbir özelliği olmayan fiziksel özellikleri de kalitesiz oyuncular.

Bizdeki Cale, Beşiktaş’ta Beck, Fener’de Şener, Galatasaray’da Linnes yerli oyuncu kalitesi bu seviyelerde tutulabilir. Tercih edilebilir özellikleri olması kâfi verdiğiniz örnekler çok vasıfsız oyuncular, youn içinde de direkt zayıf halka seçilebilecek isimler. Ben boş bırakalım demedim feragat edilebilecek oyun bütünlüğü anlamında eksikliği kotarılabilecek olan manasında bahsettim.

Milli takımda da problem bekler değil orta sahadan yaratıcılıktan uzak oyunu, kanat oyuncularının da verimsizliğiydi. Şener ve HAK’a gelene kadar Okay-Topal-Yusuf-Hakan sorgulanmalı.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burak 2-3 aralıgında hemen postalanmalı.Bonservisi elinde karim ANSARİFARD cok mantıklı bir hamle olur.Elimizde zaten roda ve ekuban var.
    Buraktan gelen bonservis ile bir stoper ve bir on libero alabilirsek bu sene bu takım zirveyi sonuna kadar zorlar.
    İngiltere'nin alt ligine gitti abi galiba Ansarifard.

Edit:
    Haberler geçiyordu ama anlaşamamış. Bir sezonda 18 gol atan adam boşta vay anasını.

Alireza Beiranvand'ın bonservisi 1 milyon euro bu arada. Menajeri ile görüştüm. Kendisi kendi insiyatifi ile kalmış takımda. Real Madrid bile gelse takımımı bırakmak istemiyorum Dünya Kupası'ndan sonra demiş. Şubat ayından sonra transfere sıcak bakıyor.

Hossein Hosseini de Esteban yerine iş görebilecek bir kaleci.
    Konu Burak tarafından (09.09.2018 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen sene sosa kadroya tam oturmamişti Burak ve Kucka oynuyordu, şimdi tam tersi oldu. Düzenli oynayip iş yapanin parası pek konuşulmuyor. Bu paralar verilebilir, verilmez onu bilmem, neticede gelirler artıyor, bir sosa doğru kullanildiğinda oyun değişiyor ama gelir gider dengesi olmak zorunda. Oyuncu maaşlari arasında aşırı dengesizlik çok büyük sorun. Fazla para alan oyuncu herhangi bir nedenle oynamadiğinda yüksek ücreti batiyorsa o sözleşmeler olmaz. Bir yandan da kalite düşmeyecek. Transfer konusunda daha iyi organize olmak gerekiyor sonuç olarak.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    borcun nerde oldugu belli degil oyuncu filan alamayız.
    Eksik bölgelerin takviyesine yapılacak yatırım : Türkiye Kupası , Avrupa kupalarına katılma hakkı ... getirecekse neden transfer yapılmasın ? Borç döndürülebilir seviyeye getirilirse bir sorun olmaktan çıkar zaten sıfırlamak yada alacak kaleminden daha aşağıya çekmek hayalcilik.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli ara maç yok sıkıcı bir Pazar derken Palmeiras Corintians maçına denk geldim.
    Palmeirasta baya iyi topçular var. Luan Busquetsin stoper versiyonu. Iki Lima.. Özellikle Dudu ve asi çocuk Deyverson. Duduya en son üç kişi tekme tokat saldırırken no look pas atmaya çalışıyordu garip topçu 1,50 boyu var türlü türlü huyu var.

Corinthians kalecisi Cassio'da maşallah güdümlü füze gibi rakip ceza sahasındaki adamın tam ayağına atıyor degajlari.

Ve Melo. Yaş 70 iş bitmemiş. Hâlâ aynı hırsla oynuyor adam helal olsun. Bizim orta sahaya hırsından yerinde duramayan, ucan sineğe bile musallat olacak bir Brezilyalı bulmamız lazım. Onazi bile dinamizmini sergileyince son 3 hafta nasıl fark yarattı.
    ( ゚д゚)

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burakin kafasi karisik. Bu cok belli.

Rodaya ergen tripleri yapiyor diyorduk Burak ondan daha ergence isler yapiyor.

Formayi opuyor
    Twitter ve Instagramda birseyler yapiyor hacker yapti diyor.
    Sivas macinda oynamak istiyorum diyor ardina antremanlarda bile goremiyoruz.
    Kafasi karisik demistim.

Simdide bir video atmis, sevmistin deme bari sarkisi var.

Cocuklarini haftada 1 goruyor.
    Eski esinide unutamiyor diye dusunuyorum.

Ne yapmak istedigini kendiside bilmiyor
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yabancı sınırlaması konusunda bence bizim bu kadar dert etmememiz gerekiyor. Hem gayet iyi yerli oyuncular çıkarabiliyoruz hem de bu sene özelinde konuşmak gerekirse kaliteli(nispeten) ve ucuz oyuncular bulabiliyoruz. Sosa yı saymazsak maliyetinden dolayı, toure hosseini amiri Anthony Hugo ekuban Joao novak iyi yabancılarımız. İbanez esteban sayılmaz zaten. Kucka inşallah satılabilir. Onazi nin bu sene performans gösterebilme durumuna göre satış ihtimali mevcut. Yusuf abdül Olcay kamil arda gibi iyi yerlilerimiz de var. Bence bu konuda bizi zorlayacak tek şey yerli işi geliyor diye alt yapıdan ne kadar boş adam varsa toplanması olur. İnşallah böyle bir hata yapılmaz kaliteye önem verilir de bu işten karlı çıkan biz oluruz

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

AHMET AĞAOĞLU NE DEMİŞTİ? “Beni çok üzdü. Biz geldiğimiz zaman 4-6 ay para ödenmemişti. Herkes bütün hıncını bizden mi çıkartıyor. Ben bunu anlayamıyorum. Burada sürekli altını çizerek söylediğim bir şey var. Bu sürecin içinden çıkacaksak hep beraber çıkacağız. Ancak tüm olarak buradan çıkabiliriz. Herkes kendi tarafından bakarsa olay takım olmaktan çıkıyor. Trabzonspor olarak baktığımız zaman bunlar aşamayacağımız olaylar değil. Geçen sene 4 milyon 100 bin Euro civarından bir para ödendi. Onu ödeyen kulüp 800 bin Euro'ya da öder. Farklı şeyler düşünmek istemiyorum. Ama transfer sezonunda Burak'ın Trabzonspor'a maliyeti bu konu çok işlendi. Ben orada şunu söyledim bu maliyet benim problemim kimseyi ilgilendirmez. Kendi açısından bakıldığı zaman çok haklı nedenleri de olabilir. Fakat netice itibariyle kulübümüzün kaptanı 800 bin Euro ve aldığımız 7 puandan 870 bin Euro civarındaki paranın bir ay içerisinde ödenmesi için ihtarname gönderdi. Hiçbir Allah'ın kulu Trabzonspor'un ne yönetimine ne o kulübe ne de bu camiaya mesaj veremez. Trabzonspor Kulübü'ne mesaj vermek hiç kimsenin haddi değil.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/burak-...u-h575568.html

61SAAT.COM
    Son bölümde aldıgımız 7 puandan dolayı 870 bin euro diyo şimdi benmi anlamadım bu burak oynamadan takımın kazandıgı puanlardan dolayı bu kadar paramı kazanmış oldu. puan başı puan başı 900 bin tl yapıyoki 3 puana aldıgımız para buraga yetmiyo. bu şekilde ise neden göndermedilerki. bedavaya göndersek daha karlı degilmiydik. inşallah ben yanlış algılamışımdır.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@amasya0561 Aylık (Ya da taksit) 400 bin €, 2 taksit ödenmemiş, puan paşına da 10 bin € oynasa da oynamasa da, ve hesapta hakkı
    Konu Travelair tarafından (10.09.2018 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @amasya0561 Aylık (Ya da taksit) 400 bin €, 2 taksit ödenmemiş, puan paşına da 10 bin € oynasa da oynamasa da, ve hesapta hakkı
    Aldıgımız 7 puandan 870 bin euro yazınca yanlış anlaşılıyo. 10 binse makul.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı amasya0561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldıgımız 7 puandan 870 bin euro yazınca yanlış anlaşılıyo. 10 binse makul.
    Haklısınız, ya toplam dememiş arada ya da yazıya eksik geçirilmiş

Oynasa da oynamasa da puan başına 10 bin € demek, Muharrem Usta'nın performansa göre fiyat söyleminin tam tersi bir eylem. 3.5 milyon ücret + bu + başka şeyler... Şaşırdık mı?

https://www.haberturk.com/burak-in-s...i-1987636-spor
    Konu Travelair tarafından (10.09.2018 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksik bölgelerin takviyesine yapılacak yatırım : Türkiye Kupası , Avrupa kupalarına katılma hakkı ... getirecekse neden transfer yapılmasın ? Borç döndürülebilir seviyeye getirilirse bir sorun olmaktan çıkar zaten sıfırlamak yada alacak kaleminden daha aşağıya çekmek hayalcilik.
    borcun dönme imkanı yok gelirin büyük cogunlugu faize gidiyor gerisini zaten konusmaya gerek yok aykuta para öde yanala öde sefa ya öde öde babam öde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)