Sayfa 3433 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2433 2933 3333 3383 3423 3431 3432 3433 3434 3435 3443 3483 3533 3933 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 85,801 ile 85,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Tekirdağ

Bu oyun sisteminde net lazım olan isim Kanga geriden top alıcak topla çıkıcak top çalıcak atağa çıkarıcak tek oyuncu wakame başka yok kanga ne yapıp edip almalıyız
    birde sivastan oyuncu alma işini Ünal hocam çözebilir

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne ortasaha ne defans bize giroud gibi bi forvet lazım
    Seri girdikten sonra ortadan baya karıştırdı. Orta sahaya bu tarz biri gerekli bence.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Kanga ve daha aceleci iş bitiren bir kanat. Max gradel ve gervinho gibi. Bu sturidge motive edip birisi bu adamın god modunu açsa her maçı alır bize ama zor gibi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kanga'ya soğuk bakıyordum ama bi şekilde çözmek lazım. Skora katkısı iyi duruyor. Fizik olarak da takıma katkı sağlar.

Avdijaj'ı postalayıp yedeğe kanat takviyesi de şart. Ligden halletmek mantıklı. Fofana olur Djalma olur J. Fernandes olur.

Yedek bek 3. eksik. gs'yi kafalayıp Linnes'i düşürseydik kafamız rahattı şimdi.

Son olarak da parayı stopere gömmek lazım. Luyindama etkisi yapacak bi transfer şart. Finansal durum el verir mi bilmiyorum ama şartları zorlamak lazım.

Nereden
    Ankara

Trabzonspor’un eksiği net olarak forvettir
    En büyük Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanga'ya soğuk bakıyordum ama bi şekilde çözmek lazım. Skora katkısı iyi duruyor. Fizik olarak da takıma katkı sağlar.

Avdijaj'ı postalayıp yedeğe kanat takviyesi de şart. Ligden halletmek mantıklı. Fofana olur Djalma olur J. Fernandes olur.

Yedek bek 3. eksik. gs'yi kafalayıp Linnes'i düşürseydik kafamız rahattı şimdi.

Son olarak da parayı stopere gömmek lazım. Luyindama etkisi yapacak bi transfer şart. Finansal durum el verir mi bilmiyorum ama şartları zorlamak lazım.
    aynen böyle, hatta araya mert hakan'ı da katarım. 5 transfer yapmak için bir iki oyuncu satman lazım. formda stoperi ucuza almak da zor. inşallah uygun bir oyuncu biliyorlardır marcelo gibi.

kanat oyuncusu bedava olacak. stoper kiralık olabilir. orta sahalara az da olsa para vermek zorundasın. belki feyenoord'taki oyuncuyu para verip alırlar.

Nereden
    Tekirdağ

yapılan çalışmalara göre 2-3 transfer olacak orta saha golcü kanat ve sol bek geçiyor
    orta saha kanga olursa
    sizce kanat jody lukoki olur mu ?

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen böyle, hatta araya mert hakan'ı da katarım. 5 transfer yapmak için bir iki oyuncu satman lazım. formda stoperi ucuza almak da zor. inşallah uygun bir oyuncu biliyorlardır marcelo gibi.

kanat oyuncusu bedava olacak. stoper kiralık olabilir. orta sahalara az da olsa para vermek zorundasın. belki feyenoord'taki oyuncuyu para verip alırlar.
    Edgar mı? Yaklaşık 20-25 gündür sakat gözüküyor geri dönüşü de belli değil. Nasıl bi şanssızlıksa bütün tapulu oyuncularımız sakatlanıyor. Bu durumda bonservisi için aceleci davranırlar mı bilmem.

Mert Hakan çok iyi olur ama bize yedirmezler diye yazmadım. bjk dışında İstanbul'a giderse de harcanır muhtemelen.

Stoperi yazın çözemedik devre arası para basmadan zor. Dediğin gibi kiralık şansımızı deneyeceğiz muhtemelen. Umarım rast gider.

Nereden
    Trabzon

Sosa-Mikel beraber olmaz. Önüne 10 koysan savunmada arkasına 6 koysan hücumda sıkıntı yaşarsın. 3 tane 8 numara ile oynasan görev dağılımı yapamazsın.

Mikel ve Sosa birbirlerini yedekleyecekler.

10 numara , 6 numara , Kanat , Stoper

Sosa Revista olursa

............Sosa............
    N'diaye.........Kanga

Sosa...........N'diaye
    ya da
    Mikel..........N'diaye
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Giresun

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa-Mikel beraber olmaz. Önüne 10 koysan savunmada arkasına 6 koysan hücumda sıkıntı yaşarsın. 3 tane 8 numara ile oynasan görev dağılımı yapamazsın.

Mikel ve Sosa birbirlerini yedekleyecekler.

10 numara , 6 numara , Kanat , Stoper

Sosa Revista olursa

............Sosa............
    N'diaye.........Kanga

Sosa...........N'diaye
    ya da
    Mikel..........N'diaye
    tam bunu demek için girmiştim hocam.
    İki oyuncu da oyun kurucu rolünde oynuyor. Birbirlerini bozuyorlar. Yan yana olamazlar. Oyuncuya sen yapma desen ikisi de kariyerli olduğu için buyruğu altına girmeyi kabul etmeyecektir. İkisi de yanına koşan basan adam istiyor. Yani yanlarına onazi tarzında birisi. Çapacı lazım tabiri caizse. Önlerine de on numara.

Bir çapacı alabilirsek ki onazi olamaz artık bu bence iş işten geçti onazi için eğer para veriyorlarsa mikel i gönderirim. Mesela lemina gibi.
    Çünkü sosa-mikel ikilisinde önlerine on numara alsak bile defansif zaaf olacak. Birbirlerini çok bozuyorlar. Sosa geçen sene ki gibi oyun kuramıyor çünkü anlaşamıyor fazla mikel ile. Kangayı da bu yüzden pek yararlı olacağını düşünmüyorum. Çünkü kendi takımında her top ondaydı. Geldiğinde tüm toplar sosa da olduğunda kabul edecek mi bu durumu ?

Mikelin kariyerine de bakarsanız ramires ile oynuyordu. Oda basan çapacı çift yönlü orta saha.

Paran olacak Sosa-Ndiaye-Kanga orta sahası oluşturacaksın. Defansif olarak sıkıntılı olur ama koşarak,basarak bu açığı kapatırlar.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Giresun

mesela bu adam keşfedilmemiş yetenek gibi duruyor. tam bize lazım. Basan, ani atak düzenleyen, sert mücadeleci, hava topu fena değil, adama yakın duran atik hızlı.
    değeri 1m euro gözüküyor. whoscored e göre 32 maçta 7.12 ortalama ile oynamış. fakat çok sert oynadığı için faul yapan birisi. aslında bizim takıma sertlik katacaksa böyle birisi olması lazım. bizim için biçilmiş kaftan gibi. tam melo tarzı. Yönetime iletebilen varsa iletsin.

https://www.youtube.com/watch?v=fPijaKztmOE

https://www.transfermarkt.com.tr/gre...spieler/546036

https://tr.whoscored.com/Players/355710/Show/Gregore

bir diğer ön libero önerim ise arjantinden julian fernandez. bu sene 11 maçta 1 gol 2 assist ile 7.12 ortalama ile oynuyor. pas ortalaması biraz düşük ama maç başı 4.5 top çalma ortalaması ile oynuyor. video izlerseniz hava topları ve top çalması güçlü gerçekten. whoscored de de bunu belirtmiş.
    https://www.transfermarkt.com.tr/jul...spieler/275319
    https://www.youtube.com/watch?v=YMMA6k4jojM
    https://tr.whoscored.com/Players/131...Fern%C3%A1ndez

bunun harici mohammed kadiri ve wendel satın alma opsiyonlu kiralanabilecek isimler..
    Konu CasTo tarafından (02.12.2019 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kanga lazım bize Kangaa. Tam olarak Kanga lazım ama gerçekten Kanga gibi bir Kanga lazım.

Nedense bu adama çok güveniyorum ben.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü rezaletten sonra kafamdaki tum soru isaretleri gitti, artik kesin olarak eminim... Bu takima şutlari ve paslari etkili, oyun zekasi yuksek, kilit acma ozelligi olan cok cok kaliteli 10 numara lazim. Formda, tak calistir biri olmali. Scoutu matrix Ugur olan yonetimden boyle bir transfer gelir mi ? Andusic, Avdijaj, Firatcan, Ahmet, Ivanildo gibi transferlere bakinca zor. İyiye yakin tek transfer Sorloth oldu, gerisi alt yapiya gelenler haric tamami karavana.

İstanbullular arasinda yine farki acip gidecek takim yok, şansa bak biz de tutukluk yapiyoruz. Sivas bile vura vura gidiyor. Her seyi kaldirdim ama Sivas sampiyonlugunu kaldiramam. Şu takima mac kazandiracak 10 numara getirsinler. Nereden bulurlar bilmem Jaja, Talisca bulup getirsinler.

Avdijaj, Firatcan ikisini de kovup kanatlara da skor yapmayi bilen birini almaliyiz. Elalemin vitaminsiz kanadı 10 macta 10 gole katki veriyor. Bizim ugrastigimiz topculara bak.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Transfer işindeki en büyük hatamız şımarıklaşmamız. İki günde gaza gelip bizden çok daha iyi kadrosu olan gs ye karşı da şımarık bir tavırla çıktık maça. Transferler de aynen bu şekilde oldu. Yusuf gitti yerine ondan sadece daha yeteneklisini aldık. Yusuf ortaya koyduğu karakter unutuldu. Abdülkadir parmak altı oynar hesabı yapıldı halbuki alakası yok. Sosanın yerine oynadığı Avrupa maçında sorumluluk verildiğinde nasıl oynadığını gördük. Yani sosanın alternatifi olması gerekliydi aslında. Ve onazi tipinde bir altı numara alınması gerekiyordu. Biz ise durağan ve oyun kurmak isteyen bir altı numara aldık. Üstelik bonservisleriyle. Buradan çıkan sonuç şu: yönetim ve teknik heyetin gözleri aynı yere bakmıyor. Biri gerçeklerle yaşarken diğeri hayal görüyor. Daha önce de çok söyledim ünal hoca bu işlere karışmadığı sürece bu şeyler yaşanmaya devam edecek. Öyle boktan işler yaptılar ki direkt oynaması gereken adamlar hazır gelmedi sakattı da üstelik. Yedek dediğin adamların ise daha kırk fırın ekmek yemesi lazım. Yedek dediğin şey asın yerini doldurur biz sadece 11 i tamamlıyoruz. Eğer ünal hoca ile devam edilecekse ki ben doğru olanın o olduğunu düşünüyorum. Yedek sol bek lider stoper altı numara on numara bence gereken transferler. Donis fıratcan onazi gidebilir. Onlardan kurtulursun bir şekilde. Ama mikel ve sturridge girdi bi kere. Nasıl çıkar hiçbir fikrim yok.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle devre arasına kadar tüm maçlar kazanılmalı.

Yukarıda yazılmış Sosa ve Mikel olmuyor diye, bana da dönem dönem böyle geliyor. Sanki hem önlerine 10 hem de arkalarına 6 ihtiyacı beliriyor.

Sağ açığa yavaştan Ekuban geçer. Kanat kovalarsak anca ucuz bir kiralama olur. Mert Hakan kesinlikle takıma katılmalı. Mecnun satacak onu orası kesin. Gs 1 veriyorsa 1+500 yapalım gerekirse.

Nereden
    Almanya

Barrowu almamiz lazim Denizliden kanata her türlü is yapar Kanga ve bir Stoper daha aldikmi yeterlidir

Nereden
    Giresun

şu adam bayağı iyiymiş yalnız. her ne kadar abartarak yazsalarda geleceğe yatırım olarak çok iyi olmaz mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=eake4wS0hiM
    https://www.transfermarkt.com.tr/mus...spieler/457728
    https://trscouts.com/mustapha-bundu/

Nereden
    Almanya

Trabzonspor’un eksiği net olarak forvettir
    Ekuban Störloth ? Milletin taraftarlari störloth keske bizde olsa diye yalvariyo bizde adami begenmiyoruz

Nereden
    Trabzon

...............Hosseini................
    .........Sosa..........Mikel..........
    Yusuf........................Nwakaeme

Ihhh ıhhh gayseri. Çok kabız ve hantal. Yazarken yüreğim daraldı. Kalıp gibi sıçmak diye bir tabir var ya bu tam o çok afedersiniz. Tiki taka yaparsın paslaşarak yerleşirsin falan hikaye. Olmaz olmaz.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper, 6 ve 10 ihtiyac var. Gecen yildan beri ihtiyac var hadi 6 yi gectim 10 ve stoperi alalim artik.

Arif Bey, ikimiz de şu üç bölgeyi defalarca defalarca yazdık. Umarım devre arasından sonra yazmaya devam etmeyiz.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Sağ kanatta yusuf sari ancak opsiyon olur. Devre arası amrabati kiralasak ligi bilen oyuncu sut tehditi olan birisi.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekuban Störloth ? Milletin taraftarlari störloth keske bizde olsa diye yalvariyo bizde adami begenmiyoruz
    Akşam 4-1 bitecek maç 1-1 bitti. Bize giroud lazım
    En büyük Trabzon

Nereden
    Almanya

Akşam 4-1 bitecek maç 1-1 bitti. Bize giroud lazım
    Senin dedini Lewandowski yapar Benzema yapar öyle bir lüksümüz yok

Nereden
    Almanya

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu adam bayağı iyiymiş yalnız. her ne kadar abartarak yazsalarda geleceğe yatırım olarak çok iyi olmaz mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=eake4wS0hiM
    https://www.transfermarkt.com.tr/mus...spieler/457728
    https://trscouts.com/mustapha-bundu/
    Baya iyi adam görmuyolarmi böyle oyunculari anlamiyorum bizim scout ekibi ne ise yariyor anlamadim

Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin dedini Lewandowski yapar Benzema yapar öyle bir lüksümüz yok
    Dandik anadolu takımlarının getirdiği forvetlere bak istersen. Cisse şlçe takımında oynuyor bu ligde. Robinho sivasa geldi. Bize gelince lüksümüz yok. Oh ne rahat.
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 21 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 21 misafir)