Sayfa 384 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 284 334 374 382 383 384 385 386 394 434 484 884 1384 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 9,576 ile 9,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 milyon.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok büyük girmiş resmen fazia
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Onyekuru hırslı castillo gibiydi.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

siyahi kaliteli topçular her zaman iş yapıyor bizde Harlem power yo!
    "Annuit cœptis"

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hucum hattı çok mu iyi oldu ne �� devre arası nokta bir defans için şimdiden çalışılmalı alternatif adına bir tanede ortasaha olabilir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

https://www.transfermarkt.com.tr/ata...spieler/327542

Takip edilmeli.Bayer den niye gitti bilmiyorum almanya 2.ligte oynyabilirdi.

Bu da ismi gecti bizde.Bu sene takip edilip alina bilinir.

https://www.transfermarkt.de/orkun-k...spieler/454567

iis de fena baslamadi ama hollanda ligi istatistik kasmak kolay orda.starda olabilir cöp de dikkat edilmeli
    Konu Ertan1982 tarafından (02.09.2018 Saat 08:55 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

edit
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (02.09.2018 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Boşta oyuncu alma şansımız devam ediyor gibi şeyler okuyorum. Net bir kaynağı var mı acaba? Eğer doğru ise borç harç Serdar'ı getirin. İstanbul takımları ile aramızda pek fark yok üstüne hepsi büyük ihtimal mart'a kadar Avrupa'da yıpranacak. Hücum hattımız gol olup yağacağım diyorken defansa bir lider getirip ipi göğüslemek lazım kolay kolay bu tip sezon yakalayamayız.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Serdar nerdesin ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak konusunda başkan yine net konuştu. Özellikle de başkana sallamanin bir anlamı yok artık. Bjk nin yaptığı komik teklifi darphaneler basmadi sözüyle de güzel yeriyor bence başkan.bu da bir msj buragi isteyenlere.

Burak Yılmaz sorusuna ise Ağaoğlu, "Ben daha önce söylemiştim. Burak Yılmaz'ı alacak parayı daha darphaneler basmadı. Kolay değildi. Çok farklı yollar denediler ama hiç bir tanesi olmadı. Baraj güzel kurulmuştu. Başkana kadar ulaşan teklif olmadı. Önemli olanda bu. Bana hiç bir resmi teklif gelmedi. Alt taraftan bir şeyler yapıldı. Onlarda bana gelmeden barajın engellediği teklifler oldu. Öyle teklif de olmaz zaten. Her şeyin bir şekli ve şemalı, yordamı vardır" ifadelerini kullandı.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak konusunda başkan yine net konuştu. Özellikle de başkana sallamanin bir anlamı yok artık. Bjk nin yaptığı komik teklifi darphaneler basmadi sözüyle de güzel yeriyor bence başkan.bu da bir msj buragi isteyenlere.

Burak Yılmaz sorusuna ise Ağaoğlu, "Ben daha önce söylemiştim. Burak Yılmaz'ı alacak parayı daha darphaneler basmadı. Kolay değildi. Çok farklı yollar denediler ama hiç bir tanesi olmadı. Baraj güzel kurulmuştu. Başkana kadar ulaşan teklif olmadı. Önemli olanda bu. Bana hiç bir resmi teklif gelmedi. Alt taraftan bir şeyler yapıldı. Onlarda bana gelmeden barajın engellediği teklifler oldu. Öyle teklif de olmaz zaten. Her şeyin bir şekli ve şemalı, yordamı vardır" ifadelerini kullandı.
    Nuri Abi, başkana/kulübe teklif yoksa Bjk Burak'la nasıl görüştü? O zaman burada bir usulsüzlük var. Bjk'yi şikayet etsin Sayın Ağaoğlu.

O transferi burada açıkladım. Teklif düzeyini Bjk tarafından öğrendiğim şekliyle sundum. Negredo veya Love gitseydi, bugün başka şeyler konuşuyorduk abi.

Neyse, olan oldu. Defter şimdilik kapandı.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Milyonluk yedeklerimiz var.Kucka yedek, Burak ? Gitse güzel olurdu aslında nasıl olacak şimdi bakalım Ünal hoca bu sınavı nasıl atlatacak, formda Rodallega ile devam mı yoksa Burak varsa Burak oynar düşüncesi mı etkili olacak göreceğiz.

Zira yeni transfer Ekuban bile fizik olarak Burak'tan daha iyi duruma gelecek daha kısa sürede.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Mevcut kadronun yıllık maaş listesini hazırlayan ya da bir yerde gören buraya atabilir mi?
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nuri Abi, başkana/kulübe teklif yoksa Bjk Burak'la nasıl görüştü? O zaman burada bir usulsüzlük var. Bjk'yi şikayet etsin Sayın Ağaoğlu.

O transferi burada açıkladım. Teklif düzeyini Bjk tarafından öğrendiğim şekliyle sundum. Negredo veya Love gitseydi, bugün başka şeyler konuşuyorduk abi.

Fiko kankasidir o kadarını yapamaz oğuz
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşta oyuncu alma şansımız devam ediyor gibi şeyler okuyorum. Net bir kaynağı var mı acaba? Eğer doğru ise borç harç Serdar'ı getirin. İstanbul takımları ile aramızda pek fark yok üstüne hepsi büyük ihtimal mart'a kadar Avrupa'da yıpranacak. Hücum hattımız gol olup yağacağım diyorken defansa bir lider getirip ipi göğüslemek lazım kolay kolay bu tip sezon yakalayamayız.
    Yok, transfer sezonu kapandı Türkiye'de.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hoca yıllık ücretlerden bağımsız kadroyu kurmaya devam etmeli. Bu şekilde oyuncuların güvenini de tam kazanmış olur. Ünal Hocamın adaletine güveniyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

levante de morales diye bir oyuncu var şimdiden yazıyorum bu adamı takibe alsın yönetim

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Reis bjk tekliflerinin komikliği-düşüklüğü kızdırmış olabilir mi başkanı?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Ankara

Özkan sümer’i geri kazanmalıyız. Kulübe gelip gitmesi yeter
    En büyük Trabzon

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin en iyi forvet hattına sahibiz.

Bunu daha önce de konuşmuştuk. Değil mi ...

Orta alandaki yapısal problemler biraz aşıldığında bu kalite kendisini daha belirgin gösteriyor.

Nereden
    Avrupa Diğer

Mensan’ı çok beğendim. Dikine oynuyor. Bizde iş yapmaz mı?

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bir çok kimse Burak kaldı diye seviniyor ama biz bu adamı bir şekilde gönderilmeliydik. Erdal Hoş'un konuşmasını dinledim geçen yılki performansla 15 milyon euro kazanıyoruz ve de bunun 4 buçuğunu Burak'a gidiyor bu sürdürülebilir değil diyor. Ayrıca Burak'ın saha içi durumu da tartışmalı. Hayırlısı diyelim.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mensan’ı çok beğendim. Dikine oynuyor. Bizde iş yapmaz mı?
    Mensah'ı ve şu Alanya'dan Metz'e giden Fofana'yı biri opsiyonlu kiralık diğer bonservisiyle çok çok düşük meblağlara takıma kazandırabilirdik.

Mensah bizim orta alandaki yap-bozun eksik parçası gibi futbolcu.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz uzun yazacağım.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dunku macin ilk yarim saati uzerinden maci degerlendirmek lazim. Gerisi antrenman macina dondu.
    Onazi su pas isini biraz gelistirse cok basit pas hatalari yapmasa super olacak.
    Yusufun mac icerisinde bazi tavirlari yasina kendisine yakismiyor. Daha onunde cok yol var biraz simarma egiliminde. Pirlanta gibi usak. Herkesin sahip cikip abilik yapmasi dogru yonlendirmesi lazim.mevkisinde oynadiginda katkisi beklentileri karsilayacak cinsten.
    Olcay iyi niyetli cok mucadele ediyor. Pererianin ileri cikislarinin yolunu aciyor. Lakin skora hucuma katki konusunda bir tik geride. Abdulkadirle maca baslayip 60 dan sonra olcayla degistirilebilir.
    Sosa boyle giderse gol atmaya da basladi mi tadindan yenmez.
    Roda-burak-ekuban isi can sikici. Burak yedek kalmayi sorun eder. Oynarsa rodadan daha fazla gol atacagi malum. Lakin pas oyunu kalitesini dusuruyor takimin. Suan ki goruntuye gore rodayla maca baslayip 60 dan sonra oyuna girmesi mantikli duruyor.
    Defans hatti suan icin ortlama performans veriyor. Orta saha boyle oynamaya devam ederse devre arasina kadar cok buyuk sikinti cikmayabilir.
    Amiri ikinci yarilarda yorulan antony ya da onazi yerine dusunulecek artik.
    Kucka, ibanez ilk gitmesi gerekenler gibi duruyor.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocadan başlamak istiyorum. Kendisini epeyi sert bir şekilde eleştirdim. Başakşehir maçında takımın hiçbir şey oynamaması çok canımı yaktı. Fakat dün Trabzonspor'un topu oyalamadan hızlı bir şekilde doğru kullanması çok etkileyiciydi. Kendisini tebrik ediyorum. Şenol Güneş'ten mi kaptı bu özelliği, yada Şenol Güneş ile ortak bir oyun planlarımıydı bilinmez ama Trabzonspor Şenol'un Trabzonspor'u gibi oynadı. Umarım başarılı olursun Hocam. Kredini arttırdın kesinlikle bende.

Futbolculara parantez aça aça devam etmek istiyorum.

Onazi. Bitmek Tükenmek bilmeyen enerjisi ile Sosa'nın sakin oyununa müsaade ediyor. 85 dakika harika oynuyor. Fakat geri kalan 5 dakikada öyle hatalar yapıyor ki akla ziyan. Maçı kaybettiğimizde Onazi'nin bu hataları gözümüze batıyor, yapmış olduğu 85 dakikalık güzel oyun silinip gidiyor. Mesela dün yine uzun pas denedi. Çok gereksiz şekilde kontraya sebep olacak direk rakibin kucağına atılan top bunlar. Bu özelliğini düzeltirse Sosa ile harika bir ikili oluyorlar. Kesinlikle bu anlık dikkat kaybı, saçma sapan denemelerden uzak durması gerekiyor.

Novak. Benzer bir parantezi kendisine açmak lazım. Belki benim gibi düşünmüyor kimse ama, Benim Trabzonspor'da izlediğim en aktif sol bek. Daha iyisini görmedim. Belki biraz Cech vardı. Canını dişine takarak oynuyor. Top orta sahadayken bir anda atak verimli olsun, olmasın bindirmeleri harika. Hiçbir şekilde geri durmuyor. Toptan kaçmıyor, amacı orayı otoban yapmak. Problemli yani, savunma noktasında dönüşlerde akla zarar hatalar yapması. Dün bir pozisyonda tekmeye kafa uzatıp ne pahasına olursa olsun topu taca bıraktı. Severek oynuyor. Problem şu ki Önünde Nwe ile inanılmaz ofansif bir kanat oluyor. Bizi savunma anlamında eksik bırakabilir.

Pereira'ya bir şey söylemeye gerek yok bence. Dün Rodallega'ya açtığı orta harika idi. Etkili orta açmayı öğrendi. Bindirmeleri inanılmaz. Takımı ileri taşıyor. Koşuyor çabalıyor, uğraşıyor, ve komik bir adam. Maç içindeki ciddiyeti beni güldürüyor. Kendisini Burhan Altıntop'a benzetiyor.

Zargo'yu ben zaten beğenmiyorum. Hüseyni'yi de beğenmiyorum. Akbaş dün güzel oynasa da canımızı yakacak defans merkezi var.

Dün attığımız gollerin 4'ünde de öyle veya böyle Sosa ve Yusuf var. Abdülkadir'in formayı alması için, yeteneklerini devreye sokması gerekiyor şimdi. Ondaki potansiyeli ortaya çıkartabilir.

Tutmamız gereken maçlar olduğunda kenarda bir Kucka bizi rahatlatacaktır. Onazi şuan başka oynuyor. Ondan formayı almak kolay değil. Kucka'nın kendini sürekli hazır tutması gerekiyor.

Bizim defans oyuncusu noktası çok önemli. Kadroya genç oyuncular serpiştirmek gerekiyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)