Sayfa 3419 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2419 2919 3319 3369 3409 3417 3418 3419 3420 3421 3429 3469 3519 3919 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 85,451 ile 85,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Nereden
    Ankara

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin attığın haberde göndereceğini düşünmüyorum demiş hocam benim okuduklarımda da göndereceğini düşünüyorum yazıyordu. burada bir karışıklık var hangisi doğru belli değil. umarım senin attığın gibidir
    Hiç kimse 20 milyonun altına gönderileceğini düşünüyorum diye bir cümle kurmaz
    En büyük Trabzon

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

devre arası iyi bir kondisyoner yardımcı koç falan gelse. Arkadaşın birisi bilimsel olarak açıklamış. mealen takım antrenere edilirken bu kas ve adele çalışması sıkıntılı ve sürekli yüklenme ile bu kaslar yırtılıyor normalde darbeye dayalı kas yırtılmaz. metal yorgunluğu gibi bahsettiği kasların yırtılması için bir motorsiklet kazası geçirmesi lazım .diğer kalın kasta araba çarpacak yani. darbeye bağlı olmaz. sanırım bunu profesyonelleri daha iyi düşünür.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş transferin son günü cincon uzay takımı kurduğunu sanıyordu.. falcao, seri ,nzonzi vs.. o durumda kontenjan dışı kalan linnesi elden çıkarmaya çalıştılar.. bizdeki andsuzij muamelesi yaptılar adama.. kasımpaşa istemiş ama olmadı.. neden vermesinler, turşusunu mu kuracaklar?
    Bence bunlar Nagatomoyu satıp Linnesi tutacaklardı. Nagatomo satılmayınca devre arasına kadar oynasın bari değeri düşmesin dediler. Devre arası yine enayi bir arap bulup iteleme peşindeler. Linnes'i de Kasımpaşa yarım sezonluk değil tüm sezonluk istemiştir muhtemelen. Tipik gs işte bol bulunca arkasına sürüyor parayı

Nereden
    Giresun

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç kimse 20 milyonun altına gönderileceğini düşünüyorum diye bir cümle kurmaz
    yusufun menajeri buna benzer cümle kurunca insan korkmuyor değil. Umarım sizlerin dediği gibidir. sağolun cevaplar için
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Wakayeme ne ise Kanga da o.Üst seviye liglerden adam alacak para bizde yok.En fazla Sturridge gibi kronik sakat,yatmaya gelmiş adamlar geliyor.

Kangayı defalarca yazıyorum çünkü bu seviyede bir oyuncuyu normal şartlarda ucuza almak mümkün değil.Sözleşmesi bitiyor diye sürekli yazıyorum.Bana avrupadan oyun görüşü,teknik kapasitesi,pas ve şut kalitesi iyi birkaç isim önerin ve bunlar Trabzonsporun maliyetini hem bonservis hem de maaş açısından karşılayabilecek isimler olsunlar.Bir kişi bile bana böyle bir örnek gösteremez çünkü üst liglerde sakatlık problemi olmayan kaliteli bir ismin ne bonservisini ne de maaşını karşılayabiliriz.Galatasaray Nzonziye 3.2,Leminaya 2.5 ve Belhandaya 3.3 milyon euro maaş ödüyor.Fenerbahçe Krusea 2.5 milyon euro garanti ücret ödüyor.Avrupada çok futbolcu var doğru ama bizde para yok.İyi futbolcular almak için alt liglere bakmak lazım çünkü burada bonservisler çok yüksek olmuyor ve kaliteli isimlerin önemli bir bölümü çok düşük rakamlara oynuyorlar.

Kanga yüksek tempoda oynayan bir isim değil,temposu 8 numara için yetmez belki ama 10 numara için yeterli.Yazıcının yarısı kadar koşmayabilir ama ona göre daha çabuk ve daha yetenekli olduğunu düşünüyorum.Buraya da performansından bir özet atıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=JVpkSF8DddU
    Konu Onur Erçetin tarafından (16.11.2019 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakayeme ne ise Kanga da o.Üst seviye liglerden adam alacak para bizde yok.En fazla Sturridge gibi kronik sakat,yatmaya gelmiş adamlar geliyor.

Kangayı defalarca yazıyorum çünkü bu seviyede bir oyuncuyu normal şartlarda ucuza almak mümkün değil.Sözleşmesi bitiyor diye sürekli yazıyorum.Bana avrupadan oyun görüşü,teknik kapasitesi,pas ve şut kalitesi iyi birkaç isim önerin ve bunlar Trabzonsporun maliyetini hem bonservis hem de maaş açısından karşılayabilecek isimler olsunlar.Bir kişi bile bana böyle bir örnek gösteremez çünkü üst liglerde sakatlık problemi olmayan kaliteli bir ismin ne bonservisini ne de maaşını karşılayabiliriz.Galatasaray Nzonziye 3.2,Leminaya 2.5 ve Belhandaya 3.3 milyon euro maaş ödüyor.Fenerbahçe Krusea 2.5 milyon euro garanti ücret ödüyor.Avrupada çok futbolcu var doğru ama bizde para yok.İyi futbolcular almak için alt liglere bakmak lazım çünkü burada bonservisler çok yüksek olmuyor ve kaliteli isimlerin önemli bir bölümü çok düşük rakamlara oynuyorlar.

Kanga yüksek tempoda oynayan bir isim değil,temposu 8 numara için yetmez belki ama 10 numara için yeterli.Yazıcının yarısı kadar koşmayabilir ama ona göre daha çabuk ve daha yetenekli olduğunu düşünüyorum.Buraya da performansından bir özet atıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=JVpkSF8DddU
    Katılıyorum hocam. Evet belki çok iyi bir araştırma ve gözlemci ekibimiz olsa bulabiliriz ama malesef yok. FM de oynamıyoruz. Profil olarak Kanga bence de ihtiyacımız olan adam tek problem Karakter ve Süreklilik. Tempolu bir 6 numara ve Kanga profilindeki bir oyuncu oyunumuzun kalitesini ve skor gücünü arttırır. Bize zaten yarım devre performans vermesi yeterli.

Devre arasına kadar Allah nasip eder de yarıştan kopmazsak iyi dokunuşlarla iyi bir yerde bitirebiliriz. Ön eleme oynayacaksak Şampiyonlar ligi için oynayalım.

Ben gerçekten oyun adına doğru, ucuz maliyetli bir adamın alınabileceğine inanmıyorum. Burda Kanga yazan arkadaşların da Kanga mükemmel olduğu için değil bizim transfer ekibimizin çapını bildiği için böyle düşündüğünü düşünüyorum.

İş dönüp dolaşıp Yusuf Şimşek - Fabian Ernst hamlesinin getirdiği şampiyonluğa geliyor.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Sakarya

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoooooooooooooook güzeeeeeeeeeeeeeeeel

Uğurcanın menajeri
    Engin Kırkpınar radyospor a uğurcanı bir çok kulüp izliyor. 20m euro altına iş biter demiş. Kendi oyuncumuzu daha ne kadar değersiz gösterebiliriz ? Bu adamlara kulüp neden yüz veriyor ve konuşmalarına müsade ediyor ? Yazık gerçekten çok yazık..
    Trabzonspor un 20 nin altında oyuncu vereceğini sanmıyorum demiş adam.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

https://prod.transferroom.com/

Menajerlerin sebep olduğu ekstra maliyetleri önleme amaçlı, futbol kulüplerinin direkt iletişim kurmasını sağlayan geniş bir portal kurulmuş. Bizim takım üye değil sanırım.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Menajerlerin sebep olduğu ekstra maliyetleri önleme amaçlı, futbol kulüplerinin direkt iletişim kurmasını sağlayan geniş bir portal kurulmuş. Bizim takım üye değil sanırım.
    Evet futbolcuların Sahibinden. Com'u diyebiliriz, sanırım 2-3 yıla Menejerlik işi biticek çok da iyi olacak.

Nereden
    Trabzon

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum hocam. Evet belki çok iyi bir araştırma ve gözlemci ekibimiz olsa bulabiliriz ama malesef yok. FM de oynamıyoruz. Profil olarak Kanga bence de ihtiyacımız olan adam tek problem Karakter ve Süreklilik. Tempolu bir 6 numara ve Kanga profilindeki bir oyuncu oyunumuzun kalitesini ve skor gücünü arttırır. Bize zaten yarım devre performans vermesi yeterli.

Devre arasına kadar Allah nasip eder de yarıştan kopmazsak iyi dokunuşlarla iyi bir yerde bitirebiliriz. Ön eleme oynayacaksak Şampiyonlar ligi için oynayalım.

Ben gerçekten oyun adına doğru, ucuz maliyetli bir adamın alınabileceğine inanmıyorum. Burda Kanga yazan arkadaşların da Kanga mükemmel olduğu için değil bizim transfer ekibimizin çapını bildiği için böyle düşündüğünü düşünüyorum.

İş dönüp dolaşıp Yusuf Şimşek - Fabian Ernst hamlesinin getirdiği şampiyonluğa geliyor.
    Mükemmel adamların oynadıkları takımlar belli zaten.Wakayeme de Kanga da mükemmel isimler değiller eğer öyle olsalardı çok daha büyük liglerde oynarlardı.Wakeyemenin hız konusunda,Kanganın da tempo ve mücadele konusunda eksikleri var.Scout ekipleri yeri gelir uzun gözlemler sonucu çok sağlam isimler bulup dünya futboluna sunarlar.Genk vb. kulüpler bunu başarıyla yapıyor ama biz de böyle bir scout ekibinin olduğuna dair en ufacık bir inancım yok.Adamlar Fıratcan Üzüm gibi bomboş bir ismi transfer ettirdiler.Kangayı istiyor olmamın nedeni sezon sonu sözleşmesi bitecek olduğu için maliyetinin düşük olması ve oldukça tecrübeli bir oyuncu olması.

Söz konusu eğer mükemmellikse bu alana giren hiçbir oyuncumuz yok hatta süper ligde böyle bir oyuncu yok.Yaşlanmış,pili bitmiş adamlar avrupa futbolunun hem kalite hem de tempo anlamında en berbat liglerinden bir olan süper ligde üç beş olumlu hareket yaptı diye mükemmel olmuyorlar.Takımdan ayrılan Yazıcının da bir sürü eksiği var.Ortasahamızda ki maestro dediğimiz Sosanın da fiziksel olarak geçmiş yıllara oranla çok ciddi gerilemesi var.Dediğim gibi mükemmelin Trabzonsporda işi yok.Mükemmel dediğin fizik,teknik ve mental anlamda her alanda üst seviyede olan isimlerdir.Bu tür adamlarda Bayernde,Juventus da falan oynuyor.

Bek rotasyonunda Abdurahim ve Serkana ara sıra forma şansı verebiliriz ama şampiyonluk hedefiyle sezonun ikinci yarısına girersek kesinlikle onlara güvenerek hareket edemeyiz.Bu yüzden bek alternatiflerine bakmak lazım.Pereira ofansif bek olduğu için alternatifi ofansif bir sağ bek,Novak defansif bir bek olduğu için alternatifi defansif bir sol bek olmalı.Takımın düzenini uygun oyuncular alınmalı.

Kanat rotasyonunda Wakayeme,Yusuf ve Ekuban şimdilik kullanabileceğimiz isimler.Advijajı yazmadım çünkü kendisi bu mental ve fizik yapısıyla Ptt de belki forma şansı bulur.Sturridge falan yazmayın o adamın kendine hayrı yok kanatta falan oynayamaz.Bu nedenle kanat rotasyonu yeterli mi diye sorarsanız bence değil.Devre arasında yönetimden çok yetenekli bir kanat oyuncusu beklemiyoruz.İskandinav ülkelerine bir bakmak lazım.Visca vb. üst seviyede yeteneklere sahip olmasa bile hızlı,çevik ve çalışkan profilli bir kanat oyuncusu alınabilirse iyi olur.

Çok yönlü isimler sezonun ikinci yarısında çok işimize yarar.Yunus Mallı dinamik bir isim hem forvet arkasında hem de kanatlarda görev yapabiliyor bu nedenle transferini olumlu karşılarım.Buna benzer başka örneklerde verilebilir.
    Konu Onur Erçetin tarafından (16.11.2019 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet futbolcuların Sahibinden. Com'u diyebiliriz, sanırım 2-3 yıla Menejerlik işi biticek çok da iyi olacak.
    Menejerler futboldan futbolculardan çok kazanıyorlar ve çoğu da kulüp yöneticileriyle iç içe hatta onlarla ortak iş bile çeviriyorlar. O sektör bitmez, bitmek bir yana daha da büyür...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu takım bu kadar sakat veriyorsa bunu sadece alternatif kadroyla açıklayamassın tüm teknik personel sorumludur bundan Ünal hoca dahil

Ünal hocanın teknik kadroyu değişmesi şart

2020 yazın sonunda kendisi giderse çok daha iyi olur

Trabzonspor kendi başarısı için dışarıdan Alman ,İtalyan işi bilen teknik personellerle 2020 de değişime gitmelidir
    Konu erenslash tarafından (16.11.2019 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

.............Sosa...........Oğuzhan..........
    Ekuban.........Ndiaye.........Nwakarme

.............Sosa...........Mikel..........
    Ekuban.........Ndiaye.........Nwakarme

.............Sosa...........Ndiaye..........
    Ekuban.........Kanga.........Nwakarme
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Andreas Granqvist

stopere isteyebilirim

lider stoper olabilir..

çok ağır mı bilmiyorum çok izlemedim ama futbolu iyi bildiğine eminim
    savunmada lider olabileceğinede eminim
    sertlik desen oda olur
    İsveçli

İsveçte lig bitti
    paraya gelir ,kulübünede 3-5 cüzi bi rakam verilebilir atıyorum 300bin euro zaten yaşı var ve bedelsiz almışlar
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Jefferson Farfán

kulüpsüz iken bizim almamızı isterdim
    Lokomotif Moskova aldı..

Lokomotif hep 3. veya 4. oluyordu
    bi anda kulübe sınıf atlattı ve şampiyon yaptı

22maç 10gol 4asist katkı yapmış

bize böyle bi kanat forvet lazım
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avdijaj, Onazi ve Fernandesin bileti kesilmis, ligdeki konumumuza göre 3 transfer yapilacakmis.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Trabzon

Darbeye bağlı sakatlıklar haricinde yorgunluğa bağlı sakatlıklarda oluşuyor.Ortasahada şuan top tutabilecek veya top taşıyabilecek adam kalmadı.Ankaragücü ve Gs maçları çok zor geçecek.Mikelin oyun görüşü iyidir ama sadece al ver yapar hücumda kreatiflik ve ileriye top taşıma gibi bir özelliği yok.Kamil ve Doğanın teknik kapasitileri ikinci lig seviyesinde,orta alanda aldıkları her topu kaybetmeye meyilliler.

Onazi ve Ömürü bu sezon sonuna kadar komple unutun.Bu adamların eski formlarına ulaşabilmeleri için en az bir tane çok sağlam yaz kampı görmeleri lazım.

Kreatiflik,pas organizasyonu ve topun bizde kalmasında Sosanın ; dinamizm ve rakip yarı sahaya top taşıma açısından ise Parmakın takımda önemli rolleri var.Bu nedenle Sosa ve Parmakın ara ara dinlenmeleri lazım,her maç 90 dkyı çıkaramazlar.Bu yüzden transfer döneminde ortasahaya iki nokta atışı yapmalıyız.

Parmak ve Sosa Ankaragücü ve Gs maçlarında olmazlarsa yine saçma sapan kadrolar çıkartmak zorunda kalacağız.Yöneticilerin en büyük problemi bu.Alternatiflerin bu kadar yetersiz olduğu bir takım nasıl şampiyon olacak.İnşallah devre arasına kadar bir şekilde gideriz yoksa bu takım kolay kolay maç kazanamaz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (17.11.2019 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Baskana göre Sosa 99% kaldi...
    süper bir haber....ümidimi kesmistim...Sosa en az iki yil daha bu takimin bel kemigi olacaktir...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kayserideki emre demiri alalım ünal hoca bu çocuğu messi yapar 20 25 milyon euro ya avrupaya yollarız.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa,Novak,Hosseini sözleşme yenilenmeli. Başkan rahat ama resmi imza atılmadan belli olmaz bu işler.
    Fernandes,Onazi,Avdijaj,Firatcan kiralanabilir.(Fernandes geri dönebilir) Bu 3-4 isim yerine çift taraflı oynayabilen yedek bek,stoper-6 numara oynayabilen joker ve kanat oyuncusu şart.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Andreas Granqvist

stopere isteyebilirim

lider stoper olabilir..

çok ağır mı bilmiyorum çok izlemedim ama futbolu iyi bildiğine eminim
    savunmada lider olabileceğinede eminim
    sertlik desen oda olur
    İsveçli

İsveçte lig bitti
    paraya gelir ,kulübünede 3-5 cüzi bi rakam verilebilir atıyorum 300bin euro zaten yaşı var ve bedelsiz almışlar
    34 yaşına gelmiş hey gidi

10 yıl önce falan bizimle anılıyordu. Sonra dönem dönem stoper lazım olunca hemen gündeme geldi ama milli takıımda gedikli oldukça gelmesi zorlaştı. Köyüne biraz erken dönmüş sanki.

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayserideki emre demiri alalım ünal hoca bu çocuğu messi yapar 20 25 milyon euro ya avrupaya yollarız.
    Kayseri şimdi 5ten açar kapıyı

(Başkan temsili)

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alternatiflerimiz eksik ve sözleşmesi biten bazı futbolcular:

Bek: Dario Melnjak,N'sakala,Nazım Sangare
    Ortasaha : Guelor Kanga
    Kanat : Junior Fernandes
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kutucu da yetenekli oyuncu. Milli takımda ilk 11 başlıyor. O da parlar yakında.

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlayamadığım bir şey varsa o da bizdeki futbolcuların Avrupa'ya gitme hevesi.. Kardeşim Avrupa'ya gidiyorsun da ne oluyor biri bana açıklasın ? Ben Trabzonspor'luysam birinci amacım Trabzonsporla şampiyonluk yaşamak olur. Trabzonsporla şampiyonluk yaşasan belki 20-30 sene taraftar nezdinde unutulmazsın efsane olursun.. Ama avrupada Barcelona'da dahi oynasan unutulup gidersin örnek: Arda..

Fatih Tekke, Gökdeniz vb. oyuncular ve günümüzdeki oyuncular avrupaya gittiler de ne oldu ? Şimdi geriye dönüp baktığımda keşke bu futbolcularla şampiyonluk yaşasaydık diyorum.. Yabancı bir futbolcu avrupaya gitmek isteyebilir ancak kendini Trabzonsporlu olarak görüp ilk fırsatta Trabzonspordan ayrılaran futbolcular olduğu müddetçe başarı zor..

Amaç Trabzonporla şampiyonluk yaşamak olmalı avrupaya gitmek değil ....
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ffırtına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlayamadığım bir şey varsa o da bizdeki futbolcuların Avrupa'ya gitme hevesi.. Kardeşim Avrupa'ya gidiyorsun da ne oluyor biri bana açıklasın ? Ben Trabzonspor'luysam birinci amacım Trabzonsporla şampiyonluk yaşamak olur. Trabzonsporla şampiyonluk yaşasan belki 20-30 sene taraftar nezdinde unutulmazsın efsane olursun.. Ama avrupada Barcelona'da dahi oynasan unutulup gidersin örnek: Arda..

Fatih Tekke, Gökdeniz vb. oyuncular ve günümüzdeki oyuncular avrupaya gittiler de ne oldu ? Şimdi geriye dönüp baktığımda keşke bu futbolcularla şampiyonluk yaşasaydık diyorum.. Yabancı bir futbolcu avrupaya gitmek isteyebilir ancak kendini Trabzonsporlu olarak görüp ilk fırsatta Trabzonspordan ayrılaran futbolcular olduğu müddetçe başarı zor..

Amaç Trabzonporla şampiyonluk yaşamak olmalı avrupaya gitmek değil ....
    Bririncisi Avrupa ya gitmek bir vizyon meselesidir, birine yüksek lisans yapıp nolacak demekle eş değer bir soru yönetiyorsunuz,.
    İkincisi Trabzonspor 30 yıldır şampiyonluk yaşayamıyor ömür boyu burda kalınca şampiyonluk garantisi mi var ki,şuan kadro son 4-5 yılın en iyisi 2 yıl içinde dağılacak bu süre zarfında Şampiyon olduk olduk olamadık 4-5 yıl daha kadro toparlanmaz, futbolcuları burda tutacak bir neden kalmıcak, düşünsene Messinin. Milli takımdaki durumunu, Ömür de takım dağılınca aynı duruma düşücek,
    Üçüncüsü de bu borç yükünden kurtulmanın direkt yolu her yıl 10-15 mil euro zarfında futbolcu ihracı böylelikle 5 yılda borcu bitirebiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)