Sayfa 3396 Toplam 4003 Sayfadan BirinciBirinci ... 2396 2896 3296 3346 3386 3394 3395 3396 3397 3398 3406 3446 3496 3896 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100054 adet sonuctan sayfa basi 84,876 ile 84,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 14 -

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

takımda alternatif yaratırken süper ligin gediklisi işini iyi yapan sana yarayacak bir adam oldu mu hemen kapacaksın. bu topal, mosorro, castro guilherme olur. forvete az maliyetle adebayor roda. kanatlara obertan vb. biz ptt ligi oyuncularını dodurduk. sosa- topal yahut mosorro- sosa guilhermeyi malatya kiralamış yusufu satmışsın menajerini ara biz 1.5 veriyoruz adam malatyayla antrenmana çıkmaz gelir bize.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor iç transfer çalışmalarına devam ediyor.

Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Parmak'la anlaşan Karadeniz ekibi Hüseyin Türkmen ve Arda Akbulut'a yeni sözleşme teklif etmişti.

Sırada Novak ve Sosa var

Sabah'ın haberine göre; Trabzonspor, sezon sonu sözleşmesi sona erecek Pereira, Sosa ve Novak ile görüşmelere başladı. Sosa ve Novak sözleşmelerini uzatmak için yapılacak görüşme önerisini kabul ederken iki futbolcu için teklifin en üst seviyede olacağı belirtildi.

Pereira ise henüz yanıt vermedi.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar futbolcuları değerlendirirken aceleci davranıyorsunuz. Ve isabetsiz yorumlar yapıyorsunuz.
    Mikel, Sturridge, Donis ve Alexander hakkında kesin kanıya varmak için elimizde yeterli veri yok. Konuşmak için erken!
    Bu futbolcuların dördü de kamp görmedi. Dördü de sezona doğru düzgün hazırlanmadı. Bazıları aylarca topa bile değmedi.
    Siz kalkmışsınız beşinci haftada Mikel gitsin, Sturridge olmaz, Donis mal, Alexander kazma diyerek ipleri kopartıyorsunuz.
    Bir durun Allah aşkına! Bu adamlar doğru düzgün idman yapamadılar. Maç tempoları yok. Bunları görmek bu kadar zor mu?

Mikel, Sturridge, Donis, Alexander gibi hazır olmayan isimleri bu denli geç kadroya katmak bir riskti.
    Ama yönetim bu riski aldı. Bu adamların hazır olmasını beklemekten başka yapacak bir şey yok. Eldeki malzeme bu!
    Hazır ve maç temposunu yakalamış Mikel'i gördünüz mü? Bunu görmeden adamı asıp kesmek neden? Sorununuz nedir?
    Ritmini bulmuş Sturridge ve Donis'i izlediniz mi? Hayır! Bu adamlar o seviye forma ulaşınca belki takımı taşıyacaklar?
    Ama bazı arkadaşlarımız manzarayı görmeden çamuru yapıştırıyor. Bir durun gözünüzü seveyim. Bu acelecilik olmuyor.

Mikel, Sturridge, Donis ve Alexander'ın halinden ben de memnun değilim. Ama hazır olmadıklarını görüyorum.
    Değerlendirme veya eleştiri yaparken ona göre konuşuyorum. Daha şimdiden Mikel'den olmaz demiyorum, diyemiyorum.
    Sturridge doğru düzgün maça bile çıkmamış, Donis kısa süreler almış. Bu çocuklar hakkında kesin kanaat bildirmek olmaz.
    Bir de Alexander var. Sezona bomba gibi girdi. Gollerini attı. Herkesi hayran bıraktı. Ama gelinen noktada o da yoruldu.
    Bu çocuk geldiği günden beri 4 Avrupa, 5 Lig maçına çıkmış. Bu kısa sürede bu kadar maça çıkmak herkesi yorar.

Transferde yönetimin bir başarısızlığı söz konusu mu? Evet! Hazır olmayan isimleri almaları hata mı? Evet!
    Geçen yıldan dar bir kadro vardı. Üstelik Rodellega ve Yusuf da ayrıldı. Bu kadroyu yeterince geniş hale getiremediler.
    Campi, Fernandes, Mikel, Doğan, Donis, Yusuf Sarı, Alexander, Sturridge kadro genişliği sağlayacak oyuncular.
    Ama bu oyuncuların dört tanesi sezona hazır değildi. Sakatların ardına ardına gelmesi de takımı bir kaosa sürükledi.
    Yine de baktığımız zaman elimizde Avrupa ve Ligi idare edebilecek genişlikte bir kadro yok. Oyuncular hazır değil.

Son olarak ifade etmek gerekirse; stopere lider bir isim alınmadı. Yusuf'un yerine bir on numara alınmadı.
    Rodellega'nın boşluğunu dolduracak hazır tecrübeli bir forvet alınmadı. Nwakaeme'yi yedekleyecek hazır bir kanat yok.
    Sağ ve sol beki yedekleyecek kalitede bir bek alınmadı. Onazi yerine düşünülecek hazır bir altı numara yine alınmadı.
    Baktığımız zaman mevki olarak eksik kalan bölgelerimiz var. Bugün Nwakaeme ve Alexander'ın yorgunlukları bu yüzden!
    Yarın Pereira ve Novak da yorgunluktan düşecekler. Bu adamları dinlendirmemiz gerek. Ama yapamıyoruz.
    Kısacası kadroyu kaliteli oyuncularla genişletmek gerekirken yapamadık. Hazır olmayan isimler nedeniyle sıkıntı yaşıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Umuyorum ki yönetim şuan 10 numara ve sağ bek bölgesine oyuncu bakmaya çoktan başlamıştır..

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umuyorum ki yönetim şuan 10 numara ve sağ bek bölgesine oyuncu bakmaya çoktan başlamıştır..
    on numara istiyorsan 8'e 2 ekle

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi parayla yapacak bunu

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Behlül ve Kerem gibi genc oyuncularimiz varken Firatcan gibi, Canbaz gibi oyunculara para yedirenlerin aklina tüküreyim.
    bende anlam veremiyorum ona üstad ne gerek vardı simdi fıratcana behlül bihter v.s altyapıda daha iyi oyuncularımız var genc oyuncu strateji güzel dogru ama kadroyu fazla şişirmeye gerek yok.

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    on numara istiyorsan 8'e 2 ekle
    Sağ bek kombinasyonu da var mı
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki cesit yapabilirsin:
    1. sag aciga, sag bek oldugunu diyeceksin
    2. sol beke, sag bek oldugunu diyeceksin

Nereden
    Malatya

Alıntı Muhammet YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-2=2 yani Hüseyin Türkmen ��

Nereden
    Ankara

Osmanlıspor, erdem çetinkaya
    En büyük Trabzon

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanlıspor, erdem çetinkaya
    *
    Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanlıspor - Altınordu maçı başladı.

Osmanlıspor'da evvelâ Erdem Çetinkaya, sonrasında gündemimizde olan lâkin Osmanlıspor'un satmadığı Ali Eren İyican ve Galatasaray'da yetişen 61 numaralı formasıyla Barış Zeren'i izleyelim.

Haydi bakalım

Nereden
    Giresun

*

Haydi bakalım
    Sizin yazdıklarınıza ek olarak o zaman Ravil Tagir(kesinlikle takip edilmesi gereken isim. İstanbul bebeleri girişimlere başlamış ve avrupadan da isteyen varmış.)
    Burak İnce, Atakan Çankaya ve Mehmet Özcan alt liglerdeki takip edilmesi gereken isimler.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azibuke,Fofona,Töre,Tiago Pinto,Aleksic,,Mehmet topal,Kudryashov,Umar,Kitsiou,Berkay Özcan,Nazım sangare şunlardan bi kaçını seçip alsak bu kadar başımız ağrımazdı. Çoğu boştu zaten. Bonservisi olanlarıda Sturriçin bonservisiyle verirdik mis gibi olurdu
    Geçen de yazmıştım şurdan 5-6 topçu alsak max bonservis 2 milyon öderdik. Taş gibi de takım olurdu. Öyle 17 transfere falan gerek yoktu
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    Afrika Diğer

*

Haydi bakalım
    Evet...

Erdem Çetinkaya 1 gol
    Ali Eren İyican 1 asist

Osmanlıspor'u tâkibe devâm. Bu çocuklarla devre arasında anlaşmak şart, yoksa Başakşehir filân bırakmaz...

Nereden
    Ankara

Erdem çetinkaya çok klas bi adam.
    En büyük Trabzon

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dün akşam fark ettiniz mi orta sahada koşan bir adam olunca bizim oyunumuz güzelleşiyor

Anlatmak istediğim Yusufun eksikliği orta sahada çok koşan ve herkesin pas trafiğine istasyon olan Yusuf takımın oyununu güzelleştiriyordu dün akşam onun görevini az da olsa Kamil yaptı bunu eğer Ünal gerçekten düşünüp yaptıysa aksaklıkları görmeye yoracağım çünkü Yusuf takımdan gönderilince bir hoca olarak bu durumun farkına varmalıydı ve o bölgeye adam istemeliydi

Bir çiçekle bahar gelmez sözü bizim için söylendi bu Takım hala bal yapmıyor BJK yı farklı yenmek sıkıntılarımızın üstünü örtmemeli hala basit hatalar yapıyoruz hala oyunu koparamıyoruz maç 3-0 tedirginliğimiz geçmiyor çünkü güven vermiyor takım Kamil çok koştu dikine gitti fark yarattı ama son pasları kime atacağını bilemediği için boşa kürek salladık bu takımın hastalığı belli oldu artık tedavi vakti takımın içinden birini bulmaları lazım hatırlar mısınız bizim takımda bir Ramazan vardı adam eksikliğinden oynatmak zorunda kalmışlardı acaip milletin hoşuna gitmişti ona benzer bir adam lazım takıma
    @ okşoholu

Nereden
    Kocaeli

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam fark ettiniz mi orta sahada koşan bir adam olunca bizim oyunumuz güzelleşiyor

Anlatmak istediğim Yusufun eksikliği orta sahada çok koşan ve herkesin pas trafiğine istasyon olan Yusuf takımın oyununu güzelleştiriyordu dün akşam onun görevini az da olsa Kamil yaptı bunu eğer Ünal gerçekten düşünüp yaptıysa aksaklıkları görmeye yoracağım çünkü Yusuf takımdan gönderilince bir hoca olarak bu durumun farkına varmalıydı ve o bölgeye adam istemeliydi

Bir çiçekle bahar gelmez sözü bizim için söylendi bu Takım hala bal yapmıyor BJK yı farklı yenmek sıkıntılarımızın üstünü örtmemeli hala basit hatalar yapıyoruz hala oyunu koparamıyoruz maç 3-0 tedirginliğimiz geçmiyor çünkü güven vermiyor takım Kamil çok koştu dikine gitti fark yarattı ama son pasları kime atacağını bilemediği için boşa kürek salladık bu takımın hastalığı belli oldu artık tedavi vakti takımın içinden birini bulmaları lazım hatırlar mısınız bizim takımda bir Ramazan vardı adam eksikliğinden oynatmak zorunda kalmışlardı acaip milletin hoşuna gitmişti ona benzer bir adam lazım takıma
    Çok doğru tespitler... Bir ekleme yapmak istiyorum, Sosa 10 numara gibi oynayınca ileride daha rahat çoğaldık ki orta sahadaki kopukluk da bir anda dolmuş oldu...

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azibuke,Fofona,Töre,Tiago Pinto,Aleksic,,Mehmet topal,Kudryashov,Umar,Kitsiou,Berkay Özcan,Nazım sangare şunlardan bi kaçını seçip alsak bu kadar başımız ağrımazdı. Çoğu boştu zaten. Bonservisi olanlarıda Sturriçin bonservisiyle verirdik mis gibi olurdu
    bu listedeki; azubike, tiago pinto, aleksic, umar ve kitsou evet sadece beş adamı alsak yeterli olurdu biz fırsat oyuncularını almakta güçlük çekiyoruz maalesef..

Klymenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaş biz ne çekiyormuşuz ya Kamil Ahmet dün ne güzel oynadı. Adam herhalde futbola aç geride değil de ileride değerlendirilebilir. Ortaya geldiği zamanlar iyi iş yaptı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mikel toparlamaya başladı. Inşallah yakında sturridge de oynamaya başlayacak. İkinci yarı ile birlikte abdül de dönünce tam bir takım olmamızın önünde sadece bir on numara engeli kalacak diye düşünüyorum. Ha bana kalırsa öyle biri alınmayacak ekuban ile devam edeceğiz ki ekubanı kesmek de pek akıl işi değil zaten. Gönül yine de kangayı isterdi ama tm bedeli artmış herifin 4.5 olmuş
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Giresun

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikel toparlamaya başladı. Inşallah yakında sturridge de oynamaya başlayacak. İkinci yarı ile birlikte abdül de dönünce tam bir takım olmamızın önünde sadece bir on numara engeli kalacak diye düşünüyorum. Ha bana kalırsa öyle biri alınmayacak ekuban ile devam edeceğiz ki ekubanı kesmek de pek akıl işi değil zaten. Gönül yine de kangayı isterdi ama tm bedeli artmış herifin 4.5 olmuş

abdüşe pek bel bağlamayalım hocam. Bu sene kullanılmayacak pek. Tekrar aynı yerden sakatlanırsa sakatlığı sürekli hale gelme riski var. Çok zor bir ameliyat geçirdi. Bu sene sadece güçlendirilmeye çalışılacak
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdüşe pek bel bağlamayalım hocam. Bu sene kullanılmayacak pek. Tekrar aynı yerden sakatlanırsa sakatlığı sürekli hale gelme riski var. Çok zor bir ameliyat geçirdi. Bu sene sadece güçlendirilmeye çalışılacak
    ikinci yarı döner diye düşünüyorum ama sağlığından önemli değil elbette. bu sene aman aman bir katkı alamayız zaten o kesin. onun yeri ekubanın olur yüksek ihtimal
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci yarı döner diye düşünüyorum ama sağlığından önemli değil elbette. bu sene aman aman bir katkı alamayız zaten o kesin. onun yeri ekubanın olur yüksek ihtimal
    abdüş aralıkkta çalışmaya başlar devre arası kampına takımla katılır.... 6 ay muhabbeti hikaye...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdüş aralıkkta çalışmaya başlar devre arası kampına takımla katılır.... 6 ay muhabbeti hikaye...
    Martta dönse dua edeceğiz gibi görünüyor durumu
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)