Sayfa 3436 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2436 2936 3336 3386 3426 3434 3435 3436 3437 3438 3446 3486 3536 3936 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 85,876 ile 85,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arası yaklaşıyor. Ligin ilk yarısının bitmesine şunun şurasında 23 gün kaldı. Takım olarak bazı bölgelerde sayısal eksiklerimiz, bazı bölgelerde de kalite anlamında eksiklerimiz var. Başkan ekonomik tabloyu öne sürerek transfer konusu başlamadan beklentiyi düşürdü. Ama aynı başkan borcu 400 Milyon TL düşürdük diyerek finansal başarıyı anlatıyor. Burada bir tezat var! Bence yaz transfer dönemine göre elimiz ekonomik anlamda daha kuvvetli görünüyor. İşte bu noktadan sonra geriye tek kalan transfer yapma iradesidir. Umarım yönetim bu iradeyi gösterir.

Transfer konusunu acil şekilde çözmemiz gereken ilk yer stoper bölgesi! Bu bölgede bariz bir şekilde tecrübe ve kalite eksikliğimiz var. Hoseini, Hüseyin, İvanildo gibi üç tane genç stoperimiz var. Campi ise bu üçüne kıyasla daha tecrübeli fakat defansa liderlik edebilecek yeterlilikte değil. Baktığımız zaman bu bölgeye tecrübesi ve kalitesiyle liderlik yapabilecek bir stoper almamız elzem görünüyor. Kiralık İvanildo'yu geri gönderip bahsettiğim tecrübeli stoperi alarak bu sıkıntıyı çözmemiz gerekiyor. Umarım devre arasında bu konuya el atarlar.

Transfer bekleyen diğer bölgemiz ise bence orta saha! Hatta orta sahanın ''10 Numara'' mevkisi! Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün yokluğunda takımda orta saha ve hücum bağlantısını kuracak, gol atacak, asist yapacak bir oyuncu eksikliği göze çarpıyor. Evet, elimizde Sosa var diyenleri duyuyor gibiyim fakat Sosa bu takımda 8 numara ve arkadan oyun kurucu rolüyle oturdu. Bunu bozmak takımın ayarını bozar, bozuyor! O nedenle Sosa'yı 10 numara olarak kullanmak bence doğru olmaz. İşte bu noktada pres özelliği olan, şut tehdidi olabilecek, ince işleri ve asist yapabilecek, yılda 8-10 gol ve bir o kadar asist yapabilecek bir ''10 Numara'' almamız gerekiyor. İster genç olsun, isterse tecrübeli fark etmez. Yeter ki şu dediğim işleri yapsın.

Bence devre arasında bu iki bölgeyi halledersek sezon sonunda iyi işler çıkartabiliriz. Peki bunları halledince sorun çözüldü mü? Büyük oranda evet ama bence Donis'in yerine bir oyuncu bakarsak iyi olabilir. Bu çocuktan bir verim alamıyoruz. Daha doğrusu Donis, yeteneklerine ihanet edercesine futbol oynamak istemiyor. Burada Nwakaeme'yi zorlayacak bir oyuncu almamız takımın gücünü daha yukarı çıkartacaktır. Nwakaeme kalitesinde bir kanat alınırsa ne ala ama öyle bir oyuncu bulmak kolay değil. Fırsat transferi olması lazım. Bakalım devre arasında neler olacak, heyecan ile bekliyorum.

Transfer bölgelerini yazdık ama mevcut oyuncular hakkında da bir iki kelam etmek isterim. Defans hattından başlarsak Hüseyin ve Hoseini, gelişime açık genç stoperler, oynadıkça daha iyi olacaklardır. Ama bariz tecrübe eksikleri var. Her ikisi de bazen pozisyon hatası yapabiliyor. Baktığımızda Hoseini'nin tecrübe ve oyun olgunluğu anlamında Hüseyin'in önünde olduğunu görüyorum. Bu iki oyuncu geliştirmek için kadroda tutulabilir, maçlarda forma verilebilir. Campi, elimizdeki en tecrübeli stoper gibi görünüyor. Fiziki özellikleri itibariyle stopere en çok benzeyen oyuncumuz diyebilirim. Fakat bu oyuncunun da kalite anlamında Trabzonspor'u yukarı taşıyamayacağını düşünüyorum ama net bir karar vermek için yıl sonunu beklemek lazım. İvanildo, genç ve acemi bir stoper! Transfer edilmesi bence doğru değildi. Zira Trabzonspor'un elinde yeterince genç stoper vardı ve tecrübeli bir isim tercih edilmeliydi. İvanildo hakkında çok fazla yazmak istemiyorum, elden çıkartılmalı diyorum.

Sağ ve sol beklerimiz Pereira ve Novak ligde şampiyonluk yarışında bizi ayakta tutabilecek oyuncular. Hepimizin bildiği oyuncular oldukları için haklarında çok fazla bir şey yazmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Yalnızca Pereira'nın yaşı nedeniyle endişeliyim. Bu sene ve gelecek seneyi çıkartır ama sonrasında bu oyuncunun benzerini bulmamız gerekiyor. Kamil her iki beki de yedekliyor. Geçen yıl sakatlanmadan önce bir dönem iyi form tutmuştu, oynadığı futbolu da beğeniyordum. Ama sakatlık sonrasında aynı tadı veremiyor. Bakalım nereye evrilecek bekleyip görmek lazım. Alt yapıdan Serkan oynadığı maçlarda ışık verdi. Fakat gitmesi gereken çok yol var. Pereira'nın ayrılığına kadar formayı alabilir mi? Orasını şimdiden kestirmek zor! Sol bek yedeğimiz Abdürrahim ise Serkan'a oranla daha tecrübeli görünüyor. Bu çocuk hakkında daha önce olumsuz birkaç yorum yapmıştım fakat son maçlarda iyi oynadığını düşünüyorum. Bence denenebilir ama onun da pişmesi için zamana ihtiyaç var.

Orta sahada Sosa, Mikel, A. Parmak, Doğan ve Onazi gibi oyuncularımız var. Şu an Sosa, Mikel ve Parmak formda ve ilk 11'in değişilmez isimleri olarak görünüyor. Baktığımızda Mikel, Sosa ve Parmak'ın oyun özellikleri üç aşağı beş yukarı birbirine benziyor. İçlerinde bariz bir kesici yok, alışkanlık anlamında 10 Numara oynatabileceğimiz bir oyuncu yok. (Sosa*) Bu üçlü aynı anda sahada olunca statiklik sıkıntısı veya görev çakışması olabilir. Burada Sosa ve Parmak'ın öne aksiyonları önemli, Mikel'in kesiciliği önemli olacaktır. Umarım bu üç oyuncu arasında sağlıklı bir görev paylaşımı olur. O zaman bu bölgede sıkıntı yaşamayız. Diğer oyunculara bakarsak Onazi elimizdeki en farklı orta saha olarak duruyor. Ama sakatlık sonrası vücudu yağlandı. Eski formuna ne vakit kavuşur bilemem ama form tutarsa takıma güç katacaktır. Lakin bazıları gibi Onazi'ye büyük manalar yüklemek istemiyorum. Zira en formda olduğu dönemde dahi pas hataları ve mevki kaybetmesi nedeniyle eleştirdiğim bir oyuncu idi. Doğan'a gelirsek, genç ve gelişime açık diyebilirim. Defansif meziyetleri iyi görünüyor. Fakat mental yönünü geliştirmesi lazım. Pas ve çabukluk konusunda Trabzonspor'da ilk 11 oynayabilecek seviyeye yükselmesi lazım. Şu haliyle ilk 11 oynaması mümkün değil. Umarım kendini geliştirir. Cafer, Kerem ve Behlül hakkında bir şey yazmak istemiyorum zira A Takım ile yeterince izleyemedik. Sezonun geri kalanında gösterecekleri performansı merak ediyorum.

Kanatta Nwakaeme, A.Ömür, Yusuf, Donis ve Fıratcan gibi oyuncularımız var. Nwakaeme ve Ömür bu ligin en kaliteli ayaklarının başında geliyor desek kimseye haksızlık etmiş olmayız. Fakat Ömür sakat, Nwakaeme de geçen yılını aratıyor. Yine de Nwakaeme bu haliyle bile lige ağırlığını koyabilen kaliteli bir futbolcu, takımımıza ciddi güç katıyor. Ömür'ü anlatmaya gerek yok. Bir an önce iyileşip dönmesini bekliyoruz. Yedeklere gelirsek elimizde performans alabildiğimiz bir tek Yusuf var. Ömür'ün yokluğunda yerini dolduramasa da sakatlıktan döndükten sonra bariz şekilde iyi bir performans gösterdiğini söylemek lazım. Yusuf bence yetenekli, hızlı ve çabuk bir çocuk fakat mental olarak yeterli değil. Bencillikten sıyrılıp asist yapma mantığını kafasına yerleştirmesi lazım. Ama bir konuda hakkını yemek istemiyorum, geldiği günden bu yana üzerine koydu. İlk zamanlarda pas oyununu yadırgıyordu ama şimdi daha uyumlu görünüyor. Lakin yine de istenilen noktada değil, dün akşam Altay maçında Sosa kendisini defalarca azarladı. Yerini kaybediyor, pas konusunda tercih hataları hala yapabiliyor. Topla fazla oynamanın çok da iyi bir şey olmadığını öğrenmesi lazım. Donis bence olmadı, olmayacak gibi görünüyor. Yetenekli bir çocuk ama aklının futbolda olmadığı sahaya çıkınca belli oluyor. Bencillikte zirvede, pas vermek konusunda zayıf! Bence gönderilmeli. Fıratcan maalesef bu takım seviyesinde değil. Başka kulvarda şansını denemeli diye düşünüyorum.

Forvet hattında ligin en güçlü takımlarından biri olduğumuzu düşünüyorum. Sturridge, Sorloth ve Ekuban bence ligin en kuvvetli hücum hattıdır. Tabi Sturridge'in sakatlık ve formsuzluğu, Ekuban'ın sakatlığı derken bu haftaya kadar çok sıkıntı çektik. Fakat yeni bir sakatlık olmazsa ligin geri kalanında bu güçlü hücum hattının meyvelerini yiyeceğimizi düşünüyorum. Bu oyuncular hakkında çok da bir şey yazmaya gerek yok. Kaliteleri ortada. Hepimizin izleyip bildiği oyuncular. Allah nazardan saklasın diyorum. Burada Koray ve Muhammet'ten bahsetmek lazım. Koray'ın muazzam bir fiziği var. Sorloth'tan bir şeyler öğrenmesi gerek. Zira fizik ve hız olarak birbirine benziyorlar. Umarım kendini geliştirir. Muhammet de yaşına göre çok kuvvetli bir çocuk ama top kontrolü, bitiricilik konularında gelişim göstermesi gerekiyor. Yaşı genç, çalışırsa olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük Kanga dozumu atmak istiyorum.

Kanga'yı istiyorum, Kangaaaa. Alalım şu adamı, sabah biraz hayalimde oynattım Kanga'lı Trabzonspor'u. Çok güzel oynuyoruz )
    Kanga sanrilari baslayinca tok karnina günde 2 kez foruma girmeden atiyosun karsim biseyin kalmiyo

Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük Kanga dozumu atmak istiyorum.

Kanga'yı istiyorum, Kangaaaa. Alalım şu adamı, sabah biraz hayalimde oynattım Kanga'lı Trabzonspor'u. Çok güzel oynuyoruz )
    1 maçta oyuncu mu beğenilir, iş disiplinini,ahlak durumunu biliyor musun yok sadece oturduğun yerden kanga istiyorum.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Kangasız bir trabzonspor düşünemiyorum yıl 2021
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

al kangayı

sal dalgayı

*

badumtıssssss
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 maçta oyuncu mu beğenilir, iş disiplinini,ahlak durumunu biliyor musun yok sadece oturduğun yerden kanga istiyorum.
    1 maçla ne ilgisi var, adamın istatistiklerine de mi bakmıyorsunuz?

15 maç 9 gol 4 asist var ve bu adam ortasaha oyuncusu. Bizim maçlardaki görüntüsü ile istatistiklerini göz önüne aldığımızda istememizden daha doğal ne olabilir?

Hem adamın sözleşmesi bitecek sene sonunda, daha iyisini sunabiliyorsanız ne ala...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Grosicki ismi düştü. Avdijaj hadi kardeşim bavullarını topla.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grosicki ismi düştü. Avdijaj hadi kardeşim bavullarını topla.
    Keşke olsa tam aradığımız isim...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımın eksikleri belli
    1.Oyun kurucu, şutör 10 numara
    2.Çok tecrübeli Songvari Stoper
    3.Nwakmeyi zorlayacak sol açık
    4.Novaka tehtit sol bek.... Tüm bu 4 mevkii devre arası alınamaz. Asıl soru şu hangi iki mevkii elzem ve alınırsa takım Şampiyonluk yarışında öne geçer, benim kanaatim Stoper ve 10 numara fakat stoper sayımız çok fazla hem Stoperde yer açmak hem transfer için kaynak oluşturmak adına Huseini idevre arası 3-4 bandında satılırsa şaşırmam. On numaraya ise ben de Kangaya Fitim. Kanga bana Nwakayame gibi kötü liglerden kurtulammaış,lakin her yıl tabela yapan, fark yaratan, bu adam şimdiye kadar nasıl keşfedilmemiş dedirticdk bir adam gibi geliyor...

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanga sanrilari baslayinca tok karnina günde 2 kez foruma girmeden atiyosun karsim biseyin kalmiyo

Biricik aşkım LUSTRAL bu.nerde görsem tanırım

Nereden
    Afrika Diğer

Karadeniz gazetesi Oğuzhan demeye inatla devâm ediyor. Alternatifi de Mert Hakan'mış...

https://karadenizgazete.com.tr/spor/...akan-mi/244059

*

Bir başka haberde de Novak'la yeni sözleşme imzalanamazsa Filip Mladenovic'in isteneceğini yazmışlar yine.

Nereden
    Isparta

kanga ve braganın kaptanı wilson eduardo sol sağ oynar inanılmaz iyi bir kanat sözlemesi bitiyor devre arası alabiliriz.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Afrika Diğer

Dün Galatasaray'a gol atan Tuzlasporlu Sadık, Trabzonsporlu olduğunu açıklamış

https://tr.sputniknews.com/aksam_pos...-atilan-golun/

Nereden
    Almanya

Yok yahu ne gerek var diyecek arkadaşlar olabilir ama savunması zayıf olmasına rağmen Nazım Sangare'nin iç sahada iyi performanslar verebileceğini düşünüyorum. Pereira sonrası dönemde, Kamil Ahmet iyi niyetine rağmen kısıtlı bir oyuncu. Nazım'ın da sözleşmesi sezon sonu bitiyor.
    Bunun dışında bir de Emre Kılıç meselesi var. Bir miktar para ve kiralık Avdijaj verilerek de kontenjan açılabilir. Savunma merkezine de Dino Arslanagic iyi bir seçim olabilir. Sözleşmesi bitmeye yakın olduğu için cüzi bir miktara alınabilir. Nihai olarak da Mensah Kayseri'den alınabilir. Yekün olarak da 5-6 milyon euro gider.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yahu ne gerek var diyecek arkadaşlar olabilir ama savunması zayıf olmasına rağmen Nazım Sangare'nin iç sahada iyi performanslar verebileceğini düşünüyorum. Pereira sonrası dönemde, Kamil Ahmet iyi niyetine rağmen kısıtlı bir oyuncu. Nazım'ın da sözleşmesi sezon sonu bitiyor.
    Bunun dışında bir de Emre Kılıç meselesi var. Bir miktar para ve kiralık Avdijaj verilerek de kontenjan açılabilir. Savunma merkezine de Dino Arslanagic iyi bir seçim olabilir. Sözleşmesi bitmeye yakın olduğu için cüzi bir miktara alınabilir. Nihai olarak da Mensah Kayseri'den alınabilir. Yekün olarak da 5-6 milyon euro gider.
    Nazım'ı bize yedirmezler. Terim şimdiden ayartmıştır onu.
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ihsan candas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta sözleşmesi yenilendi diye haberler vardı. Hatta aldığı maaşı bile yazmışlardı ama tffnin sitesinde falan hala 2020 gözüküyor. Oyalama taktiği sanırım.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Bence;
    Emre Kılıç- Beşiktaş (Advijaj yazılmış transferi için ama kimse bu adamı top toplayıcı olarak bile almaz )
    Mert Hakan- Galatasaray.
    Nazım - Olabilir.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar uçmayınız en fazla 2 transfer olacak(onazinin durumuna göre 3-gönderilebilir)
    bütçemiz 2 milyon euro
    sakin olun...

Nereden
    Sakarya

Yönetim den bi ön libero birde kanat oyuncusu bekliyorum ama kanada alınacak adam 10 numara da da oynayabilmeli grosicki ismi dönüyor isterim bitirici kanat oyuncusu dikine giden oyuncu eksikliğimizi kapatabilir. Bir de devre arasında genç transferi bekliyorum yabancı olsun gelecek vaadeden olsun.

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

grosicki bitmiş okeye oynuyo ne grosickisi arkadaş

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor olarak tek transfer hakkı olsa Emre Kılınç derim

Sözleşmesi bitiyor, milli takım havuzunda yani euro 2020 ye gidebilmek için ikinci devreye kasacak. Kanat oyuncusu rotasyonumuz zayıf. Diğer takımlarda forma şansı bulamaz.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Isparta

dominik furman var 500 bin euroya maksimum alınır kendisine de ver 500 bin szymkowiak etkisi yaratır. not :mili oyuncu.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok mu kayseri'den ayrılanlardan yedek medek iş görecek adam?
    atila turan ayrılmış, abdürrahim dursun'dan daha iyi sol bek yedeği olmaz mı?

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Grosicki 31'i bitti 32'sini dolduracak 6 ay sonra. Bizim takıma yaşlı oyuncu gerekmiyor bence. Gider 23 24 yaşında adı sanı pek duyulmamış hayalleri olan birini alırım daha iyi. Tabi ki tecrübeli oyuncu da şart ama Sosa, Pereira ve Mikel yeterli bu konuda.. Emre Kılınç'ın adı geçmiş şahsen 10 defa tercih ederim Grosicki'ye..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Emrr Kilinc ve mert Hakan Sivasin yaptigi yillin 5 mio. TL teklifini redetmisler... 4x4-Futbolda acikladilar
    ..ikisinde Istanbul takimlarindan 1.5 mio. € luk teklif varmis....bizi aşar bu rakamlar
    Sevinelim diye sevmedik.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)