Sayfa 3859 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2859 3359 3759 3809 3849 3857 3858 3859 3860 3861 3869 3909 3959 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,451 ile 96,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye alt yapıdan epey isim ust tarafa cıkar veya cıkmalı

sag bek - taha cevahiroglu
    sol bek - faruk can genc
    merkez - taha tunc,hakan yeşil
    kanat - safa kınalı
    hücum - salih kavrazlı

bu adamlar takım havuzunda yer almalı. Cogu ciddi alternatif olabilecek isimler

arda,atakan,serkan,abdürrahim,kerem zaten artık A takım oyuncusu oldular.
    Taha Cevahiroğlu Avrupa’ya transfer olabilir çok dengeli bir oyuncu fiziksel olarak da iyi biraz tekniğini geliştirse rekor transfer yapabilir ilerde

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Linc yeme ihtimalimi göze aldim

Sosa nin yerine (yanina) Arda Turan nasil olur?
    Hazirlik dönemi yasayacak, Trabzonda Istanbulda sürdügü sacma hayatida yasayamaz
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hazirlik dönemi yasayacak, Trabzonda Istanbulda sürdügü sacma hayatida yasayamaz
    Galatasarayın bile yüzüne bakmadığı ben galatasarayın çocuğuyum diyen adamı bize öneriyorsun ve lince hazırım diyorsun Mustafa Yumlu bile ondan daha yararlı olur bize
    @ okşoholu

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Sen böyle bir şey yazmadın, biz de okumadık. Sıkıntı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Abi o adam seneye futbolu bırakacak, Barca ile kontratının bitmesini bekliyor.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi o adam seneye futbolu bırakacak, Barca ile kontratının bitmesini bekliyor.
    Bir sonraki durak ya Karagümrük ya da Survivor adası

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Arda Turan mı bizim takımın halı saha takımı için vazgeçilmez isim mutlaka alınmalı

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazı isimler ya gıcıklık için ya da etkileşim uğruna yazılıyor herhalde aksini düşünmek istemiyorum, ne Arda'sı ya yetiştiği kulüp bile sahip çıkmadı fitne fesat bulaştırmasın diye, bırakın gitsin Survivor yarışmacısı olsun bu saatten sonra. B.sehir gibi sorunsuz takıma bile katkı verememiş ismi telaffuz etmek aşırı saçma
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hadi herşeyi geçtim Sosa'nin mevkisinde ne işi var Ardanin

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şu ponck'a başakşehir ne kadar bonservis verdi acaba hiç bir yerde yazmıyor ne maaşı ne bonservisi. bu kadar gizli kapaklı kulüp olur mu yahu... şu işe bir mecburiyet getirsinler artık.

çok fena oyuncu yaşıda çok uygun öyle bir adam alabilsek savunmaya keşke. da costa,campi,hosseini gönder hepsini al öyle birini.

portekiz pazarına iyi bakmak lazım orta sıra takımlarında bile çok kaliteli oyuncular çıkabiliyor. porto v.s bize bırakmaz demeyin gidip wonderkid bakalım demiyoruz zaten.
    sadece aşk bizimkisi

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu lig bitti arkadaşlar
    Hala ligin devam edeceğine inanan var mı farkında mıyız bilmiyorum ama olağanüstü bir döneme giriyoruz her tarafta felaket senaryoları konuşuluyor umarım her şey insanlık için hayırlı olur
    @ okşoholu

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ponck'a başakşehir ne kadar bonservis verdi acaba hiç bir yerde yazmıyor ne maaşı ne bonservisi. bu kadar gizli kapaklı kulüp olur mu yahu... şu işe bir mecburiyet getirsinler artık.

çok fena oyuncu yaşıda çok uygun öyle bir adam alabilsek savunmaya keşke. da costa,campi,hosseini gönder hepsini al öyle birini.

portekiz pazarına iyi bakmak lazım orta sıra takımlarında bile çok kaliteli oyuncular çıkabiliyor. porto v.s bize bırakmaz demeyin gidip wonderkid bakalım demiyoruz zaten.

kardasim, Basaksehir'in oynadigi ile Sporting macini izle. Bu adamin vasat biri oldugunu göreceksin.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu lig bitti arkadaşlar
    Hala ligin devam edeceğine inanan var mı farkında mıyız bilmiyorum ama olağanüstü bir döneme giriyoruz her tarafta felaket senaryoları konuşuluyor umarım her şey insanlık için hayırlı olur
    Ligler ertelenir gibi duruyor.Virüs mutasyon geçirirse ancak etkisini kaybedebilir bunun da ne zaman olacağını bilemeyiz.Son durumda yayılmaya devam edebilen ve hızlı yayılabilen bir virüs var.Hazirana kadar bile devam edebilir bu durum.

Ligler ya şampiyonsuz tescil edilir ki bu mantıklı olmaz bence.Ligde 26 hafta oynanmış az buz değil.Ligi birinci sırada olan takımın şampiyonluğu tescil edilerek komple bitirmeleri mantıklı olur.Nisan sonuna kadar herşey düzelirse Mayıs,Haziran arasında ligin geri kalanını da oynatma ihtimalleri olabilir.Hiçbir şey belli değil.Virüsün nasıl bir dönüşüm yaşayacağı konusunda hiç kimse birşey diyemez malaasef.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

5c924d6ac03c0e3a20dd1d76.jpg

keşke 2 yaş daha genç olsaydı

Nereden
    Trabzon

Sezon sonu Elnenyi transfer edebiliriz.Sözleşmesi 2022 de bitiyor yani bu sezon sonuna geldiğimizde bir yıllık sözleşmesi kalacak.

Elneny 27 yaşında.Sezonun ikinci yarısından beri çok formda.Tam bir 8 numara.Kondüsyonu falan da iyi.Sosa da çok iyi ama yerini doldurabilecek hamlelere başlamak lazım adam çok yaşlandı.

Elnenyi 12.5 milyona aldı Arsenal.Sezon sonu bir yıllık sözleşmesi kalacağı için 5 milyona falan bırakabilir.Orada oynama şansı da yok.Şampiyon olursak eğer mutlaka bu transfer düşünülmeli.Gelecek sezonu Sosa ile geçirmek çok zor,adam artık zorlanıyor.Sosa rotasyona girsin dicem ama alacağı maaş da baya yüksek.Şuan için baya efor sarfediyor hatta şampiyonluk yolunda bizim için çok önemli ama dediğim gibi gelecek sezon fiziksel olarak kaldırma şansı hiç yok.Orta alanda değişiklik yapma zamanı geldi.

Elneny teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu.Pas kalitesi iyi.Oyun zekası fena değil.Mücadele yönünün de iyi olduğunu gördük.Tam bir 8 numara.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon sonu Elnenyi transfer edebiliriz.Sözleşmesi 2022 de bitiyor yani bu sezon sonuna geldiğimizde bir yıllık sözleşmesi kalacak.

Elneny 27 yaşında.Sezonun ikinci yarısından beri çok formda.Tam bir 8 numara.Kondüsyonu falan da iyi.Sosa da çok iyi ama yerini doldurabilecek hamlelere başlamak lazım adam çok yaşlandı.

Elnenyi 12.5 milyona aldı Arsenal.Sezon sonu bir yıllık sözleşmesi kalacağı için 5 milyona falan bırakabilir.Orada oynama şansı da yok.Şampiyon olursak eğer mutlaka bu transfer düşünülmeli.Gelecek sezonu Sosa ile geçirmek çok zor,adam artık zorlanıyor.Sosa rotasyona girsin dicem ama alacağı maaş da baya yüksek.Şuan için baya efor sarfediyor hatta şampiyonluk yolunda bizim için çok önemli ama dediğim gibi gelecek sezon fiziksel olarak kaldırma şansı hiç yok.Orta alanda değişiklik yapma zamanı geldi.

Elneny teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu.Pas kalitesi iyi.Oyun zekası fena değil.Mücadele yönünün de iyi olduğunu gördük.Tam bir 8 numara.
    Elneny ancak sosa'nin arkasını toplar. Sosa'nin muadili için daha yüksek bir profil lazım, 10 numaradan dönme gerçek bir oyun kurucu gerekiyor.

Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elneny ancak sosa'nin arkasını toplar. Sosa'nin muadili için daha yüksek bir profil lazım, 10 numaradan dönme gerçek bir oyun kurucu gerekiyor.
    Aslında haksız değilsin ama o tarz çift yönlü uygun maliyetli bir oyuncu bulabilir miyiz bilmiyorum.Elneny aslına bakarsan önlibero ama hücuma katkı sağlayabilecek özellikleri de var.Sosa daha hücumcu bir ortasaha tabiki onun gibi olamaz.Yaşlı oyuncuların ortasahada olmasını istemiyorum artık.Merkezi iyi kapatan,koşan,basan bir takım istiyorum.Wakanın bile gelecek sezon rotasyon oyuncusu olması gerektiğini düşünüyorum.Tempolu,her bölgede koşan ve basan,hareketli kanat oyuncularına sahip bir takım görmek istiyorum.Mikelin devri çoktan bitti o gidecek zaten.Sosanın da artık gitme vakti geldi,harika işler yaptığı anlar oluyor ama artık 35 yaşında ve bazı şeyleri kaldıramıyor.Bizi şampiyon yaptıktan sonra yollar ayrılmalı.

Kalite anlamında Atletico gibi olamayız ancak enerji ve mücadele anlamında alanı iyi parselleyen bir takım görmek istiyorum.Şampiyon olursak çok iyi hamleler yapabileceğimize inanıyorum.Uğurcan gibi harika bir kalecimiz var,ben sezon sonu çok ciddi rakamlara gideceğini düşünüyorum.Erce ve Arda Uğurcanla kıyaslanabilecek isimler değiller ama en azından Uğurcandan gelecek paranın bir kısmıyla orta alanı değiştiririz.Uzun vadeli bir kadro oluşturmak lazım,30 yaş üstü futbolcuları takıma doldurup bir yıl sonra gönderen bir takım görmek istemiyorum.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında haksız değilsin ama o tarz çift yönlü uygun maliyetli bir oyuncu bulabilir miyiz bilmiyorum.Elneny aslına bakarsan önlibero ama hücuma katkı sağlayabilecek özellikleri de var.Sosa daha hücumcu bir ortasaha tabiki onun gibi olamaz.Yaşlı oyuncuların ortasahada olmasını istemiyorum artık.Merkezi iyi kapatan,koşan,basan bir takım istiyorum.Wakanın bile gelecek sezon rotasyon oyuncusu olması gerektiğini düşünüyorum.Tempolu,her bölgede koşan ve basan,hareketli kanat oyuncularına sahip bir takım görmek istiyorum.Mikelin devri çoktan bitti o gidecek zaten.Sosanın da artık gitme vakti geldi,harika işler yaptığı anlar oluyor ama artık 35 yaşında ve bazı şeyleri kaldıramıyor.Bizi şampiyon yaptıktan sonra yollar ayrılmalı.

Kalite anlamında Atletico gibi olamayız ancak enerji ve mücadele anlamında alanı iyi parselleyen bir takım görmek istiyorum.Şampiyon olursak çok iyi hamleler yapabileceğimize inanıyorum.Uğurcan gibi harika bir kalecimiz var,ben sezon sonu çok ciddi rakamlara gideceğini düşünüyorum.Erce ve Arda Uğurcanla kıyaslanabilecek isimler değiller ama en azından Uğurcandan gelecek paranın bir kısmıyla orta alanı değiştiririz.Uzun vadeli bir kadro oluşturmak lazım,30 yaş üstü futbolcuları takıma doldurup bir yıl sonra gönderen bir takım görmek istemiyorum.
    Koşan basan oyuncu konusunda hem fikiriz zaten hep bunun üzerine yazıyorum ben de. Bütün tartışmaları da bunu üzerine yapıyoruz genel de. Oyuncu koşacak hareket edecek. Ama bunun üzerine oyun kurucunun önemi büyük.

Keşke takım olarak belli bir planı kesintisiz ve yüksek tempoda uygulayabilsek ama bu akışkanlığı sağlayacak kalitede orta saha oyuncularını toparlamak, uygun yaşta bulmak uzun süreler birlikte oynatmak ciddi mesai isteyen bir iş. Biraz iyi oynayanın transfer haberi çıkıyor.

Yusuf'u takıma soktuk, sonra abdülkadir takıma girdi, sosa yerini buldu, onazi tamamladı derken 5 maç birlikte oynatabildik sonra dağıldı gitti.

Bu dağilmaya önlem olarak sahada her zaman oyuna yön veren kaptan özellikli bir oyuncuyla oynamak lazım. Bu sene hiç ideal bir kadroya ulaşamadık ama hep oyuna skora tutunduk, bir şekilde yarışta kaldık, ikinci yarı hamle yaparak güçlü aday olduk. Bu formülü genlerimize kazimamiz lazım.

Nereden
    Almanya

Göteborg'ta oynayan Alhassan Yusuf ciddi bir hamle olabilir. 4-5 milyon gibi bir paraya kıyılıp alınabilir. Savunmanın önü onunla çok kuvvetlenecektir.
    Romanyalı Sol bek Nicusor Bancu, Novak'ın gitmesi halinde düşünülebilecek ve sezon sonu bonservisi elinde olacak. geçmiş yıılarda yaşadığı darbee bağlı sakatlık yükselişini engellese de şimdi iyi durumda.
    Polonyalı Michal Karbownik de önemli bir potansiyel. Birden fazla mevkide oynayabiliyor.
    Guelor Kanga da büyük ihtimal gelecek gibi duruyor.
    Awer Mabil de alınabilecek bir kanat oyuncusu.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göteborg'ta oynayan Alhassan Yusuf ciddi bir hamle olabilir. 4-5 milyon gibi bir paraya kıyılıp alınabilir. Savunmanın önü onunla çok kuvvetlenecektir.
    Romanyalı Sol bek Nicusor Bancu, Novak'ın gitmesi halinde düşünülebilecek ve sezon sonu bonservisi elinde olacak. geçmiş yıılarda yaşadığı darbee bağlı sakatlık yükselişini engellese de şimdi iyi durumda.
    Polonyalı Michal Karbownik de önemli bir potansiyel. Birden fazla mevkide oynayabiliyor.
    Guelor Kanga da büyük ihtimal gelecek gibi duruyor.
    Awer Mabil de alınabilecek bir kanat oyuncusu.
    1.75 nijerya hemen gelsin hemen.

Nereden
    Trabzon

Şampiyon olursak ortasaha komple değişmeli.Temposu düşük çok isim var,gelecek sezon bu isimlerle üç kulvarda gidebilme şansımız yok.Genç yetenekler için minumum 5 milyon euroyu gözden çıkaracaksın,üç kuruşa kaliteli adam alamazsın.Dinamik,koşan,basan,iç sahada rakibe nefes aldırmayan,deplasmanda alanı iyi savunup hızlı atağa çıkan bir takım görmek istiyorum.

Uğurcandan 40 milyon euro gelir bekliyorum.Bu rakamın tamamı yenilenmiş bir kadro için kullanılmalı.Alacağımız oyuncular parlatılıp çok daha yüksek rakamlara satılabilecek isimler olmalı.Benfica gibi olmak istiyorsak bunu yapmalıyız.Temposu aşırı derecede düşmüş ortasaha oyuncularıyla ligde ilerlemek çok zor oluyor,kalite olsa bile.Dediğim gibi Uğurcandan gelecek tüm para transfer için kullanılmalı.

Bu noktada bir kısıtlama olacağını sanmıyorum.Şampiyon olursak gelir-gider farkını da alarak net 500 milyon tl kar edeceğimizi düşünüyorum.Bu paranın tamamını borca yatırırız olur biter.Bir sonra ki sezon sakatlanmazlarsa eğer Ekuban ve Ömür patlama yapar zaten onları da iyi rakamlara gönderebiliriz.Ekubanın 10 milyon euroya gitme potansiyeli var,Ömür ise form durumunu yükseltirse 30 milyon euroya gidebilir.

Sorlothla ilgili durum nedir tam olarak bilmiyorum ama kendisinden satın alma opsiyonunu da dahil ederek 15 milyon euro gibi kar elde edebilirsek bizim için olağanüstü olur.15 milyon euro demek 107 milyon tl demek.

Planlama çok önemli abi.Her maç ölüp diriliyoruz.Mikel gelecek sezon kesinlikle olmayacak.Pereiranın enerjisi halen iyi,bir yılı daha çıkarabilir arkasında Serkan da var.Sosa 90 dk yı çıkarmakta zorlanıyor,çok yaşlandı,ilk 11 oyuncusu olarak devam etmesi hem kendisi için hem de takım için sıkıntı yaratabilir.Sosa kalacaksa 1.5 milyon euro maaşla alternatif olarak kalabilir.Ortasaha merkezin değişmesi lazım.

Üst seviye bir stoper alamadık malaasef.Campi,Da Costa bunlar geniş alan stoperleri değiller.İki stoperden birisinin mutlaka Merih vb. profilde olması lazım.Nasıl bulacağız gerçekten bilmiyorum ama bir tane pozisyon bilgisi iyi olan,hava toplarında etkili olan ve boyuna göre çabuk olan stoper şart.Savunmayı öne çıkaramıyoruz fazla,bunda stoperlerin çok etkisi var.Hosseini ağır,Da Costa ağır,Campi ağır,Hüseyin hızlı ama genel anlamda çok yetersiz,Messiasın ne olduğu belli değil.Elimizde dört stoper var ama hiçbiri genel kalite anlamında savunmayı önde kurma noktasında bize güven verebilecek stoperler değiller.Stoper bir takım için çok önemlidir,kritik anlarda hep devreye girer.

Önlibero Kante,Gueye vari olacak.Merkez oyuncusu da Jorginho vari birisi olacak.Kalite anlamında böyle bir ikili tabiki imkansız.Genel olarak alabileceğimiz en iyi ikiliyi bulup almamız lazım.Ortasahamız çağ atlar.

Ömürü 10 numaraya çekip sağ kanada daha skorer,daha iş bitirici bir isim alınabilir.Sol kanatta da Onyekuru vari bir isim almamız lazım.Süper ligde tempolu oynuyorsan ve rakip kaleye hızlı gidebiliyorsan ciddi avantaj yakalıyorsun.

Pereira,Novak,Ömür ve Sorloth gelecek sezon banko ilk 11 olurlar.Etrafların dinamik,kaliteli,çift yönlü,tempolu isimler almamız gerekiyor.

Bir stoper,önlibero,8 numara,sağ kanat,sol kanat.Beş oyuncuya ihtiyacımız var.Uğurcandan gelecek parayla bu işi halledebiliriz.Opsiyonlu kiralama vb. tüm yöntemleri deneriz.

Yedek olarak kullanılabilecek isimleri de söylemek lazım.Ndiaye büyük ihtimalle gider.Alternatif olarak Parmak ve Kanga iyi olur.Kanat alternatifleri Wakayeme ve Yusuf olur.İleri uçta iyi bir Ekuban da alternatif olabilir,orada tam randıman vermese bile fiziksel olarak iyi olduğunda etkili işler yapabiliyor.

Nereden
    Trabzon

Obi Mikel ve Sturridge... İki hazır olmayan adam... iki karaktersiz, yetersiz ve hazır olmayan adam... Sezon başı yoklukta 5 milyon euro'ya mal olan iki dıngof... Emeği geçenlere selam olsun.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

mechatron61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir tek ben mi Mikelden kurtulduğumuza seviniyorum.
    Çimşir bir kere Allah rızası için şu 6 numaraya Ndiayeyi koysa herkes gittiğine sevinecek emin olun.
    Kalıp ta oynsaydı yine top hakimiyetinin rakipte olduğu, sosanın iş yükünün artıp hata yaptığı bir duruma sürüklenecektik.
    Stabil, geri pas yana pas bir önliberodan kurtulduk boş verin. Haa kadro daraldı mı daraldı yapacak birşey yok.
    Tek temennim önümüzdeki maçlarda
    6da Ndiaye
    8de Sosa
    10da Guilhermenin denenmesi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sezon başında "Yıldız" kontenjanı ile kadroya katılan Sturridge ve Mikel'den performans anlamında beklediğimizi alamadık. Bu transferler hem yönetime hem de taraftara ders oldu Yeşil sahada isimlerin değil, performansların önemli olduğu gerçeğini anlamak için hepimize güzel bir ders oldu.

Ununu elemiş, eleğini asmış futbolculardan Trabzonspor'a bir hayır gelmeyeceğini artık anlamak lazım. Bizim başarıya aç, genç ve yetenekli isimleri transfer etmemiz lazım. Alt yapıdan çıkarttığımız cevherlerimize forma şansı vermemiz lazım. Tüm bunları yaparken sorumluluk alma duygusu yüksek tecrübeli isimleri de kadroya dahil etmek lazım. Sosa ve Pereira gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

coronanın olacağını bilemezdi yönetim . performans haricinde mikelde işler yolunda gidiyordu aslında , belkide sezon sonu 3-5 bişeyde kazanabilirdik .
    zarar etmedik en azından önceki transferler gibi .
    maaşını zarardan saymak mantıklı değil . adam sende forma giydi iyi kötü 27 maç . faydalı olduğu maçlarda oldu . bu açıdan bakmak lazım .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)