Sayfa 3414 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2414 2914 3314 3364 3404 3412 3413 3414 3415 3416 3424 3464 3514 3914 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 85,326 ile 85,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu saaten sonra kimse Sturridge ve Mikelin sakat olduğuna inanmasın beyler. Bu adamlar bilerek oynamıyor.. Ünal hocanın açıklamalarını dikkatlice dinlerseniz anlarsınız. Ağrı mağrı boş iş.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

devre arası bir tane stoper bir on libero ve 10 numarada oynayabilen kanga tarzı birisi gelse en azından daha efektif oynarız.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Sürekli aynı şeyi yazıyoruz ama bir şey değişmiyor.

Devre arası ''LİDER STOPER'' ve ''ORTA SAHA'' lazım.

Orta saha oyuncusu 10 numara da olabilir 6 numara da olabilir. İkisine de kabulüm var.

Fakat bir tercih hakkım olsaydı kesinlikle ''10 Numara'' alınmasını isterdim.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sturridge ve Mikel gonderilip sadece Kanga alinsin kafi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli aynı şeyi yazıyoruz ama bir şey değişmiyor.

Devre arası ''LİDER STOPER'' ve ''ORTA SAHA'' lazım.

Orta saha oyuncusu 10 numara da olabilir 6 numara da olabilir. İkisine de kabulüm var.

Fakat bir tercih hakkım olsaydı kesinlikle ''10 Numara'' alınmasını isterdim.

Avdijaj, Fernandes ve Campi isimlerinden en az ikisi gönderilmeli diyorum.

Nereden
    Manisa

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sturridge ve Mikel gonderilip sadece Kanga alinsin kafi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun mümkün olmadığını siz de iyi biliyorsunuz. O nedenle olabilecek şeyler üzerinden konuşmak lazım. Mikel ve Sturridge takıma adapte olabilirse farklı bir seviyeye gideriz. Ama ligin 1/3'i bittiği halde bu adamlardan sakatlık ve formsuzluk nedeniyle maalesef bir numara göremedik. Umarım bundan sonra farklı bir Mikel/Sturridge izleriz.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avdijaj, Fernandes ve Campi isimlerinden en az ikisi gönderilmeli diyorum.
    Avdijaj kesin gider

Campi bizim oyuncumuz ve maliyeti zaten düşük, her türlü kalır

Fernandes çok oynayamıyor diye Sporting geri çağıracakmış diye muhabbet vardı(hakları var), bence maddi bir zararımız olmayacaksa mantıklı olur. Onun yerine de tecrübeli bir Orta/Kuzey Avrupalı stoper alabiliriz.

Kanada bir oyuncu lazım (Avdijaj gidince / gitmese de)

Ortasahada Sosa Mikel Abdül Doğan var ve dördü sağlamken buraya yeni transfer beklemiyorum. Onazi yedek olabilecek bir seviyeye gelir mi bilmiyorum...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor konumuz. Verdiğin örneğe bak !
    Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada birkaç kez boştaki Birkir Bjarnason'u alabileceğimizi yazmıştım ama o kadar uzağa gitmeden Akhisarspor'un beleşe aldığı Elmar Bjarnason'u bile alabilirmişiz. Akhisar orta sahasını maestro gibi tek başına gibi taşıyor herif.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı zorroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor konumuz. Verdiğin örneğe bak !
    Ne bağırıyorsun ağabey, ne dedik sanki. Sudan ucuza alternatif orta saha öneriyoruz, geriliyorsun. Zorro'luğun getirisi mi bu?

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

4 Ekimde şöyle bir mesaj atmıştım.. 10 Puan topladık.. Gayet iyi bence..

Rize(D)
    Gaziantep
    Başakşehir(D)
    Göztepe
    Alanyaspor

ve bir 10 günlük ara... 23 Kasım civarı 12.Maçımızı Ankaragücü ile oynayacağız...

Ankaragücü maçına Ekuban ve kısmen Onazi dahil olur.. Şu üstteki 5 maçı çok iyi geçirmeliyiz..
    Konu Beypba tarafından (10.11.2019 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Crivelli iyi santrafor. Zaten Fransa alt yaş milli takımlarında forma giyen oyuncuda kesinlikle iş vardır üst seviyeye çıkamadıysa kendini gösterememiştir, alt liglerde parlayıp tekrardan yüksek seviyeye çıkıyorlar. Eninde sonunda patlama yapıyorlar yani. Mesela Bakambu geliyor aklıma hemen. Transferde böyle oyunculara yönelmeliyiz.

Ekuban mesela çok doğru bir transferdi. Fizik-kondisyon kalitesi üst seviyede, genç, çalışkan ve yetenekli oyuncular.. Transferde hedefimiz bu olmalı. Yaşlı oyuncu alsak bile bu ismine para verilen fiziki yönden düşmüş oyuncular olmamalı. Yine bu konuda Pereira iyi örnek.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yönetimin transfer tarzı,Nwakaeme-Ekuban-Hosseini-Novak-Sorloth gibi isimler kazandırdı bize.Obi Mikel ve Sturridge taraftarımızın bitmek bilmeyen beklentilerini karşılamak için yapıldı ve neticeleri ortada.Artık olan oldu inşallah bu ikisinden maksimum yararlanmak için uğraşmalıyız.Bir şekilde motive olmaları ve onlara verilen paraları çıkarmaları lazım

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ajdivaj
    fernandes
    mikel
    doğan erdoğan
    kamil ahmet

out

ogu
    kanga
    iyi bir stoper

in
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mikel onazi ekuban sturridge tam anlamıyla döndüğünde sosayı da eklediğimiz zaman dışarıda kalacak adamlar olacak. Şu an kimse olmadığı için şaka gibi geliyor ama böyle de bir durum var.

Yani mikel onazi yapsan sosa mı on numara olacak? Onazi sosa yapsan mikel mi on numara olacak yoksa parmak mı? Veya sturridge on numara ekuban sağ kanat olsa mikel onazi parmak üçlüsünden hangisi kesilecek? Ki bunların arasına ömürü sıkıştırmadık bile. Şunu demeye çalışıyorum sakatlıklar düzeldiği takdirde orta sahaya kimseyi almayacağız büyük ihtimalle. Ne yapacağımız ligin son bir iki maçına bakacak yüksek ihtimalle. Bütün sakatların döndüğü trabzonspor son bir iki maçı yangın gibi oynar devre arasına öyle girerse transfer falan beklemesin kimse gatromuz yederli konumuna gelebiliriz yani.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Düşünsenize devre arası Arabistan'dan veya Çin'den Sturridge ve Mikel için teklif geliyor 10 m € bonservis alıyoruz. Kanga+Yunus Mallı geliyor 1-2şer m € bonservisle bir de tecürbeli bir stoper kiralıyoruz
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Manisa

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avdijaj kesin gider
    Fernandes çok oynayamıyor diye Sporting geri çağıracakmış diye muhabbet vardı(hakları var), bence maddi bir zararımız olmayacaksa mantıklı olur. Onun yerine de tecrübeli bir Orta/Kuzey Avrupalı stoper alabiliriz. Kanada bir oyuncu lazım (Avdijaj gidince / gitmese de)
    Ortasahada Sosa Mikel Abdül Doğan var ve dördü sağlamken buraya yeni transfer beklemiyorum. Onazi yedek olabilecek bir seviyeye gelir mi bilmiyorum...

Orta saha konusunda haklısın fakat şöyle bir durum var. Onazi'nin ne zaman döneceği soru işareti. Mikel'in de iki maç oynayıp beş maç olmayacaksa mevcut orta sahamız bence zayıf kalır. Doğan bence hamle oyuncu, Parmak da hala pişme sürecinde. Elimizde adam akıllı bir tek Sosa var. Burada Mikel'in durumu çok kritik. Milli aradan sonra sağlam bir Mikel olacaksa transfere gerek yok. Ama ilk 11 haftada olduğu gibi olacak ise bence transfere ihtiyaç var. Bir de önceki iletimde dediğim gibi on numara oynayabilecek bir oyuncu olmalı diyorum. Bakalım yönetim/hoca ne düşünür görelim.

Kanada bir transfer yapma olasılıkları bence düşük görünüyor. Çünkü elimizde safkan kanat Yusuf var. Devşirme oyuncular Ekuban, Sturridge ve Alexander'ı istediğimizde burada oynatabiliyoruz. Yine burada dediğim gibi kaliteli bir 10 numara alırsak hücumun her tarafında oynatabiliriz. Böylece iki tarafı da sağlama almış oluruz.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın ne eksiğimiz varsa, devre arasına girerken hala aynı eksikler var.

Stoper
    Sol Bek alternatifi
    Ön Libero
    10 Numara
    Sağ Kanat
    Güzel tespit eksikleri kapatamadık Yusuf'un gidisiyle arttırdık.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sturidge in kalitesine asla laf etmedim ama transferi olmadan once burda cok yazdim, insallah gelmez diye.

Bize futbolcunun futbolculugundan cok cani cigeri lazim oluyor cunki. Daniel kardesimizinde cani kiymetli olmakla beraber cok narin dokunmaya gelmiyor.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim için bence şampiyonluğun anahtarı alternatifi güçlü ortasahadan geçiyor,güçlü ortasaha için aslar kadar yedekler de iyi olmalı.Birçok isim gündeme geliyor ama önemli olan isimler değil.Önemli olan kalite.Mikel,Sosa ve Parmakın yokluğunda ortasahada kullandığımız isimler ikinci ligde ancak ortasaha olarak oynarlar.

Stoper pozisyonuna üst seviye liglerden kiralanabilecek bir isim bakılmalı.İvanildo bomboş bir isim,takımda durmasının bir anlamı yok.Bir adet kalite stoper takıma çok şey katar.

Kanat pozisyonu için kullandığımız alternatiflerde pek katkı sağlayamadılar malaasef.Yusuf Sarı ara sıra parlıyor gibi görünüyor sonra sönüyor.Advijaj ise sıfır katkıyla oynuyor.

Wakayeme ara sıra sahte forvet olarak olarak kullanılabilir,ileride Firmino gibi hem gole yakın oynar hem de ortasaha-hücum hattı arasında ki pas organizasyonuna katkı sağlar.Sorloth sağ kanat ve forvet olarak oynayabiliyor ayrıca alışkın değil ama ara sıra sol kanatta da oynatılabilir.Ekuban da sağ kanat ve forvet arkası olarak kullanılabiliyor.Bu üçlüden olabildiğince çok faydalanmamız lazım.

Yapılacak birkaç doğru transfer takıma level atlatır.Yaşlı bir takımız.Yorgunluğu kaldıramıyoruz,çok sakatlık veriyoruz.Alternatifler yetersiz.Alternatif oyuncuların kalitesi ligde uzun vadede ne kadar ileri gidebileceğimizi gösterecek.Bütçeyi nasıl oluşturacağız gerçekten bilmiyorum.Kiralık oyuncu almaktan başka çaremiz yok gibi.Üst liglerden şimdiden çalışmalara başlamak lazım.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sene başında Obertanın alınmasını çok istemiştim alınsaydı şu zor dönemlerimizde bize ilaç olurdu
    Bana sorarsanız bizim takımın stopere ihtiyacı yok bu 4 stoper bizi fazlasıyla idare eder hatta orta sahamızda yeterli ama şansızlık bütün sakatları oradan veriyoruz onun için Obertan farklı yerlerde oynatabileceğin bir adam olduğu için bize çok yararlı olurdu bizim asıl sıkıntımız kanat bekler alternatifsiz ve hele sağ barut gibi her an bizi yalnız bırakabilir solaçıkta Nwakame sağaçıkta Ekuban bizi fazlasıyla götürür Sosa Mikel Abdülkadir orta sahada yeterli ama sakatlık ta hepsi birden kaybedildi bu olağan bir şey değil şu sivastaki mert hakan fena olmazdı aslında ve Obertan hala alınabilir
    @ okşoholu

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oğuzhan falan deniyor ... Aman ha...

Her nekedar eski çapından düşmüş olsada , A kalite kros paslarıyla oyunu açan ve doğru pasan bulan zekasıyla Sosa gibi 6-8 defansif pasör olarak oynayabilmesiyle, efendiliği ve dört farklı dilde anlaşabiliyor olmasıyla Nuri Şahin ; Oğuzhan'a göre çok daha isabetli bir tercih olur. Aradaki yaş farkını boşverin. Nuri Şahin şu haliyle bile , bjkli topçuyu cebinden çıkarır. Eğer Nwakame toparlarsa , sağ kanada da Ocak ayına kadar bir formül bulunabilirse, Sosa'nın omuzlarına binmekte olan yükü paylaşabilecek bir isim.

Ancak ideal olanı yaz döneminden beri üstüne basa basa söylediğimiz atlet ve önde basan bir futbolcu eksikliği. Onazi ne olacak belli değil , Mikel'in durumu kafa karıştırıyor. Abdulkadir büyük düşüşte. Hadi bir ihtimal orta üçlünün önüne kaydırılabilir Ömür ise çok talihsiz şekilde kurban verdik.

Doğan ve Kamil maalesef o bölgede öncelikli oyuncular olabilecek görüntüyü vermekten uzaktalar.

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avdijaj kesin gider

Fernandes çok oynayamıyor diye Sporting geri çağıracakmış diye muhabbet vardı(hakları var), bence maddi bir zararımız olmayacaksa mantıklı olur. Onun yerine de tecrübeli bir Orta/Kuzey Avrupalı stoper alabiliriz.

Kanada bir oyuncu lazım (Avdijaj gidince / gitmese de)

Eğer mümkün ise Fernandes'i geri gönderip , Edgar'ı çağırmalı. Stoper arıyoruz ama elimizde tapusu olan bir adam iyi kötü orada futbol oynuyor. Belki biraz sakar bir futbolcu gibi ama Fernandes'ten belirgin şekilde daha iyi bir isim olduğu da ortada.
    Konu Serdar A tarafından (11.11.2019 Saat 12:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

Ben hala sturridge transferinin hayal kırıklığı olmadığına inanıyorum. Oynadığı her maçta kilidi açtı çok yararlı oldu. Geçen sene ki gs yi hatırlayın şampiyonluk yolunda feghouli kaç maç kurtardı onları. Şampiyonluk mücadelesi veriyorsan böyle oyuncular lazım şapkadan tavşan çıkaracak biri. 10 maç çözse derbileri kazansa hiç yoktan penaltı kullansa kardır arkadaşlar bide böyle düşünün.

shootems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa'nın yanına 2 tane orta saha almamız lazım birisi kesici, diğeri hücuma dönük delici.. İvanildo giderse 1 tane de stoper eğer ki gitmezse oraya transfer yapılmaz.

Onazi'den artık hayır gelmez devre arası göndermek gerek. Mikel olayı nedir bilmiyorum gitmek istiyorsa o da gidebilir. 2 orta saha bizi şampiyon yapar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Almanya

Sikeciler jailsonu satis listesine koymus tam aradimiz adam bence sosanin yanina

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Türkiye liginden oyuncu almam ancak:

gençlerbirliği,malatya,göztepe ve alanyanın aldığı yabancı oyuncular stilinde transfer yapılmalıdır. özellikle bu takımların yabancı transferleri ve scoutlarını örnek almamız lazım
    bu dört takımın yabancı transferleri çok iyi eğer ki fiyat performans transferi yapılacaksa. tabi ekibi de unutmamak lazım

kangayı almassın ama sen kendi kanganı afrikadan bulmalısın
    Konu erenslash tarafından (11.11.2019 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)