Sayfa 3847 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2847 3347 3747 3797 3837 3845 3846 3847 3848 3849 3857 3897 3947 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 96,151 ile 96,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş, Kocaelispor'un 2001 doğumlu futbolcusu Gökdeniz Bayraktar ile anlaştı! Gökdeniz Bayraktar transferinin şartlarını ve süreci Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez Ajansspor'a açıkladı!

"Transfer akşam resmiyet kazanacak."

Devre arası tüm transferlerimiz iyiydi ama mesela Bilal Başaçıkoğlu'na gelecek sezon o maaşı vermek çok saçma olur, muhtemelen hiç forma giyemez sezon sonu gönderilir. Bilal gibi ilerde büyük paralara satamayacağımız, potansiyeli düşük ve yaşı geçmiş isimler yerine böyle wonderkidler kovalamak daha doğru olur.

Bjk ile anlaşmış. Çocuk 18 yaşında ama istatistikleri çok iyi ve sevdiğim tarzda ters ayaklı kanat oyuncusu. Üstelik Trabzonluymuş. Sanırım kaçan balık büyük oldu.

Bizimkiler nasıl kaçırdı bunu bilmiyorum ama çocuk sanırım TS taraftarı değil yoksa önce bizle temasa geçerlerdi. Salih Kavrazlı mesela TS taraftarı diye çocuk 1 sene top oynamamayı göze alıp bize geldi.
    Antalyaspora transfer oldu
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde Benfica, Porto falan hemen kapardı Leverkusen iyi almış

Yalnız şimdi 18e aldıysalar ocak ayında en azından 6-7 istemişlerdir. Bizim için gerçekçi hedef mi tartışılır.
    6 AydIr takip ediyorum 2m seviyelerindeydi..

Evet bizim limitlerimizi asıyor bu olay

Kendi açımdan bakarsam dÜnyadan 1 stoper söyleyip bu kadar isabet edeceğini düşünmemiştim
    Konu special one tarafından (08.02.2020 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 18564

Tarih 17 Aralık 2019

Yönetime sadece 1 tane stoper tarafımca önerilir gidin alın denilir

Guimaraes > Edmond Tapsoba değeri 2 M € dur.

31 Ocak 2020

Ara transfer dönemi stoper transfer rekoru ile

Tapsoba > 18 M€ ya leverkusen in yolunu tutar.

%100 isabet

Aylardır takip ediyorum en iyisini bulayım diye olaya bak
    Hedefi 12,5'tan vurmussun

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 18564

Tarih 17 Aralık 2019

Yönetime sadece 1 tane stoper tarafımca önerilir gidin alın denilir

Guimaraes > Edmond Tapsoba değeri 2 M € dur.

31 Ocak 2020

Ara transfer dönemi stoper transfer rekoru ile

Tapsoba > 18 M€ ya leverkusen in yolunu tutar.

%100 isabet

Aylardır takip ediyorum en iyisini bulayım diye olaya bak
    Reis bir buçuk ayda mı adamın değeri 18 oldu. Demek ki 18 idi. Potansiyelli idi. Biz çok daha önceden bulmamız gerekir bu isimleri. 18 yaşında mesela. Ancak o zaman bu seviyede bir oyuncumuz olur. Yoksa tarihlerde mi bir hata var.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hedefi 12,5'tan vurmussun
    Sorma valla

Diyecekler ki bizim bütçemiz yetmezdi. Nerden bileyim 350 bin € luk adamın bir anda 18 M € ya gideceğini

Sezon başından beri izliyorum adamı, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
    HAMİ AYAZ

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis bir buçuk ayda mı adamın değeri 18 oldu. Demek ki 18 idi. Potansiyelli idi. Biz çok daha önceden bulmamız gerekir bu isimleri. 18 yaşında mesela. Ancak o zaman bu seviyede bir oyuncumuz olur. Yoksa tarihlerde mi bir hata var.
    Hayır sezon başından beri izliyorum.

Ben Aralık ortasında kulübe bildirdim 2 M€ değeri vardı. Tarihler yanlış değil

Ocak sonunda Leverkusen 18 M € verip aldı.
    Potansiyel görmesem izlermiyim aylardır.
    Bu leverkusen Retsos u da böyle aldı, uyuz oluyorum bunlara...
    Konu special one tarafından (08.02.2020 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
    HAMİ AYAZ

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şampiyonluğa yürüdüğünü iddia eden bir takım düşünün kendi evinde maç yapıyor.

1- canlı yayınlarla taraftarından para toplamış
    2- yaz transfer döneminde eksiklerimi giderememiş, ihtiyacı olan stoper yerine rize golcüsünü ezeli rakibinin elinden almış.
    3- ara transfer döneminde transfer yanlışları nedeniyle eksik bölgelerini kapayamamış
    4- futbol direktörü comoliyi kovmuş

gelmiş evinde berbat futbolla berabere kaldığı için etrafa kan kusuyor.
    bunun adı “ yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış” demektir.

sayın ali koç yaptığı transfer yanlışları hakemler üzerine yıkarak taraftarını yönlendiriyor.

yok comoli, yok 100 oyuncu havuzu yok zart yok zurt misyon vizyon televizyon.

"fener ağlama"
    "Annuit cœptis"

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün fener maçında alanyanin sol beki nsakalayı cok begendim baski aninda iyi paslasmalar yaptı top kaybetmedi. stoperleri welintonda iyi oyuncu

mesela normalde alanyanın en iyi oyuncusu bakasetas tır ama dün baskıyı yiyince sahada kayboldu gitti. baskı anında topu kaybetmeyen oyuncular lazım bize zamanında selcuk inan bunu cok iyi yapiyordu en kötü faul alıyordu.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bize lazim olacak olan onumuzdeki sezon sampiyon olup cl ye katilirsak
    lider stoper
    lider on libero defansif orta saha
    yedek forvet

ve mevcut kadro korunmali
    hosseini gidecek buyuk ihtimal
    ndiaye ve sorloth bonservisi alinmali
    novak sosa cl ye katilirsak uzatir
    ugurcan gidebilir beli ama 1 yil cl oynayip milli takimda birinci kaleci olarak gitmesi 1 sezon sonrasi bize 2 kat fazlasi i getirir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yazın bazılarının kadroya yazdığı Behlül ve berkay Sefa daha sancaktepe ve Kastamonu’da bile kadroya giremiyor.
    alt yapı oyuncularını değerlendirirken realist olalım

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin hoca belli ki seneye kafasına taktığı sistemle oynayacak. O sebeple şimdiden tempolu orta saha oyuncuları bulunması gerekiyor. Artık ağır adamlar bu tempoyu kaldıramıyor. Kaldı ki seneye avrupayı böyle boşlayacağımızı zannetmiyorum ki kabul de edilemez zaten. Üst üste maçları kaldırabilecek ve rakiplerin karşısında ezilmeyen ndiaye gibi adamlar bulmamız gerek.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Ankara

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün fener maçında alanyanin sol beki nsakalayı cok begendim baski aninda iyi paslasmalar yaptı top kaybetmedi. stoperleri welintonda iyi oyuncu

mesela normalde alanyanın en iyi oyuncusu bakasetas tır ama dün baskıyı yiyince sahada kayboldu gitti. baskı anında topu kaybetmeyen oyuncular lazım bize zamanında selcuk inan bunu cok iyi yapiyordu en kötü faul alıyordu.
    Aynen
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı çepni_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın bazılarının kadroya yazdığı Behlül ve berkay Sefa daha sancaktepe ve Kastamonu’da bile kadroya giremiyor.
    alt yapı oyuncularını değerlendirirken realist olalım
    Sariyer cafer tosun'u 68'de oyundan çikardi, 2-0'dan maçı verdiler. Behlül de alacak formayı takip et
    En büyük Trabzon

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mert Hakan Yandaşla sözleşme imzalanmalı bence.Çok faydalı bir oyuncu.Sosanın yerini Guilherme falan alamaz.Mert tabiki teknik kabiliyet anlamında Sosa ile karşılaştırılacak bir oyuncu değil ama fena bir oyuncu da değil.Fiziği iyi.Top saklama becerisi fena değil.Uzaktan şut atabiliyor.Duran top kullanabiliyor.Çok koşuyor,savunmaya yardım ediyor.Süper lig için çok faydalı bir oyuncu.Sosa artık bitmeye başladı,fiziksel olarak kaldıramıyor.Yerini doldurma şansımız yok tabiki ama en azından seneye ciddi anlamda kendisiyle birlikte rotasyona sokabileceğimiz bir oyuncu olmalı.Mert Hakan da bunun için en iyi isim.Sözleşmesi de bitiyor.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alt yapı oyuncularını birer birer sahaya atmalıyız. Öyle 5-6 alt yapı oyuncusunu atarsak çocukları kaybederiz. Zamanında yaptık bu yanlışları.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert Hakan Yandaşla sözleşme imzalanmalı bence.Çok faydalı bir oyuncu.Sosanın yerini Guilherme falan alamaz.Mert tabiki teknik kabiliyet anlamında Sosa ile karşılaştırılacak bir oyuncu değil ama fena bir oyuncu da değil.Fiziği iyi.Top saklama becerisi fena değil.Uzaktan şut atabiliyor.Duran top kullanabiliyor.Çok koşuyor,savunmaya yardım ediyor.Süper lig için çok faydalı bir oyuncu.Sosa artık bitmeye başladı,fiziksel olarak kaldıramıyor.Yerini doldurma şansımız yok tabiki ama en azından seneye ciddi anlamda kendisiyle birlikte rotasyona sokabileceğimiz bir oyuncu olmalı.Mert Hakan da bunun için en iyi isim.Sözleşmesi de bitiyor.
    https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921228575
    Bizim böyle futbolculara ihtiyacımız yok
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert hakan karaktersizin tekidir. Saygısı olsa o twitti atmazdı. Totosu yiyosa gs, fb, bjk maçında olan bişey için atsın. Ama yemez. Çünkü hedefi istanbula kapak atmak. Ki bizim yaşadığımız pozisyonda penaltıydı.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert hakan karaktersizin tekidir. Saygısı olsa o twitti atmazdı. Totosu yiyosa gs, fb, bjk maçında olan bişey için atsın. Ama yemez. Çünkü hedefi istanbula kapak atmak. Ki bizim yaşadığımız pozisyonda penaltıydı.
    +1
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Farkındaysanız takım 11’i neredeyse %100 yabancılardan oluşacak bu durum bize göre değil araya kabiliyetli yerliler serpiştirmek gerekir.

Mert Hakan iyi topçu olmasının yanı sıra saha içinde takım arkadaşlarını ateşleyen bi yapıya sahip.

Ben böyle bi yerli topçumuz olsun isterdim.

Dün maç oynanırken attığı tivit gereksizdi lakin insan oğlu bazen duygularına hakim olamaz. Muhtemelen ilk bakışta penaltı olmadığını düşünüp rakip gördüğü takımın penaltısına verilen ani tepkiydi. Sonrasında sildi zaten.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mert Hakan Yandaş an itibari ile takımın gazı ile beraber formda bir oyuncudur. Mert Hakan Yandaş vasat bir topçudur. Mert Hakan Yandaş alınırsa 1 sene sonra bacağına teneke bağlayıp göndermeye çalışacağımız, klasik anadolu takımı topçusudur.

Şu cümleyi hiç ama hiç sevmem ama: Yavuz Selimde 10larca Mert Hakan Yandaş vardır.

Bu arada kendisi zaten sezon sonuna kadar kıçını yırtıp, akabinde istanbullular ile güzel bir sözleşme yapıp, maddi anlamda hedefine ulaşmak isteyecektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezonki Parmak mı bu sezonki Mert Hakan mı?

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mert hakanla emre kılınç kıyası yapılırken de yazmıştım. mert hakan çok güçlü oyuncu ve bu ligde güçlü oyuncular her zaman iş yapar. örneğin ozan tufan yetenekleri sınırlı olsada güçlü fiziğiyle nereye koyarsan sırıtmıyor. bu arada alanyalı sol bek nsakalayı tekrar hatırlatayım çok iyi bir sol bek

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki geçen sene ki Parmak...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir kıyasa girmeye gerek yok, çünkü seviyeler çok farklı. Büyük takımda oynamak bambaşka bir şey. Parmak, Sivas'a gitse takımın süper yıldızı olur.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mert Hakan kaleyi gördüğü her açıdan topu köşeye gönderebiliyor. Sırf şutları bile kendisini etkili bir oyuncu yaparken Uğur Karakullukçu ile yaptığı röportajda "futbolda en önemli özellik artık tempo, futbolda en basit çalım topu verdikten sonra gol bölgesine koşmak. Futbol aldatmaca oyunu, boş alana iyi deplase olmak gerekiyor. Önceden daha durağan bir oyuncuydum artık tempolu oynamaya çalışıyorum" diyor. Gsda Ömer Bayram sadece temposu ile nasıl oynuyor görüyoruz. Büyük takımlarda bu tarz agresif, tempolu oyuncu her zaman iş yapar, en kötü koşar tribünleri ateşler. Bizde iş yapardı ama bence kesin gs kapar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 20 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 20 misafir)